Aerssens & Partners makelaars en taxateurs
"Vertrouwd verkopen, zorgeloos thuiskomen"
Aerssens en Partners is een erkend makelaarskantoor dat al jaren actief is in de vastgoedmarkt van Zeeland. Met een sterke focus op persoonlijkheid en kwaliteit heeft het kantoor zich als betrouwbare partner opgebouwd in een markt die steeds verder evolueert. Door met de tijd mee te gaan en moderne methodes toe te passen, blijft het kantoor succesvol in elke situatie. Onze medewerkers zijn enthousiast en toegewijd, en staan graag voor u...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
Vrouwestraat 7
4381EM Vlissingen
€ 415.000 k.k.
EGuardar como favorito- Superficie construida
- 146 m²
- Área del lote
- 80 m²
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Disponible
Geertruidahof 21
4451RR Heinkenszand
€ 250.000 k.k.
€ 4.386/m²
EGuardar como favorito- Superficie construida
- 57 m²
- Área del lote
- 285 m²
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Disponible
Brouwerijstraat 23
4371EJ Koudekerke
€ 429.000 k.k.
€ 4.469/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 96 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Disponible
Verdilaan 91
4384LD Vlissingen
€ 535.000 k.k.
€ 3.993/m²
EGuardar como favorito- Superficie construida
- 134 m²
- Área del lote
- 442 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Boulevard Bankert 882
4382AC Vlissingen
€ 589.000 k.k.
€ 5.259/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 112 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Disponible
Boulevard Bankert 668
4382AC Vlissingen
€ 465.000 k.k.
€ 5.671/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 82 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 2
Reviews (44)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
44 reseñas total
Funda
14 opiniones en Funda
30 reseñas en Google
-
René L.
10Bijzonder fijn contact met de makelaar Arthur Aerssens. Wist snel een rondleiding in te plannen & duidelijkheid staat hoog in het vaandel. Prima tevreden.
-
Hans Feenstra
10Een mooi huis aangekocht via Aerssens & Partners, deskundige begeleiding en snelle onderhandelingen en uitstekende afronding tot en met het transport bij de notaris.
-
René en Francisca van Broekhoven
8We hebben een fijn contact gehad. Aersens en Partners stellen zich professioneel op, zijn behulpzaam, communiceren netjes en bekwaam, nemen de tijd en zijn duidelijk/eerlijk over de mogelijkheden.
-
Wendy Kloet
10Een woon/ winkelpand verkopen was een hele uitdaging in Vlissingen. Bij de allereerste kennismaking was de makelaar duidelijk over de verwachtingen en de verkoopprijs. Wat ons tijdens dit gesprek positief opviel was de kennis en kunde over de stad en omgeving, maar ook over het pand zelf. Ook de binnendienst hebben wij als prettig ervaren en de soms lastige vragen die we hadden, werden kundig beantwoord. Toen zich een koper aandiende heeft de makelaar het gehele proces tot aan de inspectie begeleid, wat wij als prettig hebben ervaren. Bedankt Team Aerssens voor jullie expertise
-
Scheldestraat 54
9Traducido por IAMuy satisfecho con el buen conocimiento del mercado local y la forma en que se ha utilizado este conocimiento. Gracias, equipo Aerssens, por su buena atención.