Aerssens & Partners makelaars en taxateurs
"Vertrouwd verkopen, zorgeloos thuiskomen"
Aerssens en Partners is een erkend makelaarskantoor dat al jaren actief is in de vastgoedmarkt van Zeeland. Met een sterke focus op persoonlijkheid en kwaliteit heeft het kantoor zich als betrouwbare partner opgebouwd in een markt die steeds verder evolueert. Door met de tijd mee te gaan en moderne methodes toe te passen, blijft het kantoor succesvol in elke situatie. Onze medewerkers zijn enthousiast en toegewijd, en staan graag voor u...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Vrouwestraat 7
4381EM Vlissingen
€ 415.000 k.k.
EOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 146 m²
- Perceeloppervlakte
- 80 m²
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Geertruidahof 21
4451RR Heinkenszand
€ 250.000 k.k.
€ 4.386/m²
EOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 57 m²
- Perceeloppervlakte
- 285 m²
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Brouwerijstraat 23
4371EJ Koudekerke
€ 429.000 k.k.
€ 4.469/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 96 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Verdilaan 91
4384LD Vlissingen
€ 535.000 k.k.
€ 3.993/m²
EOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 134 m²
- Perceeloppervlakte
- 442 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Boulevard Bankert 882
4382AC Vlissingen
€ 589.000 k.k.
€ 5.259/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 112 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Boulevard Bankert 668
4382AC Vlissingen
€ 465.000 k.k.
€ 5.671/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 82 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
Reviews (44)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
44 reviews totaal
Funda
14 reviews op Funda
30 reviews op Google
-
René L.
10Bijzonder fijn contact met de makelaar Arthur Aerssens. Wist snel een rondleiding in te plannen & duidelijkheid staat hoog in het vaandel. Prima tevreden.
-
Hans Feenstra
10Een mooi huis aangekocht via Aerssens & Partners, deskundige begeleiding en snelle onderhandelingen en uitstekende afronding tot en met het transport bij de notaris.
-
René en Francisca van Broekhoven
8We hebben een fijn contact gehad. Aersens en Partners stellen zich professioneel op, zijn behulpzaam, communiceren netjes en bekwaam, nemen de tijd en zijn duidelijk/eerlijk over de mogelijkheden.
-
Wendy Kloet
10Een woon/ winkelpand verkopen was een hele uitdaging in Vlissingen. Bij de allereerste kennismaking was de makelaar duidelijk over de verwachtingen en de verkoopprijs. Wat ons tijdens dit gesprek positief opviel was de kennis en kunde over de stad en omgeving, maar ook over het pand zelf. Ook de binnendienst hebben wij als prettig ervaren en de soms lastige vragen die we hadden, werden kundig beantwoord. Toen zich een koper aandiende heeft de makelaar het gehele proces tot aan de inspectie begeleid, wat wij als prettig hebben ervaren. Bedankt Team Aerssens voor jullie expertise
-
Scheldestraat 54
9Zeer tevreden over de goede kennis van de lokale markt en de wijze waarop deze kennis is ingezet. Bedankt Team Aerssens voor jullie goede zorgen.