Makelaarskantoor Ons Huis
Makelaarskantoor Ons Huis staat voor betrouwbare en persoonlijke dienstverlening in de regio Middelburg. Met jaren ervaring en een sterke focus op klantvoldoening, helpen we u bij elke stap in de onroerendgoedmarkt. Of u nu koopt, verkoopt of taxeert, wij staan voor u klaar met deskundigheid en transparantie. Ons Huis legt de nadruk op maatwerk en persoonlijke aandacht. Wij bieden een breed aanbod van diensten binnen de woning- en bedri...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
Breeweg 55
4335AP Middelburg
€ 475.000 k.k.
€ 3.893/m²
EGuardar como favorito- Superficie construida
- 122 m²
- Área del lote
- 400 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Bajo precio
Veerseweg 36
4332BG Middelburg
€ 695.000 k.k.
€ 3.009/m²
Guardar como favorito- Superficie construida
- 231 m²
- Área del lote
- 626 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Comprado
President Wilsonlaan 15
4334GA Middelburg
€ 399.000 k.k.
€ 2.829/m²
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 141 m²
- Área del lote
- 162 m²
- Habitaciones de dormir
- 5
-
- Vendido
Bastiaan de Langestraat 11
4351ND Veere
€ 299.500 k.k.
€ 2.627/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 114 m²
- Área del lote
- 139 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Comprado
Populierenlaan 14
4334CG Middelburg
€ 450.000 k.k.
€ 3.719/m²
EGuardar como favorito- Superficie construida
- 121 m²
- Área del lote
- 350 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Vendido
Wagenaarstraat 14
4331CZ Middelburg
€ 560.000 k.k.
€ 3.275/m²
Guardar como favorito- Superficie construida
- 171 m²
- Área del lote
- 104 m²
- Habitaciones de dormir
- 5
Reviews (12)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
12 reseñas total
Funda
10 opiniones en Funda
2 reseñas en Google
-
Populierenlaan 14
8Een vriendelijke en ervaren makelaar die goed meedenkt, scherp is en kijkt wat er bij de woon wensen en situatie past. We zouden hem aanbevelen.
-
Bastiaan de Langestraat 11
10Marcel is erg betrokken en heeft het beste met je voor. Het voelt persoonlijk en dat vind ik heel belangrijk voor een beslissing met ook emotionele impact.
-
Wagenaarstraat 14
8Marcel is een zeer sympathiek mens, die heel goed benaderbaar is en absoluut geen makelaar is met een snelle babbel. Wat Marcel zegt, vindt en voorstelt doet er toe. Het contact verliep correct, plezierig, gedegen en was gericht op een positief verloop van de verkoop van ons huis. In een enkel geval had Marcel aanmoediging nodig in het daadkrachtiger reageren op het minder snel reageren van een potentiële koper. Over het algemeen zijn we zeer tevreden over het contact met Marcel…
-
President Wilsonlaan 15
10Na een lange niet succesvolle zoektoch in een oververhitte huizenmarkt, heb ik besloten om Marcel, van Ons-huis in te schakelen. Marcel maakt een uitgebreide analyse en geeft een duidelijk indicatie wat een goede aankoopprijs zal zijn. In praktijk bleek dit waarheid, het was direct raak! Na het tekenen van het koopcontract is het contact goed bebleken, en is Marcel goed bereikbaar voor advies. Ik kan Marcel hartelijk aanbevelen !