Ir directamente al contenido
Logotipo de PUUR* Makelaars Bloemendaal

Kastanjelaan 56

2061ER Bloemendaal • Noord-Holland

Disponible

€ 770.000 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 17.250

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 15.400) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 787.250

Precio de compra /m²: € 6.754

Galería de fotos

Descripción

Dit verrassend ruime en comfortabele appartement met energielabel A is gelegen op de 1e verdieping van een modern, kleinschalig appartementencomplex genaamd "Kastanjehof". Het appartement is uitermate geschikt voor wie gelijkvloers, veilig en toekomstbestendig wil wonen, en met allerlei voorzieningen binnen handbereik. Het drie kamer appartement bestaat o.a. uit een zeer royale, extra brede woonkamer met een open keuken, 2 slaapkamers waarvan 1 met walk-in, een badkamer en een was-/bergruimte. De 2 zonnige balkons op het westen zijn zowel vanuit de woonkamer als vanuit de slaapkamers bereikbaar. Op de parterre bevindt zich een eigen berging, ideaal voor het opbergen van extra spullen. Het complex is voorzien van een lift en een afgesloten entree (videofooninstallatie mogelijk) waardoor er een fijn en veilig woongenot gecreëerd wordt. Aan de voorzijde bevindt zich een oprit met elektrisch hekwerk met toegang naar een eigen carport, een privé parkeerplaats en de gemeenschappelijke fietsenberging. Nagenoeg om de hoek bevindt zich het dorpscentrum waar men uitstekend terecht kunt voor de dagelijkse boodschappen en waar men diverse boetieks en restaurants vindt. Het NS-Station van Bloemendaal en Overveen met o.a. directe verbinding naar Haarlem, Amsterdam, Alkmaar en Zandvoort liggen dichtbij. Maak een ontspannen wandeling in het bos of in het mooie wandelgebied van Caprera met een uniek openluchttheater. Fiets eenvoudig naar het stadshart van Haarlem, naar het strand en de duinen en/of naar één van de andere vele natuurgebieden w.o. het Nationaal Park Kennemerduinen. En voor wie de auto wil pakken, de uitvalswegen naar o.a. Amsterdam, Alkmaar en Den Haag zijn makkelijk bereikbaar. Dit appartement heeft een rustige maar zeer centrale ligging, ideaal voor wie comfortabel wil wonen met alles binnen handbereik. Indeling: Parterre: entree, gemeenschappelijke afgesloten hal, lift, trappenhuis en toegang naar berging 1e Verdieping: entree appartement, hal voorzien van modern net toilet met fontein en ruime bergkast met wasmachine aansluiting, zeer royale en extra brede woonkamer voorzien van 2x openslaande deuren naar 2 balkons, nette open keuken met enig inbouwapparatuur, slaapkamer met walk-in en openslaande deuren naar balkon, tussenhal met bergkast voorzien van cv-ketel en mechanische ventilatie, slaapkamer met openslaande deuren naar balkon, moderne nette badkamer voorzien van inloopdouche, zwevend toilet (sanibroyeur) en wastafelmeubel Bijzonderheden: * Woonoppervlakte ca. 114 m2 en inhoud ca. 349 m3 * Volledig geïsoleerd, energielabel A * 2 Zonnige balkons (W) * Voorzien van laminaatvloer * Afgesloten entree met mogelijkheid voor videofooninstallatie * Lift aanwezig * Eigen carport en parkeerplaats op afgesloten terrein * Eigen berging op de parterre * Gemeenschappelijke fietsenberging * Servicekosten thans € 261,48 per maand * Voor indeling en maatvoering zie plattegronden * Oplevering in overleg

Hipoteca berekenen

€ 770.000

Coste del comprador (estimado): € 17.250

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 15.400) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total de compra (incl. gastos de envío): € 787.250

3,04%

Anualmente

%

€ 38.500

Disponible directamente

Hipoteca estimada

Gasto mensual bruto indicativo

Basado en anualidad y plazo de 30 años

Costo mensual neto indicativo

i

Aviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (zonder NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (13-05-2026 03:45). Se ha tomado en cuenta un 80% de hipoteca del valor de mercado para el caso de no ser NHG.

Alle características

Básico

Precio de consulta
€ 770.000 k.k.
Estado
Disponible
Tipo de oferta
koop
Uso de vivienda
permanente bewoning
Tipo de vivienda
Portiekflat (appartement)

Índice

Habitaciones
3 habitaciones
Habitaciones de dormir
2 dormitorios
Baños
1 apart toilet
Pisos
1 woonlaag
Ubicado en
1e woonlaag

Áreas y volúmenes

Superficie construida
114 m²
Contenido
349 m³
Espacio exterior vinculado al edificio
18 m²
Espacio de almacenamiento externo
4 m²

Construcción y energía

Año de construcción
2003
Método de construcción
Bestaande bouw
Tipo de techo
Plat dak
Aislamiento
Volledig geïsoleerd
Calefacción
Cv-ketel
Agua tibia
Cv-ketel
Caldera CV
Nefit (gas gestookt combiketel uit 2022, eigendom)
Etiqueta energética
A

Catastral y VvE

Situación de propiedad
Volle eigendom
VvE inscrita en el KvK
Reunión anual de VvE
Fondo de reserva de la VvE presente
Plan de mantenimiento VvE
VvE opstalverzekering

Espacio exterior y aparcamiento

Espacio exterior
Aan rustige weg en in woonwijk
Aparcar
Op afgesloten terrein, op eigen terrein en openbaar parkeren
Tipo de garaje
Carport en parkeerplaats

Planificación

Ofrecido desde
24-04-2026

Características adicionales

  • Lift
  • mechanische ventilatie
  • en TV kabel

Mapas

Mapa de códigos postales

Mapa de códigos postales para 2061

Mapas de Google

Vista geográfica Bloemendaal

Vista espacial del área de trabajo en Bloemendaal

Estadísticas de vivienda y vecindario en Bloemendaal

Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Bloemendaal. En 2025 había 6.645 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 1.006.322.

Inhabitantes

6.645

Último año: 2025

Promedio WOZ

EUR 1.006.322

Último año: 2025

Ingreso promedio por persona

EUR 37.497

Fuente: AlleCijfers

Delitos (año actual)

272

Total registrado

Demografía y desarrollo WOZ

Habitantes por año

Habitantes por año en Bloemendaal
Año Inhabitantes
2021 6.740
2022 6.835
2023 6.775
2024 6.685
2025 6.645

Valor WOZ por año

Valor WOZ por año en Bloemendaal
Año Promedio WOZ
2021 EUR 806.487
2022 EUR 897.714
2023 EUR 991.253
2024 EUR 976.026
2025 EUR 1.006.322

Composición de los residentes

Edad

65+: 2.095 0-15: 1.020 15-25: 695 25-45: 830 45-65: 1.995

Nivel académico

Hoger

2.510

Praktisch

540

Middelbaar

1.150

Origen de los residentes (2025)

Europa

725

Nederland

4.940

Buiten Europa

985

"Woningvoorraad en bouwperiodes"

Tipos de viviendas

Hoekwoningen 443
Appartementen 1.234
Tussenwoningen 590
Vrijstaande woningen 465
Twee-onder-één-kap woningen 429

Período de construcción del edificio

Voor 1700 7
1700 tot 1900 126
1900 tot 1925 807
1925 tot 1950 653
1950 tot 1970 242
1970 tot 1980 91
1980 tot 1990 51
1990 tot 2000 37
2000 tot 2010 99
2010 tot 2020 90
2020 en later 28

Energía y sostenibilidad

Distribución de etiquetas energéticas

Etiqueta G

682

Etiqueta A

604

Etiqueta C

433

Etiqueta F

361

Etiqueta B

257

Etiqueta E

256

Etiqueta D

254

Etiqueta A+

100

Etiqueta A++

14

Etiqueta A+++

6

Etiqueta A++++

0

Etiqueta A+++++

0

Consumo medio de energía por año

Consumo energético medio anual en Bloemendaal
Año Gas (m3) Electricidad (kWh)
2020 1.724 3.276
2021 1.964 3.367
2022 1.526 3.099
2023 1.316 2.981
2024 1.274 3.065

Consumo por tipo de vivienda

Hoekwoning

Gas: 1.423 • Electricidad: 3.114

Huurwoning

Gas: 847 • Electricidad: 1.826

Koopwoning

Gas: 1.650 • Electricidad: 3.693

Appartement

Gas: 765 • Electricidad: 1.843

Tussenwoning

Gas: 989 • Electricidad: 2.236

Vrijstaande woning

Gas: 2.379 • Electricidad: 4.830

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.616 • Electricidad: 3.716

Actividad empresarial en Bloemendaal (2025)

Handel en HORECA 155
Nijverheid en energie 55
Zakelijke dienstverlening 550
Overheid, onderwijs en zorg 240
Landbouw, bosbouw en visserij 0
Vervoer, informatie en communicatie 65
Financiele diensten en onroerendgoed 155
Cultuur, recreatie en overige diensten 120

Número total de establecimientos empresariales: 1.340

Últimos datos delictivos

Últimos datos de delitos en Bloemendaal
Periodo Delitos
jan 2025 25
jan 2026 11
jul 2025 23
jun 2025 17
mei 2025 40
mrt 2025 24
nov 2024 23
nov 2025 19
okt 2024 31
okt 2025 16
sep 2024 26
sep 2025 37

Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Bloemendaal.

Preguntas frecuentes sobre vivir en Bloemendaal

Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.

Hoeveel inwoners heeft Bloemendaal?

Bloemendaal telt in 2025 ongeveer 6.645 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Bloemendaal?

De gemiddelde WOZ-waarde in Bloemendaal is in 2025 circa € 1.006.322.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Bloemendaal?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Bloemendaal ligt rond € 37.497 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Bloemendaal?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 272 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Bloemendaal?

In Bloemendaal komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 1.234 woningen.

Meer viviendas in Bloemendaal

Ver más viviendas en este lugar.

Recibir ofertas gratuitas y sin compromiso

Compare múltiples agentes inmobiliarios y elija la mejor coincidencia.