Ir directamente al contenido
Logotipo de Laan Makelaars

Marsdiepstraat 379

1784AH Den Helder • Noord-Holland

Disponible

€ 219.000 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 6.230

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 4.380) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 225.230

Precio de compra /m²: € 2.126

Galería de fotos

Marsdiepstraat 379 Den Helder
Foto 23

Descripción

NIEUW TE KOOP!!! Mardiepstraat 379 te Den Helder Midden in winkelcentrum Marsdiep, met alle voorzieningen binnen handbereik, ligt deze maisonnette. Een fijne uitvalsbasis voor starters op de woningmarkt. De woning begint op de tweede woonlaag en beschikt over een lichte doorzonwoonkamer met open keuken. Aan de achterzijde bevindt zich een terras met veranda. Daarnaast is de woning grotendeels voorzien van kunststof kozijnen. Op de verdieping zijn vier slaapkamers aanwezig, waarvan twee extra ruim. Hierdoor is er voldoende plek voor een gezin, thuiswerkplek of hobbyruimte. Tussen de slaapkamers in bevindt zich de inpandige badkamer. Deze is volledig betegeld en uitgerust met een wastafel en inloopdouche. Het appartement is prettig gelegen en biedt volop mogelijkheden om naar eigen smaak te moderniseren. Met de ruimte en indeling is hier een heerlijke woning van te maken. -------- De Marsdiepstraat 379 te Den Helder wordt aangeboden met een richtprijs van € 219.000 k.k. Een bezichtiging vraag je makkelijk aan via Funda of onze website. Bij een online bezichtigingsaanvraag krijg je direct een link toegestuurd per mail en/of sms waarmee je zelf in onze agenda een afspraak in kunt plannen. Zijn alle plekken gevuld zet je zelf dan zeker op de wachtlijst. Wij nemen dan snel contact met je op. Uiteraard kan je ons ook altijd bellen om een bezichtiging in te plannen! -------- De Marsdiepstraat is een bekende straat in Den Helder. In het midden van deze lange straat is het winkelcentrum van de Nieuw-Den Helder te vinden. Aan dit winkelgebied ligt het appartement dat wij aanbieden. Je treft hier in de directe omgeving alle voorzieningen die je maar kan wensen. Denk aan scholen, kinderopvang, supermarkten en diverse vers- en speciaalwinkels. Via een korte wandeling door het duinparkplan, zijn de donkere duinen, Helderse vallei en Mariëndal te bereiken. VERENIGING VAN EIGENAREN: De vereniging van eigenaren is opgericht na de splitsing van het gebouw in 2015. De vereniging van eigenaren is ingeschreven bij de kamer van koophandel en er is een gezamenlijke opstalverzekering. Verder is het belangrijk om te weten dat de vereniging geen maandelijkse bijdrage heeft, geen jaarlijkse vergaderingen, geen reservefonds heeft opgebouwd en er is ook geen meerjaren onderhoudsplan. Beide appartementsrechten voorzien in eigen onderhoud.

Hipoteca berekenen

€ 219.000

Coste del comprador (estimado): € 6.230

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 4.380) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total de compra (incl. gastos de envío): € 225.230

2,78%

Anualmente

%

€ 10.950

Disponible directamente

Hipoteca estimada

Gasto mensual bruto indicativo

Basado en anualidad y plazo de 30 años

Costo mensual neto indicativo

i

Aviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (met NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (13-05-2026 03:45).

Alle características

Básico

Precio de consulta
€ 219.000 k.k.
Estado
Disponible
Tipo de oferta
koop
Uso de vivienda
permanente bewoning
Tipo de vivienda
Maisonnette (appartement)

Índice

Habitaciones
5 habitaciones
Habitaciones de dormir
4 dormitorios
Pisos
2 woonlagen
Ubicado en
2e woonlaag

Áreas y volúmenes

Superficie construida
103 m²
Contenido
288 m³
Espacio exterior vinculado al edificio
21 m²

Construcción y energía

Año de construcción
1960
Método de construcción
Bestaande bouw
Tipo de techo
Plat dak
Aislamiento
Dubbel glas
Calefacción
Cv-ketel
Agua tibia
Cv-ketel
Caldera CV
Intergas (gas gestookt combiketel uit 2014)
Etiqueta energética
C

Catastral y VvE

VvE inscrita en el KvK
Reunión anual de VvE
No
Contribución periódica de la VvE
No
Fondo de reserva de la VvE presente
No
Plan de mantenimiento VvE
No
VvE opstalverzekering
No

Espacio exterior y aparcamiento

Jardín
Zonneterras
Ubicación del jardín
Gelegen op het zuidoosten
Aparcar
Openbaar parkeren

Planificación

Ofrecido desde
13-05-2026

Características adicionales

  • Natuurlijke ventilatie

Mapas

Mapa de códigos postales

Mapa de códigos postales para 1784

Mapas de Google

Ubicación de Den Helder

Ver la ubicación y descubre los agentes inmobiliarios en esta región

Estadísticas de vivienda y vecindario en Den Helder

Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Den Helder. En 2025 había 40.765 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 229.852.

Inhabitantes

40.765

Último año: 2025

Promedio WOZ

EUR 229.852

Último año: 2025

Ingreso promedio por persona

EUR 28.452

Fuente: AlleCijfers

Delitos (año actual)

2.814

Total registrado

Demografía y desarrollo WOZ

Habitantes por año

Habitantes por año en Den Helder
Año Inhabitantes
2021 41.090
2022 40.710
2023 40.790
2024 40.505
2025 40.765

Valor WOZ por año

Valor WOZ por año en Den Helder
Año Promedio WOZ
2021 EUR 148.926
2022 EUR 162.202
2023 EUR 196.610
2024 EUR 211.708
2025 EUR 229.852

Composición de los residentes

Edad

65+: 10.450 0-15: 5.410 15-25: 4.350 25-45: 9.685 45-65: 10.875

Nivel académico

Hoger

4.150

Praktisch

9.390

Middelbaar

14.740

Origen de los residentes (2025)

Europa

2.705

Nederland

30.190

Buiten Europa

7.865

"Woningvoorraad en bouwperiodes"

Tipos de viviendas

Hoekwoningen 3.606
Appartementen 7.052
Tussenwoningen 10.302
Vrijstaande woningen 494
Twee-onder-één-kap woningen 644

Período de construcción del edificio

Voor 1700 0
1700 tot 1900 705
1900 tot 1925 1.832
1925 tot 1950 3.546
1950 tot 1970 7.687
1970 tot 1980 2.167
1980 tot 1990 1.257
1990 tot 2000 743
2000 tot 2010 696
2010 tot 2020 383
2020 en later 701

Energía y sostenibilidad

Distribución de etiquetas energéticas

Etiqueta C

5.916

Etiqueta A

5.287

Etiqueta B

3.137

Etiqueta F

2.600

Etiqueta D

2.125

Etiqueta E

2.101

Etiqueta G

1.182

Etiqueta A+

311

Etiqueta A+++

183

Etiqueta A++

110

Etiqueta A++++

47

Etiqueta A+++++

6

Consumo medio de energía por año

Consumo energético medio anual en Den Helder
Año Gas (m3) Electricidad (kWh)
2020 1.096 2.244
2021 1.242 2.260
2022 962 2.093
2023 842 1.981
2024 823 2.000

Consumo por tipo de vivienda

Hoekwoning

Gas: 955 • Electricidad: 2.103

Huurwoning

Gas: 772 • Electricidad: 1.642

Koopwoning

Gas: 923 • Electricidad: 2.381

Appartement

Gas: 674 • Electricidad: 1.533

Tussenwoning

Gas: 869 • Electricidad: 2.066

Vrijstaande woning

Gas: 798 • Electricidad: 2.044

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 750 • Electricidad: 1.907

Actividad empresarial en Den Helder (2025)

Handel en HORECA 760
Nijverheid en energie 705
Zakelijke dienstverlening 655
Overheid, onderwijs en zorg 670
Landbouw, bosbouw en visserij 25
Vervoer, informatie en communicatie 245
Financiele diensten en onroerendgoed 115
Cultuur, recreatie en overige diensten 420

Número total de establecimientos empresariales: 3.695

Últimos datos delictivos

Últimos datos de delitos en Den Helder
Periodo Delitos
jan 2025 236
jan 2026 203
jul 2025 325
jun 2025 249
mei 2025 191
mrt 2025 223
nov 2024 197
nov 2025 224
okt 2024 241
okt 2025 269
sep 2024 247
sep 2025 251

Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Den Helder.

Preguntas frecuentes sobre vivir en Den Helder

Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.

Hoeveel inwoners heeft Den Helder?

Den Helder telt in 2025 ongeveer 40.765 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Den Helder?

De gemiddelde WOZ-waarde in Den Helder is in 2025 circa € 229.852.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Den Helder?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Den Helder ligt rond € 28.452 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Den Helder?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 2.814 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Den Helder?

In Den Helder komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 10.302 woningen.

Meer viviendas in Den Helder

Ver más viviendas en este lugar.

Recibir ofertas gratuitas y sin compromiso

Compare múltiples agentes inmobiliarios y elija la mejor coincidencia.