Ir directamente al contenido
Logotipo de VERHAGEN MAKELAARS

Jeroen Boschlaan 196

5613GD Eindhoven • Noord-Brabant

Bajo precio

€ 325.000 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 8.350

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 6.500) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 333.350

Precio de compra /m²: € 4.710

Galería de fotos

Descripción

Perfect onderhouden en in 2021 volledig gerenoveerd, instapklaar 3/4-kamer-appartement met o.a. 2 slaapkamers, woon- én eetkamer, balkon aan voor- en achterzijde, royale berging en een verrassende eigen (!) achtertuin op het zonnige westen met o.a. gazon, terras en schuttingen aan beide zijden. Gelegen aan de binnenring van Eindhoven in het stadsdeel Tongelre met alle dagelijkse voorzieningen en op loopafstand en op slechts 5 minuten fietsen naar het bruisende centrum van Eindhoven met o.a. het NS-station, winkels en warenhuizen, horeca en een bruisend uitgaansleven. Gunstig gelegen t.o.v. de High Tech campus, Eindhoven University of Technology en diverse uitvalswegen (N69/A2/A67/A50). Perceel kadastraal bekend gemeente Tongelre, sectie E, nummer 1901 A3. Bouwjaar 1956. Woonoppervlakte circa 69 m², inhoud circa 230 m³. CENTRALE ENTREE VOOR 6 APPARTEMENTEN: Gezamenlijke entree met brievenbussen, intercominstallatie en toegang tot het trappenhuis richting appartementen (omhoog) en bergingen (beneden). APPARTEMENT EERSTE WOONLAAG: Entree/hal met garderobe, meterkast en toegang tot vrijwel alle vertrekken in het appartement. De fraaie laminaatvloer loop door in de woonkamer en slaapkamers. Modern toilet met wandcloset en fonteintje. De woonkamer aan de voorzijde heeft een eetgedeelte met toegang tot het balkon aan de voorzijde en een brede doorgang naar het zitgedeelte. De grote raampartijen zorgen voor ene fijne lichtinval. Luxe keuken met een tegelvloer en een moderne keukenopstelling voorzien van o.a. een 4-pits inductiekookplaat, afzuigkap, combi-oven en koelkast. Verder is er een nis voor de wasmachine en -droger, kast met opstelling van de gas-cv HR combiketel (Remeha Tzerra Ace, 2022) en deur naar het balkon aan de achterzijde. Hoofdslaapkamer met een open verbinding naar de badkamer. Moderne badkamer met inloopdouche en wastafelmeubel. Slaapkamer 2 met toegang tot balkon achter. Balkon aan de voorzijde. SOUTERRAIN: Ruime berging in het souterrain. TUIN: Uniek is de ruime, mooi aangelegde achtertuin op het westen. Geheel omheind en met terras, gazon, borders en achterom. Gelegen aan laan met volwassen bomen en parkeervakken voor vergunninghouders. ALGEMEEN: - Gerenoveerd en instapklaar 3/4-kamer appartement; - Met een royale (eigen!) achtertuin op het zonnige westen; - Het appartement is voorzien van HR-glas in kunststof kozijnen; - Voorzien van energielabel B, geldig tot 01-09-2035; - Met uitzonderlijk ruime berging in het souterrain; - Gelegen binnen de ring van Eindhoven met alle voorzieningen op loopafstand; - En op slechts 5 minuten fietsen van het bruisende stadscentrum van Eindhoven; - De maandelijkse servicekosten bedragen ca. €210,- Een parkeervergunning kost € 54,- per jaar; - Kortom: een luxe, instapklaar appartement met ruime eigen tuin op een centrale woonlocatie! TER INFORMATIE: Deze brochure is met veel zorg samengesteld, maar omdat wij voor de inhoud ervan in belangrijke mate afhankelijk zijn van de informatie van derden, moet deze als indicatief worden beschouwd en kunnen hieraan derhalve geen rechten worden ontleend. Tenzij anders is overeengekomen wordt in de koopakte een bepaling opgenomen waardoor de koper, tot zekerheid voor de nakoming van zijn verplichtingen, gehouden is binnen een bepaalde periode een bankgarantie te doen stellen dan wel een waarborgsom bij de notaris te storten ter grootte van 10% van de koopsom. Indien het bouwjaar 1993 of eerder is zal er altijd een asbest clausule in de koopakte worden opgenomen. Rechtsgeldige koopovereenkomst pas ná ondertekening. Een mondelinge overeenstemming tussen de particuliere verkoper en de particuliere koper is niet rechtsgeldig. Met andere woorden: er is geen koop. Er is pas sprake van een rechtsgeldige koop als de particuliere verkoper en de particuliere koper de koopovereenkomst hebben ondertekend. Dit vloeit voort uit artikel 7:2 Burgerlijk Wetboek. Een bevestiging van de mondelinge overeenstemming per e-mail of een toegestuurd concept van de koopovereenkomst wordt overigens niet gezien als een ‘ondertekende koopovereenkomst’. De rechten op de inhoud van deze brochure (copyright) zijn voorbehouden aan Verhagen Makelaars.

Hipoteca berekenen

€ 325.000

Coste del comprador (estimado): € 8.350

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 6.500) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total de compra (incl. gastos de envío): € 333.350

2,78%

Anualmente

%

€ 16.250

Disponible directamente

Hipoteca estimada

Gasto mensual bruto indicativo

Basado en anualidad y plazo de 30 años

Costo mensual neto indicativo

i

Aviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (met NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (10-05-2026 03:45).

Alle características

Básico

Precio de consulta
€ 325.000 k.k.
Estado
Bajo precio
Tipo de oferta
koop
Uso de vivienda
permanente bewoning
Tipo de vivienda
Portiekflat

Índice

Habitaciones
3 habitaciones
Habitaciones de dormir
2 dormitorios
Baños
1 badkamer en 1 apart toilet
Pisos
1 woonlaag en een kelder
Ubicado en
1e woonlaag

Áreas y volúmenes

Superficie construida
69 m²
Contenido
230 m³
Espacio exterior vinculado al edificio
10 m²
Espacio de almacenamiento externo
18 m²
Área del jardín trasero
108 m²

Construcción y energía

Año de construcción
1955
Método de construcción
Bestaande bouw
Aislamiento
HR-glas
Calefacción
Cv-ketel
Agua tibia
Cv-ketel
Caldera CV
Remeha Tzerra Ace HR (gas gestookt combiketel uit 2022, eigendom)
Etiqueta energética
B

Catastral y VvE

Situación de propiedad
Volle eigendom
VvE inscrita en el KvK
Reunión anual de VvE
Fondo de reserva de la VvE presente
Plan de mantenimiento VvE
VvE opstalverzekering

Espacio exterior y aparcamiento

Espacio exterior
Aan rustige weg en in woonwijk
Jardín
Achtertuin
Ubicación del jardín
Gelegen op het westen bereikbaar via achterom
Aparcar
Openbaar parkeren en parkeervergunningen

Planificación

Ofrecido desde
24-04-2026

Instalaciones del baño

Inloopdouche, wastafel, en wastafelmeubel

Características adicionales

  • Glasvezelkabel en TV kabel

Mapas

Mapa de códigos postales

Mapa de códigos postales para 5613

Mapas de Google

Vista geográfica Eindhoven

Descubra donde están activos los agentes inmobiliarios en Eindhoven

Estadísticas de vivienda y vecindario en Eindhoven

Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Eindhoven. En 2026 había 249.873 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 391.000.

Inhabitantes

249.873

Último año: 2026

Promedio WOZ

EUR 391.000

Último año: 2025

Ingreso promedio por persona

EUR 36.400

Fuente: AlleCijfers

Delitos (año actual)

18.880

Total registrado

Demografía y desarrollo WOZ

Habitantes por año

Habitantes por año en Eindhoven
Año Inhabitantes
2022 238.326
2023 243.730
2024 246.417
2025 249.035
2026 249.873

Valor WOZ por año

Valor WOZ por año en Eindhoven
Año Promedio WOZ
2021 EUR 287.000
2022 EUR 314.000
2023 EUR 360.000
2024 EUR 363.000
2025 EUR 391.000

Composición de los residentes

Edad

65+: 40.771 0-15: 33.456 15-25: 35.988 25-45: 81.260 45-65: 57.560

Nivel académico

Hoger

43

Praktisch

24

Middelbaar

34

Origen de los residentes (2025)

Europa

36.936

Nederland

134.959

Buiten Europa

77.140

"Woningvoorraad en bouwperiodes"

Tipos de viviendas

Hoekwoningen 15.977
Appartementen 58.911
Tussenwoningen 47.558
Vrijstaande woningen 4.799
Twee-onder-één-kap woningen 3.002

Período de construcción del edificio

Voor 1700 2
1700 tot 1900 310
1900 tot 1925 3.138
1925 tot 1950 14.729
1950 tot 1970 26.459
1970 tot 1980 12.536
1980 tot 1990 9.036
1990 tot 2000 7.830
2000 tot 2010 5.228
2010 tot 2020 4.594
2020 en later 2.767

Energía y sostenibilidad

Distribución de etiquetas energéticas

Etiqueta A

34.103

Etiqueta C

29.742

Etiqueta B

19.304

Etiqueta D

11.177

Etiqueta E

9.327

Etiqueta F

6.306

Etiqueta A+

5.788

Etiqueta G

4.088

Etiqueta A++

3.731

Etiqueta A+++

2.635

Etiqueta A++++

578

Etiqueta A+++++

42

Consumo medio de energía por año

Consumo energético medio anual en Eindhoven
Año Gas (m3) Electricidad (kWh)
2020 1.040 2.540
2021 1.140 2.570
2022 900 2.400
2023 770 2.270
2024 750 2.310

Consumo por tipo de vivienda

Hoekwoning

Gas: 970 • Electricidad: 2.650

Huurwoning

Gas: 670 • Electricidad: 1.900

Koopwoning

Gas: 890 • Electricidad: 2.740

Appartement

Gas: 550 • Electricidad: 1.710

Tussenwoning

Gas: 830 • Electricidad: 2.450

Vrijstaande woning

Gas: 1.400 • Electricidad: 4.320

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.210 • Electricidad: 3.250

Actividad empresarial en Eindhoven (2025)

Handel en HORECA 5.830
Nijverheid en energie 3.740
Zakelijke dienstverlening 9.670
Overheid, onderwijs en zorg 5.395
Landbouw, bosbouw en visserij 70
Vervoer, informatie en communicatie 3.585
Financiele diensten en onroerendgoed 1.600
Cultuur, recreatie en overige diensten 3.645

Número total de establecimientos empresariales: 33.545

Últimos datos delictivos

Últimos datos de delitos en Eindhoven
Periodo Delitos
jan 2025 1.526
jan 2026 1.357
jul 2025 1.556
jun 2025 1.564
mei 2025 1.610
mrt 2025 1.666
nov 2024 1.768
nov 2025 1.541
okt 2024 1.807
okt 2025 1.706
sep 2024 1.612
sep 2025 1.579

Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Eindhoven.

Preguntas frecuentes sobre vivir en Eindhoven

Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.

Hoeveel inwoners heeft Eindhoven?

Eindhoven telt in 2026 ongeveer 249.873 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Eindhoven?

De gemiddelde WOZ-waarde in Eindhoven is in 2025 circa € 391.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Eindhoven?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Eindhoven ligt rond € 36.400 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Eindhoven?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 18.880 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Eindhoven?

In Eindhoven komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 58.911 woningen.

Meer viviendas in Eindhoven

Ver más viviendas en este lugar.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.