Ir directamente al contenido
Logotipo de Ramon Jongen Makelaardij

Tongelresestraat 184 A

5613DR Eindhoven • Noord-Brabant

Vendido

€ 425.000 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 10.350

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 8.500) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 435.350

Precio de compra /m²: € 4.941

Galería de fotos

Descripción

Tongelresestraat 184A Eindhoven Gebruiksoppervlakte wonen: 85,5 m2 Bouwjaar: 1975 Zeer centraal gelegen en instapklaar appartement met eigen parkeerplaats. Dit uitstekend onderhouden appartement (type maisonnette) biedt de ruimte van een eengezinswoning, verdeeld over twee verdiepingen. De woning beschikt onder meer over een lichte woonkamer, moderne keuken, toilet en badkamer, drie slaapkamers en een zonnige achtertuin op het zuidoosten. Het appartement ligt in een kleinschalig appartementengebouw, op loopafstand van het stadscentrum en station. Diverse voorzieningen zoals winkels, sport- en uitgaansgelegenheden, bushaltes en uitvalswegen liggen eveneens dichtbij. Bijzonderheden: - De woning beschikt over een energielabel B. - Er is een actieve en gezonden VvE. De servicekosten bedragen € 133, per maand. Begane grond: Via de diepe voortuin toegang tot de entree van de woning. In de hal bevinden zich de meterkast en de toiletruimte uitgerust met een closet, fonteintje en mechanische ventilatie. De hal biedt toegang tot de woonkamer en de inpandige berging/bijkeuken. De ruime inpandige berging/bijkeuken is zowel van binnen als van buiten te bereiken. Hier bevinden zich de opstelling van de c.v.-ketel, de wasmachineaansluiting. De ruime en lichte L-vormige woonkamer is voorzien van een fraaie laminaatvloer en biedt een mooi zicht op de achtertuin. Tevens bevinden zich hier de deur van de trapopgang naar de eerste verdieping en een praktische trapkast. Vanuit de woonkamer is er een deur naar de achtertuin. De moderne keuken in een hoekopstelling is aan de voorzijde gelegen en voorzien van een aanrechtblad, spoelbak, gas-kookplaat, afzuigkap, vaatwasmachine, combi-magnetron en koelkast. Diverse boven- en onderkasten bieden voldoende bergruimte. Een groot raam zorgt voor veel lichtinval en biedt een leuk uitzicht op de voortuin en de straat. Eerste verdieping: De overloop is voorzien van een laminaatvloer en biedt toegang tot drie slaapkamers, de badkamer en een separate toiletruimte. De toiletruimte is uitgerust met een closet, fonteintje en mechanische ventilatie. De volledig betegelde badkamer is voorzien van een inloopdouche en een dubbelewastafel in meubel. Slaapkamer 1 is over de volle breedte van de woning aan de voorzijde gelegen en is voorzien van een laminaatvloer. Slaapkamer 2 is aan de achterzijde gelegen en voorzien van een laminaatvloer. Slaapkamer 3 is aan de achterzijde gelegen en voorzien van een laminaatvloer. Parkeerplaats: Op het achterterrein (afgesloten) bevindt zich een eigen parkeerplaats. Tuin De verzorgde achtertuin, gelegen op het zuidoosten, is voorzien van een verhard terras, gevarieerde beplanting. Straatbeeld/omgeving: Zeer centraal gelegen binnen de ring van Eindhoven, direct nabij winkels, uitvalswegen en op korte afstand van het centrum van Eindhoven! Algemene informatie: - c.v. opstelling uit 2020 - toilet vernieuwd 2022 (zowel boven als op de begane grond) - badkamer vernieuwd 2022 Lees de volledige omschrijving

Hipoteca berekenen

€ 425.000

Coste del comprador (estimado): € 10.350

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 8.500) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total de compra (incl. gastos de envío): € 435.350

2,78%

Anualmente

%

€ 21.250

Disponible directamente

Hipoteca estimada

Gasto mensual bruto indicativo

Basado en anualidad y plazo de 30 años

Costo mensual neto indicativo

i

Aviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (met NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (12-05-2026 03:45).

Alle características

Básico

Precio de consulta
€ 425.000 k.k.
Estado
Vendido
Tipo de oferta
koop
Uso de vivienda
permanente bewoning
Tipo de vivienda
appartement, maisonnette (appartement)

Índice

Habitaciones
4 habitaciones
Habitaciones de dormir
3 dormitorios
Baños
1 badkamer en 2 aparte toiletten
Pisos
2 woonlagen

Áreas y volúmenes

Superficie construida
86 m²
Contenido
294 m³

Construcción y energía

Año de construcción
1975
Método de construcción
Bestaande bouw
Calefacción
Cv-ketel
Agua tibia
Cv-ketel
Caldera CV
HR Combi (gas gestookt combiketel uit 2020)
Etiqueta energética
B

Catastral y VvE

Situación de propiedad
Volle eigendom
VvE inscrita en el KvK
Reunión anual de VvE
Fondo de reserva de la VvE presente
Plan de mantenimiento VvE
VvE opstalverzekering

Espacio exterior y aparcamiento

Jardín
Achtertuin
Rescate
Vrijstaande stenen berging
Aparcar
Op afgesloten terrein

Planificación

Ofrecido desde
05-12-2025
Fecha de venta
28-02-2026

Instalaciones del baño

Dubbele wastafel en inloopdouche

Mapas

Mapa de códigos postales

Mapa de códigos postales para 5613

Mapas de Google

Vista geográfica Eindhoven

Descubra donde están activos los agentes inmobiliarios en Eindhoven

Estadísticas de vivienda y vecindario en Eindhoven

Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Eindhoven. En 2026 había 249.873 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 391.000.

Inhabitantes

249.873

Último año: 2026

Promedio WOZ

EUR 391.000

Último año: 2025

Ingreso promedio por persona

EUR 36.400

Fuente: AlleCijfers

Delitos (año actual)

18.880

Total registrado

Demografía y desarrollo WOZ

Habitantes por año

Habitantes por año en Eindhoven
Año Inhabitantes
2022 238.326
2023 243.730
2024 246.417
2025 249.035
2026 249.873

Valor WOZ por año

Valor WOZ por año en Eindhoven
Año Promedio WOZ
2021 EUR 287.000
2022 EUR 314.000
2023 EUR 360.000
2024 EUR 363.000
2025 EUR 391.000

Composición de los residentes

Edad

65+: 40.771 0-15: 33.456 15-25: 35.988 25-45: 81.260 45-65: 57.560

Nivel académico

Hoger

43

Praktisch

24

Middelbaar

34

Origen de los residentes (2025)

Europa

36.936

Nederland

134.959

Buiten Europa

77.140

"Woningvoorraad en bouwperiodes"

Tipos de viviendas

Hoekwoningen 15.977
Appartementen 58.911
Tussenwoningen 47.558
Vrijstaande woningen 4.799
Twee-onder-één-kap woningen 3.002

Período de construcción del edificio

Voor 1700 2
1700 tot 1900 310
1900 tot 1925 3.138
1925 tot 1950 14.729
1950 tot 1970 26.459
1970 tot 1980 12.536
1980 tot 1990 9.036
1990 tot 2000 7.830
2000 tot 2010 5.228
2010 tot 2020 4.594
2020 en later 2.767

Energía y sostenibilidad

Distribución de etiquetas energéticas

Etiqueta A

34.103

Etiqueta C

29.742

Etiqueta B

19.304

Etiqueta D

11.177

Etiqueta E

9.327

Etiqueta F

6.306

Etiqueta A+

5.788

Etiqueta G

4.088

Etiqueta A++

3.731

Etiqueta A+++

2.635

Etiqueta A++++

578

Etiqueta A+++++

42

Consumo medio de energía por año

Consumo energético medio anual en Eindhoven
Año Gas (m3) Electricidad (kWh)
2020 1.040 2.540
2021 1.140 2.570
2022 900 2.400
2023 770 2.270
2024 750 2.310

Consumo por tipo de vivienda

Hoekwoning

Gas: 970 • Electricidad: 2.650

Huurwoning

Gas: 670 • Electricidad: 1.900

Koopwoning

Gas: 890 • Electricidad: 2.740

Appartement

Gas: 550 • Electricidad: 1.710

Tussenwoning

Gas: 830 • Electricidad: 2.450

Vrijstaande woning

Gas: 1.400 • Electricidad: 4.320

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.210 • Electricidad: 3.250

Actividad empresarial en Eindhoven (2025)

Handel en HORECA 5.830
Nijverheid en energie 3.740
Zakelijke dienstverlening 9.670
Overheid, onderwijs en zorg 5.395
Landbouw, bosbouw en visserij 70
Vervoer, informatie en communicatie 3.585
Financiele diensten en onroerendgoed 1.600
Cultuur, recreatie en overige diensten 3.645

Número total de establecimientos empresariales: 33.545

Últimos datos delictivos

Últimos datos de delitos en Eindhoven
Periodo Delitos
jan 2025 1.526
jan 2026 1.357
jul 2025 1.556
jun 2025 1.564
mei 2025 1.610
mrt 2025 1.666
nov 2024 1.768
nov 2025 1.541
okt 2024 1.807
okt 2025 1.706
sep 2024 1.612
sep 2025 1.579

Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Eindhoven.

Preguntas frecuentes sobre vivir en Eindhoven

Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.

Hoeveel inwoners heeft Eindhoven?

Eindhoven telt in 2026 ongeveer 249.873 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Eindhoven?

De gemiddelde WOZ-waarde in Eindhoven is in 2025 circa € 391.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Eindhoven?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Eindhoven ligt rond € 36.400 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Eindhoven?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 18.880 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Eindhoven?

In Eindhoven komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 58.911 woningen.

Meer viviendas in Eindhoven

Ver más viviendas en este lugar.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.