Ir directamente al contenido
Logotipo de Kempen Oberdorf

Theresiastraat 40

6142AH Einighausen • Limburg

Vendido

€ 262.000 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 7.090

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 5.240) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 269.090

Precio de compra /m²: € 3.195

Galería de fotos

Descripción

Getaxeerde marktwaarde € 262.000,00 Voorrang voor starters Periode: tot 6 weken na publicatie. Voorwaarden: - Sociale of economische binding met de gemeente waar de woning te koop staat én; - Jonger dan 40 jaar én; - Nog nooit eerder woningeigenaar geweest en thuiswonend is of gehuurd woont. Hoe te bieden: ná de bezichtiging zult u uw bieding invoeren via Move voordat de biedingstermijn afloopt. Interesse? Neem contact met ons op voor meer informatie of om een bezichtiging in te plannen. Zorg ervoor dat u aan de voorrangscriteria voldoet. Deze woning is nadrukkelijk enkel bestemd voor eigen gebruik en niet voor o.a. beleggings- en/ of verhuurdoeleinden dan wel doorverkoop. Eenvoudige hoekwoning aan de rand van Enighausen met 3 slaapkamers, een achtertuin en een garage. Algemeen • Bouwjaar 1965 • Totale woonoppervlakte ca. 82 m2 • Totaal perceeloppervlakte ca. 308 m2 • Inhoud ca. 347 m3 • Isolatie: dakisolatie, muurisolatie • Kunststof kozijnen met HR++ glas en dubbel glas, houten voor- en achterdeur met HR++ glas • Deze woning beschikt over rolluiken • Deze woning beschikt over 8 zonnepanelen • Bouwkundig gekeurd huis i.v.m. de aansprakelijkheidsclausule • Energielabel C • CV-installatie Remeha HR, bouwjaar 2022, eigendom Ligging • Gelegen in een woonwijk • Op fietsafstand van o.a. scholen, winkels, openbaar vervoer • Met de auto binnen 5 minuten op de autosnelweg richting Maastricht/Heerlen/Eindhoven Indeling Kelder • Provisiekelder met de witgoedaansluiting Begane grond • Hal met laminaatvloer, toilet en meterkast (10 groepen, 2 aardlekschakelaars) • Doorzon woonkamer met een laminaatvloer en een airco • Gesloten keuken met laminaatvloer en een eenvoudige keukeninstallatie 1e verdieping • Vanaf de overloop met muurkast en laminaatvloer is er toegang tot 3 slaapkamers en de badkamer • Op 1 slaapkamer ligt een tapijtvloer • Badkamer met douche en een wastafel 2de verdieping • Bereikbaar middels een vlizotrap met aan de achterzijde een dakraam • Bergzolder met c.v.-opstelling Tuin • De achtertuin heeft een zonligging op het noorden • De tuin beschikt over een overkapping en een zij-ingang • Vanuit de tuin is er toegang tot een ruime garage Garage • Ruime garage met een kantel poort en een voorgelegen oprit KORTOM: WONEN IN EEN HOEKHUIS BINNEN HET GEZELLIGE EINIGHAUSEN MET 3 SLAAPKAMERS EN EEN HEERLIJKE ACHTERTUIN De aanwezige apparatuur is door verkoper niet op deugdelijkheid getest Er wordt een erfdienstbaarheid tot handhaving van gemeenschappelijke voorzieningen (woonblok) gevestigd Er zijn zeer waarschijnlijk asbesthoudende toepassingen aanwezig in de woning gelet op het bouwjaar Koper krijgt de mogelijkheid tot een bouwkundige inspectie in verband met de aansprakelijkheidsclausule De leveringsakte dient te worden gepasseerd bij de één van de vaste projectnotarissen (Palmen & Dassen-Stein/Metis-Sittard/Moonen-Sittard) en is niet ter keuze van koper. Deze woning is eigendom van ZOwonen te Sittard, waarbij ZOwonen samen met Kempen & Oberdorf Makelaardij u graag een kans op de woningmarkt biedt om een woning aan te kunnen kopen. Deze woning is dan ook nadrukkelijk enkel bestemd voor eigen gebruik en niet voor o.a. beleggings- en/ of verhuurdoeleinden dan wel doorverkoop. In dezen wordt in de koopovereenkomst een antispeculatiebeding opgenomen. Ter bescherming van de belangen van zowel koper als verkoper, wordt uitdrukkelijk gesteld dat een koopovereenkomst met betrekking tot deze onroerende zaak eerst dan tot stand komt nadat koper en verkoper de koopovereenkomst hebben getekend (“schriftelijkheidsvereiste”). De termijn die wordt opgenomen voor eventuele (overeengekomen) ontbindende voorwaarden (bv. Financiering) is in de regel 4 tot 6 weken na het sluiten van de mondelinge wilsovereenkomst. De waarborgsom/bankgarantie is 10% van de koopsom. De koper dient deze 2 weken ná het vervallen van de ontbindende voorwaarden bij de desbetreffende notaris te deponeren. Koper is te allen tijde gerechtigd voor eigen rekening een bouwkundige keuring te (laten) verrichten dan wel andere adviseurs te raadplegen teneinde een goed inzicht te verkrijgen over de staat van onderhoud. Deze informatie is door ons met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief. Lees de volledige omschrijving

Hipoteca berekenen

€ 262.000

Coste del comprador (estimado): € 7.090

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 5.240) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total de compra (incl. gastos de envío): € 269.090

2,78%

Anualmente

%

€ 13.100

Disponible directamente

Hipoteca estimada

Gasto mensual bruto indicativo

Basado en anualidad y plazo de 30 años

Costo mensual neto indicativo

i

Aviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (met NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (15-05-2026 03:45).

Alle características

Básico

Precio de consulta
€ 262.000 k.k.
Estado
Vendido
Tipo de oferta
koop
Uso de vivienda
permanente bewoning
Tipo de vivienda
woonhuis, hoekwoning

Índice

Habitaciones
6 habitaciones
Habitaciones de dormir
3 dormitorios
Baños
1 badkamer en 1 apart toilet
Pisos
2 woonlagen, een zolder, en een kelder

Áreas y volúmenes

Superficie construida
82 m²
Área del lote
308 m²
Contenido
347 m³
Otra zona interior
22 m²
Espacio exterior vinculado al edificio
19 m²
Espacio de almacenamiento externo
24 m²

Construcción y energía

Año de construcción
1965
Método de construcción
Bestaande bouw
Tipo de techo
Zadeldak bedekt met pannen
Aislamiento
Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas en muurisolatie
Calefacción
Cv-ketel
Agua tibia
Cv-ketel
Caldera CV
Remeha HR (gas gestookt combiketel uit 2022, eigendom)
Etiqueta energética
C

Catastral y VvE

Situación de propiedad
Volle eigendom

Espacio exterior y aparcamiento

Espacio exterior
Aan rustige weg en in woonwijk
Jardín
Achtertuin en voortuin
Aparcar
Op eigen terrein en openbaar parkeren
Tipo de garaje
Vrijstaande stenen garage
Capacidad del garaje
1 coche(s)

Planificación

Ofrecido desde
08-01-2026
Fecha de venta
08-03-2026

Instalaciones del baño

Douche en wastafel

Instalaciones de garaje

Elektra

Características adicionales

  • Airconditioning
  • dakraam
  • mechanische ventilatie
  • rolluiken
  • en zonnepanelen

Mapas

Mapa de códigos postales

Mapa de códigos postales para 6142

Mapas de Google

Einighausen en el mapa

Explora Einighausen y las zonas circundantes

Estadísticas de vivienda y vecindario en Einighausen

Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Einighausen. En 2026 había 1.329 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 336.000.

Inhabitantes

1.329

Último año: 2026

Promedio WOZ

EUR 336.000

Último año: 2025

Ingreso promedio por persona

EUR 33.600

Fuente: AlleCijfers

Delitos (año actual)

27

Total registrado

Demografía y desarrollo WOZ

Habitantes por año

Habitantes por año en Einighausen
Año Inhabitantes
2021 1.295
2022 1.305
2023 1.320
2024 1.320
2025 1.295
2026 1.329

Valor WOZ por año

Valor WOZ por año en Einighausen
Año Promedio WOZ
2021 EUR 261.000
2022 EUR 272.000
2023 EUR 316.000
2024 EUR 312.000
2025 EUR 336.000

Composición de los residentes

Edad

65+: 360 0-15: 185 15-25: 130 25-45: 290 45-65: 370

Nivel académico

Hoger

320

Praktisch

220

Middelbaar

430

Origen de los residentes (2025)

Europa

120

Nederland

1.095

Buiten Europa

80

"Woningvoorraad en bouwperiodes"

Tipos de viviendas

Hoekwoningen 107
Appartementen 58
Tussenwoningen 127
Vrijstaande woningen 150
Twee-onder-één-kap woningen 176

Período de construcción del edificio

Voor 1700 0
1700 tot 1900 54
1900 tot 1925 18
1925 tot 1950 80
1950 tot 1970 154
1970 tot 1980 155
1980 tot 1990 35
1990 tot 2000 65
2000 tot 2010 12
2010 tot 2020 2
2020 en later 21

Energía y sostenibilidad

Distribución de etiquetas energéticas

Etiqueta C

142

Etiqueta B

124

Etiqueta D

80

Etiqueta F

79

Etiqueta A

76

Etiqueta G

75

Etiqueta E

21

Etiqueta A+++

16

Etiqueta A+

3

Etiqueta A++

0

Etiqueta A++++

0

Etiqueta A+++++

0

Consumo medio de energía por año

Consumo energético medio anual en Einighausen
Año Gas (m3) Electricidad (kWh)
2020 1.550 3.520
2021 1.780 3.540
2022 1.390 3.350
2023 1.130 3.190
2024 1.070 3.280

Consumo por tipo de vivienda

Hoekwoning

Gas: 1.020 • Electricidad: 3.010

Huurwoning

Gas: 890 • Electricidad: 2.190

Koopwoning

Gas: 1.190 • Electricidad: 3.430

Appartement

Gas: 890 • Electricidad: 1.970

Tussenwoning

Gas: 980 • Electricidad: 2.840

Vrijstaande woning

Gas: 1.410 • Electricidad: 3.890

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.120 • Electricidad: 3.240

Actividad empresarial en Einighausen (2025)

Handel en HORECA 15
Nijverheid en energie 25
Zakelijke dienstverlening 25
Overheid, onderwijs en zorg 30
Landbouw, bosbouw en visserij 10
Vervoer, informatie en communicatie 10
Financiele diensten en onroerendgoed 5
Cultuur, recreatie en overige diensten 20

Número total de establecimientos empresariales: 145

Últimos datos delictivos

Últimos datos de delitos en Einighausen
Periodo Delitos
jan 2026 2
jul 2025 0
jun 2025 5
mei 2025 3
mrt 2025 1
mrt 2026 3
nov 2024 2
nov 2025 2
okt 2024 1
okt 2025 3
sep 2024 3
sep 2025 3

Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Einighausen.

Preguntas frecuentes sobre vivir en Einighausen

Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.

Hoeveel inwoners heeft Einighausen?

Einighausen telt in 2026 ongeveer 1.329 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Einighausen?

De gemiddelde WOZ-waarde in Einighausen is in 2025 circa € 336.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Einighausen?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Einighausen ligt rond € 33.600 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Einighausen?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 27 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Einighausen?

In Einighausen komt vooral "Twee-onder-één-kap woningen" veel voor, met ongeveer 176 woningen.

Meer viviendas in Einighausen

Ver más viviendas en este lugar.

Recibir ofertas gratuitas y sin compromiso

Compare múltiples agentes inmobiliarios y elija la mejor coincidencia.