Ir directamente al contenido
Logotipo de Makelaardij Hoekstra Heerenveen

Jacob Hepkemastraat 11

8441CB Heerenveen • Fryslân

Vendido

€ 429.000 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 10.430

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 8.580) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 439.430

Precio de compra /m²: € 3.575

Galería de fotos

Descripción

Karakter, comfort en ruimte op een toplocatie in Heerenveen-Noord. Deze karakteristieke woning is gelegen aan de Jacob Hepkemastraat 11 en combineert het beste van twee twee werelden: authentieke charme én modern wooncomfort. De huidige bewoners hebben de woning sinds 2018 met veel zorg en smaak aangepast. Daarbij is een prachtig geheel ontstaan waarin de karakteristieke elementen volledig tot hun recht komen. Denk aan de sfeervolle erker, de fraaie houten vloer en het open balkenplafond, die de woning een warme en authentieke uitstraling geven. Tegelijkertijd is het wooncomfort naar een hoger niveau getild met onder andere een fraaie, vernieuwde keuken, compleet uitgevoerd met moderne inbouwapparatuur. De woning beschikt over maar liefst vier slaapkamers, verdeeld over de eerste en tweede verdieping, wat haar uitermate geschikt maakt voor gezinnen of voor wie graag extra werk- of hobbyruimte heeft. Een absoluut pluspunt is de diepe achtertuin van circa 16 meter, waar je de hele dag in alle rust kunt genieten van de zon. Recent is hier een prachtige overkapping geplaatst, waardoor je het hele jaar door comfortabel buiten kunt zitten – een heerlijke plek voor lange zomeravonden of ontspannen momenten in elk seizoen. KORTOM: - Een sfeervolle en goed onderhouden woning - Gelegen in een gewilde woonwijk, vlakbij het centrum - Ruime woonkamer en semi-open keukenruimte - Drie slaapkamers en badkamer op eerste verdieping - Ruime tweede verdieping met bergruimte en extra slaapkamer - Diepe achtertuin met heerlijke overkapping De woning is gelegen op een perceel van circa 246 m² eigen grond in de wijk Heerenveen-Noord. Dit is een gewilde woonwijk, vanwege de ligging nabij het centrum, ziekenhuis 'de Tjongerschans' en het centraal station. Daarnaast is er een geslaagde mix aanwezig van karakteristieke jaren 30 woningen gecombineerd met nieuwbouwwoningen. INDELING: Begane grond: - entree/hal met trapopgang en trapkast - woonkamer met erker en dubbele tuindeur (oppervlakte circa 30 m²) - semi-open keukenruimte met luxe keukenopstelling met een oppervlakte van circa 11 m² - diverse inbouwapparatuur: koelkast, vriezer, 6 pits kookplaat, wasemkap, oven en vaatwasser - toiletruimte met hangcloset en fontein - bijkeuken met witgoedaansluiting en tuindeur Eerste verdieping: - overloop met vaste trapopgang naar 2e verdieping - eerste slaapkamer met een oppervlakte van circa 14 m², gelegen aan voorzijde van de woning - tweede slaapkamer met een oppervlakte van circa 7 m², gelegen aan voorzijde van de woning - badkamer met een oppervlakte van circa 5,5 m², met douchecabine, wastafelmeubel en toilet - derde slaapkamer met een oppervlakte van circa 8 m², gelegen aan de achterzijde van de woning Tweede verdieping: - overloop met bergruimte - vierde slaapkamer met een oppervlakte van circa 12,5 m², gesitueerd aan achterzijde van de woning - de vierde slaapkamer is voorzien van een dakkapel TUIN: - nette voortuin met mogelijkheid tot parkeren van de auto op eigen erf - fraai aangelegde achtertuin met een oppervlakte van circa 131 m², gelegen op het noordwesten. - de diepte van de achtertuin (circa 16 meter) maakt dat je de hele dag door lekker in de zon kunt zitten. - het onlangs gerealiseerde tuinhuis is onderverdeeld naar berging en een zitgedeelte (oppervlakte van circa 15 m².) BIJZONDERHEDEN: - verwarming en warm water middels Vaillant HR combiketel, bouwjaar circa 2013 - de woning is voorzien van muurisolatie en dubbel glas - bouwjaar 1935 - aanvaarding circa juli 2026 Aan deze presentatie kunnen geen rechten aan worden ontleend. Toelichtingsclausule NEN2580. De Meetinstructie is gebaseerd op de NEN2580. De Meetinstructie is bedoeld om een meer eenduidige manier van meten toe te passen voor het geven van een indicatie van de gebruiksoppervlakte. De Meetinstructie sluit verschillen in meetuitkomsten niet volledig uit, door bijvoorbeeld interpretatieverschillen, afrondingen of beperkingen bij het uitvoeren van de meting. Lees de volledige omschrijving

Hipoteca berekenen

€ 429.000

Coste del comprador (estimado): € 10.430

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 8.580) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total de compra (incl. gastos de envío): € 439.430

2,78%

Anualmente

%

€ 21.450

Disponible directamente

Hipoteca estimada

Gasto mensual bruto indicativo

Basado en anualidad y plazo de 30 años

Costo mensual neto indicativo

i

Aviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (met NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (12-05-2026 03:45).

Alle características

Básico

Precio de consulta
€ 429.000 k.k.
Estado
Vendido
Tipo de oferta
koop
Uso de vivienda
permanente bewoning
Tipo de vivienda
woonhuis, 2-onder-1-kapwoning

Índice

Habitaciones
5 habitaciones
Habitaciones de dormir
4 dormitorios
Baños
1 badkamer en 1 apart toilet
Pisos
3 woonlagen

Áreas y volúmenes

Superficie construida
120 m²
Área del lote
246 m²
Contenido
408 m³
Espacio de almacenamiento externo
10 m²
Área del jardín trasero
131 m²

Construcción y energía

Año de construcción
1935
Método de construcción
Bestaande bouw
Tipo de techo
Zadeldak bedekt met pannen
Aislamiento
Dubbel glas, HR-glas en muurisolatie
Calefacción
Cv-ketel en houtkachel
Agua tibia
Cv-ketel
Caldera CV
Vaillant (gas gestookt combiketel uit 2013, eigendom)
Etiqueta energética
E

Catastral y VvE

Situación de propiedad
Volle eigendom

Espacio exterior y aparcamiento

Espacio exterior
In woonwijk
Jardín
Achtertuin en voortuin
Ubicación del jardín
gelegen op het noordwesten
Rescate
Vrijstaande houten berging
Aparcar
Op eigen terrein en openbaar parkeren

Planificación

Ofrecido desde
05-02-2026
Fecha de venta
15-03-2026

Instalaciones del baño

Douche, toilet, en wastafelmeubel

Características adicionales

  • Buitenzonwering
  • dakraam
  • glasvezelkabel
  • en TV kabel

Mapas

Mapa de códigos postales

Mapa de códigos postales para 8441

Mapas de Google

Mapa de Heerenveen

Explora Heerenveen y las zonas circundantes

Estadísticas de vivienda y vecindario en Heerenveen

Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Heerenveen. En 2025 había 31.305 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 304.000.

Inhabitantes

31.305

Último año: 2025

Promedio WOZ

EUR 304.000

Último año: 2025

Ingreso promedio por persona

EUR 32.000

Fuente: AlleCijfers

Delitos (año actual)

1.450

Total registrado

Demografía y desarrollo WOZ

Habitantes por año

Habitantes por año en Heerenveen
Año Inhabitantes
2021 29.795
2022 30.220
2023 30.680
2024 31.070
2025 31.305

Valor WOZ por año

Valor WOZ por año en Heerenveen
Año Promedio WOZ
2021 EUR 221.000
2022 EUR 244.000
2023 EUR 287.000
2024 EUR 297.000
2025 EUR 304.000

Composición de los residentes

Edad

65+: 7.230 0-15: 4.660 15-25: 3.605 25-45: 7.660 45-65: 8.145

Nivel académico

Hoger

7.110

Praktisch

5.760

Middelbaar

9.910

Origen de los residentes (2025)

Europa

1.940

Nederland

24.930

Buiten Europa

4.430

"Woningvoorraad en bouwperiodes"

Tipos de viviendas

Hoekwoningen 2.159
Appartementen 5.421
Tussenwoningen 4.086
Vrijstaande woningen 2.526
Twee-onder-één-kap woningen 1.927

Período de construcción del edificio

Voor 1700 2
1700 tot 1900 265
1900 tot 1925 446
1925 tot 1950 935
1950 tot 1970 2.760
1970 tot 1980 2.368
1980 tot 1990 1.453
1990 tot 2000 1.449
2000 tot 2010 1.773
2010 tot 2020 1.263
2020 en later 708

Energía y sostenibilidad

Distribución de etiquetas energéticas

Etiqueta A

5.659

Etiqueta C

3.786

Etiqueta B

2.964

Etiqueta D

1.085

Etiqueta G

921

Etiqueta E

868

Etiqueta F

434

Etiqueta A+++

420

Etiqueta A+

404

Etiqueta A++

206

Etiqueta A++++

89

Etiqueta A+++++

21

Consumo medio de energía por año

Consumo energético medio anual en Heerenveen
Año Gas (m3) Electricidad (kWh)
2020 1.130 2.430
2021 1.250 2.480
2022 980 2.340
2023 820 2.240
2024 790 2.330

Consumo por tipo de vivienda

Hoekwoning

Gas: 890 • Electricidad: 2.320

Huurwoning

Gas: 670 • Electricidad: 1.740

Koopwoning

Gas: 950 • Electricidad: 2.720

Appartement

Gas: 600 • Electricidad: 1.560

Tussenwoning

Gas: 780 • Electricidad: 2.200

Vrijstaande woning

Gas: 1.190 • Electricidad: 3.540

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 960 • Electricidad: 2.580

Actividad empresarial en Heerenveen (2025)

Handel en HORECA 780
Nijverheid en energie 500
Zakelijke dienstverlening 1.150
Overheid, onderwijs en zorg 805
Landbouw, bosbouw en visserij 25
Vervoer, informatie en communicatie 325
Financiele diensten en onroerendgoed 215
Cultuur, recreatie en overige diensten 445

Número total de establecimientos empresariales: 4.245

Últimos datos delictivos

Últimos datos de delitos en Heerenveen
Periodo Delitos
jan 2025 124
jan 2026 88
jul 2025 104
jun 2025 113
mei 2025 107
mrt 2025 157
nov 2024 122
nov 2025 133
okt 2024 116
okt 2025 142
sep 2024 70
sep 2025 112

Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Heerenveen.

Preguntas frecuentes sobre vivir en Heerenveen

Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.

Hoeveel inwoners heeft Heerenveen?

Heerenveen telt in 2025 ongeveer 31.305 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Heerenveen?

De gemiddelde WOZ-waarde in Heerenveen is in 2025 circa € 304.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Heerenveen?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Heerenveen ligt rond € 32.000 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Heerenveen?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 1.450 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Heerenveen?

In Heerenveen komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 5.421 woningen.

Meer viviendas in Heerenveen

Ver más viviendas en este lugar.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.