Ir directamente al contenido
Logotipo de Lassoo Makelaars & Taxateurs

Johan Hoenplantsoen 21

6433DA Hoensbroek • Limburg

Vendido

€ 409.000 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 10.030

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 8.180) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 419.030

Precio de compra /m²: € 3.272

Galería de fotos

Descripción

Welkom aan het Johan Hoenplantsoen 21 in Hoensbroek – een plek waar comfort, rust en modern woonplezier samenkomen. Deze ruime semi-bungalow uit 2008 is levensloopbestendig en biedt met een woonoppervlakte van 125 m² en een perceel van 227 m² alles wat u zich kunt wensen. De woning is uitstekend onderhouden, volledig geïsoleerd en voorzien van energielabel A. Dankzij de prettige ligging in een rustige en groene omgeving, met scholen, winkels en openbaar vervoer in de directe nabijheid, geniet u hier van het beste van twee werelden: rust én bereikbaarheid. De maten van alle ruimtes vindt u terug in de plattegronden! Leuk om te weten: - Bouwjaar 2008 (conform BAG), eigen perceel: 227 m² (conform kadaster); - Woonoppervlakte ca. 125m², overige inpandige ruimte ca. 25m², (meetrapport aanwezig); - De gehele begane grond is afgewerkt met een keurige laminaatvloer en voorzien van elektrische rolluiken; - Inhoud: ca. 587m³; - Energielabel: A; - Levensloopbestendig wonen met slaapkamer en badkamer op de begane grond; - Inpandige garage; - Hardhouten kozijnen met HR++ beglazing; - Aanvaarding in overleg. INDELING Begane grond: Bij aankomst treft u een nette oprit met toegang tot de inpandige garage en de hoofdentree van de woning. Via de hal bereikt u de meterkast en het volledig betegelde toilet met zwevend closet en fonteintje. De royale woonkamer is heerlijk licht dankzij de grote raampartijen en is voorzien van een elektrisch rolluik voor extra comfort. De woonkamer biedt ruimte aan zowel een gezellige zithoek als een eetgedeelte, waar openslaande deuren u uitnodigen naar de achtertuin te stappen. De open keuken in hoekopstelling is praktisch ingericht en uitgerust met inbouwapparatuur: een 4-pits gasfornuis, afzuigkap, koelkast, combi-oven, vaatwasser en voldoende kastruimte. Via een tweede hal bereikt u de badkamer, slaapkamer, garage en de achtertuin. De slaapkamer op de begane grond geniet van veel licht en een prettig uitzicht op de tuin. De badkamer is volledig betegeld en voorzien van een douche met glazen wand, tweede toilet en modern wastafelmeubel. Eerste verdieping: Op de eerste verdieping bevinden zich twee ruime slaapkamers, die naar wens kunnen worden ingericht als logeerkamer, kantoor of hobbyruimte. Daarnaast is er een technische ruimte met de cv-installatie en extra bergruimte. Zolder: Via een vlizotrap bereikt u de praktische bergzolder – ideaal voor het opbergen van seizoensspullen of andere zaken die u niet dagelijks nodig heeft. Tuin: De onderhoudsvriendelijke achtertuin is een fijne plek om te ontspannen of gezellig te barbecueën in de zomer. Dankzij de gunstige ligging geniet u hier van veel privacy. Tevens is de tuin te bereiken via een zij-ingang. Garage: De inpandige garage is voorzien van een elektrische sectionaalpoort, elektra, wasmachine- en drogeraansluiting. Hierdoor is de ruimte multifunctioneel te gebruiken – bijvoorbeeld als werkplaats of hobbyruimte. De waarborgsom/bankgarantie is 10% van de koopsom. De koper dient deze, indien de verkoper en koper dit overeenkomen, binnen 2 weken nadat het financieringsvoorbehoud is verlopen bij de desbetreffende notaris te deponeren. Ter bescherming van de belangen van zowel koper als ook verkoper wordt uitdrukkelijk gesteld dat een koopovereenkomst met betrekking tot deze onroerende zaak eerst dan tot stand komt nadat koper en verkoper de koopovereenkomst hebben getekend (schriftelijkheidsvereiste). Indien c.v.ketel en/of warmwatervoorziening een huurtoestel is, dient koper de huurovereenkomst over te nemen. Alle door ons kantoor verstrekte informatie omtrent onroerende zaken, moet beschouwd worden als een uitnodiging om in onderhandeling te treden, en is geheel vrijblijvend! Alle vermelde maten en afmetingen zijn slechts bij benadering. Aan deze beperkte info kunnen geen rechten worden ontleend. Indien in enige documentatie of op enige website informatie staat die niet overeen komt met de werkelijkheid, dan geldt de feitelijke situatie waarin de woning zich bevindt, zoals koper deze tijdens de bezichtiging heeft kunnen waarnemen, en wordt de woning in deze feitelijke situatie/staat verkocht. Een (eventueel) bijgevoegde plattegrond dient uitsluitend als globale indicatie/visualisatie. Hieraan kunnen uitdrukkelijk geen rechten worden ontleend. De makelaar Roy Ubachs nodigt u uit voor een bezichtiging.

Hipoteca berekenen

€ 409.000

Coste del comprador (estimado): € 10.030

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 8.180) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total de compra (incl. gastos de envío): € 419.030

2,78%

Anualmente

%

€ 20.450

Disponible directamente

Hipoteca estimada

Gasto mensual bruto indicativo

Basado en anualidad y plazo de 30 años

Costo mensual neto indicativo

i

Aviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (met NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (12-05-2026 03:45).

Alle características

Básico

Precio de consulta
€ 409.000 k.k.
Estado
Vendido
Tipo de oferta
koop
Uso de vivienda
permanente bewoning
Tipo de vivienda
woonhuis, bungalow, vrijstaande woning

Índice

Habitaciones
4 habitaciones
Habitaciones de dormir
3 dormitorios
Baños
1 badkamer en 1 apart toilet
Pisos
2 woonlagen en een zolder

Áreas y volúmenes

Superficie construida
125 m²
Área del lote
227 m²
Contenido
587 m³
Otra zona interior
25 m²
Área del jardín trasero
48 m²

Construcción y energía

Año de construcción
2008
Método de construcción
Bestaande bouw
Tipo de techo
Zadeldak bedekt met pannen
Aislamiento
Dakisolatie, muurisolatie en vloerisolatie
Calefacción
Cv-ketel
Agua tibia
Cv-ketel
Caldera CV
Gas gestookt combiketel uit 2008, eigendom
Etiqueta energética
A

Catastral y VvE

Situación de propiedad
Volle eigendom

Espacio exterior y aparcamiento

Espacio exterior
Aan rustige weg en in woonwijk
Jardín
Achtertuin en voortuin
Aparcar
Op eigen terrein
Tipo de garaje
Aangebouwde stenen garage
Capacidad del garaje
1 coche(s)

Planificación

Ofrecido desde
08-10-2025
Fecha de venta
25-02-2026

Instalaciones del baño

Douche, toilet, wastafel, en wastafelmeubel

Características adicionales

  • Rolluiken en TV kabel

Mapas

Mapa de códigos postales

Mapa de códigos postales para 6433

Mapas de Google

Ubicación de Hoensbroek

Vista espacial del área de trabajo en Hoensbroek

Estadísticas de vivienda y vecindario en Hoensbroek

Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Hoensbroek. En 2026 había 18.708 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 200.122.

Inhabitantes

18.708

Último año: 2026

Promedio WOZ

EUR 200.122

Último año: 2025

Ingreso promedio por persona

EUR 27.990

Fuente: AlleCijfers

Delitos (año actual)

1.004

Total registrado

Demografía y desarrollo WOZ

Habitantes por año

Habitantes por año en Hoensbroek
Año Inhabitantes
2021 18.871
2022 18.826
2023 18.780
2024 18.786
2025 18.700
2026 18.708

Valor WOZ por año

Valor WOZ por año en Hoensbroek
Año Promedio WOZ
2021 EUR 151.559
2022 EUR 160.700
2023 EUR 190.615
2024 EUR 185.886
2025 EUR 200.122

Composición de los residentes

Edad

65+: 4.715 0-15: 2.420 15-25: 1.795 25-45: 4.620 45-65: 5.205

Nivel académico

Hoger

2.538

Praktisch

5.579

Middelbaar

5.993

Origen de los residentes (2025)

Europa

2.885

Nederland

13.180

Buiten Europa

2.635

"Woningvoorraad en bouwperiodes"

Tipos de viviendas

Hoekwoningen 1.888
Appartementen 2.933
Tussenwoningen 3.477
Vrijstaande woningen 655
Twee-onder-één-kap woningen 1.230

Período de construcción del edificio

Voor 1700 1
1700 tot 1900 31
1900 tot 1925 623
1925 tot 1950 1.594
1950 tot 1970 2.235
1970 tot 1980 1.747
1980 tot 1990 1.157
1990 tot 2000 658
2000 tot 2010 276
2010 tot 2020 197
2020 en later 120

Energía y sostenibilidad

Distribución de etiquetas energéticas

Etiqueta C

2.728

Etiqueta E

1.374

Etiqueta B

1.367

Etiqueta F

1.353

Etiqueta D

1.274

Etiqueta A

1.092

Etiqueta G

1.009

Etiqueta A+

62

Etiqueta A+++

48

Etiqueta A++++

28

Etiqueta A++

16

Etiqueta A+++++

2

Consumo medio de energía por año

Consumo energético medio anual en Hoensbroek
Año Gas (m3) Electricidad (kWh)
2020 1.173 2.668
2021 1.312 2.685
2022 1.026 2.586
2023 859 2.485
2024 833 2.535

Consumo por tipo de vivienda

Hoekwoning

Gas: 943 • Electricidad: 2.778

Huurwoning

Gas: 778 • Electricidad: 2.082

Koopwoning

Gas: 951 • Electricidad: 2.936

Appartement

Gas: 710 • Electricidad: 1.858

Tussenwoning

Gas: 816 • Electricidad: 2.535

Vrijstaande woning

Gas: 1.372 • Electricidad: 3.669

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.050 • Electricidad: 2.979

Actividad empresarial en Hoensbroek (2025)

Handel en HORECA 310
Nijverheid en energie 295
Zakelijke dienstverlening 245
Overheid, onderwijs en zorg 290
Landbouw, bosbouw en visserij 0
Vervoer, informatie en communicatie 85
Financiele diensten en onroerendgoed 45
Cultuur, recreatie en overige diensten 215

Número total de establecimientos empresariales: 1.495

Últimos datos delictivos

Últimos datos de delitos en Hoensbroek
Periodo Delitos
jan 2026 85
jul 2025 73
jun 2025 84
mei 2025 102
mrt 2025 84
mrt 2026 66
nov 2024 76
nov 2025 74
okt 2024 73
okt 2025 87
sep 2024 64
sep 2025 66

Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Hoensbroek.

Preguntas frecuentes sobre vivir en Hoensbroek

Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.

Hoeveel inwoners heeft Hoensbroek?

Hoensbroek telt in 2026 ongeveer 18.708 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Hoensbroek?

De gemiddelde WOZ-waarde in Hoensbroek is in 2025 circa € 200.122.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Hoensbroek?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Hoensbroek ligt rond € 27.990 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Hoensbroek?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 1.004 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Hoensbroek?

In Hoensbroek komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 3.477 woningen.

Meer viviendas in Hoensbroek

Ver más viviendas en este lugar.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.