Ir directamente al contenido
Logotipo de Hentenaar Makelaardij

Rembrandtstraat 3

7901EK Hoogeveen • Drenthe

Vendido

€ 375.000 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 9.350

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 7.500) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 384.350

Precio de compra /m²: € 2.862

Galería de fotos

Descripción

Ben jij op zoek naar een ruime, gemoderniseerde en verduurzaamde hoekwoning op een prettige locatie in Hoogeveen? Dan is Rembrandtstraat 3 absoluut een woning die je gezien moet hebben. Deze comfortabele hoekwoning is de afgelopen jaren flink gemoderniseerd en verduurzaamd. Zo beschikt de woning over een moderne keuken uit 2023, een nette badkamer uit 2021, HR++ beglazing, grotendeels nageïsoleerde bouwdelen en maar liefst 7 zonnepanelen. Daarnaast zorgen de aanwezige airco’s voor extra comfort. Dankzij de hoekligging geniet je van extra ruimte, licht en privacy, zowel in als om de woning. Indeling Je betreedt de woning via de hal met trapopgang en toegang tot de kelder, waar zich de Intergas cv-ketel uit 2023 bevindt. Vanuit de hal kom je in de doorzonwoonkamer, die is voorzien van een airco en veel lichtinval. Aansluitend ligt de moderne keuken (2023), uitgerust met een vaatwasser, inductiekookplaat, afzuigkap, Quooker, combi-oven, koelkast en vriezer. Op de eerste verdieping vind je de overloop met drie slaapkamers, allemaal voorzien van elektrische verwarming. De moderne badkamer beschikt over een toilet, douche en wastafelmeubel. De tweede verdieping bestaat uit een overloop met twee slaapkamers, beide met dakkapellen aan de voor- en achterzijde, wat zorgt voor extra ruimte en licht. Daarnaast is hier een aparte wasruimte aanwezig. Ligging De woning is gelegen in een fijne woonwijk in Hoogeveen met voorzieningen zoals winkels, scholen en uitvalswegen in de directe omgeving. Door de hoekligging woon je hier extra rustig en vrij. Kenmerken - Keuken vernieuwd in 2023 - Badkamer uit 2021 - Intergas cv-ketel uit 2023 - 7 zonnepanelen - Airco’s aanwezig - HR++ beglazing - Grotendeels nageïsoleerd - 5 slaapkamers - Tuin naast en achter de woning met overkapping Zoek jij een instapklare, energiezuinige hoekwoning met veel ruimte en comfort? Dan nodigen wij je van harte uit om Rembrandtstraat 3 in Hoogeveen zelf te komen bezichtigen. Lees de volledige omschrijving

Hipoteca berekenen

€ 375.000

Coste del comprador (estimado): € 9.350

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 7.500) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total de compra (incl. gastos de envío): € 384.350

2,78%

Anualmente

%

€ 18.750

Disponible directamente

Hipoteca estimada

Gasto mensual bruto indicativo

Basado en anualidad y plazo de 30 años

Costo mensual neto indicativo

i

Aviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (met NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (13-05-2026 03:45).

Alle características

Básico

Precio de consulta
€ 375.000 k.k.
Estado
Vendido
Tipo de oferta
koop
Uso de vivienda
permanente bewoning
Tipo de vivienda
woonhuis, hoekwoning

Índice

Habitaciones
7 habitaciones
Habitaciones de dormir
5 dormitorios
Baños
1 badkamer en 1 apart toilet
Pisos
3 woonlagen

Áreas y volúmenes

Superficie construida
131 m²
Área del lote
223 m²
Contenido
460 m³
Espacio de almacenamiento externo
34 m²
Área del jardín trasero
79 m²

Construcción y energía

Año de construcción
1965
Método de construcción
Bestaande bouw
Tipo de techo
Zadeldak bedekt met pannen
Aislamiento
Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie
Calefacción
Cv-ketel
Agua tibia
Cv-ketel
Caldera CV
Intergas (gas gestookt combiketel uit 2023, eigendom)
Etiqueta energética
C

Catastral y VvE

Situación de propiedad
Volle eigendom

Espacio exterior y aparcamiento

Espacio exterior
In centrum en in woonwijk
Jardín
Achtertuin, voortuin en zijtuin
Ubicación del jardín
gelegen op het zuiden bereikbaar via achterom
Rescate
Vrijstaande stenen berging
Aparcar
Openbaar parkeren

Planificación

Ofrecido desde
09-01-2026
Fecha de venta
02-03-2026

Instalaciones del baño

Douche, toilet, wastafel, en wastafelmeubel

Características adicionales

  • Buitenzonwering
  • glasvezelkabel
  • mechanische ventilatie
  • rookkanaal
  • TV kabel
  • en zonnepanelen

Mapas

Mapa de códigos postales

Mapa de códigos postales para 7901

Mapas de Google

Ver Hoogeveen en el mapa

Vista espacial del área de trabajo en Hoogeveen

Estadísticas de vivienda y vecindario en Hoogeveen

Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Hoogeveen. En 2026 había 40.743 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 263.066.

Inhabitantes

40.743

Último año: 2026

Promedio WOZ

EUR 263.066

Último año: 2025

Ingreso promedio por persona

EUR 28.622

Fuente: AlleCijfers

Delitos (año actual)

1.851

Total registrado

Demografía y desarrollo WOZ

Habitantes por año

Habitantes por año en Hoogeveen
Año Inhabitantes
2021 39.905
2022 40.135
2023 40.560
2024 40.675
2025 40.900
2026 40.743

Valor WOZ por año

Valor WOZ por año en Hoogeveen
Año Promedio WOZ
2021 EUR 187.109
2022 EUR 203.749
2023 EUR 235.977
2024 EUR 249.737
2025 EUR 263.066

Composición de los residentes

Edad

65+: 9.765 0-15: 5.730 15-25: 5.075 25-45: 9.935 45-65: 10.295

Nivel académico

Hoger

5.880

Praktisch

10.130

Middelbaar

13.980

Origen de los residentes (2025)

Europa

2.410

Nederland

33.130

Buiten Europa

5.360

"Woningvoorraad en bouwperiodes"

Tipos de viviendas

Hoekwoningen 3.086
Appartementen 6.183
Tussenwoningen 6.414
Vrijstaande woningen 1.789
Twee-onder-één-kap woningen 2.047

Período de construcción del edificio

Voor 1700 5
1700 tot 1900 38
1900 tot 1925 233
1925 tot 1950 1.146
1950 tot 1970 4.546
1970 tot 1980 3.471
1980 tot 1990 2.222
1990 tot 2000 1.654
2000 tot 2010 1.654
2010 tot 2020 681
2020 en later 438

Energía y sostenibilidad

Distribución de etiquetas energéticas

Etiqueta A

6.089

Etiqueta C

5.666

Etiqueta B

3.160

Etiqueta D

1.903

Etiqueta E

1.044

Etiqueta G

837

Etiqueta F

735

Etiqueta A+

300

Etiqueta A+++

204

Etiqueta A++

125

Etiqueta A++++

76

Etiqueta A+++++

10

Consumo medio de energía por año

Consumo energético medio anual en Hoogeveen
Año Gas (m3) Electricidad (kWh)
2020 1.189 2.506
2021 1.326 2.541
2022 1.050 2.419
2023 882 2.333
2024 849 2.399

Consumo por tipo de vivienda

Hoekwoning

Gas: 985 • Electricidad: 2.505

Huurwoning

Gas: 741 • Electricidad: 1.858

Koopwoning

Gas: 999 • Electricidad: 2.670

Appartement

Gas: 623 • Electricidad: 1.678

Tussenwoning

Gas: 873 • Electricidad: 2.315

Vrijstaande woning

Gas: 1.413 • Electricidad: 3.527

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.082 • Electricidad: 2.769

Actividad empresarial en Hoogeveen (2025)

Handel en HORECA 1.080
Nijverheid en energie 670
Zakelijke dienstverlening 810
Overheid, onderwijs en zorg 690
Landbouw, bosbouw en visserij 30
Vervoer, informatie en communicatie 245
Financiele diensten en onroerendgoed 235
Cultuur, recreatie en overige diensten 395

Número total de establecimientos empresariales: 4.140

Últimos datos delictivos

Últimos datos de delitos en Hoogeveen
Periodo Delitos
jan 2026 190
jul 2025 158
jun 2025 155
mei 2025 134
mrt 2025 162
mrt 2026 200
nov 2024 119
nov 2025 171
okt 2024 204
okt 2025 154
sep 2024 160
sep 2025 141

Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Hoogeveen.

Preguntas frecuentes sobre vivir en Hoogeveen

Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.

Hoeveel inwoners heeft Hoogeveen?

Hoogeveen telt in 2026 ongeveer 40.743 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Hoogeveen?

De gemiddelde WOZ-waarde in Hoogeveen is in 2025 circa € 263.066.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Hoogeveen?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Hoogeveen ligt rond € 28.622 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Hoogeveen?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 1.851 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Hoogeveen?

In Hoogeveen komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 6.414 woningen.

Meer viviendas in Hoogeveen

Ver más viviendas en este lugar.

Recibir ofertas gratuitas y sin compromiso

Compare múltiples agentes inmobiliarios y elija la mejor coincidencia.