Ir directamente al contenido
Logotipo de Pandomo

van Limburg Stirumlaan 153

9602WJ Hoogezand • Groningen

Vendido

€ 650.000 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 14.850

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 13.000) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 664.850

Precio de compra /m²: € 3.801

Galería de fotos

Descripción

EEN UNIEKE WOONERVARING IN HOOGEZAND: PENTHOUSE MET PANORAMISCH UITZICHT, DAKTERRAS EN PURE LUXE Een schitterend penthouse met luxe afwerking, energiezuinig en groot dakterras! Op de 9e verdieping van een modern complex (Woldzicht) in Hoogezand-Zuid (Woldwijck-Midden) bevindt zich dit schitterend afgewerkte penthouse met lichte royale woonkamer, 3 ruime slaapkamers, luxe badkamer, sauna, een royaal dakterras, parkeerplaats en inpandige berging. Dit is uw kans om dagelijks te genieten van ruimte, duurzaamheid (A+++) en comfort in een klasse apart! INDELING Centrale entree met intercom, ontvangsthal met lift. 9e Verdieping (volledig voorzien van natuurstenen vloer met vloerverwarming): Entree, ruime hal met meterkast, vaste kast en toilet. Lichte woonkamer (66m²) met airconditioning en dubbele terrasdeuren naar het royale dakterras (37m²). Open keuken voorzien van een complete keuken inclusief kookeiland met grote inductiekookplaat, combimagnetron, koel-vriescombinatie, vaatwasser en afzuigkap. Drie slaapkamers (23, 21 en 16,m²), waarvan één met sauna en walk-in closet. Alle slaapkamers zijn voorzien van airconditioning. Luxe badkamer 11m² (2024) met inloopdouche (dubbele douchevoorziening), whirlpool en dubbel wastafelmeubel. Stook- annex wasruimte met opstelling cv-ketel, warmte-terug-win-systeem en wasmachine aansluiting. INFO Duurzaamheid & comfort: 22 zonnepanelen én thuisbatterij; Kunststof kozijnen met HR++ glas; Airconditioning voor koeling of verwarming in woonkamer en slaapkamers; Cv-combiketel (Intergas bj. 2012); Vloerverwarming met zoneregeling per vertrek; Energielabel A+++; IMG: Vaste Vergoeding gehad € 10.000,-; Bijdrage V.v.E. € 321,- per maand. Extra’s: Sauna vanuit de slaapkamer; Inpandige berging; Parkeerplaats; Gelegen direct boven de Jumbo, met alle voorzieningen binnen handbereik. Dit penthouse vertegenwoordigt een zeldzame combinatie van luxe, comfort en duurzaamheid. Een droomwoning waar je direct kunt intrekken en volop kunt genieten! Lees de volledige omschrijving

Hipoteca berekenen

€ 650.000

Coste del comprador (estimado): € 14.850

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 13.000) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total de compra (incl. gastos de envío): € 664.850

3,04%

Anualmente

%

€ 32.500

Disponible directamente

Hipoteca estimada

Gasto mensual bruto indicativo

Basado en anualidad y plazo de 30 años

Costo mensual neto indicativo

i

Aviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (zonder NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (16-05-2026 03:45). Se ha tomado en cuenta un 80% de hipoteca del valor de mercado para el caso de no ser NHG.

Alle características

Básico

Precio de consulta
€ 650.000 k.k.
Estado
Vendido
Tipo de oferta
koop
Uso de vivienda
permanente bewoning
Tipo de vivienda
appartement, penthouse (appartement)

Índice

Habitaciones
4 habitaciones
Habitaciones de dormir
3 dormitorios
Baños
1 badkamer en 1 apart toilet
Pisos
1 woonlaag
Ubicado en
9e woonlaag

Áreas y volúmenes

Superficie construida
171 m²
Contenido
549 m³
Espacio exterior vinculado al edificio
37 m²
Espacio de almacenamiento externo
8 m²

Construcción y energía

Año de construcción
2011
Método de construcción
Bestaande bouw
Tipo de techo
Plat dak
Aislamiento
Volledig geïsoleerd
Calefacción
Cv-ketel
Agua tibia
Cv-ketel
Caldera CV
Intergas (gas gestookt combiketel uit 2012, eigendom)
Etiqueta energética
A+++

Catastral y VvE

Situación de propiedad
Volle eigendom
VvE inscrita en el KvK
Reunión anual de VvE
Fondo de reserva de la VvE presente
Plan de mantenimiento VvE
VvE opstalverzekering

Espacio exterior y aparcamiento

Espacio exterior
Aan rustige weg, in woonwijk en vrij uitzicht
Rescate
Inpandig
Aparcar
Op eigen terrein

Planificación

Ofrecido desde
04-12-2025
Fecha de venta
09-03-2026

Instalaciones del baño

Dubbele wastafel, inloopdouche, ligbad, toilet, wastafelmeubel, en whirlpool

Características adicionales

  • Balansventilatie
  • domotica
  • mechanische ventilatie
  • en zonnepanelen

Mapas

Mapa de códigos postales

Mapa de códigos postales para 9602

Mapas de Google

Ver Hoogezand en el mapa

Descubra donde están activos los agentes inmobiliarios en Hoogezand

Estadísticas de vivienda y vecindario en Hoogezand

Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Hoogezand. En 2025 había 22.085 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 242.496.

Inhabitantes

22.085

Último año: 2025

Promedio WOZ

EUR 242.496

Último año: 2025

Ingreso promedio por persona

EUR 27.112

Fuente: AlleCijfers

Delitos (año actual)

822

Total registrado

Demografía y desarrollo WOZ

Habitantes por año

Habitantes por año en Hoogezand
Año Inhabitantes
2021 21.825
2022 21.975
2023 22.080
2024 22.055
2025 22.085

Valor WOZ por año

Valor WOZ por año en Hoogezand
Año Promedio WOZ
2021 EUR 151.596
2022 EUR 167.170
2023 EUR 196.166
2024 EUR 229.552
2025 EUR 242.496

Composición de los residentes

Edad

65+: 5.660 0-15: 3.175 15-25: 2.375 25-45: 5.045 45-65: 5.830

Nivel académico

Hoger

2.800

Praktisch

5.530

Middelbaar

7.590

Origen de los residentes (2025)

Europa

1.690

Nederland

15.555

Buiten Europa

4.840

"Woningvoorraad en bouwperiodes"

Tipos de viviendas

Hoekwoningen 1.499
Appartementen 4.247
Tussenwoningen 3.041
Vrijstaande woningen 1.090
Twee-onder-één-kap woningen 1.284

Período de construcción del edificio

Voor 1700 1
1700 tot 1900 109
1900 tot 1925 310
1925 tot 1950 786
1950 tot 1970 2.140
1970 tot 1980 2.470
1980 tot 1990 574
1990 tot 2000 447
2000 tot 2010 667
2010 tot 2020 462
2020 en later 243

Energía y sostenibilidad

Distribución de etiquetas energéticas

Etiqueta C

2.625

Etiqueta A

2.561

Etiqueta B

1.616

Etiqueta D

1.298

Etiqueta E

1.007

Etiqueta G

773

Etiqueta F

495

Etiqueta A+++

221

Etiqueta A+

214

Etiqueta A++++

168

Etiqueta A++

116

Etiqueta A+++++

1

Consumo medio de energía por año

Consumo energético medio anual en Hoogezand
Año Gas (m3) Electricidad (kWh)
2020 1.205 2.439
2021 1.354 2.442
2022 1.051 2.303
2023 894 2.226
2024 861 2.293

Consumo por tipo de vivienda

Hoekwoning

Gas: 998 • Electricidad: 2.501

Huurwoning

Gas: 750 • Electricidad: 1.959

Koopwoning

Gas: 1.028 • Electricidad: 2.492

Appartement

Gas: 671 • Electricidad: 1.798

Tussenwoning

Gas: 891 • Electricidad: 2.225

Vrijstaande woning

Gas: 1.317 • Electricidad: 3.190

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.073 • Electricidad: 2.445

Actividad empresarial en Hoogezand (2025)

Handel en HORECA 405
Nijverheid en energie 320
Zakelijke dienstverlening 335
Overheid, onderwijs en zorg 380
Landbouw, bosbouw en visserij 10
Vervoer, informatie en communicatie 120
Financiele diensten en onroerendgoed 60
Cultuur, recreatie en overige diensten 225

Número total de establecimientos empresariales: 1.845

Últimos datos delictivos

Últimos datos de delitos en Hoogezand
Periodo Delitos
jan 2025 59
jan 2026 89
jul 2025 58
jun 2025 48
mei 2025 60
mrt 2025 79
nov 2024 59
nov 2025 95
okt 2024 65
okt 2025 60
sep 2024 78
sep 2025 84

Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Hoogezand.

Preguntas frecuentes sobre vivir en Hoogezand

Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.

Hoeveel inwoners heeft Hoogezand?

Hoogezand telt in 2025 ongeveer 22.085 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Hoogezand?

De gemiddelde WOZ-waarde in Hoogezand is in 2025 circa € 242.496.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Hoogezand?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Hoogezand ligt rond € 27.112 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Hoogezand?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 822 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Hoogezand?

In Hoogezand komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 4.247 woningen.

Meer viviendas in Hoogezand

Ver más viviendas en este lugar.

Recibir ofertas gratuitas y sin compromiso

Compare múltiples agentes inmobiliarios y elija la mejor coincidencia.