Ir directamente al contenido
Logotipo de Worp Makelaardij

Burgemeester Hoogenboomlaan 35 c

1718BH Hoogwoud • Noord-Holland

Vendido bajo reserva

€ 465.000 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 11.150

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 9.300) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 476.150

Precio de compra /m²: € 3.974

Galería de fotos

Descripción

Wonen in het hart van Hoogwoud in een instapklaar appartement? Dit lichte appartement van maar liefst 117 m² biedt alles wat je zoekt: ruimte, comfort en een zonnig dakterras. Het betreft een veelzijdig appartement als starter of juist als je kleiner wilt gaan wonen. Met een energielabel A+++ is dit appartement klaar voor de toekomst. Het appartement ligt aan Burgemeester Hoogenboomlaan waarbij het voormalige dorpscafé is getransformeerd naar diverse appartementen waarvan dit er een is. Op de voormalige fundering is in 2022 dit appartement opnieuw opgetrokken. Het appartement is verdeeld over twee woonlagen met onder andere een woonkeuken en twee slaapkamers. Het dakterras is gelegen op het zonnige zuidwesten waardoor er van veel zonuren kan worden genoten. Het buitenterrein is een privéterrein en is voorzien van parkeerplaatsen. Het betreft geen doorgaande weg, waardoor rustig gelegen. Op loopafstand vind je tevens de supermarkt Spar, diverse winkels zoals een kapper en slager en het openbaar vervoer. Ook vind je in de buurt tuincentrum De Boet, Café de Hooghe Heeren en Brasserie 1718 om te lunchen of een kopje koffie te drinken. In het dorp is een rijk verenigingsleven met onder andere voetbal, hockey, dansen, acteren, zang, ballet, biljart en tennis. De Weyver biedt tevens nog meer activiteiten aan zoals fitness, pilates, padel en nog veel meer. Hoogwoud ligt centraal gelegen en is goed bereikbaar. Binnen een paar minuten zit je met de auto op de A.C. de Graafweg richting Alkmaar en de A7 naar Hoorn en Amsterdam. Het appartement ziet er netjes en verzorgd uit. Op de vloer liggen plavuizen en de wanden en plafonds zijn strak gestuct en netjes geschilderd. De 1e verdieping heeft een PVC-vloer. De kunststof kozijnen zijn voorzien van dubbele beglazing. Het gehele appartement wordt verwarmd middels vloerverwarming, welke wordt aangestuurd door een warmtepomp. Er zijn 9 zonnepanelen aanwezig. De keuken is modern en voorzien van de nodige inbouwapparatuur. De badkamer is zeer netjes en stijlvol. De slaapkamer is voorzien van een airco unit en verder is het appartement voorzien van zonwering. Kortom, een fijn appartement op een prachtige locatie! Indeling Begane grond; entree/hal met meterkast en bergkasten, toiletruimte, woonkamer, keuken en bijkeuken. De woonkamer ligt aan de voorzijde. De brede trapopgang is ruim genoeg voor een traplift mocht dat nodig zijn. 1e verdieping; de slaapkamers liggen aan de voorzijde waarvan een slaapkamer is voorzien van airco. Via beide kamers is het dakterras toegankelijk. Dit dakterras is gelegen op het zuidwesten. De keuken is modern en beschikt over inbouwapparatuur, zoals een combi-oven, een vaatwasser, quooker, koelkast en een 4-pitsinductiekookplaat van Bora met werkbladafzuiging. De bijkeuken heeft een wasmachine- en drogeropstelling en is er ruimte voor een extra koelkast of vriezer. In deze ruimte bevindt zich ook de warmtepomp en het centrale afzuigsysteem van Duco. De slaapkamers zijn ruim waardoor er ruimte is voor een tweepersoonsbed en een kledingkast. De badkamer is modern en stijlvol en is voorzien van een inloopdouche, een toilet en een wastafelmeubel met waskom. Buiten is de privéberging van 5 m² gelegen. Deze berging biedt ruimte voor het netjes opbergen van spullen en het stallen van fietsen. Dankzij het aanwezige elektriciteitspunt is de berging bovendien ideaal voor het plaatsen van een extra vriezer of het opladen van een elektrische fiets. Vereniging van Eigenaars De Vereniging van Eigenaar (VvE) bestaat uit 6 appartementen en is in eigen beheer. De maandelijkse bijdrage bedraagt € 104,17. Het appartement maakt deel uit van een actieve Vereniging van Eigenaars. De VvE zorgt onder andere voor de opstalverzekering, aansprakelijkheidsverzekering, glas- en brandverzekering, het planmatig reserveren voor groot onderhoud en het buitenschilderwerk van het complex. Er zijn geen plannen van de VvE in 2026. Bijzonderheden: - Super licht 3-kamerappartement - Woonoppervlakte: 117 m² (meetrapport aanwezig) - Dakterras op het zuidwesten - Berging buiten voorzien van elektra - Actieve VvE - Servicekosten € 104,17 per maand - Voorzien van dubbele beglazing - Oplevering: in overleg, wens half augustus 2026 of zoveel eerder Vraagprijs: € 465.000,- kosten koper Benieuwd naar dit instapklare lichte appartement? Plan een bezichtiging en ervaar het zelf!

Hipoteca berekenen

€ 465.000

Coste del comprador (estimado): € 11.150

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 9.300) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total de compra (incl. gastos de envío): € 476.150

2,78%

Anualmente

%

€ 23.250

Disponible directamente

Hipoteca estimada

Gasto mensual bruto indicativo

Basado en anualidad y plazo de 30 años

Costo mensual neto indicativo

i

Aviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (met NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (13-05-2026 03:45).

Alle características

Básico

Precio de consulta
€ 465.000 k.k.
Estado
Vendido bajo reserva
Tipo de oferta
koop
Uso de vivienda
permanente bewoning
Tipo de vivienda
Dubbel benedenhuis (appartement)

Índice

Habitaciones
3 habitaciones
Habitaciones de dormir
2 dormitorios
Baños
1 badkamer
Pisos
2 woonlagen

Áreas y volúmenes

Superficie construida
117 m²
Contenido
434 m³
Espacio exterior vinculado al edificio
14 m²
Espacio de almacenamiento externo
5 m²

Construcción y energía

Año de construcción
2022
Método de construcción
Bestaande bouw
Aislamiento
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd
Calefacción
Gehele vloerverwarming en warmtepomp
Agua tibia
Elektrische boiler
Etiqueta energética
A+++

Catastral y VvE

Situación de propiedad
Volle eigendom
VvE inscrita en el KvK
Reunión anual de VvE
Fondo de reserva de la VvE presente
Plan de mantenimiento VvE
VvE opstalverzekering

Espacio exterior y aparcamiento

Espacio exterior
Aan rustige weg, beschutte ligging en in woonwijk
Jardín
Zonneterras
Ubicación del jardín
Gelegen op het zuidwesten
Rescate
Vrijstaande stenen berging
Aparcar
Op eigen terrein
Tipo de garaje
Parkeerplaats

Planificación

Ofrecido desde
03-03-2026

Instalaciones del baño

Inloopdouche, toilet, wastafel, en wastafelmeubel

Características adicionales

  • Airconditioning
  • buitenzonwering
  • dakraam
  • mechanische ventilatie
  • schuifpui
  • en zonnepanelen

Mapas

Mapa de códigos postales

Mapa de códigos postales para 1718

Mapas de Google

Ver Hoogwoud en el mapa

Ver la ubicación y descubre los agentes inmobiliarios en esta región

Estadísticas de vivienda y vecindario en Hoogwoud

Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Hoogwoud. En 2025 había 3.940 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 395.000.

Inhabitantes

3.940

Último año: 2025

Promedio WOZ

EUR 395.000

Último año: 2025

Ingreso promedio por persona

EUR 33.000

Fuente: AlleCijfers

Delitos (año actual)

77

Total registrado

Demografía y desarrollo WOZ

Habitantes por año

Habitantes por año en Hoogwoud
Año Inhabitantes
2021 4.019
2022 3.969
2023 3.980
2024 3.940
2025 3.940

Valor WOZ por año

Valor WOZ por año en Hoogwoud
Año Promedio WOZ
2021 EUR 291.000
2022 EUR 319.000
2023 EUR 361.000
2024 EUR 371.000
2025 EUR 395.000

Composición de los residentes

Edad

65+: 995 0-15: 560 15-25: 445 25-45: 865 45-65: 1.070

Nivel académico

Hoger

810

Praktisch

730

Middelbaar

1.360

Origen de los residentes (2025)

Europa

195

Nederland

3.475

Buiten Europa

270

"Woningvoorraad en bouwperiodes"

Tipos de viviendas

Hoekwoningen 287
Appartementen 266
Tussenwoningen 461
Vrijstaande woningen 508
Twee-onder-één-kap woningen 202

Período de construcción del edificio

Voor 1700 8
1700 tot 1900 91
1900 tot 1925 64
1925 tot 1950 50
1950 tot 1970 362
1970 tot 1980 584
1980 tot 1990 223
1990 tot 2000 95
2000 tot 2010 153
2010 tot 2020 33
2020 en later 26

Energía y sostenibilidad

Distribución de etiquetas energéticas

Etiqueta C

562

Etiqueta A

357

Etiqueta B

237

Etiqueta D

204

Etiqueta G

128

Etiqueta F

91

Etiqueta E

52

Etiqueta A+

15

Etiqueta A+++

14

Etiqueta A++

7

Etiqueta A++++

2

Etiqueta A+++++

0

Consumo medio de energía por año

Consumo energético medio anual en Hoogwoud
Año Gas (m3) Electricidad (kWh)
2020 1.390 3.080
2021 1.570 3.120
2022 1.210 2.910
2023 1.010 2.700
2024 980 2.740

Consumo por tipo de vivienda

Hoekwoning

Gas: 1.040 • Electricidad: 2.450

Huurwoning

Gas: 740 • Electricidad: 1.980

Koopwoning

Gas: 1.090 • Electricidad: 2.920

Appartement

Gas: 630 • Electricidad: 1.890

Tussenwoning

Gas: 890 • Electricidad: 2.260

Vrijstaande woning

Gas: 1.310 • Electricidad: 3.600

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 960 • Electricidad: 2.830

Actividad empresarial en Hoogwoud (2025)

Handel en HORECA 95
Nijverheid en energie 125
Zakelijke dienstverlening 130
Overheid, onderwijs en zorg 90
Landbouw, bosbouw en visserij 45
Vervoer, informatie en communicatie 25
Financiele diensten en onroerendgoed 25
Cultuur, recreatie en overige diensten 65

Número total de establecimientos empresariales: 595

Últimos datos delictivos

Últimos datos de delitos en Hoogwoud
Periodo Delitos
jan 2025 8
jan 2026 2
jul 2025 6
jun 2025 5
mei 2025 2
mrt 2025 8
nov 2024 3
nov 2025 12
okt 2024 5
okt 2025 12
sep 2024 5
sep 2025 11

Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Hoogwoud.

Preguntas frecuentes sobre vivir en Hoogwoud

Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.

Hoeveel inwoners heeft Hoogwoud?

Hoogwoud telt in 2025 ongeveer 3.940 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Hoogwoud?

De gemiddelde WOZ-waarde in Hoogwoud is in 2025 circa € 395.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Hoogwoud?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Hoogwoud ligt rond € 33.000 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Hoogwoud?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 77 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Hoogwoud?

In Hoogwoud komt vooral "Vrijstaande woningen" veel voor, met ongeveer 508 woningen.

Meer viviendas in Hoogwoud

Ver más viviendas en este lugar.

Recibir ofertas gratuitas y sin compromiso

Compare múltiples agentes inmobiliarios y elija la mejor coincidencia.