Jump to content
Logo of Worp Makelaardij

Burgemeester Hoogenboomlaan 35 c

1718BH Hoogwoud • Noord-Holland

Sold subject to confirmation

€ 465.000 k.k.

Cost of copper (estimated): € 11.150

2% transfer tax (€ 9.300) + notary (€ 1.150) + valuation (€ 700)

Total incl. VAT: € 476.150

Purchase price /m²: € 3.974

Photo Gallery

Description

Wonen in het hart van Hoogwoud in een instapklaar appartement? Dit lichte appartement van maar liefst 117 m² biedt alles wat je zoekt: ruimte, comfort en een zonnig dakterras. Het betreft een veelzijdig appartement als starter of juist als je kleiner wilt gaan wonen. Met een energielabel A+++ is dit appartement klaar voor de toekomst. Het appartement ligt aan Burgemeester Hoogenboomlaan waarbij het voormalige dorpscafé is getransformeerd naar diverse appartementen waarvan dit er een is. Op de voormalige fundering is in 2022 dit appartement opnieuw opgetrokken. Het appartement is verdeeld over twee woonlagen met onder andere een woonkeuken en twee slaapkamers. Het dakterras is gelegen op het zonnige zuidwesten waardoor er van veel zonuren kan worden genoten. Het buitenterrein is een privéterrein en is voorzien van parkeerplaatsen. Het betreft geen doorgaande weg, waardoor rustig gelegen. Op loopafstand vind je tevens de supermarkt Spar, diverse winkels zoals een kapper en slager en het openbaar vervoer. Ook vind je in de buurt tuincentrum De Boet, Café de Hooghe Heeren en Brasserie 1718 om te lunchen of een kopje koffie te drinken. In het dorp is een rijk verenigingsleven met onder andere voetbal, hockey, dansen, acteren, zang, ballet, biljart en tennis. De Weyver biedt tevens nog meer activiteiten aan zoals fitness, pilates, padel en nog veel meer. Hoogwoud ligt centraal gelegen en is goed bereikbaar. Binnen een paar minuten zit je met de auto op de A.C. de Graafweg richting Alkmaar en de A7 naar Hoorn en Amsterdam. Het appartement ziet er netjes en verzorgd uit. Op de vloer liggen plavuizen en de wanden en plafonds zijn strak gestuct en netjes geschilderd. De 1e verdieping heeft een PVC-vloer. De kunststof kozijnen zijn voorzien van dubbele beglazing. Het gehele appartement wordt verwarmd middels vloerverwarming, welke wordt aangestuurd door een warmtepomp. Er zijn 9 zonnepanelen aanwezig. De keuken is modern en voorzien van de nodige inbouwapparatuur. De badkamer is zeer netjes en stijlvol. De slaapkamer is voorzien van een airco unit en verder is het appartement voorzien van zonwering. Kortom, een fijn appartement op een prachtige locatie! Indeling Begane grond; entree/hal met meterkast en bergkasten, toiletruimte, woonkamer, keuken en bijkeuken. De woonkamer ligt aan de voorzijde. De brede trapopgang is ruim genoeg voor een traplift mocht dat nodig zijn. 1e verdieping; de slaapkamers liggen aan de voorzijde waarvan een slaapkamer is voorzien van airco. Via beide kamers is het dakterras toegankelijk. Dit dakterras is gelegen op het zuidwesten. De keuken is modern en beschikt over inbouwapparatuur, zoals een combi-oven, een vaatwasser, quooker, koelkast en een 4-pitsinductiekookplaat van Bora met werkbladafzuiging. De bijkeuken heeft een wasmachine- en drogeropstelling en is er ruimte voor een extra koelkast of vriezer. In deze ruimte bevindt zich ook de warmtepomp en het centrale afzuigsysteem van Duco. De slaapkamers zijn ruim waardoor er ruimte is voor een tweepersoonsbed en een kledingkast. De badkamer is modern en stijlvol en is voorzien van een inloopdouche, een toilet en een wastafelmeubel met waskom. Buiten is de privéberging van 5 m² gelegen. Deze berging biedt ruimte voor het netjes opbergen van spullen en het stallen van fietsen. Dankzij het aanwezige elektriciteitspunt is de berging bovendien ideaal voor het plaatsen van een extra vriezer of het opladen van een elektrische fiets. Vereniging van Eigenaars De Vereniging van Eigenaar (VvE) bestaat uit 6 appartementen en is in eigen beheer. De maandelijkse bijdrage bedraagt € 104,17. Het appartement maakt deel uit van een actieve Vereniging van Eigenaars. De VvE zorgt onder andere voor de opstalverzekering, aansprakelijkheidsverzekering, glas- en brandverzekering, het planmatig reserveren voor groot onderhoud en het buitenschilderwerk van het complex. Er zijn geen plannen van de VvE in 2026. Bijzonderheden: - Super licht 3-kamerappartement - Woonoppervlakte: 117 m² (meetrapport aanwezig) - Dakterras op het zuidwesten - Berging buiten voorzien van elektra - Actieve VvE - Servicekosten € 104,17 per maand - Voorzien van dubbele beglazing - Oplevering: in overleg, wens half augustus 2026 of zoveel eerder Vraagprijs: € 465.000,- kosten koper Benieuwd naar dit instapklare lichte appartement? Plan een bezichtiging en ervaar het zelf!

Mortgage berekenen

€ 465.000

Cost of copper (estimated): € 11.150

2% transfer tax (€ 9.300) + notary (€ 1.150) + valuation (€ 700)

Total purchase (incl. p.p.): € 476.150

2,78%

Yearly

%

€ 23.250

Direct available

Estimated mortgage

Indicative gross monthly cost

Based on annuity and 30 year term

Indicative net monthly cost

i

Disclaimer: this mortgage calculation is a simplified indication based on general assumptions. No rights can be derived from the results shown. Calculated with 10-annual interest (met NHG), automatically determined based on the price limit € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (14-05-2026 03:45).

Alle features

Basis

Asking price
€ 465.000 k.k.
Status
Sold subject to confirmation
Offer type
koop
House use
permanente bewoning
Type of dwelling
Dubbel benedenhuis (appartement)

Index

Rooms
3 rooms
Bedrooms
2 bedrooms
Bathrooms
1 badkamer
Floors
2 woonlagen

Areas and volumes

Living area
117 m²
Content
434 m³
Building bound outdoor space
14 m²
External storage space
5 m²

Construction and Energy

Year of construction
2022
Construction method
Bestaande bouw
Insulation
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd
Heating
Gehele vloerverwarming en warmtepomp
Warm water
Elektrische boiler
Energy label
A+++

Land Registry and VvE

Property situation
Volle eigendom
Registered VvE KvK
Yes
VvE annual meeting
Yes
VvE reserve fund present
Yes
VvE maintenance plan
Yes
VvE opstalverzekering
Yes

Outdoor space and parking

Outdoor space
Aan rustige weg, beschutte ligging en in woonwijk
Garden
Zonneterras
Garden location
Gelegen op het zuidwesten
Salvage
Vrijstaande stenen berging
Parking
Op eigen terrein
Garage type
Parkeerplaats

Planning

Available since
03-03-2026

Bathroom facilities

Inloopdouche, toilet, wastafel, en wastafelmeubel

Additional features

  • Airconditioning
  • buitenzonwering
  • dakraam
  • mechanische ventilatie
  • schuifpui
  • en zonnepanelen

Maps

Postal code map

Postcode map for 1718

Google Maps

View Hoogwoud on the map

View the location and discover the brokers in this region

Residential and neighborhood statistics in Hoogwoud

View current location data on residents, WOZ development, housing stock, energy consumption, business activity and safety in Hoogwoud. In 2025 were there 3.940 residents. The average WOZ value in 2025 is EUR 395.000.

Residents

3.940

Last year: 2025

Average WOZ

EUR 395.000

Last year: 2025

Average income per person.

EUR 33.000

Source: AllNumbers

Crimes (current year)

77

Total registered

Demographics and WOZ development

Inhabitants per year

Inhabitants per year in Hoogwoud
Year Residents
2021 4.019
2022 3.969
2023 3.980
2024 3.940
2025 3.940

Annual WOZ value

WOZ value per year in Hoogwoud
Year Average WOZ
2021 EUR 291.000
2022 EUR 319.000
2023 EUR 361.000
2024 EUR 371.000
2025 EUR 395.000

Composition of residents

Age build-up

65+: 995 0-15: 560 15-25: 445 25-45: 865 45-65: 1.070

Education level

Hoger

810

Praktisch

730

Middelbaar

1.360

Origin of residents (2025)

Europa

195

Nederland

3.475

Buiten Europa

270

Housing stock and construction periods

Types of homes

Hoekwoningen 287
Appartementen 266
Tussenwoningen 461
Vrijstaande woningen 508
Twee-onder-één-kap woningen 202

Construction period of buildings

Voor 1700 8
1700 tot 1900 91
1900 tot 1925 64
1925 tot 1950 50
1950 tot 1970 362
1970 tot 1980 584
1980 tot 1990 223
1990 tot 2000 95
2000 tot 2010 153
2010 tot 2020 33
2020 en later 26

Energy and sustainability

Energy label distribution

Label C

562

Label A

357

Label B

237

Label D

204

Label G

128

Label F

91

Label E

52

Label A+

15

Label A+++

14

Label A++

7

Label A++++

2

Label A+++++

0

Average energy consumption per year

Average energy consumption per year in Hoogwoud
Year Gas (m3) Electricity (kWh)
2020 1.390 3.080
2021 1.570 3.120
2022 1.210 2.910
2023 1.010 2.700
2024 980 2.740

Consumption per house type

Hoekwoning

Gas: 1.040 • Electricity: 2.450

Huurwoning

Gas: 740 • Electricity: 1.980

Koopwoning

Gas: 1.090 • Electricity: 2.920

Appartement

Gas: 630 • Electricity: 1.890

Tussenwoning

Gas: 890 • Electricity: 2.260

Vrijstaande woning

Gas: 1.310 • Electricity: 3.600

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 960 • Electricity: 2.830

Business activity in Hoogwoud (2025)

Handel en HORECA 95
Nijverheid en energie 125
Zakelijke dienstverlening 130
Overheid, onderwijs en zorg 90
Landbouw, bosbouw en visserij 45
Vervoer, informatie en communicatie 25
Financiele diensten en onroerendgoed 25
Cultuur, recreatie en overige diensten 65

Total number of company establishments: 595

Recent crime statistics

Recent crime statistics in Hoogwoud
Period Crimes
jan 2025 8
jan 2026 2
jul 2025 6
jun 2025 5
mei 2025 2
mrt 2025 8
nov 2024 3
nov 2025 12
okt 2024 5
okt 2025 12
sep 2024 5
sep 2025 11

These figures give an indicative picture of safety trends in the living environment of Hoogwoud.

Frequently asked questions about living in Hoogwoud

Short answers based on current local statistics, handy for a quick comparison of the living environment.

Hoeveel inwoners heeft Hoogwoud?

Hoogwoud telt in 2025 ongeveer 3.940 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Hoogwoud?

De gemiddelde WOZ-waarde in Hoogwoud is in 2025 circa € 395.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Hoogwoud?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Hoogwoud ligt rond € 33.000 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Hoogwoud?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 77 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Hoogwoud?

In Hoogwoud komt vooral "Vrijstaande woningen" veel voor, met ongeveer 508 woningen.

Meer houses in Hoogwoud

View more homes in this location.

Receive free, non-binding quotes

Compare multiple real estate agents and choose the best match.