Ir directamente al contenido
Logotipo de De Koning makelaars - ERA én NVM

Sportparkweg 124

3604AW Maarssen • Utrecht

Vendido

€ 325.000 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 8.350

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 6.500) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 333.350

Precio de compra /m²: € 5.603

Galería de fotos

Descripción

Ben je op zoek naar een moderne, instapklaar en luxe tweekamerappartement op een toplocatie nabij Utrecht? Dan is dit stijlvolle appartement precies wat je zoekt! Deze sfeervolle woning beschikt over ruime woonkamer met grote raampartijen, een eigen parkeerplaats en vrij uitzicht. Gelegen op korte afstand van winkels, openbaar vervoer en uitvalswegen, biedt dit appartement het perfecte evenwicht tussen rust en stadse levendigheid. Vanuit de hal stap je de lichte en ruime woonkamer in, met grote raampartijen die zorgen voor veel natuurlijk licht. De hele woning is afgewerkt met een stijlvolle PVC-vloer. De moderne open keuken in hoekopstelling is compleet uitgerust met alle benodigde inbouwapparatuur. Aan de voorzijde van het appartement bevindt zich de ruime slaapkamer van ca. 12m2 en is eveneens licht en comfortabel. De moderne badkamer beschikt over een ligbad met douche en een wastafel, tevens bevindt zich hier de was-droog combinatie. Daarnaast beschikt het appartement over een separaat toilet. Via de centrale, afgesloten entree met intercom heb je toegang tot de ruime hal, waarin de lift en het trappenhuis zich bevinden. Aan de achterzijde van het gebouw ligt het afgesloten privé-parkeerterrein met de eigen parkeerplek en hier vind je tevens de grote, gezamenlijke fietsenberging. Dit ruime 2-kamer appartement ligt op de tweede verdieping van het stijlvolle complex “Het Schippershuys” in de gezellige wijk Op Buuren Dorp. Je woont hier in een fijne, rustige omgeving met alles wat je nodig hebt binnen handbereik. Op Buuren Dorp is een knusse en jonge nieuwbouwwijk aan de Vecht, met een leuke mix van woningen in oud-Hollandse stijl. Denk aan sfeervolle straatjes, grachtjes met steigers en een relaxte sfeer. In de buurt wonen veel jonge mensen en (jonge) gezinnen. Je zit hier dichtbij het oude centrum van Maarssen, met leuke restaurants, kroegen, winkels en supermarkten. Ook sportfaciliteiten en de snelwegen zijn om de hoek. Alle feiten op een rij: - Instapklaar - strak afgewerkt tweekamer appartement; - Privé-parkeerplaats op afgesloten binnenterrein; - Mogelijkheid tot het plaatsen van een laadpaal, mantelbuizen op het parkeerterrein is aanwezig; - Gezamenlijke fietsenberging op de begane grond; - VvE service kosten €158,00 per maand; - Kosten voor VVE Parkeerhof bedragen €15,30 per maand; - De buitenkozijnen zijn in 2024 geschilderd vanuit de VVE; - Stijlvolle complex “Het Schippershuys” in de gezellige wijk Op Buuren Dorp; - 15 minuten fietsen van het centrum Utrecht' Deze woning kopen? Neem je eigen NVM-makelaar mee!

Hipoteca berekenen

€ 325.000

Coste del comprador (estimado): € 8.350

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 6.500) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total de compra (incl. gastos de envío): € 333.350

2,78%

Anualmente

%

€ 16.250

Disponible directamente

Hipoteca estimada

Gasto mensual bruto indicativo

Basado en anualidad y plazo de 30 años

Costo mensual neto indicativo

i

Aviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (met NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (13-05-2026 03:45).

Alle características

Básico

Precio de consulta
€ 325.000 k.k.
Estado
Vendido
Tipo de oferta
koop
Uso de vivienda
permanente bewoning
Tipo de vivienda
appartement, galerijflat (appartement)

Índice

Habitaciones
2 habitaciones
Habitaciones de dormir
1 dormitorio
Baños
1 apart toilet
Pisos
1 woonlaag
Ubicado en
2e woonlaag

Áreas y volúmenes

Superficie construida
58 m²
Contenido
190 m³

Construcción y energía

Año de construcción
2009
Método de construcción
Bestaande bouw
Tipo de techo
Samengesteld dak bedekt met pannen
Aislamiento
Dakisolatie, HR-glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd
Calefacción
Cv-ketel
Agua tibia
Cv-ketel
Caldera CV
Remeha (gas gestookt combiketel uit 2024, eigendom)
Etiqueta energética
A

Catastral y VvE

Situación de propiedad
Volle eigendom
VvE inscrita en el KvK
Reunión anual de VvE
Fondo de reserva de la VvE presente
Plan de mantenimiento VvE
VvE opstalverzekering

Espacio exterior y aparcamiento

Espacio exterior
Aan drukke weg en in woonwijk
Rescate
Inpandig
Aparcar
Op afgesloten terrein, op eigen terrein en openbaar parkeren
Tipo de garaje
Parkeerplaats

Planificación

Ofrecido desde
12-06-2025
Fecha de venta
11-07-2025

Características adicionales

  • Glasvezelkabel
  • lift
  • mechanische ventilatie
  • natuurlijke ventilatie
  • en TV kabel

Mapas

Mapa de códigos postales

Mapa de códigos postales para 3604

Mapas de Google

Mapa de Maarssen

Vista espacial del área de trabajo en Maarssen

Estadísticas de vivienda y vecindario en Maarssen

Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Maarssen. En 2025 había 39.695 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 462.891.

Inhabitantes

39.695

Último año: 2025

Promedio WOZ

EUR 462.891

Último año: 2025

Ingreso promedio por persona

EUR 37.929

Fuente: AlleCijfers

Delitos (año actual)

1.294

Total registrado

Demografía y desarrollo WOZ

Habitantes por año

Habitantes por año en Maarssen
Año Inhabitantes
2021 39.090
2022 39.055
2023 39.350
2024 39.565
2025 39.695

Valor WOZ por año

Valor WOZ por año en Maarssen
Año Promedio WOZ
2021 EUR 333.177
2022 EUR 361.099
2023 EUR 423.000
2024 EUR 424.562
2025 EUR 462.891

Composición de los residentes

Edad

65+: 8.790 0-15: 6.605 15-25: 4.060 25-45: 9.920 45-65: 10.325

Nivel académico

Hoger

10.660

Praktisch

7.190

Middelbaar

11.250

Origen de los residentes (2025)

Europa

3.045

Nederland

29.245

Buiten Europa

7.410

"Woningvoorraad en bouwperiodes"

Tipos de viviendas

Hoekwoningen 2.917
Appartementen 5.806
Tussenwoningen 8.266
Vrijstaande woningen 630
Twee-onder-één-kap woningen 517

Período de construcción del edificio

Voor 1700 32
1700 tot 1900 185
1900 tot 1925 309
1925 tot 1950 709
1950 tot 1970 1.360
1970 tot 1980 4.799
1980 tot 1990 3.972
1990 tot 2000 934
2000 tot 2010 574
2010 tot 2020 429
2020 en later 202

Energía y sostenibilidad

Distribución de etiquetas energéticas

Etiqueta C

7.472

Etiqueta A

4.020

Etiqueta B

2.763

Etiqueta D

1.534

Etiqueta E

487

Etiqueta G

480

Etiqueta F

474

Etiqueta A+

276

Etiqueta A+++

120

Etiqueta A++++

96

Etiqueta A++

91

Etiqueta A+++++

1

Consumo medio de energía por año

Consumo energético medio anual en Maarssen
Año Gas (m3) Electricidad (kWh)
2020 1.106 2.886
2021 1.249 2.938
2022 963 2.738
2023 844 2.562
2024 820 2.584

Consumo por tipo de vivienda

Hoekwoning

Gas: 1.031 • Electricidad: 2.905

Huurwoning

Gas: 671 • Electricidad: 1.922

Koopwoning

Gas: 923 • Electricidad: 2.873

Appartement

Gas: 579 • Electricidad: 1.738

Tussenwoning

Gas: 849 • Electricidad: 2.698

Vrijstaande woning

Gas: 1.543 • Electricidad: 4.190

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.241 • Electricidad: 3.017

Actividad empresarial en Maarssen (2025)

Handel en HORECA 730
Nijverheid en energie 710
Zakelijke dienstverlening 1.470
Overheid, onderwijs en zorg 890
Landbouw, bosbouw en visserij 20
Vervoer, informatie en communicatie 425
Financiele diensten en onroerendgoed 255
Cultuur, recreatie en overige diensten 475

Número total de establecimientos empresariales: 4.975

Últimos datos delictivos

Últimos datos de delitos en Maarssen
Periodo Delitos
jan 2025 105
jan 2026 87
jul 2025 97
jun 2025 123
mei 2025 98
mrt 2025 134
nov 2024 119
nov 2025 107
okt 2024 81
okt 2025 104
sep 2024 117
sep 2025 116

Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Maarssen.

Preguntas frecuentes sobre vivir en Maarssen

Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.

Hoeveel inwoners heeft Maarssen?

Maarssen telt in 2025 ongeveer 39.695 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Maarssen?

De gemiddelde WOZ-waarde in Maarssen is in 2025 circa € 462.891.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Maarssen?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Maarssen ligt rond € 37.929 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Maarssen?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 1.294 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Maarssen?

In Maarssen komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 8.266 woningen.

Meer viviendas in Maarssen

Ver más viviendas en este lugar.

Recibir ofertas gratuitas y sin compromiso

Compare múltiples agentes inmobiliarios y elija la mejor coincidencia.