Ir directamente al contenido
Logotipo de TIM Vastgoed

Andriespoort 16 A 02

6211WD Maastricht • Limburg

Vendido

€ 480.000 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 11.450

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 9.600) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 491.450

Precio de compra /m²: € 5.714

Galería de fotos

Andriespoort 16 A 02 Maastricht
Foto 2

Descripción

Maastricht (Sphinx-Zuid) - Uniek, modern 2-slaapkamer appartement (G.O. 84 m²) op de begane grond met uitzicht op de historische Andrieskapel en fijn terras aan de zijde van de parkachtige binnentuin, duurzaam gebouwd en deel uitmakend van het, voor een landelijke architectuurprijs genomineerde, nieuwbouw wooncomplex 'Les Mouleurs', opgeleverd in 2020. ‘Les Mouleurs’ is een bijzonder fraai wooncomplex aan de rand van het centrum van Maastricht, ontworpen voor en collectief opgedragen door particuliere opdrachtgevers. De naam, boven de entree in steen gebeiteld, verwijst naar de vroegere mallenmakers van de porseleinfabriek die ooit op deze plek stond. HET GEBOUW Dit bijzondere woongebouw is onderdeel van het Belvedèreplan, een grootschalige stadsontwikkeling aan de noordzijde van Maastricht, grenzend aan het kenmerkende Eiffel-gebouw met Sphinx logo. Binnen het masterplan van Palmbout Urban Landscapes ontwierp architectenbureau Humblé Martens Willems dit moderne wooncomplex met ondergelegen parkeergarage en bergingen. Het hoofdvolume telt drie tot vier woonlagen welke in L-vorm de fraai groene parkachtige binnentuin omsluit. Een dichtgemetselde poort in de gevel verwijst naar het rijke industriële verleden. Het contrast tussen wit beton en donkere baksteen, gecombineerd met Franse kalksteen, weerspiegelt de lokale geschiedenis zonder deze letterlijk te kopiëren. Dit woongebouw bevat 20 unieke, brede en ondiepe appartementen met veel daglicht en uitzicht aan beide zijden. In plaats van galerijen zijn er portieken en inpandige loggia’s, wat privacy en architectonische samenhang versterkt. De woningen zijn duurzaam gebouwd, met onder andere geïntegreerde zonnepanelen, lokale bakstenen, hoogwaardig glas en een energievoorziening gekoppeld aan de nabijgelegen papierfabriek. Elk appartement kreeg bij oplevering een eigen karakter en indeling afgestemd op de wensen van de opdrachtgevers. DE BUITENRUIMTE Vrijwel onttrokken aan het zicht van buitenaf is de vrijwel omsloten en niet vrij toegankelijke parkachtige binnentuin een oase van rust binnen de stadse omgeving. Onder architectuur aangelegd, met een afmeting van ca. 75 x 50 meter en voorzien van diverse wandelpaden, zitjes en heerlijke verkoelende begroeiing biedt dit gebied ruimte aan de omwonenden om te onthaasten en elkaar te ontmoeten, als het hart van de 3 omliggende wooncomplexen. DE INDELING Hoofdentree De hoofdentree bevind zich aan de zijde van de Andriespoort, al waar de brievenbussen, lift en trappenhuis naar etages en ondergelegen parkeergarage en doorloop naar achtergelegen binnentuin. Zuidentree Eenmaal in de binnentuin aangekomen begeeft u zich naar de zuidelijke entree, al waar ook een trappenhuis en lift zijn gesitueerd. De entree tot het appartement A02 is zowel via de binnentuin (t.p.v. de loggia) als vanuit een entreehal (hoofdentree woning). Appartement (ca. 84 m² netto woonoppervlakte): - Hal met toegang berging, technische ruimte, toilet en woonkamer; - Berging (ruim 5 m²) met opstelling witgoed; - Technische ruimte (ca. 2 m²) met opstelling stadswarmteverdeler Ennatuurlijk t.b.v. vloerverwarming en warmwater; - Toilet met vrijhangend closet en wasbakje; - Woonkamer (ca. 33 m²) annex eetkamer v.v. brede hoge raampartijen en franse balkons met fraai uitzicht naar de historische Andrieskapel aan de overzijde, doorloop naar keuken; - Werkkamer c.q. slaapkamer en-suite (ca. 15 m²) middels schuifdeuren gescheiden van woonkamer; - Halfopen keuken (ca. 7 m²) v.v. rechte moderne keukenopstelling met onder- en bovenkasten, kunststof werkblad en hoogwaardige apparatuur als een inductiekookplaat met geïntegreerde afzuiging, vaatwasser, koelkast en combioven; - Buitenruimte welke vanuit keuken bereikbaar is: overdekt buitenterras (ruim 4 m²) met mooi uitzicht over en toegang tot de prachtig aangelegde binnentuin; - Slaapkamer 2 (ca. 12 m²) met aangrenzende doucheruimte; - Doucheruimte (ca. 3 m²) met ruime inloopdouche v.v. hand- en regendouche, luxe wasmeubel met dubbele wastafel met spiegelkast. Kelder: - Ruime, fraai afgewerkte en zorgvuldig onderhouden parkeerkelder met eigen parkeerplaats, laadpunt t.b.v. elektrische auto is op eigen parkeerplaats toegestaan; - In- c.q. uitrit aan de Andriespoort, middels elektrische toegangsdeur met afstandsbediening te openen; - Kelder ook middels lift en trap bereikbaar vanuit de centrale hal; - Eigen berging ca. 2,75 x 2,51 m; - Grote fietsen- annex scooterberging voor algemeen gebruik door eigenaren; - 2e grote multifunctionele ruimte voor algemeen gebruik door eigenaren. TECHNISCHE VOORZIENINGEN: Er wordt gebruik gemaakt van stadswarmte (restwarmte van SAPPI) middels een eigen verdeler, welke voorziet in warmwater t.b.v. keuken/douche en de vloerverwarming in het gehele appartement voedt, per ruimte is er een kamerthermostaat aanwezig. De gevelkozijnen zijn van thermisch geïsoleerd aluminium, tijdens de bouw voorzien van hoogwaardig isolatieglas met warmtewerende coating en naderhand voorzien van sterke inbraakwerende veiligheidsfolie. Er is een rolhordeur ter plaatste van de keukendeur naar het terras. Een fraaie eikenhouten parketvloer (geschikt voor vloerverwarming) treft u in het gehele appartement behoudens in het toilet, badkamer, berging en technische ruimte. De wanden en plafonds zijn gepleisterd en geschilderd c.q. voorzien van een kleurrijk behang. Elektriciteit wordt opgewekt middels 12 stuks zonnepanelen met totaal 4500 Wp vermogen, aangebracht op het hoofddak. LIGGING 'Les Mouleurs' is gelegen in het zogenaamde 'Sphinxterrein', binnen de ring rond het stadscentrum van Maastricht, met enerzijds veel natuurschoon in het naastgelegen Frontenpark en het Bassin en anderzijds dynamiek van de binnenstad van Maastricht.. Voorzieningen van dagelijks nut zijn op loopafstand gelegen, evenals fijne restaurants, bars, bioscopen, voldoende parkeergelegenheid in omliggende parkeergarages en -terreinen en uitstekende bereikbaarheid met openbaar vervoer. Ontspannen, inspannen en ontsnappen aan de dagelijkse drukte. Het kan allemaal in Sphinx-Zuid! Hier is geen sprake van óf-óf, maar van én-én. ENERGIELABEL De woning beschikt over een definitief energielabel A, geldig tot 24-07-2030. OPLEVERING In de huidige staat, levering roerende zaken in samenspraak met de verkoper; LEVERING en AANVAARDING In overleg, in de huidige staat, op korte termijn mogelijk. BEZICHTIGING Uitsluitend op afspraak via makelaarskantoor TIM Vastgoed, tel. 043-3506900. Voetnoot: ONDERHOUD De vermelde staat van onderhoud en beoordeling van de bouwkundige toestand is gebaseerd op visuele waarnemingen door de makelaar en op mondelinge overdracht door de verkoper. Gezien de recente bouw is er nog ca. 5 jaar bouwgarantie op het appartement en complex van toepassing welke aan de koper wordt overgedragen tijdens de eigendomsoverdracht. AANSPRAKELIJKHEID Hoewel gestreefd is naar een zo zorgvuldig mogelijke weergave van de beschikbare gegevens, dient te worden uitgegaan van de indicatieve aard van deze brochure. De vermelde gegevens (bedragen, jaartallen, omschrijvingen, etc.) zijn onder andere verkregen door mondelinge overdracht. Wij attenderen de kopers erop dat, ondanks het verstrekken van deze verkoopinformatie, de koper zijn onderzoeksplicht heeft. ZELFBEWONINGSPLICHT Er geldt een zelfbewoningsplicht voor deze woning. Enkel na toestemming van de vergadering van de VvE kan bij uitzondering afwijkende toestemming tot gebruik aan een niet-eigenaar gegeven worden. BALLOTAGE De verkoper moet toestemming krijgen van de Vergadering van Eigenaars alvorens het appartementsrecht definitief verkocht kan worden. De verkoper meldt de voorgenomen verkoop aan het Bestuur en verstrekt gegevens over de aspirant-koper. Binnen 10 dagen wordt een delegatie gevormd die binnen 14 dagen een gesprek voert met koper en verkoper. Daarna beslist de delegatie binnen 14 dagen of de koper past binnen de bewonersgroep. Bij afwijzing is beroep mogelijk bij de Vergadering, die binnen 14 dagen uitspraak doet. Bij afwijzing moet een alternatief worden aangeboden onder gelijke voorwaarden. Afwijkingen zijn mogelijk via het Huishoudelijk Reglement. Meer informatie hierover in de Akte van Splitsing. KOOPAKTE De koopovereenkomst wordt door de makelaar opgesteld volgens het model VBO/NVM. Verkoper stelt uitdrukkelijk dat een koop alleen tot stand komt wanneer overeenstemming is bereikt over alle hoofdzaken (zoals koopsom) en details (zoals oplevering), en de overeenkomst schriftelijk is vastgelegd en ondertekend door koper en verkoper en er toestemming is verkregen vanuit de Vergadering van Eigenaars over toetreden tot de VvE door de koper. NOTARISKEUZE De koper dient zijn/haar notariskeuze uiterlijk binnen 5 werkdagen na koopovereenstemming kenbaar te maken aan de makelaar. ONTBINDING De termijn voor eventuele ontbindende voorwaarden (bijv. bij niet verkrijgen financiering) is in de regel zes weken na ondertekening van de koopovereenkomst. ZEKERHEIDSTELLING De waarborgsom/bankgarantie bedraagt 10% van de koopsom. De koper dient deze binnen twee weken na het vervallen van de voorbehouden bij de desbetreffende notaris te deponeren. Wij vertrouwen erop u hiermee correct te hebben geïnformeerd en hopen u enthousiast te hebben gemaakt voor deze woning. Zijn er vragen naar aanleiding van deze informatie, neem dan vooral contact met ons op. Kom kijken en overtuig uzelf, want pas tijdens een bezichtiging ervaart u dit fijne appartement en kunt u voelen of deze bij u past. Hartelijk dank voor uw belangstelling en graag tot ziens. TIM Vastgoed - Thuis In Makelaardij Parkweg 28, 6212XN Maastricht Tel. 043 - 350 6900

Hipoteca berekenen

€ 480.000

Coste del comprador (estimado): € 11.450

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 9.600) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total de compra (incl. gastos de envío): € 491.450

3,04%

Anualmente

%

€ 24.000

Disponible directamente

Hipoteca estimada

Gasto mensual bruto indicativo

Basado en anualidad y plazo de 30 años

Costo mensual neto indicativo

i

Aviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (zonder NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (11-05-2026 03:45). Se ha tomado en cuenta un 80% de hipoteca del valor de mercado para el caso de no ser NHG.

Alle características

Básico

Precio de consulta
€ 480.000 k.k.
Estado
Vendido
Tipo de oferta
koop
Uso de vivienda
permanente bewoning
Tipo de vivienda
appartement, portiekflat (appartement)

Índice

Habitaciones
3 habitaciones
Habitaciones de dormir
2 dormitorios

Áreas y volúmenes

Superficie construida
84 m²
Contenido
278 m³

Construcción y energía

Año de construcción
2020
Método de construcción
Bestaande bouw
Etiqueta energética
A

Planificación

Ofrecido desde
01-08-2025
Fecha de venta
25-02-2026

Mapas

Mapa de códigos postales

Mapa de códigos postales para 6211

Mapas de Google

Vista geográfica Maastricht

Orientación geográfica y densidad de agentes inmobiliarios en Maastricht

Estadísticas de vivienda y vecindario en Maastricht

Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Maastricht. En 2026 había 126.026 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 313.000.

Inhabitantes

126.026

Último año: 2026

Promedio WOZ

EUR 313.000

Último año: 2025

Ingreso promedio por persona

EUR 32.900

Fuente: AlleCijfers

Delitos (año actual)

7.537

Total registrado

Demografía y desarrollo WOZ

Habitantes por año

Habitantes por año en Maastricht
Año Inhabitantes
2022 121.151
2023 122.734
2024 125.285
2025 125.563
2026 126.026

Valor WOZ por año

Valor WOZ por año en Maastricht
Año Promedio WOZ
2021 EUR 238.000
2022 EUR 258.000
2023 EUR 301.000
2024 EUR 294.000
2025 EUR 313.000

Composición de los residentes

Edad

65+: 28.459 0-15: 12.719 15-25: 26.390 25-45: 31.074 45-65: 27.384

Nivel académico

Hoger

36

Praktisch

24

Middelbaar

40

Origen de los residentes (2025)

Europa

26.270

Nederland

76.672

Buiten Europa

22.621

"Woningvoorraad en bouwperiodes"

Tipos de viviendas

Hoekwoningen 7.698
Appartementen 35.708
Tussenwoningen 19.849
Vrijstaande woningen 1.813
Twee-onder-één-kap woningen 3.133

Período de construcción del edificio

Voor 1700 613
1700 tot 1900 2.090
1900 tot 1925 3.309
1925 tot 1950 5.632
1950 tot 1970 11.766
1970 tot 1980 6.730
1980 tot 1990 4.538
1990 tot 2000 3.582
2000 tot 2010 1.602
2010 tot 2020 1.183
2020 en later 778

Energía y sostenibilidad

Distribución de etiquetas energéticas

Etiqueta C

15.755

Etiqueta A

13.753

Etiqueta B

10.777

Etiqueta D

6.853

Etiqueta G

6.274

Etiqueta E

5.553

Etiqueta F

5.314

Etiqueta A+

1.868

Etiqueta A+++

1.155

Etiqueta A++

762

Etiqueta A++++

196

Etiqueta A+++++

5

Consumo medio de energía por año

Consumo energético medio anual en Maastricht
Año Gas (m3) Electricidad (kWh)
2020 1.080 2.490
2021 1.210 2.510
2022 950 2.370
2023 810 2.250
2024 770 2.260

Consumo por tipo de vivienda

Hoekwoning

Gas: 1.020 • Electricidad: 2.720

Huurwoning

Gas: 690 • Electricidad: 1.900

Koopwoning

Gas: 980 • Electricidad: 2.780

Appartement

Gas: 600 • Electricidad: 1.760

Tussenwoning

Gas: 910 • Electricidad: 2.550

Vrijstaande woning

Gas: 1.580 • Electricidad: 4.080

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.170 • Electricidad: 2.970

Actividad empresarial en Maastricht (2025)

Handel en HORECA 2.990
Nijverheid en energie 1.255
Zakelijke dienstverlening 3.810
Overheid, onderwijs en zorg 2.800
Landbouw, bosbouw en visserij 55
Vervoer, informatie en communicatie 975
Financiele diensten en onroerendgoed 680
Cultuur, recreatie en overige diensten 1.985

Número total de establecimientos empresariales: 14.555

Últimos datos delictivos

Últimos datos de delitos en Maastricht
Periodo Delitos
jan 2026 559
jul 2025 587
jun 2025 645
mei 2025 717
mrt 2025 695
mrt 2026 651
nov 2024 762
nov 2025 546
okt 2024 759
okt 2025 658
sep 2024 645
sep 2025 649

Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Maastricht.

Preguntas frecuentes sobre vivir en Maastricht

Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.

Hoeveel inwoners heeft Maastricht?

Maastricht telt in 2026 ongeveer 126.026 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Maastricht?

De gemiddelde WOZ-waarde in Maastricht is in 2025 circa € 313.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Maastricht?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Maastricht ligt rond € 32.900 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Maastricht?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 7.537 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Maastricht?

In Maastricht komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 35.708 woningen.

Meer viviendas in Maastricht

Ver más viviendas en este lugar.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.