Ir directamente al contenido
Logotipo de Het Hoofse Huis

Levignelunet 8

6221KM Maastricht • Limburg

Disponible

€ 2.500 p/m

Precio de alquiler /m²: € 20

Galería de fotos

Descripción

Deze woning is uitdrukkelijk niet bestemd voor woningdelers of studentenhuisvesting. Gelegen in de populaire expats woonwijk Ceramique, dit volledig gemeubileerd appartement op de 2de verdieping. Het appartement is gericht op de binnentuin en West georiënteerd, waardoor de avond. Bij het appartement hoort een privéberging in het souterrain en uw eigen parkeerplaats. Lift en trappenhuis aanwezig. Ceramique ligt aan de Oostkant van de rivier de Maas en middels meerdere loopbruggen loopt u het oude stadscentrum in. Tevens zijn er diverse lokale bedrijven op Plein 1992 en in Wyck. Het is heerlijk en rustig wonen aan deze kant van de Maas. Middels de gezamenlijke entree met lift en trappenhuis bereikt u de 2de verdieping, alwaar het appartement is gelegen. De glazendeur geeft toegang tot de ruime living (60m²) met half open keuken. De keuken is v.v. alle moderne apparatuur zoals een ijskast, diepvrieskast, een combi oven, inductie kookplaat met RVS afzuigkap, spoelbak met mengkraan en vaatwasser. De vele raampartijen met ‘Franse balkons’ geven door het gehele appartement veel lichtinval. Terug in de hal treft u het gastentoilet en de inpandige berging met wasmachine en droger. Hier is ook het WTW systeem dat zorgt voor circulatie in de woning. De 2 slaapkamers (resp. 18m² en 16m²) zijn aan tuinzijde gelegen. De luxe badkamer is voorzien van een ligbad, douche met douchewand en dubbele wastafels. BIJZONDERHEDEN: het appartement is volledig gemeubileerd en gestoffeerd; woonoppervlakte ca. 120m²; door het gehele appartement ligt een luxe kwaliteit laminaat; Franse balkons in alle ruimtes m.u.v. badkamer, toilet en inpandige berging; de huurprijs is inclusief stoffering, meubilering, servicekosten en eigen parkeerplaats in de onderliggende garage; verbruik stadsverwarming, elektra en water is voor kosten huurder; in het souterrain is uw eigen privé berging; de woning is te huur voor 3 maanden met mogelijkheid tot wederom een verlenging van 3 maanden. Het Hoofse Huis heeft de presentatietekst met de grootst mogelijke zorg samengesteld. Aan de inhoud kunnen echter geen rechten worden ontleend; voor eventuele onvolledigheden of onjuistheden aanvaarden wij geen aansprakelijkheid.

Alle características

Básico

Precio de alquiler
€ 2.500 p/m
Estado
Disponible
Tipo de oferta
huur
Tipo de vivienda
Appartement

Índice

Habitaciones
3 habitaciones
Habitaciones de dormir
2 dormitorios
Baños
1
Pisos
1

Áreas y volúmenes

Superficie construida
128 m²

Construcción y energía

Año de construcción
2000
Método de construcción
Bestaande bouw
Etiqueta energética
A

Espacio exterior y aparcamiento

Espacio exterior
Aan een rustige weg Aan vaarwater Aan een park Aan het water In het centrum In een woonwijk Beschut gelegen
Jardín
Aanwezig
Rescate
Niet aanwezig
Aparcar
Garage

Planificación

Ofrecido desde
17-05-2026

Instalaciones del baño

Toilet Mechanische ventilatie Lift Bad Douche

Características adicionales

  • Toilet Mechanische ventilatie Lift Bad Douche

Mapas

Mapa de códigos postales

Mapa de códigos postales para 6221

Mapas de Google

Vista geográfica Maastricht

Orientación geográfica y densidad de agentes inmobiliarios en Maastricht

Estadísticas de vivienda y vecindario en Maastricht

Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Maastricht. En 2026 había 126.026 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 313.000.

Inhabitantes

126.026

Último año: 2026

Promedio WOZ

EUR 313.000

Último año: 2025

Ingreso promedio por persona

EUR 32.900

Fuente: AlleCijfers

Delitos (año actual)

7.537

Total registrado

Demografía y desarrollo WOZ

Habitantes por año

Habitantes por año en Maastricht
Año Inhabitantes
2022 121.151
2023 122.734
2024 125.285
2025 125.563
2026 126.026

Valor WOZ por año

Valor WOZ por año en Maastricht
Año Promedio WOZ
2021 EUR 238.000
2022 EUR 258.000
2023 EUR 301.000
2024 EUR 294.000
2025 EUR 313.000

Composición de los residentes

Edad

65+: 28.459 0-15: 12.719 15-25: 26.390 25-45: 31.074 45-65: 27.384

Nivel académico

Hoger

36

Praktisch

24

Middelbaar

40

Origen de los residentes (2025)

Europa

26.270

Nederland

76.672

Buiten Europa

22.621

"Woningvoorraad en bouwperiodes"

Tipos de viviendas

Hoekwoningen 7.698
Appartementen 35.708
Tussenwoningen 19.849
Vrijstaande woningen 1.813
Twee-onder-één-kap woningen 3.133

Período de construcción del edificio

Voor 1700 613
1700 tot 1900 2.090
1900 tot 1925 3.309
1925 tot 1950 5.632
1950 tot 1970 11.766
1970 tot 1980 6.730
1980 tot 1990 4.538
1990 tot 2000 3.582
2000 tot 2010 1.602
2010 tot 2020 1.183
2020 en later 778

Energía y sostenibilidad

Distribución de etiquetas energéticas

Etiqueta C

15.755

Etiqueta A

13.753

Etiqueta B

10.777

Etiqueta D

6.853

Etiqueta G

6.274

Etiqueta E

5.553

Etiqueta F

5.314

Etiqueta A+

1.868

Etiqueta A+++

1.155

Etiqueta A++

762

Etiqueta A++++

196

Etiqueta A+++++

5

Consumo medio de energía por año

Consumo energético medio anual en Maastricht
Año Gas (m3) Electricidad (kWh)
2020 1.080 2.490
2021 1.210 2.510
2022 950 2.370
2023 810 2.250
2024 770 2.260

Consumo por tipo de vivienda

Hoekwoning

Gas: 1.020 • Electricidad: 2.720

Huurwoning

Gas: 690 • Electricidad: 1.900

Koopwoning

Gas: 980 • Electricidad: 2.780

Appartement

Gas: 600 • Electricidad: 1.760

Tussenwoning

Gas: 910 • Electricidad: 2.550

Vrijstaande woning

Gas: 1.580 • Electricidad: 4.080

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.170 • Electricidad: 2.970

Actividad empresarial en Maastricht (2025)

Handel en HORECA 2.990
Nijverheid en energie 1.255
Zakelijke dienstverlening 3.810
Overheid, onderwijs en zorg 2.800
Landbouw, bosbouw en visserij 55
Vervoer, informatie en communicatie 975
Financiele diensten en onroerendgoed 680
Cultuur, recreatie en overige diensten 1.985

Número total de establecimientos empresariales: 14.555

Últimos datos delictivos

Últimos datos de delitos en Maastricht
Periodo Delitos
jan 2026 559
jul 2025 587
jun 2025 645
mei 2025 717
mrt 2025 695
mrt 2026 651
nov 2024 762
nov 2025 546
okt 2024 759
okt 2025 658
sep 2024 645
sep 2025 649

Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Maastricht.

Preguntas frecuentes sobre vivir en Maastricht

Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.

Hoeveel inwoners heeft Maastricht?

Maastricht telt in 2026 ongeveer 126.026 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Maastricht?

De gemiddelde WOZ-waarde in Maastricht is in 2025 circa € 313.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Maastricht?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Maastricht ligt rond € 32.900 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Maastricht?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 7.537 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Maastricht?

In Maastricht komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 35.708 woningen.

Meer viviendas in Maastricht

Ver más viviendas en este lugar.

Recibir ofertas gratuitas y sin compromiso

Compare múltiples agentes inmobiliarios y elija la mejor coincidencia.