Aller directement au contenu
Logo de Het Hoofse Huis

Levignelunet 8

6221KM Maastricht • Limburg

Disponible

€ 2.500 p/m

Prix de location /m²: € 20

Galerie de photos

Description

Deze woning is uitdrukkelijk niet bestemd voor woningdelers of studentenhuisvesting. Gelegen in de populaire expats woonwijk Ceramique, dit volledig gemeubileerd appartement op de 2de verdieping. Het appartement is gericht op de binnentuin en West georiënteerd, waardoor de avond. Bij het appartement hoort een privéberging in het souterrain en uw eigen parkeerplaats. Lift en trappenhuis aanwezig. Ceramique ligt aan de Oostkant van de rivier de Maas en middels meerdere loopbruggen loopt u het oude stadscentrum in. Tevens zijn er diverse lokale bedrijven op Plein 1992 en in Wyck. Het is heerlijk en rustig wonen aan deze kant van de Maas. Middels de gezamenlijke entree met lift en trappenhuis bereikt u de 2de verdieping, alwaar het appartement is gelegen. De glazendeur geeft toegang tot de ruime living (60m²) met half open keuken. De keuken is v.v. alle moderne apparatuur zoals een ijskast, diepvrieskast, een combi oven, inductie kookplaat met RVS afzuigkap, spoelbak met mengkraan en vaatwasser. De vele raampartijen met ‘Franse balkons’ geven door het gehele appartement veel lichtinval. Terug in de hal treft u het gastentoilet en de inpandige berging met wasmachine en droger. Hier is ook het WTW systeem dat zorgt voor circulatie in de woning. De 2 slaapkamers (resp. 18m² en 16m²) zijn aan tuinzijde gelegen. De luxe badkamer is voorzien van een ligbad, douche met douchewand en dubbele wastafels. BIJZONDERHEDEN: het appartement is volledig gemeubileerd en gestoffeerd; woonoppervlakte ca. 120m²; door het gehele appartement ligt een luxe kwaliteit laminaat; Franse balkons in alle ruimtes m.u.v. badkamer, toilet en inpandige berging; de huurprijs is inclusief stoffering, meubilering, servicekosten en eigen parkeerplaats in de onderliggende garage; verbruik stadsverwarming, elektra en water is voor kosten huurder; in het souterrain is uw eigen privé berging; de woning is te huur voor 3 maanden met mogelijkheid tot wederom een verlenging van 3 maanden. Het Hoofse Huis heeft de presentatietekst met de grootst mogelijke zorg samengesteld. Aan de inhoud kunnen echter geen rechten worden ontleend; voor eventuele onvolledigheden of onjuistheden aanvaarden wij geen aansprakelijkheid.

Alle caractéristiques

Base

Prix de location
€ 2.500 p/m
Statut
Disponible
Type d'offre
huur
Type de logement
Appartement

Plan

Chambres
3 chambres
Chambres de coucher
2 chambres de coucher
Salles de bain
1
Parquets
1

Surfaces et volumes

Superficie habitable
128 m²

Bâtiment et énergie

Année de construction
2000
Mode de construction
Bestaande bouw
Label\u00e9nergie
A

Espace extérieur et parking

Espace extérieur
Aan een rustige weg Aan vaarwater Aan een park Aan het water In het centrum In een woonwijk Beschut gelegen
Jardin
Aanwezig
Sauvetage
Niet aanwezig
Parkieren
Garage

Planification

Proposé depuis
17-05-2026

Équipements de la salle de bain

Toilet Mechanische ventilatie Lift Bad Douche

Caractéristiques supplémentaires

  • Toilet Mechanische ventilatie Lift Bad Douche

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 6221

Google Maps

Aperçu géographique Maastricht

Orientation géographique et densité d'agents immobiliers dans Maastricht

Chiffres de logement et de quartier dans Maastricht

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Maastricht. En 2026 étaient 126.026 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 313.000.

Résidents

126.026

Dernière année: 2026

Moyenne WOZ

EUR 313.000

Dernière année: 2025

Revenu moyen par personne.

EUR 32.900

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

7.537

Total enregistré

Démographie et développement WOZ

Résidents par an

Inhabitants per year in Maastricht
Année Résidents
2022 121.151
2023 122.734
2024 125.285
2025 125.563
2026 126.026

Valeur WOZ par an

Valeur WOZ par an en Maastricht
Année Moyenne WOZ
2021 EUR 238.000
2022 EUR 258.000
2023 EUR 301.000
2024 EUR 294.000
2025 EUR 313.000

Composition des résidents

Construition d'âge

65+: 28.459 0-15: 12.719 15-25: 26.390 25-45: 31.074 45-65: 27.384

Niveau d'enseignement

Hoger

36

Praktisch

24

Middelbaar

40

Origine des habitants (2025)

Europa

26.270

Nederland

76.672

Buiten Europa

22.621

Stock de logements et périodes de construction

Types de logements

Hoekwoningen 7.698
Appartementen 35.708
Tussenwoningen 19.849
Vrijstaande woningen 1.813
Twee-onder-één-kap woningen 3.133

Période de construction des bâtiments

Voor 1700 613
1700 tot 1900 2.090
1900 tot 1925 3.309
1925 tot 1950 5.632
1950 tot 1970 11.766
1970 tot 1980 6.730
1980 tot 1990 4.538
1990 tot 2000 3.582
2000 tot 2010 1.602
2010 tot 2020 1.183
2020 en later 778

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette C

15.755

Étiquette A

13.753

Étiquette B

10.777

Étiquette D

6.853

Étiquette G

6.274

Étiquette E

5.553

Étiquette F

5.314

Étiquette A+

1.868

Étiquette A+++

1.155

Étiquette A++

762

Étiquette A++++

196

Étiquette A+++++

5

Consommation moyenne d'énergie par an

Consommation moyenne d'énergie par an en Maastricht
Année Gaz (m3) Électricité (kWh)
2020 1.080 2.490
2021 1.210 2.510
2022 950 2.370
2023 810 2.250
2024 770 2.260

Consommation par type de logement

Hoekwoning

Gaz: 1.020 • Électricité: 2.720

Huurwoning

Gaz: 690 • Électricité: 1.900

Koopwoning

Gaz: 980 • Électricité: 2.780

Appartement

Gaz: 600 • Électricité: 1.760

Tussenwoning

Gaz: 910 • Électricité: 2.550

Vrijstaande woning

Gaz: 1.580 • Électricité: 4.080

Twee-onder-één-kap woning

Gaz: 1.170 • Électricité: 2.970

Activité dans Maastricht (2025)

Handel en HORECA 2.990
Nijverheid en energie 1.255
Zakelijke dienstverlening 3.810
Overheid, onderwijs en zorg 2.800
Landbouw, bosbouw en visserij 55
Vervoer, informatie en communicatie 975
Financiele diensten en onroerendgoed 680
Cultuur, recreatie en overige diensten 1.985

Nombre total d'établissements: 14.555

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Maastricht
Période Délits
jan 2026 559
jul 2025 587
jun 2025 645
mei 2025 717
mrt 2025 695
mrt 2026 651
nov 2024 762
nov 2025 546
okt 2024 759
okt 2025 658
sep 2024 645
sep 2025 649

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Maastricht.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Maastricht

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Hoeveel inwoners heeft Maastricht?

Maastricht telt in 2026 ongeveer 126.026 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Maastricht?

De gemiddelde WOZ-waarde in Maastricht is in 2025 circa € 313.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Maastricht?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Maastricht ligt rond € 32.900 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Maastricht?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 7.537 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Maastricht?

In Maastricht komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 35.708 woningen.

Meer maisons in Maastricht

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Obtenir des devis gratuits et sans engagement

Comparez plusieurs courtiers et choisissez la meilleure correspondance.