Ir directamente al contenido
Logotipo de BURGERSDIJK SCHUYFF KEMPERS MAKELAARS

Cort van der Lindenlaan 41

1412BX Naarden • Noord-Holland

€ 875.000 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 19.350

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 17.500) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 894.350

Precio de compra /m²: € 5.537

Galería de fotos

Descripción

Ruime en goed onderhouden 2-onder-1 kap woning met diepe zonnige achtertuin in het Minister kwartier in Naarden. Aan de Cort van der Lindenlaan 41 staat deze charmante en ruime 2-onder-1 kapwoning (158m2 woonoppervlak) op een royaal perceel van 371m2. De woning is gebouwd in 1959, zeer goed onderhouden en beschikt over energielabel C en 10 zonnepanelen. Een ideale gezinswoning met volop leefruimte, een heerlijke tuin en een eigen oprit voor maar liefst 3 auto’s. De woning ligt in een rustige, groene en kindvriendelijke woonwijk van Naarden, met scholen, winkels, en sportfaciliteiten in de buurt. Ook de natuur en uitvalswegen naar Amsterdam en Utrecht zijn goed bereikbaar. Indeling: Bij binnenkomst treft u een ruime hal met toilet en kelderkast. De royale woonkamer heeft een gezellige open haard en grote raampartijen die voor veel daglicht zorgen. Aan de voorzijde bevindt zich de vernieuwde halfopen keuken met moderne inbouwapparatuur en voorzien van vloerverwarming. De voormalige garage is volledig geïsoleerd en verwarmd, waardoor deze ruimte uitstekend geschikt is als thuiswerkplek of kantoor. Op de eerste verdieping zijn drie slaapkamers met handige inbouwkasten en een ruime, nette badkamer met dubbele wastafel, douche en een apart toilet. In de hoofdslaapkamer is bovendien een airco unit aanwezig, voor optimaal comfort in de zomer. De tweede verdieping biedt een royale overloop met wasmachine- en droger aansluiting, een moderne CV-ketel en een ruime slaapkamer met groot dakkapel en een inbouwkast. De verzorgde en diepe achtertuin op het westen biedt veel privacy en beschikt over een gezellige veranda en een schuur (8m2). Bijzonderheden: - Woonoppervlakte 158m2 - Oprit voor 3 auto’s - Energielabel C en 10 zonnepanelen - Royale en lichte woonkamer met openhaard en halfopen keuken - Praktische werk en/of kantoorruimte in voormalige garage - 4 slaapkamers en veel bergruimte - Prachtige diepe tuin met veranda en schuur Kortom: een fantastische woning met veel ruimte, privacy en een heerlijke tuin!

Hipoteca berekenen

€ 875.000

Coste del comprador (estimado): € 19.350

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 17.500) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total de compra (incl. gastos de envío): € 894.350

3,04%

Anualmente

%

€ 43.750

Disponible directamente

Hipoteca estimada

Gasto mensual bruto indicativo

Basado en anualidad y plazo de 30 años

Costo mensual neto indicativo

i

Aviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (zonder NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (11-05-2026 03:45). Se ha tomado en cuenta un 80% de hipoteca del valor de mercado para el caso de no ser NHG.

Alle características

Básico

Precio de consulta
€ 875.000 k.k.
Estado
Vendido
Tipo de oferta
koop
Uso de vivienda
permanente bewoning
Tipo de vivienda
woonhuis, villa, 2-onder-1-kapwoning

Índice

Habitaciones
6 habitaciones
Habitaciones de dormir
4 dormitorios
Baños
1 badkamer en 2 aparte toiletten
Pisos
3 woonlagen

Áreas y volúmenes

Superficie construida
158 m²
Área del lote
371 m²
Contenido
523 m³
Espacio exterior vinculado al edificio
18 m²
Espacio de almacenamiento externo
8 m²

Construcción y energía

Año de construcción
1959
Método de construcción
Bestaande bouw
Tipo de techo
Zadeldak bedekt met pannen
Aislamiento
Dubbel glas en muurisolatie
Calefacción
Cv-ketel, open haard en gedeeltelijke vloerverwarming
Agua tibia
Elektrische boiler
Caldera CV
Nefit trendline HRC30 CW5 (gas gestookt combiketel uit 2019, eigendom)
Etiqueta energética
C

Catastral y VvE

Situación de propiedad
Volle eigendom

Espacio exterior y aparcamiento

Espacio exterior
In woonwijk
Jardín
Achtertuin en voortuin
Rescate
Aangebouwde stenen berging
Aparcar
Op eigen terrein

Planificación

Ofrecido desde
26-09-2025
Fecha de venta
23-10-2025

Instalaciones del baño

Dubbele wastafel en inloopdouche

Características adicionales

  • Airconditioning
  • buitenzonwering
  • natuurlijke ventilatie
  • rookkanaal
  • TV kabel
  • en zonnepanelen

Mapas

Mapa de códigos postales

Mapa de códigos postales para 1412

Mapas de Google

Vista geográfica Naarden

Descubra donde están activos los agentes inmobiliarios en Naarden

Estadísticas de vivienda y vecindario en Naarden

Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Naarden. En 2025 había 18.410 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 659.000.

Inhabitantes

18.410

Último año: 2025

Promedio WOZ

EUR 659.000

Último año: 2025

Ingreso promedio por persona

EUR 50.000

Fuente: AlleCijfers

Delitos (año actual)

774

Total registrado

Demografía y desarrollo WOZ

Habitantes por año

Habitantes por año en Naarden
Año Inhabitantes
2021 17.550
2022 17.610
2023 18.425
2024 18.225
2025 18.410

Valor WOZ por año

Valor WOZ por año en Naarden
Año Promedio WOZ
2021 EUR 517.000
2022 EUR 559.000
2023 EUR 610.000
2024 EUR 634.000
2025 EUR 659.000

Composición de los residentes

Edad

65+: 4.030 0-15: 3.490 15-25: 1.985 25-45: 3.595 45-65: 5.310

Nivel académico

Hoger

6.640

Praktisch

2.150

Middelbaar

3.800

Origen de los residentes (2025)

Europa

2.065

Nederland

13.380

Buiten Europa

2.975

"Woningvoorraad en bouwperiodes"

Tipos de viviendas

Hoekwoningen 1.641
Appartementen 1.913
Tussenwoningen 2.938
Vrijstaande woningen 475
Twee-onder-één-kap woningen 1.107

Período de construcción del edificio

Voor 1700 56
1700 tot 1900 366
1900 tot 1925 480
1925 tot 1950 1.843
1950 tot 1970 2.742
1970 tot 1980 574
1980 tot 1990 635
1990 tot 2000 388
2000 tot 2010 132
2010 tot 2020 130
2020 en later 160

Energía y sostenibilidad

Distribución de etiquetas energéticas

Etiqueta C

2.082

Etiqueta A

1.363

Etiqueta G

999

Etiqueta F

993

Etiqueta E

970

Etiqueta B

877

Etiqueta D

766

Etiqueta A+++

118

Etiqueta A+

91

Etiqueta A++

41

Etiqueta A++++

5

Etiqueta A+++++

1

Consumo medio de energía por año

Consumo energético medio anual en Naarden
Año Gas (m3) Electricidad (kWh)
2020 1.510 3.200
2021 1.750 3.310
2022 1.360 3.090
2023 1.150 2.910
2024 1.120 2.980

Consumo por tipo de vivienda

Hoekwoning

Gas: 1.350 • Electricidad: 3.260

Huurwoning

Gas: 750 • Electricidad: 1.980

Koopwoning

Gas: 1.300 • Electricidad: 3.280

Appartement

Gas: 640 • Electricidad: 1.750

Tussenwoning

Gas: 1.060 • Electricidad: 2.690

Vrijstaande woning

Gas: 1.930 • Electricidad: 4.960

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.600 • Electricidad: 4.140

Actividad empresarial en Naarden (2025)

Handel en HORECA 530
Nijverheid en energie 305
Zakelijke dienstverlening 1.490
Overheid, onderwijs en zorg 610
Landbouw, bosbouw en visserij 25
Vervoer, informatie en communicatie 280
Financiele diensten en onroerendgoed 290
Cultuur, recreatie en overige diensten 305

Número total de establecimientos empresariales: 3.835

Últimos datos delictivos

Últimos datos de delitos en Naarden
Periodo Delitos
jan 2025 53
jan 2026 69
jul 2025 54
jun 2025 70
mei 2025 56
mrt 2025 60
nov 2024 60
nov 2025 80
okt 2024 48
okt 2025 74
sep 2024 52
sep 2025 52

Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Naarden.

Preguntas frecuentes sobre vivir en Naarden

Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.

Hoeveel inwoners heeft Naarden?

Naarden telt in 2025 ongeveer 18.410 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Naarden?

De gemiddelde WOZ-waarde in Naarden is in 2025 circa € 659.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Naarden?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Naarden ligt rond € 50.000 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Naarden?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 774 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Naarden?

In Naarden komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 2.938 woningen.

Meer viviendas in Naarden

Ver más viviendas en este lugar.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.