Ir directamente al contenido
Logotipo de SC Bakker Makelaardij oz BV

Koperwiek 13

1733BA Nieuwe Niedorp • Noord-Holland

Disponible

€ 449.000 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 10.830

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 8.980) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 459.830

Precio de compra /m²: € 3.402

Galería de fotos

Descripción

Vanaf prijs: € 449.000,- k.k. Reguliere vraagprijs:  469.000,- k.k. Met een vanaf prijs wordt bedoeld dat je vanaf dit bedrag kunt bieden op deze woning. Lagere biedingen worden dan ook niet geaccepteerd. Bij een traditionele verkoop wordt gewerkt met een vraagprijs. Bij een vraagprijs wordt juist vaak een lager bod dan de vraagprijs uitgebracht.   Welkom in deze verrassend ruime en strak afgewerkte tussenwoning aan het water! Hier woon je op een heerlijke plek waar comfort, duurzaamheid en sfeer perfect samenkomen. Met maar liefst vier slaapkamers, veel woonoppervlakte en een zonnige tuin op het zuidwesten en terras aan het water is dit een woning waar je je direct thuis voelt. Zodra je binnenkomt, valt meteen de moderne afwerking en de fijne lichtinval op. De begane grond is voorzien van comfortabele vloerverwarming en dankzij de grote raampartijen geniet je in de woonkamer van een prachtig uitzicht over het water. De keuken beschikt over diverse inbouwapparatuur, zodat je hier met gemak uitgebreid kunt koken. Ook op het gebied van duurzaamheid zit je hier helemaal goed. De woning is volledig geïsoleerd, heeft energielabel A en beschikt over 10 zonnepanelen uit 2023. Daarnaast zorgen de kunststof kozijnen en gevelbekleding voor weinig onderhoud. Op de verdiepingen vind je in totaal vier volwaardige slaapkamers. De riante vierde slaapkamer is een echte verrassing: dankzij de dakkapel en twee Velux dakramen is dit een heerlijke lichte ruimte. Extra luxe? Deze kamer is voorzien van een whirlpool, waardoor je hier jouw eigen wellnessplek creëert. De tuin ligt op het zonnige zuidwesten, zodat je vrijwel de hele dag van de zon kunt genieten. De tuin is netjes aangelegd met bestrating en borders, een houten berging met elektra én een parkeerplaats op eigen terrein. Daarnaast woon je hier in een rustige, autoluwe straat; ideaal als je houdt van een fijne en veilige woonomgeving. Kortom; een instapklare, energiezuinige woning aan het water met volop ruimte, comfort en luxe. Kom kijken en laat je verrassen! Bouwjaar: 2010, perceeloppervlakte 136 m², gebruiksoppervlakte wonen ca. 132 m², gebouwgebonden buitenruimte ca. 16 m², externe bergruimte ca. 5 m², bruto inhoud ca. 458 m³.   Indeling: Binnenkomst via de entree met een laminaatvloer en de meterkast (8 groepen en 2 x aardlekschakelaar). De toiletruimte is deels betegeld en voorzien van een toilet en een fontein. De laminaatvloer loopt door in de woonkamer en de open keuken. In de woonkamer bieden de hoge ramen zicht op de het water en via de deur is het terras aan het water bereikbaar. De keuken heeft een keurige dubbelwandige opstelling met een 5-pits gaskookplaat, afzuigkap, combi-oven, vaatwasser en een koelkast met vriezer. Hier ook weer veel glas en toegang naar de achtertuin.   Eerste verdieping: Via de vaste trap in de entree is de overloop met laminaatvloer bereikbaar. De drie slaapkamers zijn voorzien van een laminaatvloer en in de tweede slaapkamer is de aansluiting voor de wasmachine. In de volledig betegelde badkamer is een doucheruimte, tweede toilet en een wastafelmeubel.   Tweede verdieping: De overloop op de tweede verdieping is bereikbaar via een vaste trap. Hier is de opstelling van de CV (Intergas combi HR 2010), de unit van de mechanische ventilatie (2025) en een alternatieve wasmachineaansluiting. In de vierde slaapkamer is veel lichtinval door het kunststof dakkapel met rolluik en de twee dakramen met zonwering. Hier kun je heerlijk ontspannen in de whirlpool. De kamer is voorzien van een laminaatvloer en er is extra bergruimte achter de knieschotten en op de steekzolder in de nok.    Tuin: Aan de achterzijde van de woning is een luw terras aan het water en de tuin aan de voorzijde ligt op het zonnige zuidwesten. Deze is voorzien van een gazon, terras, bestrating en borders. Je kunt de auto kwijt op eigen terrein en er is een berging met elektra.   Interesse in dit huis? Schakel direct je eigen NVM-aankoopmakelaar in. Je NVM-aankoopmakelaar komt op voor jouw belang en bespaart je tijd, geld en zorgen. Adressen van collega NVM-aankoopmakelaars vind je op Funda.