Ir directamente al contenido
Logotipo de REMAX De Woonspecialist

Heerlerschans 34

3432TE Nieuwegein • Utrecht

Vendido

€ 355.000 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 8.950

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 7.100) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 363.950

Precio de compra /m²: € 3.736

Galería de fotos

Heerlerschans 34 Nieuwegein

Día abierto

Zondag 20-09 van 15:00 tot 17:00

Foto 46

Descripción

Día abierto

Zondag 20-09 van 15:00 tot 17:00

Ruim en licht appartement met balkon aan het water – Heerlerschans 34, Nieuwegein Op zoek naar een comfortabel appartement met drie slaapkamers, een moderne keuken én een fijne ligging aan het water? Dan is dit goed ingedeelde 4-kamerappartement van ca. 95 m² op de eerste en tevens tweede verdieping precies wat je zoekt! Gelegen in een rustige en groene omgeving in Nieuwegein woon je hier prettig, met alle voorzieningen binnen handbereik en een goede bereikbaarheid richting Utrecht, de A2 en A27. Wonen in ruimte en licht De entree geeft toegang tot de lichte woonkamer met open keuken. De woonkamer van ca. 19 m² heeft grote raampartijen die zorgen voor veel natuurlijk licht. De moderne keuken (ca. 9 m²) is vernieuwd in 2020 en voorzien van inbouwapparatuur. Op de verdieping bevinden zich drie slaapkamers. De badkamer is ingericht met een inloopdouche, dubbele wastafel en een toilet. Het balkon van ca. 8 m² vormt een fijne buitenruimte met uitzicht op het water – een heerlijke plek om te ontspannen. Comfortabel wonen Het appartement is voorzien van stadsverwarming voor verwarming en warm water en beschikt over dubbel glas. Daarnaast is de woning goed geïsoleerd met vloer-, dak- én gevelisolatie. De actieve VvE zorgt voor goed onderhoud en een prettige woonomgeving. De maandelijkse bijdrage aan de VvE bedraagt €198,-. Centrale ligging Het appartement ligt in een groene, rustige woonomgeving met voldoende openbare parkeergelegenheid. Winkels, scholen en openbaar vervoer zijn in de directe nabijheid aanwezig, waardoor je profiteert van zowel rust als gemak. Highlights op een rij - Woonoppervlakte ca. 95 m² - 4 kamers waarvan 3 slaapkamers - Balkon van ca. 8 m² met uitzicht op het water - Bouwjaar 1986 - Energielabel C - VvE kosten: €198,- Benieuwd naar dit ruime appartement aan het water? Plan dan snel een bezichtiging of kom langs op de opendag en ervaar het zelf! Inplannen van een bezichtiging kan: online via onze website, via funda en telefonisch.

Hipoteca berekenen

€ 355.000

Coste del comprador (estimado): € 8.950

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 7.100) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total de compra (incl. gastos de envío): € 363.950

2,78%

Anualmente

%

€ 17.750

Disponible directamente

Hipoteca estimada

Gasto mensual bruto indicativo

Basado en anualidad y plazo de 30 años

Costo mensual neto indicativo

i

Aviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (met NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (11-05-2026 03:45).

Alle características

Básico

Precio de consulta
€ 355.000 k.k.
Estado
Vendido
Día abierto
Zondag 20-09 van 15:00 tot 17:00
Tipo de oferta
koop
Uso de vivienda
permanente bewoning
Tipo de vivienda
appartement, galerijflat (appartement)

Índice

Habitaciones
4 habitaciones
Habitaciones de dormir
3 dormitorios
Baños
1 badkamer en 1 apart toilet
Pisos
2 woonlagen
Ubicado en
2e woonlaag

Áreas y volúmenes

Superficie construida
95 m²
Contenido
281 m³
Espacio exterior vinculado al edificio
8 m²
Espacio de almacenamiento externo
7 m²

Construcción y energía

Año de construcción
1986
Método de construcción
Bestaande bouw
Tipo de techo
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Aislamiento
Dubbel glas
Calefacción
Stadsverwarming
Agua tibia
Stadsverwarming
Etiqueta energética
C

Catastral y VvE

Situación de propiedad
Volle eigendom
VvE inscrita en el KvK
Reunión anual de VvE
Fondo de reserva de la VvE presente
Plan de mantenimiento VvE
VvE opstalverzekering

Espacio exterior y aparcamiento

Espacio exterior
Aan rustige weg, aan water en in woonwijk
Rescate
Inpandig
Aparcar
Openbaar parkeren

Planificación

Ofrecido desde
12-09-2025
Fecha de venta
21-02-2026

Instalaciones del baño

Dubbele wastafel, inloopdouche, toilet, en wastafelmeubel

Características adicionales

  • Glasvezelkabel
  • mechanische ventilatie
  • natuurlijke ventilatie
  • en TV kabel

Mapas

Mapa de códigos postales

Mapa de códigos postales para 3432

Mapas de Google

Mapa de Nieuwegein

Orientación geográfica y densidad de agentes inmobiliarios en Nieuwegein

Estadísticas de vivienda y vecindario en Nieuwegein

Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Nieuwegein. En 2026 había 68.299 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 386.000.

Inhabitantes

68.299

Último año: 2026

Promedio WOZ

EUR 386.000

Último año: 2025

Ingreso promedio por persona

EUR 34.700

Fuente: AlleCijfers

Delitos (año actual)

3.759

Total registrado

Demografía y desarrollo WOZ

Habitantes por año

Habitantes por año en Nieuwegein
Año Inhabitantes
2022 64.554
2023 65.426
2024 65.971
2025 66.788
2026 68.299

Valor WOZ por año

Valor WOZ por año en Nieuwegein
Año Promedio WOZ
2021 EUR 269.000
2022 EUR 292.000
2023 EUR 349.000
2024 EUR 352.000
2025 EUR 386.000

Composición de los residentes

Edad

65+: 14.448 0-15: 10.117 15-25: 6.999 25-45: 19.007 45-65: 16.217

Nivel académico

Hoger

32

Praktisch

26

Middelbaar

42

Origen de los residentes (2025)

Europa

5.161

Nederland

44.049

Buiten Europa

17.578

"Woningvoorraad en bouwperiodes"

Tipos de viviendas

Hoekwoningen 4.616
Appartementen 15.005
Tussenwoningen 12.371
Vrijstaande woningen 721
Twee-onder-één-kap woningen 802

Período de construcción del edificio

Voor 1700 5
1700 tot 1900 131
1900 tot 1925 334
1925 tot 1950 306
1950 tot 1970 2.346
1970 tot 1980 10.509
1980 tot 1990 3.214
1990 tot 2000 2.705
2000 tot 2010 745
2010 tot 2020 519
2020 en later 976

Energía y sostenibilidad

Distribución de etiquetas energéticas

Etiqueta C

12.189

Etiqueta A

7.575

Etiqueta B

5.217

Etiqueta D

2.936

Etiqueta A+++

1.724

Etiqueta A+

1.603

Etiqueta E

734

Etiqueta A++

678

Etiqueta G

403

Etiqueta F

357

Etiqueta A++++

186

Etiqueta A+++++

12

Consumo medio de energía por año

Consumo energético medio anual en Nieuwegein
Año Gas (m3) Electricidad (kWh)
2020 510 2.790
2021 580 2.830
2022 440 2.620
2023 380 2.420
2024 370 2.440

Consumo por tipo de vivienda

Hoekwoning

Gas: 610 • Electricidad: 2.810

Huurwoning

Gas: 280 • Electricidad: 2.050

Koopwoning

Gas: 450 • Electricidad: 2.690

Appartement

Gas: 170 • Electricidad: 1.930

Tussenwoning

Gas: 450 • Electricidad: 2.650

Vrijstaande woning

Gas: 920 • Electricidad: 4.060

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 950 • Electricidad: 3.300

Actividad empresarial en Nieuwegein (2025)

Handel en HORECA 1.540
Nijverheid en energie 1.175
Zakelijke dienstverlening 2.090
Overheid, onderwijs en zorg 1.535
Landbouw, bosbouw en visserij 20
Vervoer, informatie en communicatie 950
Financiele diensten en onroerendgoed 335
Cultuur, recreatie en overige diensten 860

Número total de establecimientos empresariales: 8.500

Últimos datos delictivos

Últimos datos de delitos en Nieuwegein
Periodo Delitos
jan 2025 304
jan 2026 290
jul 2025 363
jun 2025 303
mei 2025 355
mrt 2025 368
nov 2024 339
nov 2025 274
okt 2024 336
okt 2025 296
sep 2024 290
sep 2025 302

Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Nieuwegein.

Preguntas frecuentes sobre vivir en Nieuwegein

Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.

Hoeveel inwoners heeft Nieuwegein?

Nieuwegein telt in 2026 ongeveer 68.299 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Nieuwegein?

De gemiddelde WOZ-waarde in Nieuwegein is in 2025 circa € 386.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Nieuwegein?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Nieuwegein ligt rond € 34.700 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Nieuwegein?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 3.759 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Nieuwegein?

In Nieuwegein komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 15.005 woningen.

Meer viviendas in Nieuwegein

Ver más viviendas en este lugar.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.