Ir directamente al contenido
Logotipo de Makelaarsland

Kerkveld 63 4

3431EC Nieuwegein • Utrecht

Disponible

€ 515.000 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 12.150

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 10.300) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 527.150

Precio de compra /m²: € 5.365

Galería de fotos

Descripción

Bezichtiging plannen? Dat kan op elk moment via onze website! Eindwoning met energielabel A++++ op een bijzondere locatie in Jutphaas, nabij Utrecht — instapklaar en bijna energieneutraal. Deze goed afgewerkte eengezinswoning combineert duurzaamheid met een aantrekkelijke woonomgeving. De woning beschikt over een hoekkeuken met ETNA-apparatuur (koelkast, vaatwasser, kookplaat en recirculatiekap), twee slaapkamers, een was- en bergruimte, badkamer met inloopdouche en een bergzolder. Buiten is een eigen, afgeschermde bestrate binnenplaats van circa 22 m² met eigen poort. Ligging De woning heeft een unieke ligging, direct aan het Kerkveld, een historisch plein in Jutphaas (bekend sinds 1163), grenzend aan een voetgangersgebied met toegangspoort naar een afgesloten binnenterrein met gemeenschappelijke fietsenbergingen. Binnenkort begint de gemeente met de herinrichting van het historische Kerkveld met veel groen, speel- en parkeervoorzieningen. Een groot park bevindt zich op loopafstand. Winkelvoorzieningen en bus om de hoek en sneltram naar Utrecht op loopafstand. Uitvalswegen zoals de snelwegen A2, A12 en A27 bevinden zich op 5 minuten rijafstand. Duurzaamheid De woning is uitstekend geïsoleerd en vrijwel energieneutraal (bijna “nul-op-de-meter”). Er zijn 26 zonnepanelen aanwezig (afgelopen 3 jaar gemiddeld 3.843 kWh per jaar terug geleverde energie), een warmtepomp voor verwarming, koeling en warm water, twee elektrische boilers en een WTW-installatie. Met het oog op de afschaffing van de salderingsregeling biedt de installatie een goede basis voor een thuisbatterij. Het A++++ energielabel zorgt bovendien voor een extra leencapaciteit van € 30.000 bij hypothecaire financiering. Vraag er naar bij uw hypotheekadviseur Begane grond De entree biedt toegang tot een toilet, meterkast en trap naar de eerste verdieping. De woon-/keukenruimte en trapkast beslaat circa 38 m² en heeft een strakke afwerking: PVC-vloer, gestucte wanden en vloerverwarming met koelfunctie. Een grote schuifpui verbindt de woonkamer met de binnenplaats; twee extra ramen zorgen voor veel natuurlijk licht. Een ruime trapkast biedt extra bergruimte. Eerste verdieping De overloop heeft een multifunctionele ruimte van bijna 5 m² — geschikt als wasruimte (opstelplaats voor wasmachine en droger) of walk-in closet. De hoofdslaapkamer aan de voorzijde (ruim 18 m²) heeft een dakraam en een Franse deur met balkon met uitzicht op het Kerkveld. Aan de achterzijde bevindt zich een tweede slaapkamer van circa 11 m². De badkamer van ca. 6 m² is compleet: inloopdouche, tweede toilet, wastafel en vloerverwarming. Tweede verdieping Via een vlizotrap bereikbare bergzolder met een oppervlak van circa 25 m² waarvan ca.5 m² met een nokhoogte boven de 1,5 meter, waar alle technische installaties netjes zijn ondergebracht (warmtepomp, twee elektrische boilers, WTW-installatie en de omvormers van de zonnepanelen). Tuin De volledig bestrate achtertuin (ca. 22 m²) is gelegen op het noorden/oosten en grenst via een eigen afsluitbare poort direct aan het Kerkveld. Kenmerken op een rij • Prachtige en uniek gelegen eindwoning • Woonoppervlakte ca. 97 m² • Bouwjaar 2019 • Energielabel A++++ • 26 PV-panelen (afgelopen 3 jaar gemiddeld 3.843 kWh terug geleverde energie); ideaal om een thuisbatterij aan te schaffen als de salderingsregeling vervalt! • Mogelijk extra leencapaciteit vanwege energielabel van € 30.000; vraag er naar bij u hypotheekadviseur • Warmtepomp (verwarming, koeling, warm water) • Wanden en plafonds zojuist volledig geschilderd • Begane grond en badkamer voorzien van vloerverwarming • Achtertuin gelegen op het noorden/oosten • Gelegen aan een historisch plein in Jutphaas, bekend sinds 1163, waarvan herinrichting met groen, spelen en parkeren deze zomer plaatsvindt • Afgesloten hofje voor de fietsenberging waar 6 andere voordeuren uitkomen van de kleinschalige woonontwikkeling • Ideale ligging: in 15 minuten ben je bijvoorbeeld op het Ledig Erf, en in 20 minuten met de tram op Utrecht Centraal • Oplevering per direct Plan snel een bezichtiging in, of neem je eigen NVM-makelaar mee die u ook kan vertellen voor welke prijs soortgelijke woningen recent zijn verkocht. Bijvoorbeeld Kerkveld 63-9 is recent binnen een week voor 540.000,= k.k verkocht.

Hipoteca berekenen

€ 515.000

Coste del comprador (estimado): € 12.150

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 10.300) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total de compra (incl. gastos de envío): € 527.150

3,04%

Anualmente

%

€ 25.750

Disponible directamente

Hipoteca estimada

Gasto mensual bruto indicativo

Basado en anualidad y plazo de 30 años

Costo mensual neto indicativo

i

Aviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (zonder NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (11-05-2026 03:45). Se ha tomado en cuenta un 80% de hipoteca del valor de mercado para el caso de no ser NHG.

Alle características

Básico

Precio de consulta
€ 515.000 k.k.
Estado
Disponible
Tipo de oferta
koop
Uso de vivienda
permanente bewoning
Tipo de vivienda
Eengezinswoning, eindwoning

Índice

Habitaciones
3 habitaciones
Habitaciones de dormir
2 dormitorios
Baños
1 badkamer en 1 apart toilet
Pisos
2 woonlagen en een vliering

Áreas y volúmenes

Superficie construida
96 m²
Área del lote
82 m²
Contenido
373 m³
Otra zona interior
5 m²
Área del jardín trasero
22 m²

Construcción y energía

Año de construcción
2019
Método de construcción
Bestaande bouw
Tipo de techo
Zadeldak bedekt met metaal
Aislamiento
Volledig geïsoleerd
Calefacción
Gedeeltelijke vloerverwarming, warmte terugwininstallatie en warmtepomp
Agua tibia
Elektrische boiler
Etiqueta energética
A++++

Catastral y VvE

Situación de propiedad
Volle eigendom

Espacio exterior y aparcamiento

Espacio exterior
Aan rustige weg
Jardín
Achtertuin
Ubicación del jardín
Gelegen op het noorden bereikbaar via achterom
Aparcar
Openbaar parkeren

Planificación

Ofrecido desde
27-03-2026

Instalaciones del baño

Douche, toilet, vloerverwarming, wastafel, en wastafelmeubel

Características adicionales

  • Balansventilatie
  • dakraam
  • frans balkon
  • schuifpui
  • TV kabel
  • en zonnepanelen

Mapas

Mapa de códigos postales

Mapa de códigos postales para 3431

Mapas de Google

Mapa de Nieuwegein

Orientación geográfica y densidad de agentes inmobiliarios en Nieuwegein

Estadísticas de vivienda y vecindario en Nieuwegein

Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Nieuwegein. En 2026 había 68.299 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 386.000.

Inhabitantes

68.299

Último año: 2026

Promedio WOZ

EUR 386.000

Último año: 2025

Ingreso promedio por persona

EUR 34.700

Fuente: AlleCijfers

Delitos (año actual)

3.759

Total registrado

Demografía y desarrollo WOZ

Habitantes por año

Habitantes por año en Nieuwegein
Año Inhabitantes
2022 64.554
2023 65.426
2024 65.971
2025 66.788
2026 68.299

Valor WOZ por año

Valor WOZ por año en Nieuwegein
Año Promedio WOZ
2021 EUR 269.000
2022 EUR 292.000
2023 EUR 349.000
2024 EUR 352.000
2025 EUR 386.000

Composición de los residentes

Edad

65+: 14.448 0-15: 10.117 15-25: 6.999 25-45: 19.007 45-65: 16.217

Nivel académico

Hoger

32

Praktisch

26

Middelbaar

42

Origen de los residentes (2025)

Europa

5.161

Nederland

44.049

Buiten Europa

17.578

"Woningvoorraad en bouwperiodes"

Tipos de viviendas

Hoekwoningen 4.616
Appartementen 15.005
Tussenwoningen 12.371
Vrijstaande woningen 721
Twee-onder-één-kap woningen 802

Período de construcción del edificio

Voor 1700 5
1700 tot 1900 131
1900 tot 1925 334
1925 tot 1950 306
1950 tot 1970 2.346
1970 tot 1980 10.509
1980 tot 1990 3.214
1990 tot 2000 2.705
2000 tot 2010 745
2010 tot 2020 519
2020 en later 976

Energía y sostenibilidad

Distribución de etiquetas energéticas

Etiqueta C

12.189

Etiqueta A

7.575

Etiqueta B

5.217

Etiqueta D

2.936

Etiqueta A+++

1.724

Etiqueta A+

1.603

Etiqueta E

734

Etiqueta A++

678

Etiqueta G

403

Etiqueta F

357

Etiqueta A++++

186

Etiqueta A+++++

12

Consumo medio de energía por año

Consumo energético medio anual en Nieuwegein
Año Gas (m3) Electricidad (kWh)
2020 510 2.790
2021 580 2.830
2022 440 2.620
2023 380 2.420
2024 370 2.440

Consumo por tipo de vivienda

Hoekwoning

Gas: 610 • Electricidad: 2.810

Huurwoning

Gas: 280 • Electricidad: 2.050

Koopwoning

Gas: 450 • Electricidad: 2.690

Appartement

Gas: 170 • Electricidad: 1.930

Tussenwoning

Gas: 450 • Electricidad: 2.650

Vrijstaande woning

Gas: 920 • Electricidad: 4.060

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 950 • Electricidad: 3.300

Actividad empresarial en Nieuwegein (2025)

Handel en HORECA 1.540
Nijverheid en energie 1.175
Zakelijke dienstverlening 2.090
Overheid, onderwijs en zorg 1.535
Landbouw, bosbouw en visserij 20
Vervoer, informatie en communicatie 950
Financiele diensten en onroerendgoed 335
Cultuur, recreatie en overige diensten 860

Número total de establecimientos empresariales: 8.500

Últimos datos delictivos

Últimos datos de delitos en Nieuwegein
Periodo Delitos
jan 2025 304
jan 2026 290
jul 2025 363
jun 2025 303
mei 2025 355
mrt 2025 368
nov 2024 339
nov 2025 274
okt 2024 336
okt 2025 296
sep 2024 290
sep 2025 302

Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Nieuwegein.

Preguntas frecuentes sobre vivir en Nieuwegein

Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.

Hoeveel inwoners heeft Nieuwegein?

Nieuwegein telt in 2026 ongeveer 68.299 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Nieuwegein?

De gemiddelde WOZ-waarde in Nieuwegein is in 2025 circa € 386.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Nieuwegein?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Nieuwegein ligt rond € 34.700 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Nieuwegein?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 3.759 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Nieuwegein?

In Nieuwegein komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 15.005 woningen.

Meer viviendas in Nieuwegein

Ver más viviendas en este lugar.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.