Ir directamente al contenido
Logotipo de Van Gelre Makelaardij B.V.

Graaf van Rechterenweg 53 10

6861BP Oosterbeek • Gelderland

€ 442.500 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 10.700

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 8.850) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 453.200

Precio de compra /m²: € 6.807

Galería de fotos

Descripción

In het kleinschalige en zeer goed onderhouden appartementencomplex 'Dreijerheide' bevindt zich dit hoogwaardige 3-kamer appartement met ruim balkon, berging en een privé parkeerplaats onder het complex. Het geheel werd gerealiseerd in 2008 en toont zeer modern. Het appartement ligt op de derde verdieping (van 4) en kenmerkt zich door een prachtig uitzicht over aanliggende woningen, het aangrenzende bos en door zijn rustieke ligging aan de zuidzijde van Oosterbeek. Zowel het trein- en busstation als het centrum van Oosterbeek met een gevarieerd aanbod aan winkels, supermarkten en horecagelegenheden bevinden zich op loopafstand. De groene omgeving nodigt uit tot wandelen en fietsen, terwijl de stad Arnhem met al haar voorzieningen eenvoudig en snel bereikbaar is. Dit is een uniek object en voor een breed publiek geschikt! Indeling: Entree, ruime hal, bergkamer met provisieruimte, opstelplaats voor de wasmachine- en cv-installatie, modern (hangend) toilet met fontein. De lichte L-vormige woonkamer geeft toegang tot een ruim en gezellig overdekt balkon (circa 8 m2) met prachtig vrij uitzicht door de ligging op de 3e verdieping. Door het gebruik van het vele glas (in kunststof kozijnen) geeft de kamer een ruimtelijk effect met veel daglicht en uitzicht! Ook is vanaf het balkon een slaap-/werkkamer toegankelijk. De open keuken is gedeeltelijk voorzien van vernieuwde apparatuur in 2023 en maakt een frisse, moderne indruk. Het geheel is functioneel en voorzien van diverse inbouwapparatuur. Het appartement beschikt over twee slaapkamers, beiden met uitzicht, waarvan één met toegang tot het balkon. De badkamer is uitgevoerd met een wastafelmeubel en beschikt over een ruime douche. Het gehele appartement is afgewerkt met een fraaie laminaatvloer en strakke wandafwerking. Overige informatie: -Prive parkeerplaats inclusief de prijs; -Gelegen in een bosrijke omgeving, nabij winkels. NS-station en uitvalswegen; -Volledig en optimaal geïsoleerd (energielabel A). De VVE heeft zonnepanelen op het dak van het complex; -Servicekosten € 183,- per maand; met een uitstekend functionerende VVE; -Lage maandlasten aan elektra en gas! -Berging in de onderbouw (met elektra en zeer droog); -Additionele afgesloten fietsenstalling aanwezig; -Het appartement is voorzien van geïntegreerde, automatische screens ! Lees de volledige omschrijving

Hipoteca berekenen

€ 442.500

Coste del comprador (estimado): € 10.700

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 8.850) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total de compra (incl. gastos de envío): € 453.200

2,78%

Anualmente

%

€ 22.125

Disponible directamente

Hipoteca estimada

Gasto mensual bruto indicativo

Basado en anualidad y plazo de 30 años

Costo mensual neto indicativo

i

Aviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (met NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (11-05-2026 03:45).

Alle características

Básico

Precio de consulta
€ 442.500 k.k.
Estado
Vendido
Tipo de oferta
koop
Uso de vivienda
permanente bewoning
Tipo de vivienda
appartement, portiekflat (appartement)

Índice

Habitaciones
3 habitaciones
Habitaciones de dormir
2 dormitorios
Baños
1 badkamer en 1 apart toilet
Pisos
1 woonlaag
Ubicado en
3e woonlaag

Áreas y volúmenes

Superficie construida
65 m²
Contenido
214 m³
Espacio exterior vinculado al edificio
26 m²
Espacio de almacenamiento externo
5 m²

Construcción y energía

Año de construcción
2008
Método de construcción
Bestaande bouw
Tipo de techo
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Aislamiento
Dubbel glas, muurisolatie en volledig geïsoleerd
Calefacción
Cv-ketel
Agua tibia
Cv-ketel
Caldera CV
HR cv- combi kompact (gas gestookt combiketel uit 2008, eigendom)
Etiqueta energética
A

Catastral y VvE

Situación de propiedad
Volle eigendom
VvE inscrita en el KvK
Reunión anual de VvE
Contribución periódica de la VvE
Fondo de reserva de la VvE presente
Plan de mantenimiento VvE
VvE opstalverzekering

Espacio exterior y aparcamiento

Espacio exterior
Aan bosrand, aan rustige weg en in bosrijke omgeving
Rescate
Inpandig
Aparcar
Parkeergarage
Tipo de garaje
Parkeerplaats

Planificación

Ofrecido desde
24-12-2025
Fecha de venta
13-03-2026

Instalaciones del baño

Douche en wastafelmeubel

Características adicionales

  • Balansventilatie
  • glasvezelkabel
  • lift
  • mechanische ventilatie
  • natuurlijke ventilatie
  • TV kabel
  • en zonnepanelen

Mapas

Mapa de códigos postales

Mapa de códigos postales para 6861

Mapas de Google

Mapa de Oosterbeek

Descubra donde están activos los agentes inmobiliarios en Oosterbeek

Estadísticas de vivienda y vecindario en Oosterbeek

Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Oosterbeek. En 2026 había 11.140 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 527.735.

Inhabitantes

11.140

Último año: 2026

Promedio WOZ

EUR 527.735

Último año: 2025

Ingreso promedio por persona

EUR 39.280

Fuente: AlleCijfers

Delitos (año actual)

346

Total registrado

Demografía y desarrollo WOZ

Habitantes por año

Habitantes por año en Oosterbeek
Año Inhabitantes
2021 11.370
2022 11.395
2023 11.410
2024 11.235
2025 11.290
2026 11.140

Valor WOZ por año

Valor WOZ por año en Oosterbeek
Año Promedio WOZ
2021 EUR 382.998
2022 EUR 411.493
2023 EUR 480.586
2024 EUR 494.039
2025 EUR 527.735

Composición de los residentes

Edad

65+: 3.680 0-15: 1.490 15-25: 1.030 25-45: 1.595 45-65: 3.350

Nivel académico

Hoger

4.090

Praktisch

1.380

Middelbaar

2.170

Origen de los residentes (2025)

Europa

860

Nederland

9.315

Buiten Europa

1.135

"Woningvoorraad en bouwperiodes"

Tipos de viviendas

Hoekwoningen 612
Appartementen 1.761
Tussenwoningen 710
Vrijstaande woningen 1.110
Twee-onder-één-kap woningen 1.489

Período de construcción del edificio

Voor 1700 1
1700 tot 1900 332
1900 tot 1925 874
1925 tot 1950 939
1950 tot 1970 1.419
1970 tot 1980 217
1980 tot 1990 173
1990 tot 2000 113
2000 tot 2010 173
2010 tot 2020 109
2020 en later 89

Energía y sostenibilidad

Distribución de etiquetas energéticas

Etiqueta G

1.093

Etiqueta C

955

Etiqueta A

904

Etiqueta F

785

Etiqueta E

613

Etiqueta D

525

Etiqueta B

497

Etiqueta A+

49

Etiqueta A+++

30

Etiqueta A++

28

Etiqueta A++++

2

Etiqueta A+++++

0

Consumo medio de energía por año

Consumo energético medio anual en Oosterbeek
Año Gas (m3) Electricidad (kWh)
2020 1.559 2.958
2021 1.759 3.024
2022 1.370 2.835
2023 1.133 2.714
2024 1.110 2.785

Consumo por tipo de vivienda

Hoekwoning

Gas: 944 • Electricidad: 2.187

Huurwoning

Gas: 773 • Electricidad: 1.887

Koopwoning

Gas: 1.285 • Electricidad: 3.084

Appartement

Gas: 700 • Electricidad: 1.900

Tussenwoning

Gas: 829 • Electricidad: 2.049

Vrijstaande woning

Gas: 1.783 • Electricidad: 4.129

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.231 • Electricidad: 3.115

Actividad empresarial en Oosterbeek (2025)

Handel en HORECA 230
Nijverheid en energie 140
Zakelijke dienstverlening 700
Overheid, onderwijs en zorg 460
Landbouw, bosbouw en visserij 10
Vervoer, informatie en communicatie 110
Financiele diensten en onroerendgoed 180
Cultuur, recreatie en overige diensten 230

Número total de establecimientos empresariales: 2.050

Últimos datos delictivos

Últimos datos de delitos en Oosterbeek
Periodo Delitos
jan 2026 25
jul 2025 33
jun 2025 38
mei 2025 25
mrt 2025 33
mrt 2026 31
nov 2024 24
nov 2025 20
okt 2024 64
okt 2025 20
sep 2024 40
sep 2025 38

Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Oosterbeek.

Preguntas frecuentes sobre vivir en Oosterbeek

Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.

Hoeveel inwoners heeft Oosterbeek?

Oosterbeek telt in 2026 ongeveer 11.140 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Oosterbeek?

De gemiddelde WOZ-waarde in Oosterbeek is in 2025 circa € 527.735.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Oosterbeek?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Oosterbeek ligt rond € 39.280 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Oosterbeek?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 346 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Oosterbeek?

In Oosterbeek komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 1.761 woningen.

Meer viviendas in Oosterbeek

Ver más viviendas en este lugar.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.