Ir directamente al contenido
Logotipo de De Koster cs Makelaars

Vijverlaan 1 HV55

6731CK Otterlo • Gelderland

Disponible

€ 225.000 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 6.350

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 4.500) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 231.350

Precio de compra /m²: € 4.663

Galería de fotos

Descripción

WONEN AAN HET WATER OP DE VELUWE | Luxe Cube (2022) met terras & rendement Wakker worden aan het water, midden in de Veluwse natuur én profiteren van uitstekende verhuurmogelijkheden. Dat is precies wat deze luxe Cube Maximaal (2022) op EuroParcs De Zanding biedt. Deze moderne recreatiewoning ligt op een unieke plek direct aan het water en is hoogwaardig afgewerkt met veel lichtinval dankzij de grote glaspartijen. Binnen en buiten lopen hier naadloos in elkaar over, met een ruim terras aan het water als verlengstuk van de woonkamer. EuroParcs De Zanding is een geliefd en goed onderhouden park met uitgebreide faciliteiten, waaronder een natuurmeer met zandstrand, binnenzwembad, wellness, restaurant, parkshop en fietsverhuur. Bovendien loop of fiets je vanuit het park zó Nationaal Park De Hoge Veluwe in. Indeling: Entree met hal en toegang tot de woonkamer, beide slaapkamers, het separate toilet en de cv-/bergruimte. De woonkamer is licht en strak afgewerkt, met grote raampartijen en een schuifpui naar het terras. De doorkijkhaard zorgt voor extra sfeer, zowel binnen als buiten. De open keuken is modern uitgevoerd en voorzien van inbouwapparatuur, waaronder een gasfornuis, afzuigkap, combi-oven, vaatwasser en koelkast met vriesvak. De woning beschikt over twee comfortabele slaapkamers, beide geschikt voor twee personen en voorzien van kastruimte. De badkamer is centraal gelegen en bereikbaar vanuit beide slaapkamers. Deze is modern afgewerkt en voorzien van een douche, wastafelmeubel en designradiator. Ruim terras direct aan het water met aangrenzend gazon. Een heerlijke plek om te ontspannen en optimaal te genieten van de rustige ligging over het water. Bijzonderheden: - Unieke ligging direct aan het water - Bouwjaar 2022 - Woonoppervlakte: 61 m² - Perceeloppervlakte: 369 m² - Inhoud: 241 m³ - Gelegen op 87 jaar afgekochte erfpacht - Parkeren op eigen terrein - Volledig geïsoleerd en voorzien van dubbel glas - Geschikt voor 4 personen - Volledig gemeubileerd aangeboden - Goede verhuurmogelijkheden (via park mogelijk) - Instap klaar en goed onderhouden - Permanente bewoning niet toegestaan - Huisdieren toegestaan (aangelijnd) - Parkkosten: € 2.552,51 per jaar - Voorschot G/W/L van toepassing - CAI (€ 131 per jaar) + vastrecht (€ 365,- per jaar) Kortom: een instapklare recreatiewoning op een toplocatie aan het water, waar comfort, natuur en rendement samenkomen. Nieuwsgierig geworden? Neem gerust contact met ons op voor een bezichtiging en ervaar deze plek zelf.

Hipoteca berekenen

€ 225.000

Coste del comprador (estimado): € 6.350

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 4.500) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total de compra (incl. gastos de envío): € 231.350

2,78%

Anualmente

%

€ 11.250

Disponible directamente

Hipoteca estimada

Gasto mensual bruto indicativo

Basado en anualidad y plazo de 30 años

Costo mensual neto indicativo

i

Aviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (met NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (11-05-2026 03:45).

Alle características

Básico

Precio de consulta
€ 225.000 k.k.
Estado
Disponible
Tipo de oferta
koop
Uso de vivienda
recreatiewoning
Tipo de vivienda
Bungalow, vrijstaande woning

Índice

Habitaciones
3 habitaciones
Habitaciones de dormir
2 dormitorios
Baños
1 badkamer
Pisos
1 woonlaag

Áreas y volúmenes

Superficie construida
61 m²
Área del lote
364 m²
Contenido
241 m³

Construcción y energía

Año de construcción
2022
Método de construcción
Bestaande bouw
Tipo de techo
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking en overig
Aislamiento
Dubbel glas
Calefacción
Cv-ketel en gashaard
Agua tibia
Cv-ketel
Caldera CV
Atag (gas gestookt combiketel uit 2022, eigendom)
Etiqueta energética
NIET BESCHIKBAAR

Catastral y VvE

Situación de propiedad
Eigendom belast met erfpacht (einddatum erfpacht: 09-12-2112)

Espacio exterior y aparcamiento

Espacio exterior
Aan rustige weg, aan water, in bosrijke omgeving, vrij uitzicht en in recreatiepark
Jardín
Tuin rondom
Aparcar
Op eigen terrein

Planificación

Ofrecido desde
13-01-2025

Instalaciones del baño

Douche en wastafelmeubel

Características adicionales

  • Mechanische ventilatie
  • rookkanaal
  • schuifpui
  • en zwembad

Mapas

Mapa de códigos postales

Mapa de códigos postales para 6731

Mapas de Google

Otterlo en el mapa

Explora Otterlo y las zonas circundantes

Estadísticas de vivienda y vecindario en Otterlo

Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Otterlo. En 2026 había 2.428 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 503.000.

Inhabitantes

2.428

Último año: 2026

Promedio WOZ

EUR 503.000

Último año: 2025

Ingreso promedio por persona

EUR 34.200

Fuente: AlleCijfers

Delitos (año actual)

67

Total registrado

Demografía y desarrollo WOZ

Habitantes por año

Habitantes por año en Otterlo
Año Inhabitantes
2021 2.310
2022 2.260
2023 2.260
2024 2.280
2025 2.380
2026 2.428

Valor WOZ por año

Valor WOZ por año en Otterlo
Año Promedio WOZ
2021 EUR 364.000
2022 EUR 388.000
2023 EUR 441.000
2024 EUR 472.000
2025 EUR 503.000

Composición de los residentes

Edad

65+: 530 0-15: 355 15-25: 290 25-45: 565 45-65: 690

Nivel académico

Hoger

360

Praktisch

490

Middelbaar

910

Origen de los residentes (2025)

Europa

70

Nederland

2.085

Buiten Europa

230

"Woningvoorraad en bouwperiodes"

Tipos de viviendas

Hoekwoningen 113
Appartementen 257
Tussenwoningen 179
Vrijstaande woningen 443
Twee-onder-één-kap woningen 111

Período de construcción del edificio

Voor 1700 2
1700 tot 1900 18
1900 tot 1925 38
1925 tot 1950 141
1950 tot 1970 242
1970 tot 1980 170
1980 tot 1990 160
1990 tot 2000 154
2000 tot 2010 199
2010 tot 2020 659
2020 en later 255

Energía y sostenibilidad

Distribución de etiquetas energéticas

Etiqueta A

280

Etiqueta C

275

Etiqueta B

270

Etiqueta D

135

Etiqueta F

106

Etiqueta G

100

Etiqueta E

57

Etiqueta A+

21

Etiqueta A+++

9

Etiqueta A++

6

Etiqueta A++++

3

Etiqueta A+++++

0

Consumo medio de energía por año

Consumo energético medio anual en Otterlo
Año Gas (m3) Electricidad (kWh)
2020 1.650 3.640
2021 1.920 3.790
2022 1.530 3.510
2023 1.270 3.340
2024 1.200 3.380

Consumo por tipo de vivienda

Hoekwoning

Gas: 1.020 • Electricidad: 2.660

Huurwoning

Gas: 1.010 • Electricidad: 2.260

Koopwoning

Gas: 1.340 • Electricidad: 3.630

Appartement

Gas: 1.060 • Electricidad: 2.230

Tussenwoning

Gas: 890 • Electricidad: 2.500

Vrijstaande woning

Gas: 1.520 • Electricidad: 4.100

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.250 • Electricidad: 3.300

Actividad empresarial en Otterlo (2025)

Handel en HORECA 90
Nijverheid en energie 80
Zakelijke dienstverlening 110
Overheid, onderwijs en zorg 50
Landbouw, bosbouw en visserij 50
Vervoer, informatie en communicatie 25
Financiele diensten en onroerendgoed 25
Cultuur, recreatie en overige diensten 40

Número total de establecimientos empresariales: 475

Últimos datos delictivos

Últimos datos de delitos en Otterlo
Periodo Delitos
jan 2026 1
jul 2025 7
jun 2025 3
mei 2025 6
mrt 2025 5
mrt 2026 3
nov 2024 18
nov 2025 5
okt 2024 13
okt 2025 9
sep 2024 6
sep 2025 6

Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Otterlo.

Preguntas frecuentes sobre vivir en Otterlo

Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.

Hoeveel inwoners heeft Otterlo?

Otterlo telt in 2026 ongeveer 2.428 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Otterlo?

De gemiddelde WOZ-waarde in Otterlo is in 2025 circa € 503.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Otterlo?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Otterlo ligt rond € 34.200 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Otterlo?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 67 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Otterlo?

In Otterlo komt vooral "Vrijstaande woningen" veel voor, met ongeveer 443 woningen.

Meer viviendas in Otterlo

Ver más viviendas en este lugar.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.