Ir directamente al contenido
Logotipo de Wind makelaars

Grutto 7

1191VE Ouderkerk aan de Amstel • Noord-Holland

€ 735.000 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 16.550

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 14.700) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 751.550

Precio de compra /m²: € 5.653

Galería de fotos

Descripción

In de gewilde wijk Benning staat deze moderne eengezinswoning van circa 130 m² met 5 slaapkamers en een tuin op het westen. Dankzij de uitbouw aan de achterzijde en de dakopbouw uit 2017 is er volop leefruimte ontstaan, perfect voor een gezin dat op zoek is naar een woning in een kindvriendelijke omgeving met alle voorzieningen binnen handbereik. De woning beschikt bovendien over tien zonnepanelen, wat bijdraagt aan een lage energierekening en een duurzamer wooncomfort. Indeling: Begane grond: De ruime, betegelde, voortuin leidt naar de voordeur. Binnen word je verwelkomd in een lichte hal met vernieuwde toiletruimte (2023), meterkast, trap naar de eerste verdieping en moderne glazen deur naar de woonkamer. De ruime woonkamer straalt warmte en sfeer uit door de massief eikenhouten vloer en is zeer licht door de openslaande deuren naar de zonnige achtertuin op het westen. Een handige trapkast met draaibare inzetkast biedt extra bergruimte. Aan de voorzijde bevindt zich de moderne open keuken (geplaatst in 2020), voorzien van inbouwapparatuur zoals een kookplaat, afzuigkap, vaatwasser, oven en magnetron. De achtertuin op het westen is een heerlijke plek om te ontspannen, hier geniet je de hele middag en avond van de zon. De tuin is verzorgd aangelegd en beschikt over een schuur met elektra en een achterom, wat het geheel extra praktisch maakt. De wanden en dak van de schuur zijn geïsoleerd en de binnenkant is netjes afgewerkt, de ruimte is dan ook prima te gebruiken als werk-/hobby ruimte. Eerste verdieping: De overloop geeft toegang tot drie slaapkamers, de badkamer en een ruime bergkast. De hoofdslaapkamer aan de voorzijde is voorzien van een ingebouwde kastenwand. Aan de achterzijde liggen nog twee fijne slaapkamers, ideaal als kinderkamer, logeerkamer of werkkamer. De badkamer is in 2023 volledig vernieuwd en heeft een luxe uitstraling met een ligbad, een separate douche, een brede wastafel met meubel en een tweede toilet. In de bergkast op deze verdieping vind je de cv-ketel (vernieuwd in 2023), de mechanische ventilatie box en de omvormer voor de zonnepanelen. Tweede verdieping: Deze verdieping is verrassend ruim dankzij de dakopbouw. De overloop is extra licht door de aanwezige lichtkoepel en geeft toegang tot twee slaapkamers en een praktische wasruimte. De kamer aan de achterzijde is voorzien van screens, wat zorgt voor een prettig binnenklimaat tijdens warme dagen. De kamer aan de voorzijde biedt volop mogelijkheden als slaapkamer, werkkamer of speelruimte. De royale wasruimte heeft een praktische opstelling met wasmachineaansluiting en extra bergruimte. In de wasruimte zijn aansluitingen aangebracht voor het realiseren van een extra badkamer. Ligging: De wijk Benning in Ouderkerk aan de Amstel is ideaal voor gezinnen én forenzen. In de directe omgeving vind je scholen, kinderopvang, sportverenigingen, tennisbanen, een manege en volop recreatiemogelijkheden zoals de Ouderkerkerplas en de Amstel. Bovendien bevindt de gezellige dorpskern van Ouderkerk, met winkels voor de dagelijkse boodschappen, een uitgebreid restaurant aanbod en binnenkort het prachtig nieuw aangelegde Kampje zich op loopafstand. Ook de bereikbaarheid is uitstekend: binnen enkele autominuten ben je op de A2, A9 of A10. Amsterdam ligt op slechts een kwartier rijden, het Stadshart van Amstelveen bereik je in nog geen tien minuten, en Schiphol ligt op slechts dertig minuten afstand. Openbaar vervoer is goed geregeld en brengt je eveneens snel naar omliggende steden. Bijzonderheden: - Woonoppervlakte ca 130 m² - Perceeloppervlakte 136 m² (eigen grond) - Bouwjaar 1997 - Opbouw 2e verdieping geplaatst in 2017 - Badkamer en toilet vernieuwd in 2023 - Volledig voorzien van dubbel glas in houten kozijnen (deels dubbel, deels HR+, deels HR++) - Alle kozijnen geschilderd in 2023 - Verwarming en warm water middels cv-ketel (Intergas Xtreme, 2023, eigendom) - Wasruimte is voorbereid voor het realiseren van een tweede badkamer (aansluitingen zijn aanwezig) - Wanden en dak van schuur zijn geïsoleerd, ideaal om te gebruiken als werk-/hobby ruimte - 10 Zonnepanelen (geïnstalleerd 2023) - Energielabel A+ Lees de volledige omschrijving

Hipoteca berekenen

€ 735.000

Coste del comprador (estimado): € 16.550

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 14.700) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total de compra (incl. gastos de envío): € 751.550

3,04%

Anualmente

%

€ 36.750

Disponible directamente

Hipoteca estimada

Gasto mensual bruto indicativo

Basado en anualidad y plazo de 30 años

Costo mensual neto indicativo

i

Aviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (zonder NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (12-05-2026 03:45). Se ha tomado en cuenta un 80% de hipoteca del valor de mercado para el caso de no ser NHG.

Alle características

Básico

Precio de consulta
€ 735.000 k.k.
Estado
Vendido
Tipo de oferta
koop
Uso de vivienda
permanente bewoning
Tipo de vivienda
woonhuis, tussenwoning

Índice

Habitaciones
6 habitaciones
Habitaciones de dormir
5 dormitorios
Baños
1 badkamer en 1 apart toilet
Pisos
3 woonlagen

Áreas y volúmenes

Superficie construida
130 m²
Área del lote
136 m²
Contenido
431 m³
Espacio de almacenamiento externo
5 m²
Área del jardín trasero
45 m²

Construcción y energía

Año de construcción
1997
Método de construcción
Bestaande bouw
Tipo de techo
Samengesteld dak
Aislamiento
Dakisolatie, dubbel glas en vloerisolatie
Calefacción
Cv-ketel
Agua tibia
Cv-ketel
Caldera CV
Intergas Xtreme (gas gestookt combiketel uit 2023, eigendom)
Etiqueta energética
A+

Catastral y VvE

Situación de propiedad
Volle eigendom

Espacio exterior y aparcamiento

Espacio exterior
In woonwijk
Jardín
Achtertuin en voortuin
Ubicación del jardín
gelegen op het westen bereikbaar via achterom
Rescate
Vrijstaande houten berging
Aparcar
Openbaar parkeren

Planificación

Ofrecido desde
03-11-2025
Fecha de venta
26-02-2026

Instalaciones del baño

Inloopdouche, ligbad, toilet, en wastafelmeubel

Características adicionales

  • Mechanische ventilatie en zonnepanelen

Mapas

Mapa de códigos postales

Mapa de códigos postales para 1191

Mapas de Google

Ver Ouderkerk aan de Amstel en el mapa

Ver la ubicación y descubre los agentes inmobiliarios en esta región

Estadísticas de vivienda y vecindario en Ouderkerk aan de Amstel

Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Ouderkerk aan de Amstel. En 2025 había 8.810 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 673.205.

Inhabitantes

8.810

Último año: 2025

Promedio WOZ

EUR 673.205

Último año: 2025

Ingreso promedio por persona

EUR 43.867

Fuente: AlleCijfers

Delitos (año actual)

307

Total registrado

Demografía y desarrollo WOZ

Habitantes por año

Habitantes por año en Ouderkerk aan de Amstel
Año Inhabitantes
2021 8.770
2022 8.785
2023 8.895
2024 8.815
2025 8.810

Valor WOZ por año

Valor WOZ por año en Ouderkerk aan de Amstel
Año Promedio WOZ
2021 EUR 535.087
2022 EUR 575.138
2023 EUR 631.913
2024 EUR 623.174
2025 EUR 673.205

Composición de los residentes

Edad

65+: 2.120 0-15: 1.510 15-25: 970 25-45: 1.615 45-65: 2.605

Nivel académico

Hoger

3.000

Praktisch

960

Middelbaar

2.190

Origen de los residentes (2025)

Europa

800

Nederland

6.495

Buiten Europa

1.520

"Woningvoorraad en bouwperiodes"

Tipos de viviendas

Hoekwoningen 675
Appartementen 821
Tussenwoningen 1.573
Vrijstaande woningen 367
Twee-onder-één-kap woningen 349

Período de construcción del edificio

Voor 1700 4
1700 tot 1900 83
1900 tot 1925 85
1925 tot 1950 223
1950 tot 1970 920
1970 tot 1980 310
1980 tot 1990 652
1990 tot 2000 634
2000 tot 2010 178
2010 tot 2020 217
2020 en later 74

Energía y sostenibilidad

Distribución de etiquetas energéticas

Etiqueta C

1.135

Etiqueta A

1.073

Etiqueta B

785

Etiqueta G

202

Etiqueta D

170

Etiqueta F

168

Etiqueta E

157

Etiqueta A++

54

Etiqueta A+

52

Etiqueta A+++

25

Etiqueta A+++++

2

Etiqueta A++++

1

Consumo medio de energía por año

Consumo energético medio anual en Ouderkerk aan de Amstel
Año Gas (m3) Electricidad (kWh)
2020 1.224 3.166
2021 1.402 3.214
2022 1.074 2.954
2023 926 2.797
2024 906 2.854

Consumo por tipo de vivienda

Hoekwoning

Gas: 975 • Electricidad: 2.783

Huurwoning

Gas: 697 • Electricidad: 2.039

Koopwoning

Gas: 1.058 • Electricidad: 3.190

Appartement

Gas: 508 • Electricidad: 1.561

Tussenwoning

Gas: 859 • Electricidad: 2.599

Vrijstaande woning

Gas: 1.614 • Electricidad: 4.696

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.269 • Electricidad: 3.669

Actividad empresarial en Ouderkerk aan de Amstel (2025)

Handel en HORECA 150
Nijverheid en energie 105
Zakelijke dienstverlening 485
Overheid, onderwijs en zorg 280
Landbouw, bosbouw en visserij 35
Vervoer, informatie en communicatie 130
Financiele diensten en onroerendgoed 90
Cultuur, recreatie en overige diensten 150

Número total de establecimientos empresariales: 1.435

Últimos datos delictivos

Últimos datos de delitos en Ouderkerk aan de Amstel
Periodo Delitos
jan 2025 15
jan 2026 17
jul 2025 25
jun 2025 17
mei 2025 39
mrt 2025 22
nov 2024 31
nov 2025 21
okt 2024 29
okt 2025 33
sep 2024 20
sep 2025 21

Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Ouderkerk aan de Amstel.

Preguntas frecuentes sobre vivir en Ouderkerk aan de Amstel

Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.

Hoeveel inwoners heeft Ouderkerk aan de Amstel?

Ouderkerk aan de Amstel telt in 2025 ongeveer 8.810 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Ouderkerk aan de Amstel?

De gemiddelde WOZ-waarde in Ouderkerk aan de Amstel is in 2025 circa € 673.205.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Ouderkerk aan de Amstel?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Ouderkerk aan de Amstel ligt rond € 43.867 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Ouderkerk aan de Amstel?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 307 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Ouderkerk aan de Amstel?

In Ouderkerk aan de Amstel komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 1.573 woningen.

Meer viviendas in Ouderkerk aan de Amstel

Ver más viviendas en este lugar.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.