Ir directamente al contenido
Logotipo de Nederlof Makelaardij B.V.

Rembrandtlaan 5

3351RE Papendrecht • Zuid-Holland

Disponible

€ 395.000 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 9.750

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 7.900) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 404.750

Precio de compra /m²: € 2.782

Galería de fotos

Descripción

Zeer ruime en gunstig ingedeelde tussenwoning met een woonoppervlak van 142m2 en gedeeltelijk kunststof kozijnen! Aan de geliefde Rembrandtlaan in Papendrecht staat deze zeer ruime eengezinswoning met een woonoppervlakte van circa 142 m². De woning beschikt over drie volwaardige woonlagen, vier slaapkamers, een vrij indeelbare zolderverdieping en een achtertuin op het noordoosten. Dankzij de ruime opzet en praktische indeling is dit een ideale gezinswoning met volop mogelijkheden om naar eigen smaak te moderniseren. Ligging De woning is gelegen in een rustige en groene woonomgeving in Papendrecht. In de directe nabijheid bevinden zich winkels, scholen, openbaar vervoer en diverse uitvalswegen. Hierdoor zijn zowel het centrum als omliggende steden uitstekend bereikbaar. Buitenruimte De achtertuin van 9,42m diep en 6,35 breed is gelegen op het noordoosten en is aangelegd met siertegels, een plantenborder en siergrind. Achterin de tuin bevindt zich een stenen berging (ca. 6 m²) met elektra, ideaal voor fietsen en extra opslag. De voortuin is 4m diep en is verzorgd aangelegd met staptegels naar de entree met siergrind en diverse beplanting. Begane grond De hal is voorzien van vloerbedekking en spachtelputz op de wanden en biedt toegang tot het toilet, de meterkast en de woonkamer. De ruime en lichte woonkamer (ca. 40 m²) vormt het hart van de woning en biedt dankzij de grote raampartijen een prettige lichtinval. De afwerking bestaat uit vloerbedekking op de vloer en spachtelputz op de wanden. De ruime afmetingen bieden een zithoek aan de voorzijde van de woning en aan de achterzijde naast de keuken is voldoende ruimte voor een lange eettafelopstelling. Aan de achterzijde bevindt zich de afgesloten keuken van 3,36m x 2,25m. De keuken is gedateerd, doch bruikbaar met een L-vormige inbouwkeuken met vele onder- en bovenkasten, een rvs-aanrechtblad en is uitgerust met een gaskookplaat, een afzuigkap en een oven. Eerste verdieping De overloop op de eerste verdieping biedt toegang tot vier ruime slaapkamers en de badkamer. De kozijnen op deze verdieping zijn uitgevoerd in kunststof met draai-/kiepramen met HR-glas. Slaapkamer 1 aan de achterzijde van de woning heeft afmetingen van 3,66m x 3,40m en is afgewerkt met vloerbedekking en behang op de wanden. Slaapkamer 2 aan de voorzijde van de woning heeft afmetingen van 3,50m x 3,42m en is afgewerkt met vloerbedekking en behang op de wanden. Slaapkamer 3 aan de voorzijde van de woning heeft afmetingen van 3,50m x 2,63m en is afgewerkt met vloerbedekking en behang op de wanden. Deze slaapkamer bied toegang tot het balkon. Slaapkamer 4 aan de achterzijde heeft afmetingen van 2,63m x 2,60m en is afgewerkt met vloerbedekking en behang op de wanden. De badkamer van 2,38m x 1,87m is volledig betegeld en uitgerust met een wastafelmeubel, een inloopdouche, een designradiator en een tweede toilet. Zolderverdieping De royale zolderverdieping met afmetingen van 6,11m x 7,42m (ca. 45 m²) biedt volop indelingsmogelijkheden en heeft een dakkapel op het achterdakvlak met een kunststof raamkozijn met draai-/kiepraam en HR-glas. Deze ruimte kan uitstekend worden ingericht als vijfde slaapkamer, werkruimte of hobbyruimte. De open indeling maakt het mogelijk om hier meerdere kamers te realiseren. In deze ruimte zijn een opstelplaats voor de wasmachine/droger en de cv-installatie aanwezig. De cv-ketel betreft een Intergas Kombi Kompakt HRe van bouwjaar 2022. Kenmerken • Oplevering per direct mogelijk • Woonoppervlakte: ca. 142 m² • Bouwjaar: 1971 • Inhoud: ca. 485 m³ • Perceeloppervlakte: 153 m² • Kunststof kozijnen eerste verdieping en dakkapel achterzijde • Energielabel: C (geldig tot 23-03-2036) • CV-ketel: Intergas Kombi Kompakt HRe (2022, eigendom) Bijzondere clausules - Niet-bewoners-clausule wordt opgenomen in de koopovereenkomst (verkoper is niet de bewoner). - Ouderdomsclausule wordt opgenomen in de koopovereenkomst (de woning is ouder dan 20 jaar wat betekent dat de bouweisen en materiaalgebruik anders zijn dan de huidige nieuwbouwnormen). - Asbestclausule wordt opgenomen in de koopovereenkomst (standaard bepaling bij woningen gebouwd voor 1994; Het is de verkoper niet bekend dat zich asbestverdachte materialen in de woning bevinden, maar er kunnen gezien de bouwperiode alsnog asbesthoudende stoffen aanwezig zijn).

Hipoteca berekenen

€ 395.000

Coste del comprador (estimado): € 9.750

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 7.900) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total de compra (incl. gastos de envío): € 404.750

2,78%

Anualmente

%

€ 19.750

Disponible directamente

Hipoteca estimada

Gasto mensual bruto indicativo

Basado en anualidad y plazo de 30 años

Costo mensual neto indicativo

i

Aviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (met NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (13-05-2026 03:45).

Alle características

Básico

Precio de consulta
€ 395.000 k.k.
Estado
Disponible
Tipo de oferta
koop
Uso de vivienda
permanente bewoning
Tipo de vivienda
Eengezinswoning, tussenwoning

Índice

Habitaciones
6 habitaciones
Habitaciones de dormir
5 dormitorios
Baños
1 badkamer en 1 apart toilet
Pisos
3 woonlagen

Áreas y volúmenes

Superficie construida
142 m²
Área del lote
153 m²
Contenido
485 m³
Espacio exterior vinculado al edificio
2 m²
Espacio de almacenamiento externo
6 m²
Área del jardín trasero
60 m²

Construcción y energía

Año de construcción
1971
Método de construcción
Bestaande bouw
Tipo de techo
Zadeldak bedekt met pannen
Aislamiento
Dubbel glas
Calefacción
Cv-ketel
Agua tibia
Cv-ketel
Caldera CV
Intergas Kombi Kompakt HRe (gas gestookt combiketel uit 2022, eigendom)
Etiqueta energética
C

Catastral y VvE

Situación de propiedad
Volle eigendom

Espacio exterior y aparcamiento

Espacio exterior
In woonwijk en vrij uitzicht
Jardín
Achtertuin en voortuin
Ubicación del jardín
Gelegen op het noordoosten bereikbaar via achterom
Rescate
Vrijstaande stenen berging
Aparcar
Openbaar parkeren

Planificación

Ofrecido desde
29-04-2026

Instalaciones del baño

Douche, toilet, wastafel, en wastafelmeubel

Características adicionales

  • Buitenzonwering en natuurlijke ventilatie

Mapas

Mapa de códigos postales

Mapa de códigos postales para 3351

Mapas de Google

Papendrecht en el mapa

Descubra donde están activos los agentes inmobiliarios en Papendrecht

Estadísticas de vivienda y vecindario en Papendrecht

Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Papendrecht. En 2026 había 32.258 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 368.000.

Inhabitantes

32.258

Último año: 2026

Promedio WOZ

EUR 368.000

Último año: 2025

Ingreso promedio por persona

EUR 34.800

Fuente: AlleCijfers

Delitos (año actual)

1.010

Total registrado

Demografía y desarrollo WOZ

Habitantes por año

Habitantes por año en Papendrecht
Año Inhabitantes
2022 32.208
2023 32.277
2024 32.178
2025 32.299
2026 32.258

Valor WOZ por año

Valor WOZ por año en Papendrecht
Año Promedio WOZ
2021 EUR 258.000
2022 EUR 277.000
2023 EUR 330.000
2024 EUR 345.000
2025 EUR 368.000

Composición de los residentes

Edad

65+: 7.496 0-15: 4.988 15-25: 3.732 25-45: 7.528 45-65: 8.555

Nivel académico

Hoger

24

Praktisch

26

Middelbaar

50

Origen de los residentes (2025)

Europa

2.123

Nederland

25.092

Buiten Europa

5.084

"Woningvoorraad en bouwperiodes"

Tipos de viviendas

Hoekwoningen 2.315
Appartementen 5.095
Tussenwoningen 6.264
Vrijstaande woningen 542
Twee-onder-één-kap woningen 597

Período de construcción del edificio

Voor 1700 0
1700 tot 1900 33
1900 tot 1925 296
1925 tot 1950 240
1950 tot 1970 2.987
1970 tot 1980 2.770
1980 tot 1990 1.780
1990 tot 2000 1.648
2000 tot 2010 788
2010 tot 2020 315
2020 en later 269

Energía y sostenibilidad

Distribución de etiquetas energéticas

Etiqueta C

5.024

Etiqueta A

3.348

Etiqueta B

2.753

Etiqueta D

1.384

Etiqueta E

1.260

Etiqueta F

461

Etiqueta A+

346

Etiqueta G

283

Etiqueta A++

175

Etiqueta A+++

107

Etiqueta A++++

14

Etiqueta A+++++

1

Consumo medio de energía por año

Consumo energético medio anual en Papendrecht
Año Gas (m3) Electricidad (kWh)
2020 950 2.800
2021 1.090 2.840
2022 830 2.670
2023 720 2.500
2024 700 2.560

Consumo por tipo de vivienda

Hoekwoning

Gas: 890 • Electricidad: 2.820

Huurwoning

Gas: 640 • Electricidad: 1.950

Koopwoning

Gas: 760 • Electricidad: 2.780

Appartement

Gas: 580 • Electricidad: 1.900

Tussenwoning

Gas: 750 • Electricidad: 2.620

Vrijstaande woning

Gas: 1.040 • Electricidad: 4.110

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 750 • Electricidad: 3.470

Actividad empresarial en Papendrecht (2025)

Handel en HORECA 615
Nijverheid en energie 565
Zakelijke dienstverlening 895
Overheid, onderwijs en zorg 610
Landbouw, bosbouw en visserij 15
Vervoer, informatie en communicatie 325
Financiele diensten en onroerendgoed 200
Cultuur, recreatie en overige diensten 390

Número total de establecimientos empresariales: 3.615

Últimos datos delictivos

Últimos datos de delitos en Papendrecht
Periodo Delitos
jan 2025 83
jan 2026 98
jul 2025 87
jun 2025 69
mei 2025 78
mrt 2025 72
nov 2024 79
nov 2025 146
okt 2024 103
okt 2025 87
sep 2024 62
sep 2025 80

Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Papendrecht.

Preguntas frecuentes sobre vivir en Papendrecht

Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.

Hoeveel inwoners heeft Papendrecht?

Papendrecht telt in 2026 ongeveer 32.258 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Papendrecht?

De gemiddelde WOZ-waarde in Papendrecht is in 2025 circa € 368.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Papendrecht?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Papendrecht ligt rond € 34.800 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Papendrecht?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 1.010 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Papendrecht?

In Papendrecht komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 6.264 woningen.

Meer viviendas in Papendrecht

Ver más viviendas en este lugar.

Recibir ofertas gratuitas y sin compromiso

Compare múltiples agentes inmobiliarios y elija la mejor coincidencia.