Ir directamente al contenido
Logotipo de Klijsen Makelaars & Adviseurs

Vrijheer van Eslaan 133

3353TC Papendrecht • Zuid-Holland

Vendido

€ 210.000 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 6.050

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 4.200) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 216.050

Precio de compra /m²: € 3.684

Galería de fotos

Descripción

Instapklaar 3-kamerappartement op een rustige en groene locatie. Welkom bij de Vrijheer van Eslaan 133, Papendrecht. Dit verzorgde 3-kamerappartement ligt op de tweede verdieping van de geliefde ‘’Sterflat’’ in Papendrecht. Dankzij de ligging aan het einde van de galerij geniet je hier van rust, privacy, terwijl je tegelijkertijd uitkijkt op het vele groen en water in de omgeving. De woning is netjes onderhouden, smaakvol afgewerkt en ideaal voor starters, alleenstaanden of stellen die op zoek zijn naar een comfortabele woonruimte met alles binnen handbereik. Begane grond Bij aankomst in de Sterflat word je verwelkomd in de net verzorgde centrale entree, hier bevinden zich de brievenbussen. Via de hal heb je toegang tot zowel het trappenhuis als de lift, waarmee je comfortabel naar de tweede verdieping gaat. In de onderbouw vind je bovendien een berging, ideaal voor het stallen van fietsen of het opbergen van spullen die je niet dagelijks nodig hebt. Eenmaal boven kom je binnen in de lichte hal, die toegang biedt tot alle vertrekken. Direct aan de voorzijde van het appartement bevindt zich de hoofdslaapkamer – een fijne, rustige ruimte waar je na een lange dag heerlijk tot rust komt. Dankzij het royale formaat is er voldoende plek voor een groot bed en een kledingkast. Het grote raam zorgt voor een prettige sfeer en maakt de kamer tot een comfortabele plek om de dag te beginnen en te eindigen. De keuken bevindt zich aan de voorzijde van het appartement en is in 2021 volledig vernieuwd. De moderne, dichte keuken is voorzien van diverse inbouwapparatuur, zoals een inductiekookplaat, vaatwasser en spoelbak – helemaal klaar voor dagelijks gemak en gezellig koken. De badkamer is netjes afgewerkt en uitgerust met een douche, toilet, wastafel en een aansluiting voor de wasmachine – compact, maar efficiënt ingedeeld. De woonkamer vormt het hart van het appartement. Dankzij de grote ramen valt er volop natuurlijk licht naar binnen, wat zorgt voor een prettige en open sfeer. Er is voldoende ruimte voor een gezellige zithoek en een eettafel, waardoor de woonkamer een fijne plek is om te ontspannen of om bezoek te ontvangen. Vanuit de woonkamer heb je toegang tot de tweede slaapkamer en het balkon – een heerlijke plek om even buiten te zitten en te genieten van het uitzicht op de groene omgeving. Bijzonderheden - Bouwjaar: 1966 - Woonoppervlakte: 57 m2 - Inhoud: 185 m3 - Verwarming via blokverwarming - Warm water middels huurboiler - Actieve VvE: bijdrage € 315 p/m (inclusief stookkosten) - Oplevering: kan snel (in overleg) Lees de volledige omschrijving

Hipoteca berekenen

€ 210.000

Coste del comprador (estimado): € 6.050

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 4.200) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total de compra (incl. gastos de envío): € 216.050

2,78%

Anualmente

%

€ 10.500

Disponible directamente

Hipoteca estimada

Gasto mensual bruto indicativo

Basado en anualidad y plazo de 30 años

Costo mensual neto indicativo

i

Aviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (met NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (15-05-2026 03:45).

Alle características

Básico

Precio de consulta
€ 210.000 k.k.
Estado
Vendido
Tipo de oferta
koop
Uso de vivienda
permanente bewoning
Tipo de vivienda
appartement, galerijflat (appartement)

Índice

Habitaciones
3 habitaciones
Habitaciones de dormir
2 dormitorios
Baños
1 badkamer
Pisos
1 woonlaag

Áreas y volúmenes

Superficie construida
57 m²
Contenido
185 m³
Espacio exterior vinculado al edificio
6 m²

Construcción y energía

Año de construcción
1966
Método de construcción
Bestaande bouw
Aislamiento
Dubbel glas
Calefacción
Blokverwarming
Agua tibia
Gasboiler (huur)
Etiqueta energética
E

Catastral y VvE

Situación de propiedad
Volle eigendom
VvE inscrita en el KvK
No
Reunión anual de VvE
No
Contribución periódica de la VvE
No
Fondo de reserva de la VvE presente
No
Plan de mantenimiento VvE
No
VvE opstalverzekering
No

Espacio exterior y aparcamiento

Espacio exterior
Aan water, in woonwijk en vrij uitzicht
Rescate
Inpandig
Aparcar
Openbaar parkeren

Planificación

Ofrecido desde
06-11-2025
Fecha de venta
26-02-2026

Instalaciones del baño

Douche, toilet, en wastafel

Mapas

Mapa de códigos postales

Mapa de códigos postales para 3353

Mapas de Google

Papendrecht en el mapa

Descubra donde están activos los agentes inmobiliarios en Papendrecht

Estadísticas de vivienda y vecindario en Papendrecht

Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Papendrecht. En 2026 había 32.258 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 368.000.

Inhabitantes

32.258

Último año: 2026

Promedio WOZ

EUR 368.000

Último año: 2025

Ingreso promedio por persona

EUR 34.800

Fuente: AlleCijfers

Delitos (año actual)

1.010

Total registrado

Demografía y desarrollo WOZ

Habitantes por año

Habitantes por año en Papendrecht
Año Inhabitantes
2022 32.208
2023 32.277
2024 32.178
2025 32.299
2026 32.258

Valor WOZ por año

Valor WOZ por año en Papendrecht
Año Promedio WOZ
2021 EUR 258.000
2022 EUR 277.000
2023 EUR 330.000
2024 EUR 345.000
2025 EUR 368.000

Composición de los residentes

Edad

65+: 7.496 0-15: 4.988 15-25: 3.732 25-45: 7.528 45-65: 8.555

Nivel académico

Hoger

24

Praktisch

26

Middelbaar

50

Origen de los residentes (2025)

Europa

2.123

Nederland

25.092

Buiten Europa

5.084

"Woningvoorraad en bouwperiodes"

Tipos de viviendas

Hoekwoningen 2.315
Appartementen 5.095
Tussenwoningen 6.264
Vrijstaande woningen 542
Twee-onder-één-kap woningen 597

Período de construcción del edificio

Voor 1700 0
1700 tot 1900 33
1900 tot 1925 296
1925 tot 1950 240
1950 tot 1970 2.987
1970 tot 1980 2.770
1980 tot 1990 1.780
1990 tot 2000 1.648
2000 tot 2010 788
2010 tot 2020 315
2020 en later 269

Energía y sostenibilidad

Distribución de etiquetas energéticas

Etiqueta C

5.024

Etiqueta A

3.348

Etiqueta B

2.753

Etiqueta D

1.384

Etiqueta E

1.260

Etiqueta F

461

Etiqueta A+

346

Etiqueta G

283

Etiqueta A++

175

Etiqueta A+++

107

Etiqueta A++++

14

Etiqueta A+++++

1

Consumo medio de energía por año

Consumo energético medio anual en Papendrecht
Año Gas (m3) Electricidad (kWh)
2020 950 2.800
2021 1.090 2.840
2022 830 2.670
2023 720 2.500
2024 700 2.560

Consumo por tipo de vivienda

Hoekwoning

Gas: 890 • Electricidad: 2.820

Huurwoning

Gas: 640 • Electricidad: 1.950

Koopwoning

Gas: 760 • Electricidad: 2.780

Appartement

Gas: 580 • Electricidad: 1.900

Tussenwoning

Gas: 750 • Electricidad: 2.620

Vrijstaande woning

Gas: 1.040 • Electricidad: 4.110

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 750 • Electricidad: 3.470

Actividad empresarial en Papendrecht (2025)

Handel en HORECA 615
Nijverheid en energie 565
Zakelijke dienstverlening 895
Overheid, onderwijs en zorg 610
Landbouw, bosbouw en visserij 15
Vervoer, informatie en communicatie 325
Financiele diensten en onroerendgoed 200
Cultuur, recreatie en overige diensten 390

Número total de establecimientos empresariales: 3.615

Últimos datos delictivos

Últimos datos de delitos en Papendrecht
Periodo Delitos
jan 2025 83
jan 2026 98
jul 2025 87
jun 2025 69
mei 2025 78
mrt 2025 72
nov 2024 79
nov 2025 146
okt 2024 103
okt 2025 87
sep 2024 62
sep 2025 80

Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Papendrecht.

Preguntas frecuentes sobre vivir en Papendrecht

Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.

Hoeveel inwoners heeft Papendrecht?

Papendrecht telt in 2026 ongeveer 32.258 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Papendrecht?

De gemiddelde WOZ-waarde in Papendrecht is in 2025 circa € 368.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Papendrecht?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Papendrecht ligt rond € 34.800 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Papendrecht?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 1.010 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Papendrecht?

In Papendrecht komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 6.264 woningen.

Meer viviendas in Papendrecht

Ver más viviendas en este lugar.

Recibir ofertas gratuitas y sin compromiso

Compare múltiples agentes inmobiliarios y elija la mejor coincidencia.