Aller directement au contenu
Logo de Klijsen Makelaars & Adviseurs

Vrijheer van Eslaan 133

3353TC Papendrecht • Zuid-Holland

Vendu

€ 210.000 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 6.050

2 % de taxe sur le transfert (€ 4.200) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 216.050

Prix d'achat /m²: € 3.684

Galerie de photos

Description

Instapklaar 3-kamerappartement op een rustige en groene locatie. Welkom bij de Vrijheer van Eslaan 133, Papendrecht. Dit verzorgde 3-kamerappartement ligt op de tweede verdieping van de geliefde ‘’Sterflat’’ in Papendrecht. Dankzij de ligging aan het einde van de galerij geniet je hier van rust, privacy, terwijl je tegelijkertijd uitkijkt op het vele groen en water in de omgeving. De woning is netjes onderhouden, smaakvol afgewerkt en ideaal voor starters, alleenstaanden of stellen die op zoek zijn naar een comfortabele woonruimte met alles binnen handbereik. Begane grond Bij aankomst in de Sterflat word je verwelkomd in de net verzorgde centrale entree, hier bevinden zich de brievenbussen. Via de hal heb je toegang tot zowel het trappenhuis als de lift, waarmee je comfortabel naar de tweede verdieping gaat. In de onderbouw vind je bovendien een berging, ideaal voor het stallen van fietsen of het opbergen van spullen die je niet dagelijks nodig hebt. Eenmaal boven kom je binnen in de lichte hal, die toegang biedt tot alle vertrekken. Direct aan de voorzijde van het appartement bevindt zich de hoofdslaapkamer – een fijne, rustige ruimte waar je na een lange dag heerlijk tot rust komt. Dankzij het royale formaat is er voldoende plek voor een groot bed en een kledingkast. Het grote raam zorgt voor een prettige sfeer en maakt de kamer tot een comfortabele plek om de dag te beginnen en te eindigen. De keuken bevindt zich aan de voorzijde van het appartement en is in 2021 volledig vernieuwd. De moderne, dichte keuken is voorzien van diverse inbouwapparatuur, zoals een inductiekookplaat, vaatwasser en spoelbak – helemaal klaar voor dagelijks gemak en gezellig koken. De badkamer is netjes afgewerkt en uitgerust met een douche, toilet, wastafel en een aansluiting voor de wasmachine – compact, maar efficiënt ingedeeld. De woonkamer vormt het hart van het appartement. Dankzij de grote ramen valt er volop natuurlijk licht naar binnen, wat zorgt voor een prettige en open sfeer. Er is voldoende ruimte voor een gezellige zithoek en een eettafel, waardoor de woonkamer een fijne plek is om te ontspannen of om bezoek te ontvangen. Vanuit de woonkamer heb je toegang tot de tweede slaapkamer en het balkon – een heerlijke plek om even buiten te zitten en te genieten van het uitzicht op de groene omgeving. Bijzonderheden - Bouwjaar: 1966 - Woonoppervlakte: 57 m2 - Inhoud: 185 m3 - Verwarming via blokverwarming - Warm water middels huurboiler - Actieve VvE: bijdrage € 315 p/m (inclusief stookkosten) - Oplevering: kan snel (in overleg) Lees de volledige omschrijving

Prêt immobilier berekenen

€ 210.000

Coûts d'achat (estimés): € 6.050

2 % de taxe sur le transfert (€ 4.200) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 216.050

2,78%

Annuellement

%

€ 10.500

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (met NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (13-05-2026 03:45).

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 210.000 k.k.
Statut
Vendu
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
appartement, galerijflat (appartement)

Plan

Chambres
3 chambres
Chambres de coucher
2 chambres de coucher
Salles de bain
1 badkamer
Parquets
1 woonlaag

Surfaces et volumes

Superficie habitable
57 m²
Contenu
185 m³
Espace extérieur lié au bâtiment
6 m²

Bâtiment et énergie

Année de construction
1966
Mode de construction
Bestaande bouw
Isolation
Dubbel glas
Chauffage
Blokverwarming
Eau chaude
Gasboiler (huur)
Label\u00e9nergie
E

Cadastral et VvE

Situation de propriété
Volle eigendom
VvE inscrit KVKn
Non
Assemblée annuelle du VvE
Non
"VvE contribution périodique"
Non
Fonds de réserve VvE présent
Non
Plan d'entretien VvE
Non
Assurance de copropriété VvE
Non

Espace extérieur et parking

Espace extérieur
Aan water, in woonwijk en vrij uitzicht
Sauvetage
Inpandig
Parkieren
Openbaar parkeren

Planification

Proposé depuis
06-11-2025
Date de vente
26-02-2026

Équipements de la salle de bain

Douche, toilet, en wastafel

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 3353

Google Maps

Papendrecht sur la carte

Découvrez où les agents immobiliers sont actifs dans Papendrecht

Chiffres de logement et de quartier dans Papendrecht

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Papendrecht. En 2026 étaient 32.258 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 368.000.

Résidents

32.258

Dernière année: 2026

Moyenne WOZ

EUR 368.000

Dernière année: 2025

Revenu moyen par personne.

EUR 34.800

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

1.010

Total enregistré

Démographie et développement WOZ

Résidents par an

Inhabitants per year in Papendrecht
Année Résidents
2022 32.208
2023 32.277
2024 32.178
2025 32.299
2026 32.258

Valeur WOZ par an

Valeur WOZ par an en Papendrecht
Année Moyenne WOZ
2021 EUR 258.000
2022 EUR 277.000
2023 EUR 330.000
2024 EUR 345.000
2025 EUR 368.000

Composition des résidents

Construition d'âge

65+: 7.496 0-15: 4.988 15-25: 3.732 25-45: 7.528 45-65: 8.555

Niveau d'enseignement

Hoger

24

Praktisch

26

Middelbaar

50

Origine des habitants (2025)

Europa

2.123

Nederland

25.092

Buiten Europa

5.084

Stock de logements et périodes de construction

Types de logements

Hoekwoningen 2.315
Appartementen 5.095
Tussenwoningen 6.264
Vrijstaande woningen 542
Twee-onder-één-kap woningen 597

Période de construction des bâtiments

Voor 1700 0
1700 tot 1900 33
1900 tot 1925 296
1925 tot 1950 240
1950 tot 1970 2.987
1970 tot 1980 2.770
1980 tot 1990 1.780
1990 tot 2000 1.648
2000 tot 2010 788
2010 tot 2020 315
2020 en later 269

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette C

5.024

Étiquette A

3.348

Étiquette B

2.753

Étiquette D

1.384

Étiquette E

1.260

Étiquette F

461

Étiquette A+

346

Étiquette G

283

Étiquette A++

175

Étiquette A+++

107

Étiquette A++++

14

Étiquette A+++++

1

Consommation moyenne d'énergie par an

Consommation moyenne d'énergie par an en Papendrecht
Année Gaz (m3) Électricité (kWh)
2020 950 2.800
2021 1.090 2.840
2022 830 2.670
2023 720 2.500
2024 700 2.560

Consommation par type de logement

Hoekwoning

Gaz: 890 • Électricité: 2.820

Huurwoning

Gaz: 640 • Électricité: 1.950

Koopwoning

Gaz: 760 • Électricité: 2.780

Appartement

Gaz: 580 • Électricité: 1.900

Tussenwoning

Gaz: 750 • Électricité: 2.620

Vrijstaande woning

Gaz: 1.040 • Électricité: 4.110

Twee-onder-één-kap woning

Gaz: 750 • Électricité: 3.470

Activité dans Papendrecht (2025)

Handel en HORECA 615
Nijverheid en energie 565
Zakelijke dienstverlening 895
Overheid, onderwijs en zorg 610
Landbouw, bosbouw en visserij 15
Vervoer, informatie en communicatie 325
Financiele diensten en onroerendgoed 200
Cultuur, recreatie en overige diensten 390

Nombre total d'établissements: 3.615

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Papendrecht
Période Délits
jan 2025 83
jan 2026 98
jul 2025 87
jun 2025 69
mei 2025 78
mrt 2025 72
nov 2024 79
nov 2025 146
okt 2024 103
okt 2025 87
sep 2024 62
sep 2025 80

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Papendrecht.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Papendrecht

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Hoeveel inwoners heeft Papendrecht?

Papendrecht telt in 2026 ongeveer 32.258 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Papendrecht?

De gemiddelde WOZ-waarde in Papendrecht is in 2025 circa € 368.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Papendrecht?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Papendrecht ligt rond € 34.800 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Papendrecht?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 1.010 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Papendrecht?

In Papendrecht komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 6.264 woningen.

Meer maisons in Papendrecht

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Obtenir des devis gratuits et sans engagement

Comparez plusieurs courtiers et choisissez la meilleure correspondance.