Ir directamente al contenido
Logotipo de De Gratis Makelaar

Achterbergsestraatweg 106

3911CW Rhenen • Utrecht

Vendido

€ 600.000 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 13.850

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 12.000) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 613.850

Precio de compra /m²: € 4.195

Galería de fotos

Achterbergsestraatweg 106 Rhenen

Día abierto

Zaterdag 12-09 van 14:00 tot 16:00

Foto 50

Descripción

Día abierto

Zaterdag 12-09 van 14:00 tot 16:00

WILT U ONS OPEN HUIS BEZOEKEN ? MELD U DAN AAN VIA FUNDA (STUUR ONS EEN BERICHT), ZODAT WE UW REGISTRATIE KUNNEN VERWERKEN EN DE WONINGINFORMATIE NAAR U KUNNEN STUREN. Aan de Achterbergsestraatweg 106 in Rhenen woont u vrijstaand, op een plek waar stadse gemakken en natuur elkaar versterken. De woning ligt aan de voet van de Utrechtse Heuvelrug, op loopafstand van de Grebbeberg, bossen en uiterwaarden. Vanuit hier loopt of fietst u zo de natuur in, terwijl het centrum van Rhenen met supermarkten, winkels, horeca en scholen binnen enkele minuten bereikbaar is. De stad staat bekend om haar historische Cunerakerk en ligging aan de Nederrijn, én biedt tal van sportfaciliteiten en speelplekken voor kinderen. Middelbare scholen vindt u in Veenendaal en Wageningen, beide uitstekend bereikbaar. De bereikbaarheid is ideaal: het NS-station van Rhenen ligt op ca. 10 minuten lopen en biedt een directe sprinter naar Utrecht Centraal (ca. 38 minuten). Met de bus reist u eenvoudig richting Wageningen, Kesteren en Arnhem. Via de N233 rijdt u in korte tijd naar de A12 en A15, waardoor zowel Utrecht als Arnhem binnen handbereik zijn. De woning Deze vrijstaande woning (bouwjaar 1963) ademt ruimte en mogelijkheden. Met een woonoppervlakte van ruim 140 m², een souterrain en een royale tuin is dit een ideaal familiehuis. De woonkamer is opvallend licht dankzij grote raampartijen en biedt uitzicht op de groene tuin. De ruimte strekt zich uit over de volle diepte van het huis en heeft een sfeervolle pelletkachel. Er is plaats voor een royale zithoek en een eettafel. De dichte keuken grenst direct aan de tuin en is praktisch ingericht, ideaal voor gezinnen die graag buiten leven. Eerste verdieping Op de eerste verdieping bevinden zich maar liefst vier slaapkamers, variërend in formaat. De hoofdslaapkamer beschikt over toegang tot een balkon, een fijne plek om in de ochtendzon te zitten. De overige slaapkamers zijn uitstekend geschikt als kinder-, werk- of logeerkamer. De badkamer is compact en voorzien van douche, wastafel en toilet. Souterrain Het souterrain biedt veel extra ruimte en maakt de woning bijzonder functioneel. Hier treft u een slaapkamer/werkkamer en een ruime bijkeuken met aansluitingen voor wasapparatuur. Ook heeft u vanuit hier toegang tot de garage. Dankzij daglichttoetreding is deze verdieping prima bruikbaar als woonruimte of kantoor. Buitenruimte De achtertuin is royaal, gesitueerd op het zuid-oosten en ingericht met volwassen groen, meerdere terrassen en veel privacy. Het is een ideale plek voor gezinnen, met ruimte voor een trampoline, speeltoestellen of zelfs een zwembad. Aan de voorzijde vindt u een eigen oprit en een garage, waardoor parkeren nooit een probleem is. Kenmerken & comfort De woning beschikt over een HR-combiketel en deels dubbelglas. Het energielabel is D, wat mogelijkheden biedt om verder te verduurzamen. Het perceel en de indeling zorgen voor veel wooncomfort en flexibiliteit. Bijzonderheden - Vrijstaande woning (bouwjaar 1963). - Woonoppervlakte ca. 142 m². - Perceel oppervlakte ca. 414 m². - Energielabel D. - Gedeeltelijke gevel, vloer en muur isolatie. - Pellet kachel ter overname. Disclaimer: De aangeboden informatie, waaronder prijzen, maten en voorwaarden, is met de grootste zorg samengesteld en is indicatief en vrijblijvend. Hoewel de gegevens met de grootst mogelijke zorg zijn verzameld, kunnen fouten niet worden uitgesloten. Wij raden aan om tijdens de bezichtiging en bij de betrokken instanties de exacte details te verifiëren. De verkoper of diens vertegenwoordiger aanvaardt geen enkele aansprakelijkheid voor enige onjuistheden of onvolledigheden in de verstrekte informatie. Foto renders en interieurfoto’s binnen de woning zijn louter indicatief en bedoeld als simulatie om een indruk te geven van een mogelijke gemeubileerde ruimte. Deze kunnen afwijken van de werkelijkheid.

Hipoteca berekenen

€ 600.000

Coste del comprador (estimado): € 13.850

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 12.000) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total de compra (incl. gastos de envío): € 613.850

3,04%

Anualmente

%

€ 30.000

Disponible directamente

Hipoteca estimada

Gasto mensual bruto indicativo

Basado en anualidad y plazo de 30 años

Costo mensual neto indicativo

i

Aviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (zonder NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (15-05-2026 03:45). Se ha tomado en cuenta un 80% de hipoteca del valor de mercado para el caso de no ser NHG.

Alle características

Básico

Precio de consulta
€ 600.000 k.k.
Estado
Vendido
Día abierto
Zaterdag 12-09 van 14:00 tot 16:00
Tipo de oferta
koop
Uso de vivienda
permanente bewoning
Tipo de vivienda
woonhuis, vrijstaande woning (drive-in woning)

Índice

Habitaciones
6 habitaciones
Habitaciones de dormir
5 dormitorios
Baños
1 badkamer en 1 apart toilet
Pisos
3 woonlagen

Áreas y volúmenes

Superficie construida
143 m²
Área del lote
414 m²
Contenido
650 m³
Otra zona interior
33 m²
Espacio exterior vinculado al edificio
8 m²
Área del jardín trasero
133 m²

Construcción y energía

Año de construcción
1963
Método de construcción
Bestaande bouw
Tipo de techo
Zadeldak bedekt met pannen
Aislamiento
Dakisolatie, grotendeels dubbelglas, muurisolatie en vloerisolatie
Calefacción
Cv-ketel
Agua tibia
Cv-ketel
Caldera CV
Bosch (gas gestookt combiketel uit 2013, eigendom)
Etiqueta energética
D

Catastral y VvE

Situación de propiedad
Volle eigendom

Espacio exterior y aparcamiento

Espacio exterior
Aan rustige weg en in woonwijk
Jardín
Achtertuin, voortuin en zijtuin
Ubicación del jardín
gelegen op het zuidoosten
Aparcar
Op eigen terrein, openbaar parkeren en parkeergarage
Tipo de garaje
Inpandig
Capacidad del garaje
1 coche(s)

Planificación

Ofrecido desde
03-09-2025
Fecha de venta
23-02-2026

Instalaciones del baño

Douche, inloopdouche, toilet, wastafel, en wastafelmeubel

Instalaciones de garaje

Elektrische deur en elektra

Características adicionales

  • Glasvezelkabel
  • natuurlijke ventilatie
  • rolluiken
  • en TV kabel

Mapas

Mapa de códigos postales

Mapa de códigos postales para 3911

Mapas de Google

Mapa de Rhenen

Vista espacial del área de trabajo en Rhenen

Estadísticas de vivienda y vecindario en Rhenen

Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Rhenen. En 2025 había 15.620 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 451.117.

Inhabitantes

15.620

Último año: 2025

Promedio WOZ

EUR 451.117

Último año: 2025

Ingreso promedio por persona

EUR 21.728

Fuente: AlleCijfers

Delitos (año actual)

461

Total registrado

Demografía y desarrollo WOZ

Habitantes por año

Habitantes por año en Rhenen
Año Inhabitantes
2021 15.550
2022 15.580
2023 15.620
2024 15.530
2025 15.620

Valor WOZ por año

Valor WOZ por año en Rhenen
Año Promedio WOZ
2021 EUR 326.200
2022 EUR 351.802
2023 EUR 404.937
2024 EUR 424.812
2025 EUR 451.117

Composición de los residentes

Edad

65+: 3.710 0-15: 2.550 15-25: 1.885 25-45: 3.390 45-65: 4.120

Nivel académico

Hoger

3.270

Praktisch

3.070

Middelbaar

4.560

Origen de los residentes (2025)

Europa

735

Nederland

13.260

Buiten Europa

1.615

"Woningvoorraad en bouwperiodes"

Tipos de viviendas

Hoekwoningen 914
Appartementen 1.722
Tussenwoningen 1.842
Vrijstaande woningen 1.206
Twee-onder-één-kap woningen 934

Período de construcción del edificio

Voor 1700 1
1700 tot 1900 125
1900 tot 1925 137
1925 tot 1950 1.016
1950 tot 1970 1.514
1970 tot 1980 894
1980 tot 1990 422
1990 tot 2000 578
2000 tot 2010 410
2010 tot 2020 591
2020 en later 202

Energía y sostenibilidad

Distribución de etiquetas energéticas

Etiqueta A

2.000

Etiqueta C

1.362

Etiqueta B

935

Etiqueta G

650

Etiqueta D

626

Etiqueta F

529

Etiqueta E

375

Etiqueta A+++

202

Etiqueta A+

119

Etiqueta A++

57

Etiqueta A++++

19

Etiqueta A+++++

6

Consumo medio de energía por año

Consumo energético medio anual en Rhenen
Año Gas (m3) Electricidad (kWh)
2020 1.282 3.017
2021 1.446 3.071
2022 1.116 2.884
2023 930 2.721
2024 918 2.788

Consumo por tipo de vivienda

Hoekwoning

Gas: 867 • Electricidad: 2.388

Huurwoning

Gas: 771 • Electricidad: 2.235

Koopwoning

Gas: 1.060 • Electricidad: 3.046

Appartement

Gas: 575 • Electricidad: 1.985

Tussenwoning

Gas: 774 • Electricidad: 2.222

Vrijstaande woning

Gas: 1.448 • Electricidad: 4.012

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.115 • Electricidad: 2.938

Actividad empresarial en Rhenen (2025)

Handel en HORECA 385
Nijverheid en energie 375
Zakelijke dienstverlening 610
Overheid, onderwijs en zorg 335
Landbouw, bosbouw en visserij 110
Vervoer, informatie en communicatie 140
Financiele diensten en onroerendgoed 170
Cultuur, recreatie en overige diensten 175

Número total de establecimientos empresariales: 2.275

Últimos datos delictivos

Últimos datos de delitos en Rhenen
Periodo Delitos
jan 2026 27
jul 2025 53
jun 2025 41
mei 2025 40
mrt 2025 33
mrt 2026 37
nov 2024 40
nov 2025 48
okt 2024 51
okt 2025 35
sep 2024 45
sep 2025 48

Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Rhenen.

Preguntas frecuentes sobre vivir en Rhenen

Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.

Hoeveel inwoners heeft Rhenen?

Rhenen telt in 2025 ongeveer 15.620 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Rhenen?

De gemiddelde WOZ-waarde in Rhenen is in 2025 circa € 451.117.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Rhenen?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Rhenen ligt rond € 21.728 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Rhenen?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 461 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Rhenen?

In Rhenen komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 1.842 woningen.

Meer viviendas in Rhenen

Ver más viviendas en este lugar.

Recibir ofertas gratuitas y sin compromiso

Compare múltiples agentes inmobiliarios y elija la mejor coincidencia.