Ir directamente al contenido
Logotipo de Ginkel Bemmelen NVM Makelaars

Achterbergsestraatweg 56

3911CV Rhenen • Utrecht

Vendido

€ 895.000 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 19.750

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 17.900) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 914.750

Precio de compra /m²: € 3.314

Galería de fotos

Descripción

Een huis dat je omarmt met warmte, ruimte en karakter – dat is Achterbergsestraatweg 56 in Rhenen. Deze vrijstaande woning verrast met 270 m2 woonoppervlakte en heeft royale leefruimtes, een multifunctioneel bijgebouw en een luxe afwerking. Met vijf volwaardige slaapkamers én de mogelijkheid tot een zesde, is dit een droomplek voor gezinnen of professionals met ruimtebehoefte. Het multifunctionele bijgebouw – met eigen entree, keukenblok, badkamer en slaapkamer – is perfect geschikt voor een kantoor aan huis of als comfortabele mantelzorgwoning. Duurzaam wonen doe je hier moeiteloos: een energielabel A+++, warmtepomp, 30 zonnepanelen en slimme domotica maken dit huis bijna volledig elektrisch. Een sfeervolle veranda uit 2023 en een gashaard maken het plaatje compleet. Achterbergsestraatweg 56 ligt op een prachtige plek midden op de Utrechtse Heuvelrug – omringd door uitgestrekte bossen en een netwerk van wandel- en fietspaden. Of je nu houdt van een ontspannen wandeling, een stevige mountainbiketocht of gewoon wilt genieten van de rust: hier zit je goed. Op loopafstand ligt de Nederrijn, waar je kunt uitwaaien langs het water. Tegelijkertijd woon je hier op korte afstand van het centrum van Rhenen, met alle dagelijkse voorzieningen en goede openbaar vervoeraansluitingen binnen handbereik. En werk je in de stad? Dan zit je hier ideaal: dankzij de snelle treinverbinding ben je binnen een uur in hartje Amsterdam en ook Utrecht is vlot bereikbaar. Perfect dus voor wie de rust van buiten wil combineren met de levendigheid van de Randstad. Deze woning heeft een eigen website. Neem een kijkje op achterbergsestraatweg56.nl voor meer informatie. Specificaties: • Bouwjaar: 1957 • Woonoppervlakte: ca. 270 m² • Perceeloppervlakte: 399 m² • Energielabel: A+++ Indeling woonhuis Begane grond Bij binnenkomst via de eigen oprit betreed je de hal met trap naar de eerste verdieping, toilet, garderobe, meterkast en toegang tot de kelder. De hal is ruim en licht, met keramische tegels en vloerverwarming die zorgen voor een aangename ontvangst. De woonkamer is een sfeervolle en lichte ruimte, waar de keramische tegelvloer met vloerverwarming volledig is doorgelegd – comfortabel én stijlvol. Dit is de plek om te ontspannen: een gezellige zithoek nodigt uit tot fijne avonden op de bank, een goed boek of een filmavondje. De gashaard zorgt voor warmte en sfeer en maakt deze ruimte ideaal voor samenzijn met het gezin of een borrel met vrienden. De open keuken is stijlvol en compleet ingericht met hoogwaardige inbouwapparatuur. Blikvangers zoals de inductiekookplaat met geïntegreerde afzuiging, de aparte stoomoven en de Quooker maken deze keuken tot een waar culinair paradijs. Het schiereiland biedt extra werkruimte én een gezellige plek om aan te schuiven. Aansluitend aan de keuken bevindt zich de eetkamer, die op een natuurlijke manier overgaat in de rest van de leefruimte. Dankzij de openslaande deuren lopen eetkamer en veranda heerlijk in elkaar over. Ideaal voor lange tafelmomenten met vrienden of familie, terwijl binnen en buiten naadloos in elkaar overlopen. Eerste verdieping Op de eerste verdieping van het woonhuis bevinden zich twee slaapkamers. De ouderslaapkamer aan de achterzijde is royaal en beschikt over een inloopkast én directe toegang tot het recent aangelegde dakterras – een heerlijke plek voor een kop koffie in de ochtendzon. De tweede slaapkamer is eveneens van prettig formaat en uitstekend geschikt als kinderkamer of logeerkamer. Een aparte berging met wasmachineaansluiting zorgt voor extra gemak. De badkamer op deze verdieping is modern en compleet uitgevoerd. Je vindt hier een whirpool, een inloopdouche, een toilet en een wastafel met meubel. De ruimte is licht en functioneel, met een prettige sfeer waarin je rustig de dag kunt beginnen of ontspannen kunt afsluiten. Tweede verdieping De tweede verdieping biedt nog eens twee kamers. Deze ruimtes zijn flexibel in te richten, bijvoorbeeld als logeerkamer of als speelkamer. Uiteraard is er ook volop mogelijkheid om één van de kamers te gebruiken als extra bergruimte – ideaal voor seizoensspullen of sportuitrusting. Indeling bijgebouw Het bijgebouw is een waardevolle uitbreiding van het woonhuis en biedt volop gebruiksmogelijkheden. Dankzij de eigen ingang is deze ruimte uitermate geschikt voor kantoor aan huis of het inrichten van een praktijkruimte. Je treft hier vooral een open, multifunctionele ruimte die vrij is in te delen naar behoefte. Daarnaast is er een keukenblok aanwezig en een complete badkamer met inloopdouche, toilet en wastafel. Via een vaste trap bereik je de eerste verdieping, waar zich een slaapkamer bevindt en ruimte is voor een hobby- en/of sport. Door de zelfstandige voorzieningen en de indeling is het bijgebouw ook uitstekend te gebruiken als mantelzorgwoning. Tuin De achtertuin ligt op het zuidoosten en biedt een fijne plek om buiten te leven. De veranda met overkapping is in 2023 geplaatst en voorzien van verlichting. Dankzij de glazen schuifdeuren kun je deze ruimte grotendeels afsluiten. Ideaal om al vroeg in het voorjaar van de zon te genieten, uit de wind en beschut. Verder is er voldoende ruimte voor een speelhoek of een gezellige zithoek in de buitenlucht. Aan de voorzijde van de woning bevindt zich een ruime oprit met parkeergelegenheid op eigen terrein. Hier is voldoende plek voor meerdere auto's en er is een laadpaal aanwezig (ter overname). Naast het huis is bovendien bevindt zich nog een gezellig zitje. Ook in de directe omgeving is er voldoende openbare parkeergelegenheid voor gasten. Goed om te weten: • Voor deze woning is energielabel A+++ afgegeven; • Volledig gestookt op warmtepomp, dus nagenoeg volledig elektrisch. Alleen voor het warmwater in de badkamer van het woonhuis is er een CV-installatie aanwezig. In zowel het woonhuis en het bijgebouw is tevens een gasgestookte HR ketel aanwezig zodat er desgewenst elektrisch, op gas of hybride kan worden verwarmd; • Warmtepomp boiler aanwezig met capaciteit om te voorzien in alle tapwater; • Verwarming zowel handmatig als via een app bedienbaar; • Het bijgebouw is voorzien van airco; • 30 zonnepanelen aanwezig; • Laadpaal is aanwezig (ter overname); • Aanvaarding in overleg. Ben je op zoek naar een comfortabele en energiezuinige woning met veel ruimte en mogelijkheden? Maak dan snel een afspraak voor een bezichtiging via ons kantoor. We laten je graag alle unieke kenmerken van deze woning zien. Hoewel deze verkooptekst met de grootst mogelijke zorg is samengesteld, kan de makelaar geen aansprakelijkheid aanvaarden voor eventuele per abuis opgenomen onjuiste of onvolledige informatie.

Hipoteca berekenen

€ 895.000

Coste del comprador (estimado): € 19.750

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 17.900) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total de compra (incl. gastos de envío): € 914.750

3,04%

Anualmente

%

€ 44.750

Disponible directamente

Hipoteca estimada

Gasto mensual bruto indicativo

Basado en anualidad y plazo de 30 años

Costo mensual neto indicativo

i

Aviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (zonder NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (12-05-2026 03:45). Se ha tomado en cuenta un 80% de hipoteca del valor de mercado para el caso de no ser NHG.

Alle características

Básico

Precio de consulta
€ 895.000 k.k.
Estado
Vendido
Tipo de oferta
koop
Uso de vivienda
permanente bewoning
Tipo de vivienda
woonhuis, vrijstaande woning

Índice

Habitaciones
8 habitaciones
Habitaciones de dormir
5 dormitorios
Baños
2 badkamers en 1 apart toilet
Pisos
3 woonlagen

Áreas y volúmenes

Superficie construida
270 m²
Área del lote
399 m²
Contenido
1043 m³
Otra zona interior
11 m²
Espacio exterior vinculado al edificio
45 m²
Área del jardín trasero
44 m²

Construcción y energía

Año de construcción
1957
Método de construcción
Bestaande bouw
Tipo de techo
Zadeldak bedekt met pannen
Aislamiento
Dakisolatie, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie
Calefacción
Cv-ketel, gedeeltelijke vloerverwarming en warmtepomp
Agua tibia
Cv-ketel
Caldera CV
Bosch (2009, eigendom)
Etiqueta energética
A+++

Catastral y VvE

Situación de propiedad
Volle eigendom

Espacio exterior y aparcamiento

Espacio exterior
Aan rustige weg en in woonwijk
Jardín
Achtertuin en voortuin
Ubicación del jardín
gelegen op het zuidoosten
Aparcar
Op eigen terrein en openbaar parkeren

Planificación

Ofrecido desde
27-05-2025
Fecha de venta
07-10-2025

Instalaciones del baño

Douche, 2 toiletten, 2 wastafels, wastafelmeubel, inloopdouche, ligbad, en whirlpool

Características adicionales

  • Airconditioning
  • buitenzonwering
  • dakraam
  • domotica
  • glasvezelkabel
  • natuurlijke ventilatie
  • TV kabel
  • en zonnepanelen

Mapas

Mapa de códigos postales

Mapa de códigos postales para 3911

Mapas de Google

Mapa de Rhenen

Vista espacial del área de trabajo en Rhenen

Estadísticas de vivienda y vecindario en Rhenen

Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Rhenen. En 2025 había 15.620 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 451.117.

Inhabitantes

15.620

Último año: 2025

Promedio WOZ

EUR 451.117

Último año: 2025

Ingreso promedio por persona

EUR 21.728

Fuente: AlleCijfers

Delitos (año actual)

461

Total registrado

Demografía y desarrollo WOZ

Habitantes por año

Habitantes por año en Rhenen
Año Inhabitantes
2021 15.550
2022 15.580
2023 15.620
2024 15.530
2025 15.620

Valor WOZ por año

Valor WOZ por año en Rhenen
Año Promedio WOZ
2021 EUR 326.200
2022 EUR 351.802
2023 EUR 404.937
2024 EUR 424.812
2025 EUR 451.117

Composición de los residentes

Edad

65+: 3.710 0-15: 2.550 15-25: 1.885 25-45: 3.390 45-65: 4.120

Nivel académico

Hoger

3.270

Praktisch

3.070

Middelbaar

4.560

Origen de los residentes (2025)

Europa

735

Nederland

13.260

Buiten Europa

1.615

"Woningvoorraad en bouwperiodes"

Tipos de viviendas

Hoekwoningen 914
Appartementen 1.722
Tussenwoningen 1.842
Vrijstaande woningen 1.206
Twee-onder-één-kap woningen 934

Período de construcción del edificio

Voor 1700 1
1700 tot 1900 125
1900 tot 1925 137
1925 tot 1950 1.016
1950 tot 1970 1.514
1970 tot 1980 894
1980 tot 1990 422
1990 tot 2000 578
2000 tot 2010 410
2010 tot 2020 591
2020 en later 202

Energía y sostenibilidad

Distribución de etiquetas energéticas

Etiqueta A

2.000

Etiqueta C

1.362

Etiqueta B

935

Etiqueta G

650

Etiqueta D

626

Etiqueta F

529

Etiqueta E

375

Etiqueta A+++

202

Etiqueta A+

119

Etiqueta A++

57

Etiqueta A++++

19

Etiqueta A+++++

6

Consumo medio de energía por año

Consumo energético medio anual en Rhenen
Año Gas (m3) Electricidad (kWh)
2020 1.282 3.017
2021 1.446 3.071
2022 1.116 2.884
2023 930 2.721
2024 918 2.788

Consumo por tipo de vivienda

Hoekwoning

Gas: 867 • Electricidad: 2.388

Huurwoning

Gas: 771 • Electricidad: 2.235

Koopwoning

Gas: 1.060 • Electricidad: 3.046

Appartement

Gas: 575 • Electricidad: 1.985

Tussenwoning

Gas: 774 • Electricidad: 2.222

Vrijstaande woning

Gas: 1.448 • Electricidad: 4.012

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.115 • Electricidad: 2.938

Actividad empresarial en Rhenen (2025)

Handel en HORECA 385
Nijverheid en energie 375
Zakelijke dienstverlening 610
Overheid, onderwijs en zorg 335
Landbouw, bosbouw en visserij 110
Vervoer, informatie en communicatie 140
Financiele diensten en onroerendgoed 170
Cultuur, recreatie en overige diensten 175

Número total de establecimientos empresariales: 2.275

Últimos datos delictivos

Últimos datos de delitos en Rhenen
Periodo Delitos
jan 2026 27
jul 2025 53
jun 2025 41
mei 2025 40
mrt 2025 33
mrt 2026 37
nov 2024 40
nov 2025 48
okt 2024 51
okt 2025 35
sep 2024 45
sep 2025 48

Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Rhenen.

Preguntas frecuentes sobre vivir en Rhenen

Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.

Hoeveel inwoners heeft Rhenen?

Rhenen telt in 2025 ongeveer 15.620 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Rhenen?

De gemiddelde WOZ-waarde in Rhenen is in 2025 circa € 451.117.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Rhenen?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Rhenen ligt rond € 21.728 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Rhenen?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 461 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Rhenen?

In Rhenen komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 1.842 woningen.

Meer viviendas in Rhenen

Ver más viviendas en este lugar.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.