Ir directamente al contenido
Logotipo de KIN Makelaars Gilze & Rijen

Monseigneur Nolensstraat 53

5121AL Rijen • Noord-Brabant

Vendido bajo reserva

€ 449.000 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 10.830

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 8.980) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 459.830

Precio de compra /m²: € 3.871

Galería de fotos

Descripción

Op een heerlijke locatie, vlak bij de bossen, gelegen fraaie twee-onder-een-kapwoning. De woning ligt op een ruim perceel van 274 m² en beschikt over een zonnige achtertuin op het zuidwesten. Daarnaast is de woning voorzien van een garage, een cv-ketel uit 2023 en een heerlijke serre. INDELING Begane grond Entree/hal Entree/hal met meterkast, toiletruimte, trapopgang naar de eerste verdieping en toegang tot de woonkamer. Toilet De gedeeltelijk in neutrale kleurstelling betegelde toiletruimte is voorzien van een staand closet. Woonkamer De gezellige living (ca. 28 m²) is voorzien van vloerbedekking en geniet van veel lichtinval door de vele raampartijen. De kozijnen zijn van kunststof en voorzien van HR++ beglazing. De woonkamer beschikt verder over spachtelputz wandafwerking en een airco-unit. Aan de achterzijde staat de woonkamer in open verbinding met de keuken. Keuken De keuken is gelegen aan de achterzijde van de woning en staat in open verbinding met de woonkamer. De keuken is voorzien van een 4-pits gasfornuis, afzuigkap, vaatwasser (2024), spoelbak, koelkast (2024) en oven. Daarnaast beschikt de keuken over voldoende opbergruimte. Vanuit de keuken is via een loopdeur de achtertuin bereikbaar. Serre De woning beschikt over een heerlijke serre. De serre is voorzien van een elektrisch zonnescherm en geeft toegang tot de berging en garage. Daarnaast is de serre uitgerust met een glazen schuifwand, waardoor deze ruimte eenvoudig bij de tuin betrokken kan worden. Garage De ruime stenen garage (ca. 6,04 m x 3,23 m) is via een loopdeur vanuit de serre bereikbaar. De garage beschikt over een handmatige garagedeur en is voorzien van water, elektra en een radiator. Momenteel bevinden zich hier ook de aansluitingen voor was- en droogapparatuur. Berging Voor de garage is een praktische berging gesitueerd voor het stallen van fietsen en tuingereedschap. Achtertuin De fraai onderhouden achtertuin beschikt over een gazon, diverse beplanting en een heerlijk terras aan de achterzijde van het perceel. Daarnaast bevindt zich bij de serre een extra terras. De tuin is verder voorzien van een buitenkraan. Eerste verdieping De overloop is voorzien van een fraaie laminaatvloer en geeft toegang tot drie slaapkamers, de badkamer en de trapopgang naar de tweede verdieping. Slaapkamer 1 De aan de achterzijde gelegen ouderslaapkamer (ca. 4,07 m x 3,65 m) is voorzien van vloerbedekking, stucwerk wandafwerking en kunststof kozijnen met dubbele beglazing, draai-/kiepfunctie en een rolluik. In deze kamer zijn de aansluitingen voor een wastafel nog aanwezig. Slaapkamer 2 De aan de voorzijde gelegen royale slaapkamer (ca. 3,64 m x 3,65 m) is voorzien van vloerbedekking, stucwerk wandafwerking en kunststof kozijnen met dubbele beglazing, draai-/kiepfunctie en een rolluik. Slaapkamer 3 De eveneens aan de achterzijde gelegen slaapkamer (ca. 2,76 m x 2,20 m) is voorzien van vloerbedekking en beschikt over een kunststof kozijn met dubbele beglazing, draai-/kiepfunctie en een rolluik. Daarnaast beschikt de kamer over een ruime inbouwkast. Badkamer De badkamer is gelegen aan de voorzijde en volledig betegeld in neutrale kleurstelling. De ruimte is voorzien van een douche, wastafelmeubel en separaat hangend toilet. Ook de badkamer beschikt over een kunststof kozijn met dubbele beglazing voor natuurlijke ventilatie. Tweede verdieping De tweede verdieping is bereikbaar via een vaste trap. Op de voorzolder bevindt zich de in 2023 vernieuwde cv-ketel (Remeha, bouwjaar 2023). Tevens zijn hier aansluitmogelijkheden voor was- en droogapparatuur. Vanuit de voorzolder is de vierde slaapkamer bereikbaar. Slaapkamer 4 De vierde slaapkamer beschikt over vloerbedekking en aan de achterzijde over een dakkapel. De dakkapel is voorzien van kunststof kozijnen met dubbele beglazing, een hor en een draai-/kiepfunctie. Daarnaast is er op deze verdieping verrassend veel bergruimte aanwezig achter de knieschotten. Bijzonderheden • Fraaie twee-onder-een-kapwoning gelegen op een perceel van circa 274 m²; • Energielabel B, kunststof kozijnen en cv-ketel uit 2023; • Zolderverdieping voorzien van een kunststof dakkapel; • Woning kan zo snel mogelijk beschikbaar zijn; • Ruime garage, momenteel in gebruik als bijkeuken; • Zonnige achtertuin op het zuidwesten met een heerlijke serre; • Gelegen in een prachtige bosrijke omgeving en op loopafstand van een basisschool.

Hipoteca berekenen

€ 449.000

Coste del comprador (estimado): € 10.830

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 8.980) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total de compra (incl. gastos de envío): € 459.830

2,78%

Anualmente

%

€ 22.450

Disponible directamente

Hipoteca estimada

Gasto mensual bruto indicativo

Basado en anualidad y plazo de 30 años

Costo mensual neto indicativo

i

Aviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (met NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (11-05-2026 03:45).

Alle características

Básico

Precio de consulta
€ 449.000 k.k.
Estado
Vendido bajo reserva
Tipo de oferta
koop
Uso de vivienda
permanente bewoning
Tipo de vivienda
Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning

Índice

Habitaciones
5 habitaciones
Habitaciones de dormir
4 dormitorios
Baños
1 badkamer en 1 apart toilet
Pisos
3 woonlagen

Áreas y volúmenes

Superficie construida
116 m²
Área del lote
274 m²
Contenido
589 m³
Espacio exterior vinculado al edificio
23 m²
Espacio de almacenamiento externo
46 m²
Área del jardín trasero
85 m²

Construcción y energía

Año de construcción
1970
Método de construcción
Bestaande bouw
Tipo de techo
Zadeldak bedekt met pannen
Aislamiento
Dakisolatie, dubbel glas en muurisolatie
Calefacción
Cv-ketel
Agua tibia
Cv-ketel
Caldera CV
Remeha (gas gestookt combiketel uit 2023, eigendom)
Etiqueta energética
B

Catastral y VvE

Situación de propiedad
Volle eigendom

Espacio exterior y aparcamiento

Espacio exterior
Aan rustige weg, in bosrijke omgeving en in woonwijk
Jardín
Achtertuin
Ubicación del jardín
Gelegen op het zuidwesten bereikbaar via achterom
Rescate
Aangebouwde houten berging
Aparcar
Op eigen terrein
Tipo de garaje
Aangebouwde stenen garage en carport
Capacidad del garaje
1 coche(s)

Planificación

Ofrecido desde
07-03-2026
Fecha de venta
12-04-2026

Instalaciones del baño

Douche, toilet, en wastafelmeubel

Instalaciones de garaje

Elektra, verwarming en stromend water

Características adicionales

  • Airconditioning
  • buitenzonwering
  • glasvezelkabel
  • rolluiken
  • en TV kabel

Mapas

Mapa de códigos postales

Mapa de códigos postales para 5121

Mapas de Google

Ubicación de Rijen

Orientación geográfica y densidad de agentes inmobiliarios en Rijen

Estadísticas de vivienda y vecindario en Rijen

Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Rijen. En 2025 había 16.940 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 368.000.

Inhabitantes

16.940

Último año: 2025

Promedio WOZ

EUR 368.000

Último año: 2025

Ingreso promedio por persona

EUR 33.300

Fuente: AlleCijfers

Delitos (año actual)

603

Total registrado

Demografía y desarrollo WOZ

Habitantes por año

Habitantes por año en Rijen
Año Inhabitantes
2021 16.800
2022 16.740
2023 16.680
2024 16.790
2025 16.940

Valor WOZ por año

Valor WOZ por año en Rijen
Año Promedio WOZ
2021 EUR 271.000
2022 EUR 296.000
2023 EUR 324.000
2024 EUR 347.000
2025 EUR 368.000

Composición de los residentes

Edad

65+: 3.895 0-15: 2.540 15-25: 1.840 25-45: 4.040 45-65: 4.630

Nivel académico

Hoger

3.470

Praktisch

3.290

Middelbaar

5.820

Origen de los residentes (2025)

Europa

1.400

Nederland

13.105

Buiten Europa

2.430

"Woningvoorraad en bouwperiodes"

Tipos de viviendas

Hoekwoningen 1.668
Appartementen 1.373
Tussenwoningen 3.074
Vrijstaande woningen 915
Twee-onder-één-kap woningen 720

Período de construcción del edificio

Voor 1700 0
1700 tot 1900 24
1900 tot 1925 167
1925 tot 1950 495
1950 tot 1970 1.982
1970 tot 1980 1.442
1980 tot 1990 1.230
1990 tot 2000 972
2000 tot 2010 640
2010 tot 2020 393
2020 en later 320

Energía y sostenibilidad

Distribución de etiquetas energéticas

Etiqueta A

2.400

Etiqueta C

2.054

Etiqueta B

1.401

Etiqueta D

553

Etiqueta G

337

Etiqueta F

327

Etiqueta E

267

Etiqueta A+++

262

Etiqueta A+

213

Etiqueta A++

63

Etiqueta A++++

29

Etiqueta A+++++

3

Consumo medio de energía por año

Consumo energético medio anual en Rijen
Año Gas (m3) Electricidad (kWh)
2020 1.136 2.997
2021 1.260 3.020
2022 970 2.830
2023 830 2.680
2024 790 2.740

Consumo por tipo de vivienda

Hoekwoning

Gas: 860 • Electricidad: 2.740

Huurwoning

Gas: 680 • Electricidad: 2.120

Koopwoning

Gas: 910 • Electricidad: 3.010

Appartement

Gas: 530 • Electricidad: 1.850

Tussenwoning

Gas: 770 • Electricidad: 2.570

Vrijstaande woning

Gas: 1.240 • Electricidad: 3.820

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 980 • Electricidad: 3.050

Actividad empresarial en Rijen (2025)

Handel en HORECA 375
Nijverheid en energie 335
Zakelijke dienstverlening 490
Overheid, onderwijs en zorg 360
Landbouw, bosbouw en visserij 30
Vervoer, informatie en communicatie 170
Financiele diensten en onroerendgoed 80
Cultuur, recreatie en overige diensten 230

Número total de establecimientos empresariales: 2.070

Últimos datos delictivos

Últimos datos de delitos en Rijen
Periodo Delitos
jan 2025 46
jan 2026 83
jul 2025 53
jun 2025 62
mei 2025 48
mrt 2025 44
nov 2024 59
nov 2025 80
okt 2024 58
okt 2025 27
sep 2024 52
sep 2025 44

Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Rijen.

Preguntas frecuentes sobre vivir en Rijen

Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.

Hoeveel inwoners heeft Rijen?

Rijen telt in 2025 ongeveer 16.940 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Rijen?

De gemiddelde WOZ-waarde in Rijen is in 2025 circa € 368.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Rijen?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Rijen ligt rond € 33.300 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Rijen?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 603 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Rijen?

In Rijen komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 3.074 woningen.

Meer viviendas in Rijen

Ver más viviendas en este lugar.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.