Ir directamente al contenido
Logotipo de Spuesens makelaars & taxateurs

Julianastraat 1 f

4551GG Sas van Gent • Zeeland

Vendido

€ 315.000 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 8.150

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 6.300) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 323.150

Precio de compra /m²: € 2.669

Galería de fotos

Descripción

Ruime twee-onder-een-kapwoning in rustig straatje in Sas van Gent. Op zoek naar een instapklare gezinswoning met ruimte, comfort en een prachtige tuin? Deze goed onderhouden twee-onder-een-kapwoning is gelegen in een rustige straat in Sas van Gent en biedt alles wat u zoekt. Met een royale woonkamer, vier slaapkamers, een verlengde garage én een sfeervolle tuin is dit de ideale plek om thuis te komen. Indeling Begane grond U komt binnen via de hal met meterkast, modern hangtoilet en trapopgang. De lichte L-vormige woonkamer is voorzien van een massief houten vloer en een grote schuifpui die toegang geeft tot de fraai aangelegde achtertuin. De halfopen keuken in hoekopstelling beschikt over diverse inbouwapparatuur: een koelkast, combi-magnetron, gasfornuis, afzuigkap en vaatwasser. Aansluitend bevindt zich de praktische bijkeuken met aansluiting voor de wasmachine en toegang tot de verlengde garage. Deze is voorzien van verwarming, water en elektra — ideaal voor hobby of werkruimte aan huis. Eerste verdieping Via de overloop bereikt u drie slaapkamers en de moderne badkamer. De royale ouderslaapkamer ligt aan de voorzijde van de woning. Aan de achterzijde vindt u nog een ruime slaapkamer, en de derde kamer – momenteel ingericht als dressing – bevindt zich eveneens aan de voorzijde. De strak afgewerkte badkamer is voorzien van een inloopdouche, dubbele wastafel en een tweede toilet. Tweede verdieping Een vaste trap brengt u naar de tweede verdieping. Hier vindt u een overloop met de cv-opstelling en een ruime vierde slaapkamer met dakraam. Buitenleven De achtertuin is werkelijk een oase van rust. Fraai aangelegd, goed onderhouden en voorzien van een gezellige tuinkamer waar u het hele jaar door heerlijk kunt vertoeven – een verlengstuk van de woning! Pluspunten op een rij: - rustige ligging in een kindvriendelijke straat - instapklaar en goed onderhouden - vier ruime slaapkamers - verlengde garage - fraai aangelegde tuin met tuinkamer - rondom rolluiken - 10 zonnepanelen - energielabel A Geïnteresseerd? Neem vandaag nog contact op voor een bezichtiging – 0115-564565.

Hipoteca berekenen

€ 315.000

Coste del comprador (estimado): € 8.150

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 6.300) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total de compra (incl. gastos de envío): € 323.150

2,78%

Anualmente

%

€ 15.750

Disponible directamente

Hipoteca estimada

Gasto mensual bruto indicativo

Basado en anualidad y plazo de 30 años

Costo mensual neto indicativo

i

Aviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (met NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (14-05-2026 03:45).

Alle características

Básico

Precio de consulta
€ 315.000 k.k.
Estado
Vendido
Tipo de oferta
koop
Uso de vivienda
permanente bewoning
Tipo de vivienda
woonhuis, 2-onder-1-kapwoning

Índice

Habitaciones
5 habitaciones
Habitaciones de dormir
4 dormitorios
Baños
1 badkamer
Pisos
3 woonlagen

Áreas y volúmenes

Superficie construida
118 m²
Área del lote
272 m²
Contenido
510 m³
Otra zona interior
26 m²
Espacio de almacenamiento externo
25 m²

Construcción y energía

Año de construcción
1999
Método de construcción
Bestaande bouw
Tipo de techo
Zadeldak bedekt met pannen
Aislamiento
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie
Calefacción
Cv-ketel
Agua tibia
Cv-ketel
Caldera CV
Intergas (gas gestookt combiketel uit 2016, eigendom)
Etiqueta energética
A

Catastral y VvE

Situación de propiedad
Volle eigendom

Espacio exterior y aparcamiento

Espacio exterior
In woonwijk
Jardín
Achtertuin, voortuin en zijtuin
Rescate
Vrijstaande houten berging
Aparcar
Op eigen terrein en openbaar parkeren
Tipo de garaje
Aangebouwde stenen garage
Capacidad del garaje
1 coche(s)

Planificación

Ofrecido desde
18-06-2025
Fecha de venta
21-08-2025

Instalaciones del baño

Dubbele wastafel, inloopdouche, en toilet

Instalaciones de garaje

Elektrische deur, elektra, verwarming en stromend water

Características adicionales

  • Dakraam
  • rolluiken
  • schuifpui
  • en zonnepanelen

Mapas

Mapa de códigos postales

Mapa de códigos postales para 4551

Mapas de Google

Ver Sas van Gent en el mapa

Ver la ubicación y descubre los agentes inmobiliarios en esta región

Estadísticas de vivienda y vecindario en Sas van Gent

Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Sas van Gent. En 2025 había 3.955 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 204.984.

Inhabitantes

3.955

Último año: 2025

Promedio WOZ

EUR 204.984

Último año: 2025

Ingreso promedio por persona

EUR 26.176

Fuente: AlleCijfers

Delitos (año actual)

174

Total registrado

Demografía y desarrollo WOZ

Habitantes por año

Habitantes por año en Sas van Gent
Año Inhabitantes
2021 3.785
2022 3.795
2023 3.910
2024 3.925
2025 3.955

Valor WOZ por año

Valor WOZ por año en Sas van Gent
Año Promedio WOZ
2021 EUR 158.472
2022 EUR 168.354
2023 EUR 189.089
2024 EUR 193.660
2025 EUR 204.984

Composición de los residentes

Edad

65+: 945 0-15: 510 15-25: 390 25-45: 930 45-65: 1.165

Nivel académico

Hoger

510

Praktisch

1.170

Middelbaar

1.230

Origen de los residentes (2025)

Europa

1.715

Nederland

1.860

Buiten Europa

380

"Woningvoorraad en bouwperiodes"

Tipos de viviendas

Hoekwoningen 410
Appartementen 303
Tussenwoningen 708
Vrijstaande woningen 425
Twee-onder-één-kap woningen 353

Período de construcción del edificio

Voor 1700 4
1700 tot 1900 122
1900 tot 1925 181
1925 tot 1950 379
1950 tot 1970 919
1970 tot 1980 229
1980 tot 1990 73
1990 tot 2000 94
2000 tot 2010 72
2010 tot 2020 27
2020 en later 171

Energía y sostenibilidad

Distribución de etiquetas energéticas

Etiqueta C

387

Etiqueta G

302

Etiqueta D

294

Etiqueta F

284

Etiqueta B

260

Etiqueta A

225

Etiqueta E

215

Etiqueta A+++

58

Etiqueta A++

43

Etiqueta A+

37

Etiqueta A++++

8

Etiqueta A+++++

3

Consumo medio de energía por año

Consumo energético medio anual en Sas van Gent
Año Gas (m3) Electricidad (kWh)
2020 1.312 2.529
2021 1.490 2.591
2022 1.178 2.439
2023 1.030 2.362
2024 992 2.447

Consumo por tipo de vivienda

Hoekwoning

Gas: 1.116 • Electricidad: 2.218

Huurwoning

Gas: 846 • Electricidad: 1.858

Koopwoning

Gas: 1.122 • Electricidad: 2.610

Appartement

Gas: 483 • Electricidad: 1.485

Tussenwoning

Gas: 962 • Electricidad: 2.188

Vrijstaande woning

Gas: 1.298 • Electricidad: 3.046

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.116 • Electricidad: 2.466

Actividad empresarial en Sas van Gent (2025)

Handel en HORECA 95
Nijverheid en energie 75
Zakelijke dienstverlening 60
Overheid, onderwijs en zorg 40
Landbouw, bosbouw en visserij 15
Vervoer, informatie en communicatie 35
Financiele diensten en onroerendgoed 15
Cultuur, recreatie en overige diensten 45

Número total de establecimientos empresariales: 385

Últimos datos delictivos

Últimos datos de delitos en Sas van Gent
Periodo Delitos
jan 2026 12
jul 2025 18
jun 2025 11
mei 2025 10
mrt 2025 13
mrt 2026 16
nov 2024 11
nov 2025 27
okt 2024 4
okt 2025 8
sep 2024 6
sep 2025 13

Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Sas van Gent.

Preguntas frecuentes sobre vivir en Sas van Gent

Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.

Hoeveel inwoners heeft Sas van Gent?

Sas van Gent telt in 2025 ongeveer 3.955 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Sas van Gent?

De gemiddelde WOZ-waarde in Sas van Gent is in 2025 circa € 204.984.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Sas van Gent?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Sas van Gent ligt rond € 26.176 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Sas van Gent?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 174 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Sas van Gent?

In Sas van Gent komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 708 woningen.

Meer viviendas in Sas van Gent

Ver más viviendas en este lugar.

Recibir ofertas gratuitas y sin compromiso

Compare múltiples agentes inmobiliarios y elija la mejor coincidencia.