Aller directement au contenu
Logo de Spuesens makelaars & taxateurs

Julianastraat 1 f

4551GG Sas van Gent • Zeeland

Vendu

€ 315.000 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 8.150

2 % de taxe sur le transfert (€ 6.300) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 323.150

Prix d'achat /m²: € 2.669

Galerie de photos

Description

Ruime twee-onder-een-kapwoning in rustig straatje in Sas van Gent. Op zoek naar een instapklare gezinswoning met ruimte, comfort en een prachtige tuin? Deze goed onderhouden twee-onder-een-kapwoning is gelegen in een rustige straat in Sas van Gent en biedt alles wat u zoekt. Met een royale woonkamer, vier slaapkamers, een verlengde garage én een sfeervolle tuin is dit de ideale plek om thuis te komen. Indeling Begane grond U komt binnen via de hal met meterkast, modern hangtoilet en trapopgang. De lichte L-vormige woonkamer is voorzien van een massief houten vloer en een grote schuifpui die toegang geeft tot de fraai aangelegde achtertuin. De halfopen keuken in hoekopstelling beschikt over diverse inbouwapparatuur: een koelkast, combi-magnetron, gasfornuis, afzuigkap en vaatwasser. Aansluitend bevindt zich de praktische bijkeuken met aansluiting voor de wasmachine en toegang tot de verlengde garage. Deze is voorzien van verwarming, water en elektra — ideaal voor hobby of werkruimte aan huis. Eerste verdieping Via de overloop bereikt u drie slaapkamers en de moderne badkamer. De royale ouderslaapkamer ligt aan de voorzijde van de woning. Aan de achterzijde vindt u nog een ruime slaapkamer, en de derde kamer – momenteel ingericht als dressing – bevindt zich eveneens aan de voorzijde. De strak afgewerkte badkamer is voorzien van een inloopdouche, dubbele wastafel en een tweede toilet. Tweede verdieping Een vaste trap brengt u naar de tweede verdieping. Hier vindt u een overloop met de cv-opstelling en een ruime vierde slaapkamer met dakraam. Buitenleven De achtertuin is werkelijk een oase van rust. Fraai aangelegd, goed onderhouden en voorzien van een gezellige tuinkamer waar u het hele jaar door heerlijk kunt vertoeven – een verlengstuk van de woning! Pluspunten op een rij: - rustige ligging in een kindvriendelijke straat - instapklaar en goed onderhouden - vier ruime slaapkamers - verlengde garage - fraai aangelegde tuin met tuinkamer - rondom rolluiken - 10 zonnepanelen - energielabel A Geïnteresseerd? Neem vandaag nog contact op voor een bezichtiging – 0115-564565.

Prêt immobilier berekenen

€ 315.000

Coûts d'achat (estimés): € 8.150

2 % de taxe sur le transfert (€ 6.300) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 323.150

2,78%

Annuellement

%

€ 15.750

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (met NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (11-05-2026 03:45).

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 315.000 k.k.
Statut
Vendu
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
woonhuis, 2-onder-1-kapwoning

Plan

Chambres
5 chambres
Chambres de coucher
4 chambres de coucher
Salles de bain
1 badkamer
Parquets
3 woonlagen

Surfaces et volumes

Superficie habitable
118 m²
Superficie du terrain
272 m²
Contenu
510 m³
Autre espace intérieur
26 m²
Espace de stockage externe
25 m²

Bâtiment et énergie

Année de construction
1999
Mode de construction
Bestaande bouw
Type de toit
Zadeldak bedekt met pannen
Isolation
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie
Chauffage
Cv-ketel
Eau chaude
Cv-ketel
Chaudière
Intergas (gas gestookt combiketel uit 2016, eigendom)
Label\u00e9nergie
A

Cadastral et VvE

Situation de propriété
Volle eigendom

Espace extérieur et parking

Espace extérieur
In woonwijk
Jardin
Achtertuin, voortuin en zijtuin
Sauvetage
Vrijstaande houten berging
Parkieren
Op eigen terrein en openbaar parkeren
Type de garage
Aangebouwde stenen garage
Capacité du garage
1 voiture(s)

Planification

Proposé depuis
18-06-2025
Date de vente
21-08-2025

Équipements de la salle de bain

Dubbele wastafel, inloopdouche, en toilet

Équipements de garage

Elektrische deur, elektra, verwarming en stromend water

Caractéristiques supplémentaires

  • Dakraam
  • rolluiken
  • schuifpui
  • en zonnepanelen

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 4551

Google Maps

Voir Sas van Gent sur la carte

Voir la localisation et découvrir les agents immobiliers dans cette région

Chiffres de logement et de quartier dans Sas van Gent

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Sas van Gent. En 2025 étaient 3.955 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 204.984.

Résidents

3.955

Dernière année: 2025

Moyenne WOZ

EUR 204.984

Dernière année: 2025

Revenu moyen par personne.

EUR 26.176

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

174

Total enregistré

Démographie et développement WOZ

Résidents par an

Inhabitants per year in Sas van Gent
Année Résidents
2021 3.785
2022 3.795
2023 3.910
2024 3.925
2025 3.955

Valeur WOZ par an

Valeur WOZ par an en Sas van Gent
Année Moyenne WOZ
2021 EUR 158.472
2022 EUR 168.354
2023 EUR 189.089
2024 EUR 193.660
2025 EUR 204.984

Composition des résidents

Construition d'âge

65+: 945 0-15: 510 15-25: 390 25-45: 930 45-65: 1.165

Niveau d'enseignement

Hoger

510

Praktisch

1.170

Middelbaar

1.230

Origine des habitants (2025)

Europa

1.715

Nederland

1.860

Buiten Europa

380

Stock de logements et périodes de construction

Types de logements

Hoekwoningen 410
Appartementen 303
Tussenwoningen 708
Vrijstaande woningen 425
Twee-onder-één-kap woningen 353

Période de construction des bâtiments

Voor 1700 4
1700 tot 1900 122
1900 tot 1925 181
1925 tot 1950 379
1950 tot 1970 919
1970 tot 1980 229
1980 tot 1990 73
1990 tot 2000 94
2000 tot 2010 72
2010 tot 2020 27
2020 en later 171

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette C

387

Étiquette G

302

Étiquette D

294

Étiquette F

284

Étiquette B

260

Étiquette A

225

Étiquette E

215

Étiquette A+++

58

Étiquette A++

43

Étiquette A+

37

Étiquette A++++

8

Étiquette A+++++

3

Consommation moyenne d'énergie par an

Consommation moyenne d'énergie par an en Sas van Gent
Année Gaz (m3) Électricité (kWh)
2020 1.312 2.529
2021 1.490 2.591
2022 1.178 2.439
2023 1.030 2.362
2024 992 2.447

Consommation par type de logement

Hoekwoning

Gaz: 1.116 • Électricité: 2.218

Huurwoning

Gaz: 846 • Électricité: 1.858

Koopwoning

Gaz: 1.122 • Électricité: 2.610

Appartement

Gaz: 483 • Électricité: 1.485

Tussenwoning

Gaz: 962 • Électricité: 2.188

Vrijstaande woning

Gaz: 1.298 • Électricité: 3.046

Twee-onder-één-kap woning

Gaz: 1.116 • Électricité: 2.466

Activité dans Sas van Gent (2025)

Handel en HORECA 95
Nijverheid en energie 75
Zakelijke dienstverlening 60
Overheid, onderwijs en zorg 40
Landbouw, bosbouw en visserij 15
Vervoer, informatie en communicatie 35
Financiele diensten en onroerendgoed 15
Cultuur, recreatie en overige diensten 45

Nombre total d'établissements: 385

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Sas van Gent
Période Délits
jan 2026 12
jul 2025 18
jun 2025 11
mei 2025 10
mrt 2025 13
mrt 2026 16
nov 2024 11
nov 2025 27
okt 2024 4
okt 2025 8
sep 2024 6
sep 2025 13

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Sas van Gent.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Sas van Gent

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Hoeveel inwoners heeft Sas van Gent?

Sas van Gent telt in 2025 ongeveer 3.955 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Sas van Gent?

De gemiddelde WOZ-waarde in Sas van Gent is in 2025 circa € 204.984.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Sas van Gent?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Sas van Gent ligt rond € 26.176 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Sas van Gent?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 174 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Sas van Gent?

In Sas van Gent komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 708 woningen.

Meer maisons in Sas van Gent

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.