Ir directamente al contenido
Logotipo de Aspekt Makelaars

Sweder van Zuylenweg 101

3553HD Utrecht • Utrecht

Vendido

€ 295.000 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 7.750

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 5.900) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 302.750

Precio de compra /m²: € 8.194

Galería de fotos

Descripción

In de geliefde woonomgeving van de wijk Zuilen bieden wij aan een instapklare begane grond appartement met een royale achtertuin. De woning is van alle gemakken voorzien met onder andere een moderne badkamer, eikenvloer, witte keuken met diverse inbouwapparatuur, cv-ketel en een inpandige berging. Het complex bestaat uit 3 kleinschalige appartementen en de oorspronkelijke bouwjaar van het complex is 1931. Verwarming door middel van cv gas HR combi ketel volgens opgave uit 2011. De servicekosten zijn € 180,- per maand en dit is inclusief gasverbruik, elektra, water en de opstalverzekering. Indeling: Begane grond: vanaf de straatzijde heb je toegang naar de royale hal van het complex. Vanuit deze hal heb je toegang naar je eigen appartement op de begane grond. In de hal bevindt zich een inpandige berging en een keurige moderne toiletruimte. Vanuit de hal bereik je de tuingerichte woonkamer die voorzien is van een mooie eikenvloer. Aan de achterzijde van de woonkamer bevindt zich de open keuken met keurige witte inrichting die voorzien is van inbouwapparatuur. Ook bevindt zich hier de was kast met opstelling cv. Vanuit de woonkamer heb je toegang naar de gezellige slaapkamer van ca. 9 m2 die voorzien is van een gezellige erker. Vanuit de slaapkamer heb je toegang naar de moderne badkamer die voorzien is van een inloopdouche en een wastafelmeubel. Bijzonderheden: - Instapklaar, begane grond appartement in de populaire woonomgeving van Zuilen. - De woning heeft een royale achtertuin van circa 20 m2. - De woning is intern volledig gemoderniseerd. - Keurige badkamer met inloop douche en wastafelmeubel. - Hoogglans witte inbouwkeuken met diverse inbouwapparatuur. - Woning centraal verwarmd door middel van gasgestookte HR combi ketel volgens opgave uit 2011. - Servicekosten bedragen € 180 per maand, dit is inclusief voorschot water, gas en elektra verbruik. - Opstalverzekering is hierin inbegrepen. - Geen recente VvE stukken beschikbaar. - Aanvaarding van de woning kan op korte termijn. Lees de volledige omschrijving

Hipoteca berekenen

€ 295.000

Coste del comprador (estimado): € 7.750

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 5.900) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total de compra (incl. gastos de envío): € 302.750

2,78%

Anualmente

%

€ 14.750

Disponible directamente

Hipoteca estimada

Gasto mensual bruto indicativo

Basado en anualidad y plazo de 30 años

Costo mensual neto indicativo

i

Aviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (met NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (13-05-2026 03:45).

Alle características

Básico

Precio de consulta
€ 295.000 k.k.
Estado
Vendido
Tipo de oferta
koop
Uso de vivienda
permanente bewoning
Tipo de vivienda
appartement, benedenwoning (appartement)

Índice

Habitaciones
2 habitaciones
Habitaciones de dormir
1 dormitorio
Baños
1 badkamer en 1 apart toilet
Pisos
1 woonlaag
Ubicado en
Begane grond

Áreas y volúmenes

Superficie construida
36 m²
Contenido
136 m³

Construcción y energía

Año de construcción
1931
Método de construcción
Bestaande bouw
Tipo de techo
Zadeldak bedekt met pannen
Aislamiento
Dakisolatie, dubbel glas en vloerisolatie
Calefacción
Cv-ketel
Agua tibia
Cv-ketel
Caldera CV
Remeha (gas gestookt combiketel uit 2011, eigendom)
Etiqueta energética
E

Catastral y VvE

Situación de propiedad
Volle eigendom
VvE inscrita en el KvK
Reunión anual de VvE
Fondo de reserva de la VvE presente
Plan de mantenimiento VvE
VvE opstalverzekering

Espacio exterior y aparcamiento

Espacio exterior
In woonwijk
Jardín
Achtertuin
Aparcar
Openbaar parkeren

Planificación

Ofrecido desde
25-11-2025
Fecha de venta
27-02-2026

Instalaciones del baño

Inloopdouche en wastafelmeubel

Características adicionales

  • Glasvezelkabel
  • natuurlijke ventilatie
  • en TV kabel

Mapas

Mapa de códigos postales

Mapa de códigos postales para 3553

Mapas de Google

Ver Utrecht en el mapa

Explora Utrecht y las zonas circundantes

Estadísticas de vivienda y vecindario en Utrecht

Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Utrecht. En 2025 había 325.510 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 474.416.

Inhabitantes

325.510

Último año: 2025

Promedio WOZ

EUR 474.416

Último año: 2025

Ingreso promedio por persona

EUR 38.255

Fuente: AlleCijfers

Delitos (año actual)

25.985

Total registrado

Demografía y desarrollo WOZ

Habitantes por año

Habitantes por año en Utrecht
Año Inhabitantes
2021 308.685
2022 310.610
2023 316.460
2024 323.020
2025 325.510

Valor WOZ por año

Valor WOZ por año en Utrecht
Año Promedio WOZ
2021 EUR 349.277
2022 EUR 381.193
2023 EUR 442.579
2024 EUR 435.454
2025 EUR 474.416

Composición de los residentes

Edad

65+: 34.935 0-15: 47.675 15-25: 50.910 25-45: 126.675 45-65: 65.345

Nivel académico

Hoger

148.860

Praktisch

45.840

Middelbaar

67.680

Origen de los residentes (2025)

Europa

37.515

Nederland

186.915

Buiten Europa

101.045

"Woningvoorraad en bouwperiodes"

Tipos de viviendas

Hoekwoningen 9.446
Appartementen 108.137
Tussenwoningen 42.981
Vrijstaande woningen 1.447
Twee-onder-één-kap woningen 1.459

Período de construcción del edificio

Voor 1700 1.395
1700 tot 1900 4.901
1900 tot 1925 14.863
1925 tot 1950 14.280
1950 tot 1970 10.893
1970 tot 1980 3.310
1980 tot 1990 4.560
1990 tot 2000 4.670
2000 tot 2010 7.747
2010 tot 2020 5.731
2020 en later 2.458

Energía y sostenibilidad

Distribución de etiquetas energéticas

Etiqueta A

47.799

Etiqueta C

25.699

Etiqueta B

17.523

Etiqueta D

13.066

Etiqueta F

12.655

Etiqueta G

11.728

Etiqueta E

11.306

Etiqueta A+

9.677

Etiqueta A++

5.013

Etiqueta A+++

4.232

Etiqueta A++++

725

Etiqueta A+++++

21

Consumo medio de energía por año

Consumo energético medio anual en Utrecht
Año Gas (m3) Electricidad (kWh)
2020 664 2.253
2021 740 2.328
2022 572 2.170
2023 484 2.028
2024 468 2.042

Consumo por tipo de vivienda

Hoekwoning

Gas: 791 • Electricidad: 2.601

Huurwoning

Gas: 421 • Electricidad: 1.821

Koopwoning

Gas: 587 • Electricidad: 2.316

Appartement

Gas: 368 • Electricidad: 1.760

Tussenwoning

Gas: 700 • Electricidad: 2.361

Vrijstaande woning

Gas: 1.325 • Electricidad: 3.953

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 898 • Electricidad: 3.142

Actividad empresarial en Utrecht (2025)

Handel en HORECA 7.105
Nijverheid en energie 3.650
Zakelijke dienstverlening 17.065
Overheid, onderwijs en zorg 11.615
Landbouw, bosbouw en visserij 45
Vervoer, informatie en communicatie 6.690
Financiele diensten en onroerendgoed 1.850
Cultuur, recreatie en overige diensten 7.705

Número total de establecimientos empresariales: 55.750

Últimos datos delictivos

Últimos datos de delitos en Utrecht
Periodo Delitos
jan 2025 1.938
jan 2026 2.042
jul 2025 2.284
jun 2025 2.296
mei 2025 2.085
mrt 2025 2.095
nov 2024 2.183
nov 2025 2.313
okt 2024 2.124
okt 2025 2.340
sep 2024 1.881
sep 2025 2.221

Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Utrecht.

Preguntas frecuentes sobre vivir en Utrecht

Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.

Hoeveel inwoners heeft Utrecht?

Utrecht telt in 2025 ongeveer 325.510 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Utrecht?

De gemiddelde WOZ-waarde in Utrecht is in 2025 circa € 474.416.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Utrecht?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Utrecht ligt rond € 38.255 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Utrecht?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 25.985 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Utrecht?

In Utrecht komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 108.137 woningen.

Meer viviendas in Utrecht

Ver más viviendas en este lugar.

Recibir ofertas gratuitas y sin compromiso

Compare múltiples agentes inmobiliarios y elija la mejor coincidencia.