Ir directamente al contenido
Logotipo de Diepeveen Makelaars

Eenvoudlaan 54 A

3901SR Veenendaal • Utrecht

Vendido

€ 385.000 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 9.550

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 7.700) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 394.550

Precio de compra /m²: € 3.969

Galería de fotos

Descripción

Op zoek naar een instapklare woning met veel ruimte en een unieke uitstraling? Dan is deze jonge MAISONNETTE precies wat je zoekt! Geniet van het ruime, zonnige DAKTERRAS op het zuiden, de ideale plek om te ontspannen. Op de eerste verdieping vind je een lichte woonkamer en een aparte woonkeuken met een moderne rechte opstelling. De drie ruime slaapkamers en de nette badkamer bevinden zich op de tweede verdieping. Met een eigen BERGING op de begane grond biedt de woning ook praktische opbergruimte. Bovendien beschikt de maisonnette over een energielabel A+, dus je woont hier niet alleen comfortabel, maar ook duurzaam. Gelegen in een rustige en sfeervolle woonomgeving, maar op loopafstand van het winkelcentrum met alle benodigde voorzieningen. De perfecte balans tussen rust en gemak! Bouwjaar: 2014. Woonoppervlakte: 97 m². Energielabel: A+. Indeling: Begane grond: vanaf het voetpad en het fraai aangelegde perkje komen we bij de overdekte entree aan de voorzijde van deze maisonnette. Vanuit de hal krijgen we door middel van een vaste trap toegang tot de eerste verdieping. Eerste verdieping: deze maisonnette is een stijlvolle en praktische woning die perfect is voor wie op zoek is naar ruimte, comfort en moderne details. Via de vaste trap komen we in de hal op de eerste verdieping. Hier bevinden zich de meterkast (8 groepen), de toiletruimte en de trapopgang naar de tweede verdieping. De toiletruimte is volledig betegeld met stijlvolle wand- en vloertegels en voorzien van een hangend toilet en een fonteintje. De woonkamer is via een mooie staallook deur met glas bereikbaar en is aan de achterzijde van de woning gesitueerd. Dankzij de grote ramen valt er veel natuurlijk licht naar binnen, wat de ruimte een lichte en open sfeer geeft. De woonkamer biedt voldoende plek voor een ruime zithoek. Via dubbele openslaande deuren is het grote terras te bereiken, dat een zonnige ligging op het zuiden heeft. Hier is meer dan genoeg ruimte voor een loungeset, ideaal om te genieten van de zon. De houten balustrade biedt de mogelijkheid om een zonnedoek te plaatsen, waardoor je ook een fijn plekje in de schaduw kunt creëren. De woonkeuken bevindt zich aan de voorzijde van het complex en is vanuit de hal toegankelijk via een staallook deur. De keuken heeft een rechte opstelling met greeploze witte fronten en een betonnen aanrechtblad, wat zorgt voor een moderne en industriële uitstraling. De keuken is uitgerust met een inductiekookplaat, afzuigkap, combi-magnetron, vaatwasser en een spoelbak. Aan de tegenoverliggende wand is er ruimte voor een vrijstaande koel-/vriescombinatie. Woonkamer en woonkeuken zijn voorzien van een mooie laminaatvloer en strak gestucte wanden, wat zorgt voor een verzorgde uitstraling. Deze maisonnette biedt een fijne basis met een perfecte combinatie van functionaliteit en stijl. Tweede verdieping: via de vaste trap bereiken we de tweede verdieping. Vanaf de overloop heeft u toegang tot drie slaapkamers, de badkamer en een vaste kast. De slaapkamers hebben afmetingen van respectievelijk 14,8 m², 10,6 m² en 8,7 m². Alle kamers zijn netjes afgewerkt met een laminaatvloer en strak gestucte wanden. De hoofdslaapkamer neemt de volledige breedte van de maisonnette in beslag en is voorzien van een vaste kastenwand met stijlvolle zwarte deuren. De moderne badkamer (6 m²) heeft een rustige en tijdloze uitstraling. Het geheel is volledig betegeld met betonlook wandtegels en natuursteenlook vloertegels, wat zorgt voor een sfeervolle en neutrale sfeer. De badkamer is uitgerust met een inloopdouche, een hangend toilet, een designradiator en een houten wastafelmeubel met een bijpassende spiegel. Verder bevindt zich hier de wasmachineaansluiting en is het vertrek voorzien van mechanische ventilatie. Achter het complex vindt u een houten berging van 7,3 m², die is voorzien van elektra. Daarnaast zijn er enkele parkeerplaatsen waar u uw auto kunt parkeren. Aanvullend: - servicekosten: € 82,- per maand; - aanvaarding: in overleg. Snelle oplevering mogelijk.

Hipoteca berekenen

€ 385.000

Coste del comprador (estimado): € 9.550

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 7.700) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total de compra (incl. gastos de envío): € 394.550

2,78%

Anualmente

%

€ 19.250

Disponible directamente

Hipoteca estimada

Gasto mensual bruto indicativo

Basado en anualidad y plazo de 30 años

Costo mensual neto indicativo

i

Aviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (met NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (11-05-2026 03:45).

Alle características

Básico

Precio de consulta
€ 385.000 k.k.
Estado
Vendido
Tipo de oferta
koop
Uso de vivienda
permanente bewoning
Tipo de vivienda
appartement, maisonnette (appartement)

Índice

Habitaciones
5 habitaciones
Habitaciones de dormir
3 dormitorios
Baños
1 badkamer en 1 apart toilet
Pisos
2 woonlagen

Áreas y volúmenes

Superficie construida
97 m²
Contenido
320 m³
Espacio exterior vinculado al edificio
14 m²
Espacio de almacenamiento externo
7 m²

Construcción y energía

Año de construcción
2014
Método de construcción
Bestaande bouw
Tipo de techo
Samengesteld dak bedekt met pannen
Aislamiento
Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd
Calefacción
Cv-ketel
Agua tibia
Cv-ketel
Caldera CV
Intergas Kombi Kompakt HRE 28/24 CW4 (gas gestookt combiketel uit 2014, eigendom)
Etiqueta energética
A+

Catastral y VvE

Situación de propiedad
Volle eigendom
VvE inscrita en el KvK
Reunión anual de VvE
Fondo de reserva de la VvE presente
Plan de mantenimiento VvE
VvE opstalverzekering

Espacio exterior y aparcamiento

Espacio exterior
Aan rustige weg, in woonwijk en vrij uitzicht
Jardín
Zonneterras
Ubicación del jardín
gelegen op het zuiden
Rescate
Vrijstaande houten berging
Aparcar
Openbaar parkeren en parkeervergunningen

Planificación

Ofrecido desde
08-10-2025
Fecha de venta
25-02-2026

Instalaciones del baño

Inloopdouche, toilet, wastafel, en wastafelmeubel

Características adicionales

  • Glasvezelkabel
  • mechanische ventilatie
  • natuurlijke ventilatie
  • en TV kabel

Mapas

Mapa de códigos postales

Mapa de códigos postales para 3901

Mapas de Google

Veenendaal en el mapa

Orientación geográfica y densidad de agentes inmobiliarios en Veenendaal

Estadísticas de vivienda y vecindario en Veenendaal

Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Veenendaal. En 2026 había 70.799 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 394.000.

Inhabitantes

70.799

Último año: 2026

Promedio WOZ

EUR 394.000

Último año: 2025

Ingreso promedio por persona

EUR 32.400

Fuente: AlleCijfers

Delitos (año actual)

2.223

Total registrado

Demografía y desarrollo WOZ

Habitantes por año

Habitantes por año en Veenendaal
Año Inhabitantes
2022 67.671
2023 68.525
2024 69.440
2025 70.352
2026 70.799

Valor WOZ por año

Valor WOZ por año en Veenendaal
Año Promedio WOZ
2021 EUR 275.000
2022 EUR 303.000
2023 EUR 374.000
2024 EUR 388.000
2025 EUR 394.000

Composición de los residentes

Edad

65+: 13.483 0-15: 12.536 15-25: 8.594 25-45: 18.529 45-65: 17.210

Nivel académico

Hoger

28

Praktisch

27

Middelbaar

44

Origen de los residentes (2025)

Europa

3.700

Nederland

54.861

Buiten Europa

11.791

"Woningvoorraad en bouwperiodes"

Tipos de viviendas

Hoekwoningen 4.088
Appartementen 13.201
Tussenwoningen 9.773
Vrijstaande woningen 1.857
Twee-onder-één-kap woningen 2.974

Período de construcción del edificio

Voor 1700 0
1700 tot 1900 32
1900 tot 1925 722
1925 tot 1950 2.244
1950 tot 1970 2.388
1970 tot 1980 3.514
1980 tot 1990 3.818
1990 tot 2000 3.867
2000 tot 2010 1.266
2010 tot 2020 2.012
2020 en later 1.450

Energía y sostenibilidad

Distribución de etiquetas energéticas

Etiqueta A

8.354

Etiqueta C

8.320

Etiqueta B

5.401

Etiqueta D

2.259

Etiqueta E

1.833

Etiqueta G

1.497

Etiqueta F

1.367

Etiqueta A+

999

Etiqueta A+++

962

Etiqueta A++

716

Etiqueta A++++

77

Etiqueta A+++++

15

Consumo medio de energía por año

Consumo energético medio anual en Veenendaal
Año Gas (m3) Electricidad (kWh)
2020 1.000 2.810
2021 1.130 2.860
2022 880 2.670
2023 740 2.510
2024 720 2.560

Consumo por tipo de vivienda

Hoekwoning

Gas: 860 • Electricidad: 2.770

Huurwoning

Gas: 620 • Electricidad: 2.010

Koopwoning

Gas: 830 • Electricidad: 2.840

Appartement

Gas: 570 • Electricidad: 1.970

Tussenwoning

Gas: 740 • Electricidad: 2.550

Vrijstaande woning

Gas: 1.320 • Electricidad: 4.310

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 980 • Electricidad: 3.160

Actividad empresarial en Veenendaal (2025)

Handel en HORECA 1.640
Nijverheid en energie 1.185
Zakelijke dienstverlening 2.350
Overheid, onderwijs en zorg 1.705
Landbouw, bosbouw en visserij 35
Vervoer, informatie en communicatie 740
Financiele diensten en onroerendgoed 510
Cultuur, recreatie en overige diensten 850

Número total de establecimientos empresariales: 9.020

Últimos datos delictivos

Últimos datos de delitos en Veenendaal
Periodo Delitos
jan 2026 211
jul 2025 197
jun 2025 175
mei 2025 206
mrt 2025 214
mrt 2026 211
nov 2024 191
nov 2025 173
okt 2024 191
okt 2025 192
sep 2024 175
sep 2025 182

Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Veenendaal.

Preguntas frecuentes sobre vivir en Veenendaal

Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.

Hoeveel inwoners heeft Veenendaal?

Veenendaal telt in 2026 ongeveer 70.799 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Veenendaal?

De gemiddelde WOZ-waarde in Veenendaal is in 2025 circa € 394.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Veenendaal?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Veenendaal ligt rond € 32.400 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Veenendaal?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 2.223 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Veenendaal?

In Veenendaal komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 13.201 woningen.

Meer viviendas in Veenendaal

Ver más viviendas en este lugar.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.