Ir directamente al contenido
Logotipo de Janssen & Van Dijk Garantiemakelaars

Hollandia 4

3901GM Veenendaal • Utrecht

Vendido bajo reserva

€ 340.000 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 8.650

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 6.800) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 348.650

Precio de compra /m²: € 3.579

Galería de fotos

Descripción

Ruime maisonnette met zonnige tuin op het zuidoosten en energielabel A! Ben je op zoek naar een woning waar je nog helemaal je eigen draai aan kunt geven? Dan is deze MAISONNETTEWONING aan de Hollandia 4 zeker een bezichtiging waard. De woning beschikt over een lichte woonkamer, twee volwaardige slaapkamers en een zonnige voortuin op het zuidoosten. De basis is hier al goed: energielabel A, HR++ glas in de slaapkamers en een praktische indeling met verrassend veel ruimte. De afwerking is eenvoudig en kan op punten wat modernisering gebruiken, maar dat biedt juist een mooie kans om het geheel naar eigen smaak en woonwensen aan te passen. Ook de ligging is prettig. Het centrum van Veenendaal ligt op loopafstand, waardoor winkels, horeca en andere voorzieningen altijd dichtbij zijn. Zie jij de mogelijkheden? Dan nodigen we je van harte uit om deze ruime maisonnettewoning zelf te komen bekijken! Begane grond Via de tuin kom je bij de voordeur en krijg je toegang tot de entreehal, waar de garderobehoek genoeg plaats biedt aan jassen en schoenen. Vanuit de hal loop je de ruime woonkamer binnen, die door de situering op het zuidoosten een fijne lichtinval heeft en die in halfopen verbinding staat met de keuken. Deze keuken is voorzien van een L-vormige inbouwkeuken met crèmekleurige fronten en een houtlook kunststof aanrechtblad. Je hebt hier de beschikking over een koel-/vriescombinatie, oven, gaskookplaat, afzuigkap, carrouselkast, spoelbak en een vaatwasser. Een deur met glas leidt je naar een ruime tussenhal met meterkast (vernieuwd in 2025), trapopgang, trap-/voorraadkast, toiletruimte en een ruime inpandige berging. Afwerking begane grond De gehele begane grond is voorzien van een laminaatvloer. In de woonkamer en keuken zijn de wanden afgewerkt met granol en in de tussenhal met behang. Verdieping De verrassend ruime overloop geeft toegang tot twee slaapkamers, de badkamer en een berg-/cv-kast. De slaapkamers zijn recht opgetrokken en daardoor efficiënt in te richten. Met oppervlaktes van circa 13 m² en 10 m² bieden ze comfortabele ruimte. De badkamer is eenvoudig uitgevoerd, maar door de afmetingen zijn hier diverse indelingsmogelijkheden denkbaar. In de berg-/cv-kast zijn de mechanische ventilatie-unit en de combiketel geplaatst (Bosch 25VRC, 2007). Afwerking verdieping De verdieping is voorzien van een laminaatvloer en de wanden zijn afgewerkt met behang. De slaapkamers zijn uitgerust met HR++ glas. Tuin De voortuin is ca. 4,50 meter diep en ca. 5,20 meter breed en heeft een zonnige situering op het zuidoosten. De tuin is ingericht met bestrating, waardoor je hier een groot terras kunt creëren. Een border met diverse soorten beplanting functioneert als groene scheiding tussen de tuin en het openbare voetpad. In het complex is er voor ieder appartement een eigen afsluitbare berging aanwezig. Kenmerken Gebruiksoppervlakte: ca. 95m2 Gebouwgebonden buitenruimte: ca. 1m2 Externe bergruimte: ca. 5m2 Inhoud woning: ca. 338m3 Bouwjaar: ca. 1985 Servicekosten: € 76,68 per maand Oppervlakten Begane grond Woonkamer & keuken: ca. 30m2 Inpandige berging: ca. 2m2 Verdieping Slaapkamer I: ca. 13m2 Slaapkamer II: ca. 10m2 Badkamer: ca. 6m2 Algemeen Berging: ca. 5m2 Parkeren Vanwege de ligging nabij het winkelcentrum valt de Hollandia in parkeerzone B, wat inhoudt dat er uitsluitend geparkeerd mag worden met een parkeervergunning. Voor bewoners van zone B kost dit € 77,20 per vergunning (bron: Gemeente Veenendaal). Op korte afstand is er ook voldoende gratis parkeergelegenheid te vinden. Omgeving De Hollandia is een rustige straat, waar nagenoeg alleen bestemmingsverkeer komt. Toch is de ligging heel centraal, want je loopt hiervandaan binnen enkele minuten het gezellige winkelcentrum in, waar je een groot aanbod aan winkels, supermarkten, horecagelegenheden en culturele activiteiten vindt. Ook treinstation Veenendaal-Centrum is snel bereikbaar, evenals de snelwegen A12/A30 en A15, die via de Rondweg-West of Rondweg-Oost eenvoudig aan te rijden zijn. Daarnaast vind je in de directe omgeving diverse scholen (zowel basis- als voortgezet onderwijs) en sportaccommodaties.

Hipoteca berekenen

€ 340.000

Coste del comprador (estimado): € 8.650

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 6.800) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total de compra (incl. gastos de envío): € 348.650

2,78%

Anualmente

%

€ 17.000

Disponible directamente

Hipoteca estimada

Gasto mensual bruto indicativo

Basado en anualidad y plazo de 30 años

Costo mensual neto indicativo

i

Aviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (met NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (11-05-2026 03:45).

Alle características

Básico

Precio de consulta
€ 340.000 k.k.
Estado
Vendido bajo reserva
Tipo de oferta
koop
Uso de vivienda
permanente bewoning
Tipo de vivienda
Maisonnette (appartement)

Índice

Habitaciones
3 habitaciones
Habitaciones de dormir
2 dormitorios
Baños
1 badkamer en 1 apart toilet
Pisos
2 woonlagen

Áreas y volúmenes

Superficie construida
95 m²
Contenido
338 m³
Espacio exterior vinculado al edificio
1 m²
Espacio de almacenamiento externo
5 m²

Construcción y energía

Año de construcción
1985
Método de construcción
Bestaande bouw
Tipo de techo
Zadeldak bedekt met pannen
Aislamiento
Grotendeels dubbelglas
Calefacción
Cv-ketel
Agua tibia
Cv-ketel
Caldera CV
Cv-combiketel (gas gestookt combiketel uit 2007, eigendom)
Etiqueta energética
A

Catastral y VvE

Situación de propiedad
Volle eigendom
VvE inscrita en el KvK
Reunión anual de VvE
Fondo de reserva de la VvE presente
Plan de mantenimiento VvE
VvE opstalverzekering

Espacio exterior y aparcamiento

Jardín
Voortuin
Ubicación del jardín
Gelegen op het zuidoosten
Rescate
Box
Aparcar
Parkeervergunningen

Planificación

Ofrecido desde
12-03-2026

Instalaciones del baño

Douche, toilet, en wastafel

Características adicionales

  • Mechanische ventilatie

Mapas

Mapa de códigos postales

Mapa de códigos postales para 3901

Mapas de Google

Veenendaal en el mapa

Orientación geográfica y densidad de agentes inmobiliarios en Veenendaal

Estadísticas de vivienda y vecindario en Veenendaal

Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Veenendaal. En 2026 había 70.799 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 394.000.

Inhabitantes

70.799

Último año: 2026

Promedio WOZ

EUR 394.000

Último año: 2025

Ingreso promedio por persona

EUR 32.400

Fuente: AlleCijfers

Delitos (año actual)

2.223

Total registrado

Demografía y desarrollo WOZ

Habitantes por año

Habitantes por año en Veenendaal
Año Inhabitantes
2022 67.671
2023 68.525
2024 69.440
2025 70.352
2026 70.799

Valor WOZ por año

Valor WOZ por año en Veenendaal
Año Promedio WOZ
2021 EUR 275.000
2022 EUR 303.000
2023 EUR 374.000
2024 EUR 388.000
2025 EUR 394.000

Composición de los residentes

Edad

65+: 13.483 0-15: 12.536 15-25: 8.594 25-45: 18.529 45-65: 17.210

Nivel académico

Hoger

28

Praktisch

27

Middelbaar

44

Origen de los residentes (2025)

Europa

3.700

Nederland

54.861

Buiten Europa

11.791

"Woningvoorraad en bouwperiodes"

Tipos de viviendas

Hoekwoningen 4.088
Appartementen 13.201
Tussenwoningen 9.773
Vrijstaande woningen 1.857
Twee-onder-één-kap woningen 2.974

Período de construcción del edificio

Voor 1700 0
1700 tot 1900 32
1900 tot 1925 722
1925 tot 1950 2.244
1950 tot 1970 2.388
1970 tot 1980 3.514
1980 tot 1990 3.818
1990 tot 2000 3.867
2000 tot 2010 1.266
2010 tot 2020 2.012
2020 en later 1.450

Energía y sostenibilidad

Distribución de etiquetas energéticas

Etiqueta A

8.354

Etiqueta C

8.320

Etiqueta B

5.401

Etiqueta D

2.259

Etiqueta E

1.833

Etiqueta G

1.497

Etiqueta F

1.367

Etiqueta A+

999

Etiqueta A+++

962

Etiqueta A++

716

Etiqueta A++++

77

Etiqueta A+++++

15

Consumo medio de energía por año

Consumo energético medio anual en Veenendaal
Año Gas (m3) Electricidad (kWh)
2020 1.000 2.810
2021 1.130 2.860
2022 880 2.670
2023 740 2.510
2024 720 2.560

Consumo por tipo de vivienda

Hoekwoning

Gas: 860 • Electricidad: 2.770

Huurwoning

Gas: 620 • Electricidad: 2.010

Koopwoning

Gas: 830 • Electricidad: 2.840

Appartement

Gas: 570 • Electricidad: 1.970

Tussenwoning

Gas: 740 • Electricidad: 2.550

Vrijstaande woning

Gas: 1.320 • Electricidad: 4.310

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 980 • Electricidad: 3.160

Actividad empresarial en Veenendaal (2025)

Handel en HORECA 1.640
Nijverheid en energie 1.185
Zakelijke dienstverlening 2.350
Overheid, onderwijs en zorg 1.705
Landbouw, bosbouw en visserij 35
Vervoer, informatie en communicatie 740
Financiele diensten en onroerendgoed 510
Cultuur, recreatie en overige diensten 850

Número total de establecimientos empresariales: 9.020

Últimos datos delictivos

Últimos datos de delitos en Veenendaal
Periodo Delitos
jan 2026 211
jul 2025 197
jun 2025 175
mei 2025 206
mrt 2025 214
mrt 2026 211
nov 2024 191
nov 2025 173
okt 2024 191
okt 2025 192
sep 2024 175
sep 2025 182

Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Veenendaal.

Preguntas frecuentes sobre vivir en Veenendaal

Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.

Hoeveel inwoners heeft Veenendaal?

Veenendaal telt in 2026 ongeveer 70.799 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Veenendaal?

De gemiddelde WOZ-waarde in Veenendaal is in 2025 circa € 394.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Veenendaal?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Veenendaal ligt rond € 32.400 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Veenendaal?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 2.223 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Veenendaal?

In Veenendaal komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 13.201 woningen.

Meer viviendas in Veenendaal

Ver más viviendas en este lugar.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.