Ir directamente al contenido
Logotipo de Ginkel Bemmelen NVM Makelaars

Zandstraat 119

3905EB Veenendaal • Utrecht

Disponible

€ 469.500 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 11.240

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 9.390) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 480.740

Precio de compra /m²: € 5.524

Galería de fotos

Descripción

Stel je voor: een modern appartement waar licht, luxe en ligging samenkomen. Zandstraat 119 in Veenendaal is zo'n plek. Dit keurig afgewerkte driekamerappartement van 85 m² biedt een heerlijk dakterras van maar liefst 49 m² op het zuiden, een eigen parkeerplaats in de ondergelegen garage én een centrale ligging vlak bij het hart van Veenendaal. Ideaal voor wie houdt van comfort met een vleugje stadsleven. De ligging? Die is ronduit ideaal. Je woont hier letterlijk op een steenworp van het bruisende centrum van Veenendaal. Denk aan een ochtendkoffie op het terras, een snelle boodschap bij de supermarkt of een avondje uit eten, allemaal op loopafstand. Liever de natuur in? Fiets binnen enkele minuten naar de uitgestrekte bossen van de Utrechtse Heuvelrug. En met de A12 om de hoek ben je ook zó onderweg naar Arnhem, Utrecht of Amersfoort. Deze woning heeft een eigen website. Neem een kijkje op zandstraat119.nl. Specificaties: • Bouwjaar: 2003; • Woonoppervlakte: 85 m²; • Dakterras: ca. 49 m² (zuid); • Energielabel: A; • Eigen garage en berging in het souterrain; Indeling: Bij aankomst betreed je het keurig onderhouden complex via de centrale entree met intercominstallatie en brievenbussen. Een trap of lift brengt je naar de eerste verdieping. De hal van het appartement vormt het hart van de woning en biedt toegang tot álle vertrekken. De woonkamer is een stijlvolle en lichte leefruimte waar comfort en elegantie samenkomen. De grote raampartijen zorgen voor een zee aan daglicht en bieden uitzicht op de levendige Zandstraat. De marmervloer voegt een vleugje klasse toe, terwijl de elektrische haard zorgt voor warmte en gezelligheid op koelere dagen. En ondanks de dynamiek buiten, heerst binnen een serene rust dankzij de isolatie. Aan de woonkamer grenst de open keuken, praktisch ingericht en van alle gemakken voorzien. Hier vind je een inductiekookplaat, een combi-oven, een afzuigkap, een vaatwasser en een koelkast, allemaal keurig ingebouwd. Of je nu snel een doordeweekse maaltijd bereidt of uitgebreid kookt voor vrienden, deze keuken maakt het je makkelijk én aangenaam. Het appartement telt twee slaapkamers. De master bedroom is comfortabel van formaat en biedt moeiteloos ruimte aan een groot bed. De tweede kamer is flexibel in gebruik, perfect als thuiskantoor of logeerkamer. De ruime en goed verzorgde badkamer is van alle gemakken voorzien: een ligbad, aparte douche, toilet en een dubbele wastafel met meubel. De designradiator zorgt voor aangename warmte, zelfs op koude winterochtenden. Ook in de hal vind je de berging. Een praktische ruimte waarin de aansluitingen voor de wasapparatuur en de opstelling van de C.V.-combiketel (Intergas / 2023) gesitueerd zijn. Zeg nou zelf: een terras van 49 m² op het zuiden is pure luxe. Hier begin je je dag met koffie in de zon en sluit je ‘m af met een goed glas wijn onder een warme zomeravondhemel. Ruimte genoeg voor een loungeset én eettafel, jouw privé buitenruimte in het hart van de stad. In het souterrain beschik je bovendien over een eigen parkeerplaats én een separate berging, ideaal voor het veilig stallen van je auto en het opbergen van spullen die je niet dagelijks nodig hebt. Goed om te weten: • Energielabel A • VvE-bijdrage: € 182,12 voor het appartement en € 118,86 voor de parkeergarage; • Actieve en gezonde VvE – stukken beschikbaar ter inzage; • Extra parkeerplek bij te huren; • Het appartement is voorzien van vloerverwarming; • Aanvaarding in overleg. Zandstraat 119 is een licht, stijlvol appartement met een fantastisch dakterras en eigen parkeerplaats en berging, gelegen op een goede in Veenendaal. Perfect voor wie modern wil wonen met alle gemakken dichtbij. Ben jij nieuwsgierig geworden naar deze fijne woning? Neem contact op met ons kantoor via 0318-529919 en plan een bezichtiging. We leiden je met plezier rond! Hoewel deze verkooptekst met de grootst mogelijke zorg is samengesteld, kan de makelaar geen aansprakelijkheid aanvaarden voor eventuele per abuis opgenomen onjuiste of onvolledige informatie.

Hipoteca berekenen

€ 469.500

Coste del comprador (estimado): € 11.240

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 9.390) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total de compra (incl. gastos de envío): € 480.740

2,78%

Anualmente

%

€ 23.475

Disponible directamente

Hipoteca estimada

Gasto mensual bruto indicativo

Basado en anualidad y plazo de 30 años

Costo mensual neto indicativo

i

Aviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (met NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (11-05-2026 03:45).

Alle características

Básico

Precio de consulta
€ 469.500 k.k.
Estado
Disponible
Tipo de oferta
koop
Uso de vivienda
permanente bewoning
Tipo de vivienda
Portiekflat (appartement)

Índice

Habitaciones
3 habitaciones
Habitaciones de dormir
2 dormitorios
Baños
1 badkamer en 1 apart toilet
Pisos
1 woonlaag
Ubicado en
1e woonlaag

Áreas y volúmenes

Superficie construida
85 m²
Contenido
275 m³
Espacio exterior vinculado al edificio
49 m²
Espacio de almacenamiento externo
18 m²

Construcción y energía

Año de construcción
2003
Método de construcción
Bestaande bouw
Tipo de techo
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Aislamiento
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd
Calefacción
Cv-ketel
Agua tibia
Cv-ketel
Caldera CV
Intergas ( combiketel uit 2023, eigendom)
Etiqueta energética
A

Catastral y VvE

Situación de propiedad
Volle eigendom
VvE inscrita en el KvK
Reunión anual de VvE
Fondo de reserva de la VvE presente
Plan de mantenimiento VvE
VvE opstalverzekering

Espacio exterior y aparcamiento

Espacio exterior
In centrum en in woonwijk
Jardín
Zonneterras
Ubicación del jardín
Gelegen op het zuiden
Rescate
Inpandig
Aparcar
Parkeergarage en parkeervergunningen
Tipo de garaje
Inpandig en parkeerplaats
Capacidad del garaje
1 coche(s)

Planificación

Ofrecido desde
20-08-2025

Instalaciones del baño

Douche, dubbele wastafel, ligbad, toilet, en wastafelmeubel

Características adicionales

  • Buitenzonwering
  • glasvezelkabel
  • lift
  • mechanische ventilatie
  • rolluiken
  • en TV kabel

Mapas

Mapa de códigos postales

Mapa de códigos postales para 3905

Mapas de Google

Veenendaal en el mapa

Orientación geográfica y densidad de agentes inmobiliarios en Veenendaal

Estadísticas de vivienda y vecindario en Veenendaal

Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Veenendaal. En 2026 había 70.799 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 394.000.

Inhabitantes

70.799

Último año: 2026

Promedio WOZ

EUR 394.000

Último año: 2025

Ingreso promedio por persona

EUR 32.400

Fuente: AlleCijfers

Delitos (año actual)

2.223

Total registrado

Demografía y desarrollo WOZ

Habitantes por año

Habitantes por año en Veenendaal
Año Inhabitantes
2022 67.671
2023 68.525
2024 69.440
2025 70.352
2026 70.799

Valor WOZ por año

Valor WOZ por año en Veenendaal
Año Promedio WOZ
2021 EUR 275.000
2022 EUR 303.000
2023 EUR 374.000
2024 EUR 388.000
2025 EUR 394.000

Composición de los residentes

Edad

65+: 13.483 0-15: 12.536 15-25: 8.594 25-45: 18.529 45-65: 17.210

Nivel académico

Hoger

28

Praktisch

27

Middelbaar

44

Origen de los residentes (2025)

Europa

3.700

Nederland

54.861

Buiten Europa

11.791

"Woningvoorraad en bouwperiodes"

Tipos de viviendas

Hoekwoningen 4.088
Appartementen 13.201
Tussenwoningen 9.773
Vrijstaande woningen 1.857
Twee-onder-één-kap woningen 2.974

Período de construcción del edificio

Voor 1700 0
1700 tot 1900 32
1900 tot 1925 722
1925 tot 1950 2.244
1950 tot 1970 2.388
1970 tot 1980 3.514
1980 tot 1990 3.818
1990 tot 2000 3.867
2000 tot 2010 1.266
2010 tot 2020 2.012
2020 en later 1.450

Energía y sostenibilidad

Distribución de etiquetas energéticas

Etiqueta A

8.354

Etiqueta C

8.320

Etiqueta B

5.401

Etiqueta D

2.259

Etiqueta E

1.833

Etiqueta G

1.497

Etiqueta F

1.367

Etiqueta A+

999

Etiqueta A+++

962

Etiqueta A++

716

Etiqueta A++++

77

Etiqueta A+++++

15

Consumo medio de energía por año

Consumo energético medio anual en Veenendaal
Año Gas (m3) Electricidad (kWh)
2020 1.000 2.810
2021 1.130 2.860
2022 880 2.670
2023 740 2.510
2024 720 2.560

Consumo por tipo de vivienda

Hoekwoning

Gas: 860 • Electricidad: 2.770

Huurwoning

Gas: 620 • Electricidad: 2.010

Koopwoning

Gas: 830 • Electricidad: 2.840

Appartement

Gas: 570 • Electricidad: 1.970

Tussenwoning

Gas: 740 • Electricidad: 2.550

Vrijstaande woning

Gas: 1.320 • Electricidad: 4.310

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 980 • Electricidad: 3.160

Actividad empresarial en Veenendaal (2025)

Handel en HORECA 1.640
Nijverheid en energie 1.185
Zakelijke dienstverlening 2.350
Overheid, onderwijs en zorg 1.705
Landbouw, bosbouw en visserij 35
Vervoer, informatie en communicatie 740
Financiele diensten en onroerendgoed 510
Cultuur, recreatie en overige diensten 850

Número total de establecimientos empresariales: 9.020

Últimos datos delictivos

Últimos datos de delitos en Veenendaal
Periodo Delitos
jan 2026 211
jul 2025 197
jun 2025 175
mei 2025 206
mrt 2025 214
mrt 2026 211
nov 2024 191
nov 2025 173
okt 2024 191
okt 2025 192
sep 2024 175
sep 2025 182

Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Veenendaal.

Preguntas frecuentes sobre vivir en Veenendaal

Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.

Hoeveel inwoners heeft Veenendaal?

Veenendaal telt in 2026 ongeveer 70.799 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Veenendaal?

De gemiddelde WOZ-waarde in Veenendaal is in 2025 circa € 394.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Veenendaal?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Veenendaal ligt rond € 32.400 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Veenendaal?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 2.223 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Veenendaal?

In Veenendaal komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 13.201 woningen.

Meer viviendas in Veenendaal

Ver más viviendas en este lugar.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.