Ir directamente al contenido
Logotipo de VAN WAALWIJK VAN DOORN MAKELAARS

Grote Hout- of Koningsweg 128

1951GV Velsen-Noord • Noord-Holland

Vendido

€ 269.000 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 7.230

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 5.380) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 276.230

Precio de compra /m²: € 3.539

Galería de fotos

Descripción

KARAKTERISTIEK HALFVRIJSTAAND SPOORWACHTERSHUIS Op een unieke plek in Velsen-Noord, omgeven door groen en met veel privacy, ligt deze leuke 2-onder-1 kap-woning. Dit ontzettend leuke en karakteristieke spoorwachtershuis is heel charmant. Op de begane grond bevindt zich de gezellige living met leuk zicht richting het plantsoen. Op de etage bevinden zich thans 2 slaapkamers en de douchegelegenheid. Op een fijne locatie in Velsen-Noord, met supermarkt, kapper, bakkerij en drogist op loopafstand. De woning ligt ook ontzettend dichtbij Beverwijk, daar vindt u een leuke winkelstraat, bioscoop en openbaar vervoer- voorzieningen. Aan de andere bevindt zit Wijk aan Zee, waar u heerlijk naar het strand kunt gaan. Kortom een fijne en centrale locatie dus! INDELING - Kelder: enkele treden naar een royale bergruimte. Begane grond: voortuin; entree; meterkast met 3 groepen en bergruimte; garderoberuimte; trapopgang; deur naar achterkamer, hier bevindt zich thans het eetgedeelte met vaste kast onder de trap en de toegang tot de ruime kelder; woonkamer met ontzettend leuk uitzicht op plantsoen en een schuifpui naar de zij tuin; aangebouwde keuken met oven, 4 pits gasfornuis, afzuigkap, gootsteen en carrouselkast; toilet; deur naar tuin aan de achterzijde en de zijkant. Eerste verdieping: kleine overloop met dakkapel en wastafel; ruimte met douche gelegenheid en extra licht door een lichtkoepel; leuke slaapkamer met dakvenster en dakkapel; zeer charmante slaapkamer met dakkapel, dakvenster en zijraam. Hier zijn de spanten nog in het zicht. BIJZONDERHEDEN - - Voor indeling en maten zie plattegronden op Funda.nl - 2-onder-1-kap-woning - Deze woning is echt heel charmant - Het betreft hier een Gemeentelijk Monument (aantrekkelijke onderhoudssubsidies!) - Gedeeltelijk kunststof en gedeeltelijk houten kozijnen - Grotendeels isolerende beglazing - Ontzettend veel bergruimte (o.a. ook in de kelder) - Heerlijke groene locatie - Veel privacy - Diverse paneeldeuren aanwezig - c.v.-ketel (2003) - Waterkelder/waterbron - Let op! Een groot deel van de huidige tuin is bij gedogen in gebruik. Op het kadaster kaartje en de plattegronden is te zien wel grond daadwerkelijk mee verkocht wordt. Over het gebruik van de overige grond kunnen we geen enkele garantie geven en zal nooit eigendom kunnen worden. - Oplevering in overleg (voorkeur nieuwe jaar)

Hipoteca berekenen

€ 269.000

Coste del comprador (estimado): € 7.230

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 5.380) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total de compra (incl. gastos de envío): € 276.230

2,78%

Anualmente

%

€ 13.450

Disponible directamente

Hipoteca estimada

Gasto mensual bruto indicativo

Basado en anualidad y plazo de 30 años

Costo mensual neto indicativo

i

Aviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (met NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (17-05-2026 03:45).

Alle características

Básico

Precio de consulta
€ 269.000 k.k.
Estado
Vendido
Tipo de oferta
koop
Uso de vivienda
permanente bewoning
Tipo de vivienda
woonhuis, 2-onder-1-kapwoning

Índice

Habitaciones
3 habitaciones
Habitaciones de dormir
2 dormitorios
Baños
1 badkamer
Pisos
2 woonlagen en een kelder

Áreas y volúmenes

Superficie construida
76 m²
Área del lote
113 m²
Contenido
317 m³
Otra zona interior
10 m²

Construcción y energía

Año de construcción
1898
Método de construcción
Bestaande bouw
Tipo de techo
Zadeldak bedekt met pannen
Aislamiento
Dubbel glas
Calefacción
Cv-ketel
Agua tibia
Cv-ketel
Caldera CV
Quinta (gas gestookt combiketel uit 2003, eigendom)
Etiqueta energética
NIET VERPLICHT

Catastral y VvE

Situación de propiedad
Volle eigendom

Espacio exterior y aparcamiento

Espacio exterior
Aan rustige weg en in woonwijk
Jardín
Achtertuin, voortuin en zijtuin
Ubicación del jardín
gelegen op het zuidoosten
Aparcar
Openbaar parkeren

Planificación

Ofrecido desde
30-09-2025
Fecha de venta
24-02-2026

Instalaciones del baño

Douche en wastafel

Características adicionales

  • Schuifpui

Mapas

Mapa de códigos postales

Mapa de códigos postales para 1951

Mapas de Google

Mapa de Velsen-Noord

Orientación geográfica y densidad de agentes inmobiliarios en Velsen-Noord

Estadísticas de vivienda y vecindario en Velsen-Noord

Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Velsen-Noord. En 2025 había 6.000 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 294.000.

Inhabitantes

6.000

Último año: 2025

Promedio WOZ

EUR 294.000

Último año: 2025

Ingreso promedio por persona

EUR 28.200

Fuente: AlleCijfers

Delitos (año actual)

370

Total registrado

Demografía y desarrollo WOZ

Habitantes por año

Habitantes por año en Velsen-Noord
Año Inhabitantes
2021 5.280
2022 5.315
2023 5.470
2024 5.710
2025 6.000

Valor WOZ por año

Valor WOZ por año en Velsen-Noord
Año Promedio WOZ
2021 EUR 194.000
2022 EUR 236.000
2023 EUR 278.000
2024 EUR 276.000
2025 EUR 294.000

Composición de los residentes

Edad

65+: 825 0-15: 1.035 15-25: 770 25-45: 1.955 45-65: 1.420

Nivel académico

Hoger

620

Praktisch

1.750

Middelbaar

2.230

Origen de los residentes (2025)

Europa

940

Nederland

3.130

Buiten Europa

1.930

"Woningvoorraad en bouwperiodes"

Tipos de viviendas

Hoekwoningen 379
Appartementen 1.100
Tussenwoningen 928
Vrijstaande woningen 27
Twee-onder-één-kap woningen 127

Período de construcción del edificio

Voor 1700 0
1700 tot 1900 5
1900 tot 1925 163
1925 tot 1950 873
1950 tot 1970 665
1970 tot 1980 74
1980 tot 1990 56
1990 tot 2000 135
2000 tot 2010 364
2010 tot 2020 46
2020 en later 177

Energía y sostenibilidad

Distribución de etiquetas energéticas

Etiqueta A

512

Etiqueta C

457

Etiqueta E

399

Etiqueta B

358

Etiqueta D

358

Etiqueta F

301

Etiqueta G

225

Etiqueta A+++

110

Etiqueta A+

84

Etiqueta A++

20

Etiqueta A++++

3

Etiqueta A+++++

2

Consumo medio de energía por año

Consumo energético medio anual en Velsen-Noord
Año Gas (m3) Electricidad (kWh)
2020 1.100 2.490
2021 1.280 2.520
2022 970 2.370
2023 860 2.260
2024 850 2.360

Consumo por tipo de vivienda

Hoekwoning

Gas: 1.080 • Electricidad: 2.740

Huurwoning

Gas: 780 • Electricidad: 1.970

Koopwoning

Gas: 980 • Electricidad: 2.670

Appartement

Gas: 700 • Electricidad: 1.890

Tussenwoning

Gas: 920 • Electricidad: 2.430

Vrijstaande woning

Gas: 1.280 • Electricidad: 2.520

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.080 • Electricidad: 2.780

Actividad empresarial en Velsen-Noord (2025)

Handel en HORECA 155
Nijverheid en energie 290
Zakelijke dienstverlening 170
Overheid, onderwijs en zorg 90
Landbouw, bosbouw en visserij 0
Vervoer, informatie en communicatie 90
Financiele diensten en onroerendgoed 30
Cultuur, recreatie en overige diensten 55

Número total de establecimientos empresariales: 880

Últimos datos delictivos

Últimos datos de delitos en Velsen-Noord
Periodo Delitos
jan 2025 47
jan 2026 34
jul 2025 31
jun 2025 31
mei 2025 40
mrt 2025 29
nov 2024 40
nov 2025 16
okt 2024 27
okt 2025 30
sep 2024 45
sep 2025 29

Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Velsen-Noord.

Preguntas frecuentes sobre vivir en Velsen-Noord

Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.

Hoeveel inwoners heeft Velsen-Noord?

Velsen-Noord telt in 2025 ongeveer 6.000 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Velsen-Noord?

De gemiddelde WOZ-waarde in Velsen-Noord is in 2025 circa € 294.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Velsen-Noord?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Velsen-Noord ligt rond € 28.200 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Velsen-Noord?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 370 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Velsen-Noord?

In Velsen-Noord komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 1.100 woningen.

Meer viviendas in Velsen-Noord

Ver más viviendas en este lugar.

Recibir ofertas gratuitas y sin compromiso

Compare múltiples agentes inmobiliarios y elija la mejor coincidencia.