Aller directement au contenu
Logo de VAN WAALWIJK VAN DOORN MAKELAARS

Grote Hout- of Koningsweg 128

1951GV Velsen-Noord • Noord-Holland

Vendu

€ 269.000 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 7.230

2 % de taxe sur le transfert (€ 5.380) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 276.230

Prix d'achat /m²: € 3.539

Galerie de photos

Description

KARAKTERISTIEK HALFVRIJSTAAND SPOORWACHTERSHUIS Op een unieke plek in Velsen-Noord, omgeven door groen en met veel privacy, ligt deze leuke 2-onder-1 kap-woning. Dit ontzettend leuke en karakteristieke spoorwachtershuis is heel charmant. Op de begane grond bevindt zich de gezellige living met leuk zicht richting het plantsoen. Op de etage bevinden zich thans 2 slaapkamers en de douchegelegenheid. Op een fijne locatie in Velsen-Noord, met supermarkt, kapper, bakkerij en drogist op loopafstand. De woning ligt ook ontzettend dichtbij Beverwijk, daar vindt u een leuke winkelstraat, bioscoop en openbaar vervoer- voorzieningen. Aan de andere bevindt zit Wijk aan Zee, waar u heerlijk naar het strand kunt gaan. Kortom een fijne en centrale locatie dus! INDELING - Kelder: enkele treden naar een royale bergruimte. Begane grond: voortuin; entree; meterkast met 3 groepen en bergruimte; garderoberuimte; trapopgang; deur naar achterkamer, hier bevindt zich thans het eetgedeelte met vaste kast onder de trap en de toegang tot de ruime kelder; woonkamer met ontzettend leuk uitzicht op plantsoen en een schuifpui naar de zij tuin; aangebouwde keuken met oven, 4 pits gasfornuis, afzuigkap, gootsteen en carrouselkast; toilet; deur naar tuin aan de achterzijde en de zijkant. Eerste verdieping: kleine overloop met dakkapel en wastafel; ruimte met douche gelegenheid en extra licht door een lichtkoepel; leuke slaapkamer met dakvenster en dakkapel; zeer charmante slaapkamer met dakkapel, dakvenster en zijraam. Hier zijn de spanten nog in het zicht. BIJZONDERHEDEN - - Voor indeling en maten zie plattegronden op Funda.nl - 2-onder-1-kap-woning - Deze woning is echt heel charmant - Het betreft hier een Gemeentelijk Monument (aantrekkelijke onderhoudssubsidies!) - Gedeeltelijk kunststof en gedeeltelijk houten kozijnen - Grotendeels isolerende beglazing - Ontzettend veel bergruimte (o.a. ook in de kelder) - Heerlijke groene locatie - Veel privacy - Diverse paneeldeuren aanwezig - c.v.-ketel (2003) - Waterkelder/waterbron - Let op! Een groot deel van de huidige tuin is bij gedogen in gebruik. Op het kadaster kaartje en de plattegronden is te zien wel grond daadwerkelijk mee verkocht wordt. Over het gebruik van de overige grond kunnen we geen enkele garantie geven en zal nooit eigendom kunnen worden. - Oplevering in overleg (voorkeur nieuwe jaar)

Prêt immobilier berekenen

€ 269.000

Coûts d'achat (estimés): € 7.230

2 % de taxe sur le transfert (€ 5.380) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 276.230

2,78%

Annuellement

%

€ 13.450

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (met NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (17-05-2026 03:45).

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 269.000 k.k.
Statut
Vendu
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
woonhuis, 2-onder-1-kapwoning

Plan

Chambres
3 chambres
Chambres de coucher
2 chambres de coucher
Salles de bain
1 badkamer
Parquets
2 woonlagen en een kelder

Surfaces et volumes

Superficie habitable
76 m²
Superficie du terrain
113 m²
Contenu
317 m³
Autre espace intérieur
10 m²

Bâtiment et énergie

Année de construction
1898
Mode de construction
Bestaande bouw
Type de toit
Zadeldak bedekt met pannen
Isolation
Dubbel glas
Chauffage
Cv-ketel
Eau chaude
Cv-ketel
Chaudière
Quinta (gas gestookt combiketel uit 2003, eigendom)
Label\u00e9nergie
NIET VERPLICHT

Cadastral et VvE

Situation de propriété
Volle eigendom

Espace extérieur et parking

Espace extérieur
Aan rustige weg en in woonwijk
Jardin
Achtertuin, voortuin en zijtuin
Emplacement jardin
gelegen op het zuidoosten
Parkieren
Openbaar parkeren

Planification

Proposé depuis
30-09-2025
Date de vente
24-02-2026

Équipements de la salle de bain

Douche en wastafel

Caractéristiques supplémentaires

  • Schuifpui

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 1951

Google Maps

Carte de Velsen-Noord

Orientation géographique et densité d'agents immobiliers dans Velsen-Noord

Chiffres de logement et de quartier dans Velsen-Noord

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Velsen-Noord. En 2025 étaient 6.000 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 294.000.

Résidents

6.000

Dernière année: 2025

Moyenne WOZ

EUR 294.000

Dernière année: 2025

Revenu moyen par personne.

EUR 28.200

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

370

Total enregistré

Démographie et développement WOZ

Résidents par an

Inhabitants per year in Velsen-Noord
Année Résidents
2021 5.280
2022 5.315
2023 5.470
2024 5.710
2025 6.000

Valeur WOZ par an

Valeur WOZ par an en Velsen-Noord
Année Moyenne WOZ
2021 EUR 194.000
2022 EUR 236.000
2023 EUR 278.000
2024 EUR 276.000
2025 EUR 294.000

Composition des résidents

Construition d'âge

65+: 825 0-15: 1.035 15-25: 770 25-45: 1.955 45-65: 1.420

Niveau d'enseignement

Hoger

620

Praktisch

1.750

Middelbaar

2.230

Origine des habitants (2025)

Europa

940

Nederland

3.130

Buiten Europa

1.930

Stock de logements et périodes de construction

Types de logements

Hoekwoningen 379
Appartementen 1.100
Tussenwoningen 928
Vrijstaande woningen 27
Twee-onder-één-kap woningen 127

Période de construction des bâtiments

Voor 1700 0
1700 tot 1900 5
1900 tot 1925 163
1925 tot 1950 873
1950 tot 1970 665
1970 tot 1980 74
1980 tot 1990 56
1990 tot 2000 135
2000 tot 2010 364
2010 tot 2020 46
2020 en later 177

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette A

512

Étiquette C

457

Étiquette E

399

Étiquette B

358

Étiquette D

358

Étiquette F

301

Étiquette G

225

Étiquette A+++

110

Étiquette A+

84

Étiquette A++

20

Étiquette A++++

3

Étiquette A+++++

2

Consommation moyenne d'énergie par an

Consommation moyenne d'énergie par an en Velsen-Noord
Année Gaz (m3) Électricité (kWh)
2020 1.100 2.490
2021 1.280 2.520
2022 970 2.370
2023 860 2.260
2024 850 2.360

Consommation par type de logement

Hoekwoning

Gaz: 1.080 • Électricité: 2.740

Huurwoning

Gaz: 780 • Électricité: 1.970

Koopwoning

Gaz: 980 • Électricité: 2.670

Appartement

Gaz: 700 • Électricité: 1.890

Tussenwoning

Gaz: 920 • Électricité: 2.430

Vrijstaande woning

Gaz: 1.280 • Électricité: 2.520

Twee-onder-één-kap woning

Gaz: 1.080 • Électricité: 2.780

Activité dans Velsen-Noord (2025)

Handel en HORECA 155
Nijverheid en energie 290
Zakelijke dienstverlening 170
Overheid, onderwijs en zorg 90
Landbouw, bosbouw en visserij 0
Vervoer, informatie en communicatie 90
Financiele diensten en onroerendgoed 30
Cultuur, recreatie en overige diensten 55

Nombre total d'établissements: 880

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Velsen-Noord
Période Délits
jan 2025 47
jan 2026 34
jul 2025 31
jun 2025 31
mei 2025 40
mrt 2025 29
nov 2024 40
nov 2025 16
okt 2024 27
okt 2025 30
sep 2024 45
sep 2025 29

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Velsen-Noord.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Velsen-Noord

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Hoeveel inwoners heeft Velsen-Noord?

Velsen-Noord telt in 2025 ongeveer 6.000 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Velsen-Noord?

De gemiddelde WOZ-waarde in Velsen-Noord is in 2025 circa € 294.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Velsen-Noord?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Velsen-Noord ligt rond € 28.200 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Velsen-Noord?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 370 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Velsen-Noord?

In Velsen-Noord komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 1.100 woningen.

Meer maisons in Velsen-Noord

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Obtenir des devis gratuits et sans engagement

Comparez plusieurs courtiers et choisissez la meilleure correspondance.