Ir directamente al contenido
Logotipo de ERA Focus Makelaars Kennemerland B.V.

Vinkenkrogtlaan 13

1951KK Velsen-Noord • Noord-Holland

Vendido

€ 350.000 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 8.850

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 7.000) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 358.850

Precio de compra /m²: € 3.608

Galería de fotos

Descripción

Welkom aan de Vinkenkrogtlaan 13 in Velsen-Noord – een verrassend ruime en goed onderhouden eengezinswoning waar u zich direct thuis zult voelen. Deze in 1961 gebouwde woning biedt met een gebruiksoppervlakte van 97 m² en een perceel van 152 m² alle ruimte voor comfortabel gezinsleven. De lichte woonkamer sluit naadloos aan op een keurige semi-open keuken, voorzien van diverse inbouwapparatuur, wat koken hier tot een plezier maakt. Op de eerste verdieping bevinden zich drie slaapkamers en op de tweede verdieping een vierde, ideaal als extra slaapkamer, werkkamer of hobbyruimte. De verzorgde, diepe achtertuin ligt op het noordwesten en biedt volop privacy en heerlijke middag- en avondzon. Dankzij energielabel C woont u hier bovendien energiezuinig. De ligging is uitermate gunstig: winkels, scholen en uitvalswegen bevinden zich in de directe omgeving en het NS-station Beverwijk is binnen 5 à 10 minuten per fiets bereikbaar. Een fijne gezinswoning op een centrale locatie – klaar voor een nieuwe bewoner. Indeling Begane grond: entree, hal, meterkast, trapopgang, trapkast, toilet met fontein, toegang naar de doorzonwoonkamer met openslaande deuren naar de achtertuin, semi open keuken v.v. inbouwapparatuur, toegang naar de achtertuin. Eerste verdieping: overloop, drie slaapkamers waarvan één met balkon en één met toilet, badkamer v.v. douche, wastafel met meubel. Tweede verdieping: middels vaste trap naar voorzolder, opstelling/aansluiting wasmachine en ccv-ketel, toegang naar (werk/slaap)kamer met dakramen en berging. in de achtertuin staat een vrijstaande stenen berging v.v. elektra. Bijzonderheden - energielabel C; - gelegen een kindvriendelijke woonwijk; - achtertuin ligt op het noordwesten; - vrijstaande stenen berging voorzien van elektra; - ideaal gelegen ten opzichte van winkels, scholen en uitvalswegen; - NS station Beverwijk op 5-10 minuten fietsafstand. Interesse in deze woning?! Schakel direct uw eigen NVM-aankoopmakelaar in. Uw NVM-aankoopmakelaar komt op voor úw belang en bespaart u tijd, geld en zorgen. Adressen van collega NVM-aankoopmakelaars vindt u op Funda.

Hipoteca berekenen

€ 350.000

Coste del comprador (estimado): € 8.850

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 7.000) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total de compra (incl. gastos de envío): € 358.850

2,78%

Anualmente

%

€ 17.500

Disponible directamente

Hipoteca estimada

Gasto mensual bruto indicativo

Basado en anualidad y plazo de 30 años

Costo mensual neto indicativo

i

Aviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (met NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (10-05-2026 03:45).

Alle características

Básico

Precio de consulta
€ 350.000 k.k.
Estado
Vendido
Tipo de oferta
koop
Uso de vivienda
permanente bewoning
Tipo de vivienda
woonhuis, tussenwoning

Índice

Habitaciones
5 habitaciones
Habitaciones de dormir
4 dormitorios
Baños
1 badkamer en 2 aparte toiletten
Pisos
3 woonlagen

Áreas y volúmenes

Superficie construida
97 m²
Área del lote
152 m²
Contenido
342 m³
Espacio exterior vinculado al edificio
5 m²
Espacio de almacenamiento externo
7 m²
Área del jardín trasero
70 m²

Construcción y energía

Año de construcción
1961
Método de construcción
Bestaande bouw
Tipo de techo
Zadeldak bedekt met pannen
Aislamiento
Dakisolatie en dubbel glas
Calefacción
Cv-ketel
Agua tibia
Cv-ketel
Caldera CV
Atag (gas gestookt combiketel uit 2011, eigendom)
Etiqueta energética
C

Catastral y VvE

Situación de propiedad
Volle eigendom

Espacio exterior y aparcamiento

Espacio exterior
Aan rustige weg en in woonwijk
Jardín
Achtertuin en voortuin
Ubicación del jardín
gelegen op het noordwesten bereikbaar via achterom
Rescate
Vrijstaande stenen berging
Aparcar
Openbaar parkeren

Planificación

Ofrecido desde
09-07-2025
Fecha de venta
09-09-2025

Instalaciones del baño

Douche, wastafel, en wastafelmeubel

Características adicionales

  • Buitenzonwering
  • dakraam
  • mechanische ventilatie
  • en TV kabel

Mapas

Mapa de códigos postales

Mapa de códigos postales para 1951

Mapas de Google

Mapa de Velsen-Noord

Orientación geográfica y densidad de agentes inmobiliarios en Velsen-Noord

Estadísticas de vivienda y vecindario en Velsen-Noord

Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Velsen-Noord. En 2025 había 6.000 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 294.000.

Inhabitantes

6.000

Último año: 2025

Promedio WOZ

EUR 294.000

Último año: 2025

Ingreso promedio por persona

EUR 28.200

Fuente: AlleCijfers

Delitos (año actual)

370

Total registrado

Demografía y desarrollo WOZ

Habitantes por año

Habitantes por año en Velsen-Noord
Año Inhabitantes
2021 5.280
2022 5.315
2023 5.470
2024 5.710
2025 6.000

Valor WOZ por año

Valor WOZ por año en Velsen-Noord
Año Promedio WOZ
2021 EUR 194.000
2022 EUR 236.000
2023 EUR 278.000
2024 EUR 276.000
2025 EUR 294.000

Composición de los residentes

Edad

65+: 825 0-15: 1.035 15-25: 770 25-45: 1.955 45-65: 1.420

Nivel académico

Hoger

620

Praktisch

1.750

Middelbaar

2.230

Origen de los residentes (2025)

Europa

940

Nederland

3.130

Buiten Europa

1.930

"Woningvoorraad en bouwperiodes"

Tipos de viviendas

Hoekwoningen 379
Appartementen 1.100
Tussenwoningen 928
Vrijstaande woningen 27
Twee-onder-één-kap woningen 127

Período de construcción del edificio

Voor 1700 0
1700 tot 1900 5
1900 tot 1925 163
1925 tot 1950 873
1950 tot 1970 665
1970 tot 1980 74
1980 tot 1990 56
1990 tot 2000 135
2000 tot 2010 364
2010 tot 2020 46
2020 en later 177

Energía y sostenibilidad

Distribución de etiquetas energéticas

Etiqueta A

512

Etiqueta C

457

Etiqueta E

399

Etiqueta B

358

Etiqueta D

358

Etiqueta F

301

Etiqueta G

225

Etiqueta A+++

110

Etiqueta A+

84

Etiqueta A++

20

Etiqueta A++++

3

Etiqueta A+++++

2

Consumo medio de energía por año

Consumo energético medio anual en Velsen-Noord
Año Gas (m3) Electricidad (kWh)
2020 1.100 2.490
2021 1.280 2.520
2022 970 2.370
2023 860 2.260
2024 850 2.360

Consumo por tipo de vivienda

Hoekwoning

Gas: 1.080 • Electricidad: 2.740

Huurwoning

Gas: 780 • Electricidad: 1.970

Koopwoning

Gas: 980 • Electricidad: 2.670

Appartement

Gas: 700 • Electricidad: 1.890

Tussenwoning

Gas: 920 • Electricidad: 2.430

Vrijstaande woning

Gas: 1.280 • Electricidad: 2.520

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.080 • Electricidad: 2.780

Actividad empresarial en Velsen-Noord (2025)

Handel en HORECA 155
Nijverheid en energie 290
Zakelijke dienstverlening 170
Overheid, onderwijs en zorg 90
Landbouw, bosbouw en visserij 0
Vervoer, informatie en communicatie 90
Financiele diensten en onroerendgoed 30
Cultuur, recreatie en overige diensten 55

Número total de establecimientos empresariales: 880

Últimos datos delictivos

Últimos datos de delitos en Velsen-Noord
Periodo Delitos
jan 2025 47
jan 2026 34
jul 2025 31
jun 2025 31
mei 2025 40
mrt 2025 29
nov 2024 40
nov 2025 16
okt 2024 27
okt 2025 30
sep 2024 45
sep 2025 29

Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Velsen-Noord.

Preguntas frecuentes sobre vivir en Velsen-Noord

Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.

Hoeveel inwoners heeft Velsen-Noord?

Velsen-Noord telt in 2025 ongeveer 6.000 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Velsen-Noord?

De gemiddelde WOZ-waarde in Velsen-Noord is in 2025 circa € 294.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Velsen-Noord?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Velsen-Noord ligt rond € 28.200 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Velsen-Noord?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 370 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Velsen-Noord?

In Velsen-Noord komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 1.100 woningen.

Meer viviendas in Velsen-Noord

Ver más viviendas en este lugar.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.