Ir directamente al contenido
Logotipo de Uiting Makelaars

Gebroeders Wienerstraat 24

5913XV Venlo • Limburg

Vendido

€ 479.000 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 11.430

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 9.580) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 490.430

Precio de compra /m²: € 2.834

Galería de fotos

Descripción

Op een gewilde locatie in Venlo – Oost gelegen bijzonder ruime hoekwoning. De uitgebouwde woning is de afgelopen jaren volledig gemoderniseerd, luxe afgewerkt en o.a. voorzien van een grote woonkamer met een sfeervolle haard, aangename airconditioning en een luxe keukenopstelling, een inpandig te bereiken garage, maar liefst 5 slaapkamers, 2 luxe badkamers, meer dan voldoende bergruimte en een fraaie tuin met een eigen oprit. Diverse voorzieningen (o.a. verschillende winkels en basisschool ‘Willibrordus’), het centrum van Venlo en de aansluiting op het autosnelwegen netwerk zijn op korte afstand gelegen. Kelder: De kelder (circa 16 m2) is bereikbaar via de hal en voorzien van de groepenkast (2017). Begane grond: Entree, de hal voorzien van laminaat (2022), het betegelde, luxe toilet (2023) is voorzien van een fonteintje, de trapopgang naar de 1e verdieping (trapbekleding 2022) en de doorgang naar de woonkamer. De grote, uitgebouwde woonkamer (circa 59 m2) is voorzien van een pvc-vloer (2017), een sfeervolle haard (2017), een schuifpui naar de tuin en de keuken. De keuken is voorzien van een luxe keukenopstelling (2017) met een spoel-/werkeiland met een spoelbak en een close-in boiler. Daarnaast is de keuken voorzien van een 5-pits gaskookplaat, een afzuigkap, een combi-oven met magnetronfunctie, een vaatwasser en een koelkast. Via de woonkamer is tevens de garage te bereiken. De verwarmde garage (circa 19 m2) is voorzien van openslaande deuren naar de oprit, een stortbakje, de wasmachine aansluiting en een deur naar de tuin. 1e Verdieping: Overloop voorzien van laminaat (2022) en de trapopgang naar de 2e verdieping, slaapkamer 1 (circa 8 m2) voorzien van vloerbedekking, slaapkamer 2 (circa 11 m2) voorzien van vloerbedekking en diverse kasten en slaapkamer 3 (circa 17 m2) voorzien van vloerbedekking en aangename airconditioning (2020). Via de overloop is tevens de badkamer te bereiken. De luxe badkamer (2019) is voorzien van een inloopdouche, een toilet en een dubbele wastafel met een wastafelmeubel. ? 2e Verdieping: Overloop voorzien van laminaat, de c.v.-ruimte met de ‘Itho Daalderop’ HR-combi c.v.-installatie (2015, laatste onderhoud 2022) en 2 slaapkamers. De slaapkamers (resp. circa 13 m2 en 16 m2) zijn voorzien van vloerbedekking. Via de overloop is tevens de 2e badkamer te bereiken. De luxe badkamer (2022) is voorzien van een ligbad en een wastafel met een wastafelmeubel. Tuin: De woning is omgeven door een fraaie tuin met een eigen oprit (2020) aan de voorzijde. De achtertuin is gelegen op het zuidoosten en voorzien van een terras met een zonnescherm (2018), kunstgras (2023), borders en een grondwaterput. Algemeen: Bouwjaar: 1967, perceel oppervlakte: 286 m2, inhoud: circa 638 m3, gebruiksoppervlakte wonen: circa 169 m2, overige inpandige ruimte: circa 36 m2. De bijzonder ruime, uitgebouwde hoekwoning is volledig gemoderniseerd, luxe afgewerkt en voorzien van kunststof kozijnen met isolerende beglazing en rolluiken. Het plat dak van de aanbouw dateert van 2017. Het plat dak van de woning is in 2018 vervangen. In 2018 zijn tevens 13 zonnepanelen op het dak geplaatst. De voor- en achtergevel zijn in 2020 gereinigd en opnieuw gevoegd. Het energielabel is in 2016 opgemaakt, daarna zijn nog diverse energiebesparende maatregelen gerealiseerd. Diverse voorzieningen (o.a. verschillende winkels en basisschool ‘Willibrordus’), het centrum van Venlo en de aansluiting op het autosnelwegen netwerk zijn op korte afstand gelegen.

Hipoteca berekenen

€ 479.000

Coste del comprador (estimado): € 11.430

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 9.580) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total de compra (incl. gastos de envío): € 490.430

3,04%

Anualmente

%

€ 23.950

Disponible directamente

Hipoteca estimada

Gasto mensual bruto indicativo

Basado en anualidad y plazo de 30 años

Costo mensual neto indicativo

i

Aviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (zonder NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (14-05-2026 03:45). Se ha tomado en cuenta un 80% de hipoteca del valor de mercado para el caso de no ser NHG.

Alle características

Básico

Precio de consulta
€ 479.000 k.k.
Estado
Vendido
Tipo de oferta
koop
Uso de vivienda
permanente bewoning
Tipo de vivienda
woonhuis, hoekwoning

Índice

Habitaciones
6 habitaciones
Habitaciones de dormir
5 dormitorios
Baños
2 badkamers en 1 apart toilet
Pisos
3 woonlagen

Áreas y volúmenes

Superficie construida
169 m²
Área del lote
286 m²
Contenido
638 m³
Otra zona interior
36 m²

Construcción y energía

Año de construcción
1967
Método de construcción
Bestaande bouw
Tipo de techo
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Aislamiento
Dakisolatie en dubbel glas
Calefacción
Cv-ketel en houtkachel
Agua tibia
Cv-ketel en elektrische boiler
Caldera CV
Itho Daalderop HR combi c.v.-installatie (gas gestookt combiketel uit 2015, eigendom)
Etiqueta energética
C

Catastral y VvE

Situación de propiedad
Volle eigendom

Espacio exterior y aparcamiento

Espacio exterior
Aan rustige weg en in woonwijk
Jardín
Tuin rondom
Tipo de garaje
Aangebouwde stenen garage
Capacidad del garaje
1 coche(s)

Planificación

Ofrecido desde
27-09-2025
Fecha de venta
21-02-2026

Instalaciones del baño

Dubbele wastafel, inloopdouche, toilet, wastafelmeubel, ligbad, en wastafel

Instalaciones de garaje

Elektra, verwarming en stromend water

Características adicionales

  • Airconditioning
  • buitenzonwering
  • rolluiken
  • rookkanaal
  • schuifpui
  • TV kabel
  • en zonnepanelen

Mapas

Mapa de códigos postales

Mapa de códigos postales para 5913

Mapas de Google

Mapa de Venlo

Descubra donde están activos los agentes inmobiliarios en Venlo

Estadísticas de vivienda y vecindario en Venlo

Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Venlo. En 2025 había 70.045 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 308.186.

Inhabitantes

70.045

Último año: 2025

Promedio WOZ

EUR 308.186

Último año: 2025

Ingreso promedio por persona

EUR 28.855

Fuente: AlleCijfers

Delitos (año actual)

4.868

Total registrado

Demografía y desarrollo WOZ

Habitantes por año

Habitantes por año en Venlo
Año Inhabitantes
2021 68.600
2022 68.680
2023 69.440
2024 69.795
2025 70.045

Valor WOZ por año

Valor WOZ por año en Venlo
Año Promedio WOZ
2021 EUR 221.171
2022 EUR 237.703
2023 EUR 281.775
2024 EUR 283.295
2025 EUR 308.186

Composición de los residentes

Edad

65+: 15.670 0-15: 9.445 15-25: 8.245 25-45: 17.860 45-65: 18.815

Nivel académico

Hoger

14.350

Praktisch

17.080

Middelbaar

21.990

Origen de los residentes (2025)

Europa

12.615

Nederland

44.545

Buiten Europa

12.885

"Woningvoorraad en bouwperiodes"

Tipos de viviendas

Hoekwoningen 5.002
Appartementen 13.528
Tussenwoningen 11.702
Vrijstaande woningen 2.724
Twee-onder-één-kap woningen 1.790

Período de construcción del edificio

Voor 1700 23
1700 tot 1900 316
1900 tot 1925 1.575
1925 tot 1950 3.218
1950 tot 1970 6.994
1970 tot 1980 4.507
1980 tot 1990 3.927
1990 tot 2000 2.517
2000 tot 2010 1.563
2010 tot 2020 869
2020 en later 616

Energía y sostenibilidad

Distribución de etiquetas energéticas

Etiqueta C

9.166

Etiqueta A

7.392

Etiqueta B

6.085

Etiqueta D

3.311

Etiqueta E

2.910

Etiqueta F

2.302

Etiqueta G

2.015

Etiqueta A+

654

Etiqueta A++

427

Etiqueta A+++

418

Etiqueta A++++

239

Etiqueta A+++++

25

Consumo medio de energía por año

Consumo energético medio anual en Venlo
Año Gas (m3) Electricidad (kWh)
2020 1.182 2.774
2021 1.327 2.800
2022 1.036 2.640
2023 868 2.522
2024 845 2.567

Consumo por tipo de vivienda

Hoekwoning

Gas: 1.016 • Electricidad: 2.803

Huurwoning

Gas: 741 • Electricidad: 2.001

Koopwoning

Gas: 991 • Electricidad: 2.962

Appartement

Gas: 618 • Electricidad: 1.798

Tussenwoning

Gas: 915 • Electricidad: 2.645

Vrijstaande woning

Gas: 1.523 • Electricidad: 4.267

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.170 • Electricidad: 3.229

Actividad empresarial en Venlo (2025)

Handel en HORECA 2.025
Nijverheid en energie 1.080
Zakelijke dienstverlening 1.925
Overheid, onderwijs en zorg 1.465
Landbouw, bosbouw en visserij 135
Vervoer, informatie en communicatie 665
Financiele diensten en onroerendgoed 430
Cultuur, recreatie en overige diensten 970

Número total de establecimientos empresariales: 8.690

Últimos datos delictivos

Últimos datos de delitos en Venlo
Periodo Delitos
jan 2025 436
jan 2026 396
jul 2025 379
jun 2025 396
mei 2025 404
mrt 2025 415
nov 2024 449
nov 2025 402
okt 2024 403
okt 2025 481
sep 2024 359
sep 2025 375

Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Venlo.

Preguntas frecuentes sobre vivir en Venlo

Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.

Hoeveel inwoners heeft Venlo?

Venlo telt in 2025 ongeveer 70.045 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Venlo?

De gemiddelde WOZ-waarde in Venlo is in 2025 circa € 308.186.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Venlo?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Venlo ligt rond € 28.855 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Venlo?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 4.868 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Venlo?

In Venlo komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 13.528 woningen.

Meer viviendas in Venlo

Ver más viviendas en este lugar.

Recibir ofertas gratuitas y sin compromiso

Compare múltiples agentes inmobiliarios y elija la mejor coincidencia.