Ir directamente al contenido
Logotipo de Bonthuis Vaartjes Makelaars (aangesloten bij NVM)

Doeveslag 62

8325AL Vollenhove • Overijssel

Vendido

€ 295.000 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 7.750

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 5.900) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 302.750

Precio de compra /m²: € 3.138

Galería de fotos

Descripción

Eindwoning met zonnige tuin en vrijstaande berging in Vollenhove Vraag jij je af waar jouw volgende thuis is? Misschien is dit 'm wel! Deze lichte en sfeervolle eindwoning is ideaal gelegen in een rustige woonwijk in Vollenhove. Met een fijne woonkeuken, drie comfortabele slaapkamers en een zonnige tuin op het zuidwesten, is dit een plek waar je je direct thuis zult voelen. De woning staat op een perceel van ca. 165 m² en beschikt over een vrijstaande stenen berging mét overkapping – perfect voor je fietsen, gereedschap of als knusse loungeplek. Waarom jij deze woning niet wilt missen: -Lichte woonkamer met half open woonkeuken -Drie goed ingedeelde slaapkamers -Zonnige achtertuin op het zuidwesten met achterom -Vrijstaande stenen berging met praktische overkapping -Extra bergruimte op de zolder INDELING Begane grond: Je komt binnen in de hal met meterkast, toilet, vaste kast met wasmachineaansluiting, handige kelderkast en trapopgang naar boven. De gezellige woonkamer staat in open verbinding met de woonkeuken, die is uitgerust met gaskookplaat, vaatwasser, koelkast, oven en afzuigkap. Vanuit de keuken stap je zo de zonnige achtertuin in. Eerste verdieping: Overloop met toegang tot drie slaapkamers, alle voorzien van vaste kasten. De nette badkamer beschikt over een douche, wastafelmeubel en een tweede toilet. Vliering: Via een vlizotrap bereik je de ruime bergzolder met de opstelling voor de CV-ketel en volop bergruimte. "Wonen met historie en natuur om de hoek" Vollenhove kent een rijke historie en sfeervol centrum met oude panden, gezellige terrassen en de jachthaven. Een heerlijke plek om te wonen, waar historie en gezelligheid samenkomen. Daarbij is de ligging bijzonder gunstig: binnen een half uur bereik je Kampen, Zwolle of Emmeloord en via de A6 ben je al snel op weg richting de Randstad of het noorden. Ook natuurliefhebbers zitten hier goed: natuurgebieden de Wieden en Weerribben liggen om de hoek, ideaal voor fietsen, wandelen en varen. Daarnaast zijn de dagelijkse voorzieningen dichtbij en goed bereikbaar. Denk aan een basisschool, sportvelden, een multifunctioneel centrum en diverse winkels op loopafstand – alles wat je nodig hebt voor een comfortabel en praktisch woongenot. Zie jij jezelf al thuiskomen in deze mooie eindwoning? Wees er snel bij, want zulke kansen zijn zó verdwenen! Bel Bonthuis Vaartjes Makelaars en maak direct een afspraak voor een bezichtiging.

Hipoteca berekenen

€ 295.000

Coste del comprador (estimado): € 7.750

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 5.900) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total de compra (incl. gastos de envío): € 302.750

2,78%

Anualmente

%

€ 14.750

Disponible directamente

Hipoteca estimada

Gasto mensual bruto indicativo

Basado en anualidad y plazo de 30 años

Costo mensual neto indicativo

i

Aviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (met NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (11-05-2026 03:45).

Alle características

Básico

Precio de consulta
€ 295.000 k.k.
Estado
Vendido
Tipo de oferta
koop
Uso de vivienda
permanente bewoning
Tipo de vivienda
woonhuis, eindwoning

Índice

Habitaciones
4 habitaciones
Habitaciones de dormir
3 dormitorios
Baños
1 badkamer en 1 apart toilet
Pisos
2 woonlagen en een vliering

Áreas y volúmenes

Superficie construida
94 m²
Área del lote
165 m²
Contenido
320 m³
Otra zona interior
19 m²
Espacio de almacenamiento externo
15 m²
Área del jardín trasero
60 m²

Construcción y energía

Año de construcción
1968
Método de construcción
Bestaande bouw
Tipo de techo
Zadeldak bedekt met pannen
Aislamiento
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie
Calefacción
Cv-ketel
Agua tibia
Cv-ketel
Caldera CV
Intergas (gas gestookt combiketel uit 2014, eigendom)
Etiqueta energética
A

Catastral y VvE

Situación de propiedad
Volle eigendom

Espacio exterior y aparcamiento

Espacio exterior
In woonwijk
Jardín
Achtertuin en voortuin
Ubicación del jardín
gelegen op het zuidwesten bereikbaar via achterom
Rescate
Vrijstaande stenen berging
Aparcar
Openbaar parkeren

Planificación

Ofrecido desde
08-10-2025
Fecha de venta
25-02-2026

Instalaciones del baño

Douche, toilet, en wastafelmeubel

Características adicionales

  • Buitenzonwering
  • rolluiken
  • en TV kabel

Mapas

Mapa de códigos postales

Mapa de códigos postales para 8325

Mapas de Google

Vista geográfica Vollenhove

Orientación geográfica y densidad de agentes inmobiliarios en Vollenhove

Estadísticas de vivienda y vecindario en Vollenhove

Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Vollenhove. En 2025 había 4.365 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 289.000.

Inhabitantes

4.365

Último año: 2025

Promedio WOZ

EUR 289.000

Último año: 2025

Ingreso promedio por persona

EUR 30.200

Fuente: AlleCijfers

Delitos (año actual)

89

Total registrado

Demografía y desarrollo WOZ

Habitantes por año

Habitantes por año en Vollenhove
Año Inhabitantes
2021 4.290
2022 4.340
2023 4.370
2024 4.390
2025 4.365

Valor WOZ por año

Valor WOZ por año en Vollenhove
Año Promedio WOZ
2021 EUR 211.000
2022 EUR 233.000
2023 EUR 264.000
2024 EUR 274.000
2025 EUR 289.000

Composición de los residentes

Edad

65+: 1.075 0-15: 725 15-25: 485 25-45: 1.035 45-65: 1.050

Nivel académico

Hoger

690

Praktisch

970

Middelbaar

1.480

Origen de los residentes (2025)

Europa

235

Nederland

3.825

Buiten Europa

305

"Woningvoorraad en bouwperiodes"

Tipos de viviendas

Hoekwoningen 454
Appartementen 287
Tussenwoningen 615
Vrijstaande woningen 359
Twee-onder-één-kap woningen 261

Período de construcción del edificio

Voor 1700 23
1700 tot 1900 68
1900 tot 1925 90
1925 tot 1950 72
1950 tot 1970 485
1970 tot 1980 432
1980 tot 1990 239
1990 tot 2000 227
2000 tot 2010 126
2010 tot 2020 192
2020 en later 48

Energía y sostenibilidad

Distribución de etiquetas energéticas

Etiqueta C

540

Etiqueta A

473

Etiqueta B

418

Etiqueta D

174

Etiqueta G

160

Etiqueta F

65

Etiqueta E

54

Etiqueta A+++

46

Etiqueta A++

38

Etiqueta A+

19

Etiqueta A++++

4

Etiqueta A+++++

3

Consumo medio de energía por año

Consumo energético medio anual en Vollenhove
Año Gas (m3) Electricidad (kWh)
2020 1.260 2.760
2021 1.400 2.770
2022 1.100 2.640
2023 930 2.570
2024 900 2.610

Consumo por tipo de vivienda

Hoekwoning

Gas: 960 • Electricidad: 2.480

Huurwoning

Gas: 770 • Electricidad: 2.060

Koopwoning

Gas: 1.050 • Electricidad: 2.940

Appartement

Gas: 620 • Electricidad: 1.530

Tussenwoning

Gas: 830 • Electricidad: 2.420

Vrijstaande woning

Gas: 1.260 • Electricidad: 3.600

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.000 • Electricidad: 2.780

Actividad empresarial en Vollenhove (2025)

Handel en HORECA 95
Nijverheid en energie 95
Zakelijke dienstverlening 95
Overheid, onderwijs en zorg 65
Landbouw, bosbouw en visserij 20
Vervoer, informatie en communicatie 15
Financiele diensten en onroerendgoed 20
Cultuur, recreatie en overige diensten 50

Número total de establecimientos empresariales: 455

Últimos datos delictivos

Últimos datos de delitos en Vollenhove
Periodo Delitos
jan 2025 7
jan 2026 2
jul 2025 8
jun 2025 18
mei 2025 2
mrt 2025 6
nov 2024 3
nov 2025 7
okt 2024 2
okt 2025 2
sep 2024 3
sep 2025 4

Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Vollenhove.

Preguntas frecuentes sobre vivir en Vollenhove

Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.

Hoeveel inwoners heeft Vollenhove?

Vollenhove telt in 2025 ongeveer 4.365 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Vollenhove?

De gemiddelde WOZ-waarde in Vollenhove is in 2025 circa € 289.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Vollenhove?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Vollenhove ligt rond € 30.200 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Vollenhove?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 89 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Vollenhove?

In Vollenhove komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 615 woningen.

Meer viviendas in Vollenhove

Ver más viviendas en este lugar.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.