Ir directamente al contenido
Logotipo de Bloemendal Makelaardij

Julius de Haasstraat 25

7672AP Vriezenveen • Overijssel

Disponible

€ 309.000 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 8.030

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 6.180) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 317.030

Precio de compra /m²: € 3.815

Galería de fotos

Julius de Haasstraat 25 Vriezenveen
Foto 43

Descripción

Starters opgelet! Zoek jij een fijne woning in een rustige wijk van Vriezenveen? Dan is deze tussenwoning aan de Julius de Haasstraat 25 de woning die je zoekt! In de loop van de jaren is de woning op diverse fronten verbeterd, denk hierbij aan kunststof kozijnen met HR++ glas, 6 zonnepanelen en airconditioning op de begane grond. Mede hierdoor heeft de woning een mooi energielabel A+ gekregen. De woning beschikt over een gezellige woonkamer en halfopen keuken op de begane grond, 3 fijne slaapkamers en een badkamer op de eerste verdieping en een praktische bergzolder. Qua ligging zit je hier ook goed! De woning ligt in een rustige wijk en binnen 5 minuutjes fietsen ben je bij de supermarkt. Hierdoor zijn ook andere voorzieningen zoals (basis)scholen goed te bereiken. Ook plaatsen als Almelo, Wierden, Vroomshoop en Nijverdal zijn goed aan te rijden. Indeling Begane grond: je komt de woning binnen in de hal waar je de meterkast, het toilet met fonteintje en de trapopgang naar de eerste verdieping aantreft. Vanuit de hal kom je in de tuingerichte woonkamer. De woonkamer is een gezellige ruimte met een zit- en eetgedeelte. Het zitgedeelte is voorzien van een airconditioning unit die zowel kan koelen als verwarmen. Bij het eetgedeelte is een praktische provisiekast gesitueerd en via het eetgedeelte is de halfopen keuken te bereiken, waar je een nette keukenopstelling in U-vorm aantreft. De keuken beschikt over een gasfornuis, magnetron, oven en een vaatwasser. Eerste verdieping: vanaf de overloop is een drietal fijne slaapkamers en de badkamer te bereiken. Ook is er een vlizotrap aanwezig welke je toegang biedt tot de praktische bergzolder. Verder tref je in de badkamer een toilet, wastafel, douche en een wasmachineaansluiting aan. Buiten: de voortuin is op een plantenperk na geheel bestraat, zodat je hier altijd jouw eigen auto voor de deur kunt parkeren. In de achtertuin vind je direct achter de woning een breed terras en halverwege is een plantenperk met een klein gazon aangebracht. Geheel achterin de tuin is een praktische houten berging met overkapping gesitueerd. Bijzonderheden: - Perceeloppervlakte 141 m2; - Woonoppervlakte 81 m2; - Voorzien van 6 zonnepanelen; - Airconditioning met koel- en verwarmfunctie; - Rolluiken; - Kunststof kozijnen met HR++ beglazing.

Hipoteca berekenen

€ 309.000

Coste del comprador (estimado): € 8.030

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 6.180) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total de compra (incl. gastos de envío): € 317.030

2,78%

Anualmente

%

€ 15.450

Disponible directamente

Hipoteca estimada

Gasto mensual bruto indicativo

Basado en anualidad y plazo de 30 años

Costo mensual neto indicativo

i

Aviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (met NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (11-05-2026 03:45).

Alle características

Básico

Precio de consulta
€ 309.000 k.k.
Estado
Disponible
Tipo de oferta
koop
Uso de vivienda
permanente bewoning
Tipo de vivienda
Eengezinswoning, tussenwoning

Índice

Habitaciones
4 habitaciones
Habitaciones de dormir
3 dormitorios
Baños
1 badkamer en 1 apart toilet
Pisos
2 woonlagen en een zolder

Áreas y volúmenes

Superficie construida
81 m²
Área del lote
141 m²
Contenido
325 m³
Otra zona interior
12 m²
Espacio exterior vinculado al edificio
1 m²
Espacio de almacenamiento externo
7 m²
Área del jardín trasero
60 m²

Construcción y energía

Año de construcción
1996
Método de construcción
Bestaande bouw
Tipo de techo
Zadeldak bedekt met pannen
Aislamiento
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie
Calefacción
Cv-ketel
Agua tibia
Cv-ketel
Caldera CV
Remeha (gas gestookt combiketel uit 2013, eigendom)
Etiqueta energética
A+

Espacio exterior y aparcamiento

Espacio exterior
Aan rustige weg en in woonwijk
Jardín
Achtertuin en voortuin
Ubicación del jardín
Gelegen op het noordwesten bereikbaar via achterom
Rescate
Vrijstaande houten berging
Aparcar
Openbaar parkeren

Planificación

Ofrecido desde
11-05-2026

Instalaciones del baño

Inloopdouche, toilet, en wastafel

Características adicionales

  • Airconditioning
  • buitenzonwering
  • dakraam
  • glasvezelkabel
  • mechanische ventilatie
  • rolluiken
  • en zonnepanelen

Mapas

Mapa de códigos postales

Mapa de códigos postales para 7672

Mapas de Google

Vista geográfica Vriezenveen

Descubra donde están activos los agentes inmobiliarios en Vriezenveen

Estadísticas de vivienda y vecindario en Vriezenveen

Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Vriezenveen. En 2026 había 13.910 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 363.628.

Inhabitantes

13.910

Último año: 2026

Promedio WOZ

EUR 363.628

Último año: 2025

Ingreso promedio por persona

EUR 28.055

Fuente: AlleCijfers

Delitos (año actual)

281

Total registrado

Demografía y desarrollo WOZ

Habitantes por año

Habitantes por año en Vriezenveen
Año Inhabitantes
2021 13.775
2022 13.790
2023 13.845
2024 13.935
2025 13.890
2026 13.910

Valor WOZ por año

Valor WOZ por año en Vriezenveen
Año Promedio WOZ
2021 EUR 262.256
2022 EUR 285.281
2023 EUR 331.703
2024 EUR 347.061
2025 EUR 363.628

Composición de los residentes

Edad

65+: 2.890 0-15: 2.330 15-25: 1.875 25-45: 3.150 45-65: 3.660

Nivel académico

Hoger

2.180

Praktisch

3.030

Middelbaar

4.910

Origen de los residentes (2025)

Europa

475

Nederland

12.735

Buiten Europa

680

"Woningvoorraad en bouwperiodes"

Tipos de viviendas

Hoekwoningen 806
Appartementen 1.047
Tussenwoningen 1.162
Vrijstaande woningen 1.827
Twee-onder-één-kap woningen 1.048

Período de construcción del edificio

Voor 1700 1
1700 tot 1900 94
1900 tot 1925 380
1925 tot 1950 394
1950 tot 1970 1.021
1970 tot 1980 1.042
1980 tot 1990 831
1990 tot 2000 750
2000 tot 2010 472
2010 tot 2020 272
2020 en later 189

Energía y sostenibilidad

Distribución de etiquetas energéticas

Etiqueta C

1.448

Etiqueta A

1.196

Etiqueta B

1.097

Etiqueta G

662

Etiqueta D

457

Etiqueta F

283

Etiqueta E

172

Etiqueta A+++

95

Etiqueta A++

71

Etiqueta A+

68

Etiqueta A++++

23

Etiqueta A+++++

3

Consumo medio de energía por año

Consumo energético medio anual en Vriezenveen
Año Gas (m3) Electricidad (kWh)
2020 1.376 3.172
2021 1.620 3.212
2022 1.263 2.997
2023 1.034 2.890
2024 995 2.993

Consumo por tipo de vivienda

Hoekwoning

Gas: 888 • Electricidad: 2.590

Huurwoning

Gas: 826 • Electricidad: 2.106

Koopwoning

Gas: 1.146 • Electricidad: 3.272

Appartement

Gas: 768 • Electricidad: 1.988

Tussenwoning

Gas: 848 • Electricidad: 2.435

Vrijstaande woning

Gas: 1.364 • Electricidad: 3.761

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.027 • Electricidad: 2.961

Actividad empresarial en Vriezenveen (2025)

Handel en HORECA 350
Nijverheid en energie 285
Zakelijke dienstverlening 255
Overheid, onderwijs en zorg 210
Landbouw, bosbouw en visserij 100
Vervoer, informatie en communicatie 70
Financiele diensten en onroerendgoed 100
Cultuur, recreatie en overige diensten 150

Número total de establecimientos empresariales: 1.530

Últimos datos delictivos

Últimos datos de delitos en Vriezenveen
Periodo Delitos
jan 2026 25
jul 2025 26
jun 2025 21
mei 2025 28
mrt 2025 23
mrt 2026 19
nov 2024 23
nov 2025 40
okt 2024 29
okt 2025 20
sep 2024 27
sep 2025 26

Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Vriezenveen.

Preguntas frecuentes sobre vivir en Vriezenveen

Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.

Hoeveel inwoners heeft Vriezenveen?

Vriezenveen telt in 2026 ongeveer 13.910 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Vriezenveen?

De gemiddelde WOZ-waarde in Vriezenveen is in 2025 circa € 363.628.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Vriezenveen?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Vriezenveen ligt rond € 28.055 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Vriezenveen?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 281 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Vriezenveen?

In Vriezenveen komt vooral "Vrijstaande woningen" veel voor, met ongeveer 1.827 woningen.

Meer viviendas in Vriezenveen

Ver más viviendas en este lugar.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.