Inhabitantes
35.525
Último año: 2026
In de Oranjewijk gelegen ruime eengezinswoning met voor- en op het westen gelegen 13 meter diepe achtertuin met vrijstaande stenen berging en achterom. Winkels, scholen, openbaar vervoer, NS-station zijn nabij gelegen. Deze woning gebouwd in circa 1962, op 167 m2 eigen grond, met een gebruiksoppervlakte wonen van circa 100 m2, externe bergruimte van circa 8 m2 en een inhoud van circa 337 m3. Indeling: Begane grond: Entree/hal met trap-/meterkast (8 groepen, aardlekschakelaar en hoofdschakelaar). Geheel licht betegelde toiletruimte met toilet. Gesloten keuken met toegang tot de tuin en 2 rechte lichte keukenopstellingen met dubbele spoelunit, keramische kookplaat, afzuigkap, oven en vaatwasmachineaansluiting. Ruime lichte woonkamer met 3 vaste kasten. Eerste verdieping: Overloop. Geheel licht betegelde toiletruimte met toilet. Deels betegelde douchegelegenheid met douche en wastafel. 1 Slaapkamer aan de voorzijde met 2 vaste kasten. 2 Slaapkamers aan de achterzijde, waarvan 1 in gebruik als wasruimte en 1 met 2 vaste kasten. Tweede verdieping: Overloop met velux dakvenster en Remeha Calenta HR cv-combi installatie. 1 Slaapkamer aan de voorzijde met dakkapel. 1 Slaapkamer aan de achterzijde met dakkapel. Bijzonderheden: - Dakkapel voorzijde voorzien van nieuwe dakbedekking (2024); - Dakkapel achterzijde compleet vernieuwd met kunststof kozijnen en dubbele beglazing (2025); - Schilderwerk uitgevoerd in 2025 (behalve dakkapellen); - Voorzien van elektrisch bedienbare zonwering begane grond voor- en achterzijde; - Asbest- en ouderdomsclausule van toepassing; - Niet bewonersclausule van toepassing; - Oplevering in overleg. Deze informatie is door ons met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief. Van toepassing zijn de NVM voorwaarden. Toelichtingsclausule BBMI: de woning is ingemeten conform de branchebrede meetinstructies (BBMI), afgeleid van de NEN 2580 normering. De Meetinstructie is bedoeld om een meer eenduidige manier van meten toe te passen voor het geven van een indicatie van de gebruiksoppervlakte. De Meetinstructie sluit verschillen in meetuitkomsten niet volledig uit, door bijvoorbeeld interpretatieverschillen, afrondingen of beperkingen bij het uitvoeren van de meting. Lees de volledige omschrijving
€ 369.500
Coste del comprador (estimado): € 9.240
2% de impuesto sobre la transmisión (€ 7.390) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)
Total de compra (incl. gastos de envío): € 378.740
2,78%
Anualmente
€ 18.475
Disponible directamente
Hipoteca estimada
Gasto mensual bruto indicativo
Basado en anualidad y plazo de 30 años
Costo mensual neto indicativo
iAviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (met NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (11-05-2026 03:45).
Douche en wastafel
Explora Waddinxveen y las zonas circundantes
Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Waddinxveen. En 2026 había 35.525 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 417.000.
Inhabitantes
35.525
Último año: 2026
Promedio WOZ
EUR 417.000
Último año: 2025
Ingreso promedio por persona
EUR 34.400
Fuente: AlleCijfers
Delitos (año actual)
1.024
Total registrado
| Año | Inhabitantes |
|---|---|
| 2022 | 31.342 |
| 2023 | 32.601 |
| 2024 | 34.000 |
| 2025 | 35.031 |
| 2026 | 35.525 |
| Año | Promedio WOZ |
|---|---|
| 2021 | EUR 282.000 |
| 2022 | EUR 319.000 |
| 2023 | EUR 373.000 |
| 2024 | EUR 389.000 |
| 2025 | EUR 417.000 |
Hoger
30
Praktisch
28
Middelbaar
42
Europa
2.463
Nederland
27.047
Buiten Europa
5.521
Etiqueta A
4.157
Etiqueta C
3.470
Etiqueta B
2.013
Etiqueta D
1.251
Etiqueta A+++
1.118
Etiqueta E
1.071
Etiqueta F
502
Etiqueta G
440
Etiqueta A++++
425
Etiqueta A++
266
Etiqueta A+
152
Etiqueta A+++++
15
| Año | Gas (m3) | Electricidad (kWh) |
|---|---|---|
| 2020 | 1.060 | 2.880 |
| 2021 | 1.150 | 2.960 |
| 2022 | 860 | 2.810 |
| 2023 | 720 | 2.710 |
| 2024 | 670 | 2.760 |
Hoekwoning
Gas: 810 • Electricidad: 2.890
Huurwoning
Gas: 650 • Electricidad: 2.160
Koopwoning
Gas: 760 • Electricidad: 2.990
Appartement
Gas: 550 • Electricidad: 2.070
Tussenwoning
Gas: 710 • Electricidad: 2.710
Vrijstaande woning
Gas: 1.250 • Electricidad: 4.450
Twee-onder-één-kap woning
Gas: 880 • Electricidad: 3.530
Número total de establecimientos empresariales: 4.420
| Periodo | Delitos |
|---|---|
| jan 2025 | 70 |
| jan 2026 | 103 |
| jul 2025 | 87 |
| jun 2025 | 102 |
| mei 2025 | 74 |
| mrt 2025 | 77 |
| nov 2024 | 77 |
| nov 2025 | 105 |
| okt 2024 | 88 |
| okt 2025 | 86 |
| sep 2024 | 88 |
| sep 2025 | 60 |
Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Waddinxveen.
Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.
Waddinxveen telt in 2026 ongeveer 35.525 inwoners.
De gemiddelde WOZ-waarde in Waddinxveen is in 2025 circa € 417.000.
Het gemiddelde inkomen per inwoner in Waddinxveen ligt rond € 34.400 per jaar.
Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 1.024 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.
In Waddinxveen komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 5.876 woningen.
Ver más viviendas en este lugar.
2743ER Waddinxveen
€ 450.000 k.k.
€ 4.455/m²
2741LD Waddinxveen
€ 1.500.000 k.k.
2741GP Waddinxveen
€ 285.000 k.k.
2743CZ Waddinxveen
€ 475.000 k.k.
2743EN Waddinxveen
€ 369.000 k.k.
2742PP Waddinxveen
€ 1.095.000 k.k.
€ 5.503/m²
2742NH Waddinxveen
€ 550.000 k.k.
€ 4.701/m²
2743CX Waddinxveen
€ 475.000 k.k.
€ 4.060/m²