Inhabitantes
35.525
Último año: 2026
Hoogwaardig afgewerkt, instapklaar en volop ruimte Ben je op zoek naar een woning die met oog voor detail is gemoderniseerd? Deze prachtige tussenwoning aan de Korenakker biedt alles wat je je kunt wensen: van een gloednieuwe luxe badkamer (2024) tot een riante, multifunctionele berging van (15 m²) en maar liefst drie woningbrede dakkapellen. Een huis waar comfort en kwaliteit samenkomen en waar je je direct thuis zult voelen. Indeling Begane grond: Stijlvol en comfortabel Bij binnenkomst ervaar je direct het hoge afwerkingsniveau. De hal is voorzien van een nieuwe voordeur en biedt toegang tot het gemoderniseerde toilet (hangend closet) en de uitgebreide meterkast (7 groepen, kookgroep en 2 aardlekschakelaars). De half-interne berging is bij de hal betrokken en doet nu dienst als thuiskantoor. Maar de ruimte kan ook als bijkeuken of garderobe gebruikt worden. Een ideale plek dus voor je werk, voorraden, jassen of een extra koelkast of vriezer. De lichte woonkamer is voorzien van een sfeervolle siergrindvloer met vloerverwarming (5 groepen). Dankzij de openslaande deuren naar de tuin betrek je buiten naadloos bij binnen. De keuken (2011) is tijdloos en zeer goed onderhouden, waarbij de apparatuur (o.a. inductiekookplaat en vaatwasser van diverse kwaliteitsmerken) door de jaren heen is vervangen. De gehele begane grond is bovendien voorzien van nieuwe binnendeuren. Eerste verdieping Luxe badkamer en ruimte Op de eerste verdieping bevindt zich de absolute eyecatcher van de woning: de prachtige, in 2024 uitgebouwde badkamer. Deze is luxe uitgevoerd met een ruime inloopdouche en een tweede toilet. Verder beschikt deze verdieping over twee woningbrede slaapkamers. Beide kamers profiteren van maximale ruimte dankzij de in 2014 geplaatste dakkapellen, die bovendien zijn uitgerust met elektrische rolluiken. Op de gehele verdieping is het laminaat drempelloos doorgelegd in zowel de kamers als op de overloop. Op de overloop vind je bovendien een praktische kast voor de wasmachine en wasdroger. Tweede verdieping Optimale zolderkamer De zolderverdieping is in 2021 voorzien van een nieuwe dakkapel aan de achterzijde, eveneens met een elektrisch rolluik. Hier vind je een fijne extra kamer met een nette laminaatvloer en praktische bergruimte achter de schotten. De Remeha Tzerra CV-ketel en de mechanische ventilatiebox zijn slim en uit het zicht weggewerkt achter een wand, die je via een deur kunt bereiken. Tuin Tuin en de "ultieme" berging De achtertuin is gelegen op het zonnige zuidoosten en is voorzien van een keurig aangelegde tuin. De kers op de taart is de grote stenen berging (15 m²) over de volle breedte. Deze is zeer degelijk gebouwd (op palen, voorzien van betonvloer) en beschikt over een zadeldak met extra bergzolder. Dankzij de extra brede deur is de berging ook ideaal voor het stallen van een motorfiets. Via de berging heb je direct toegang tot het achtergelegen plein. In de overstek van de berging zijn inbouwspots geplaatst. Bijzonderheden De kenmerken op een rij: • Woonoppervlakte: 100 m² | Inhoud: 344 m³ | Perceel: 124 m² • Badkamer: Recent uitgebouwd en vernieuwd (2024) • Dakkapellen: 3 stuks (2014 & 2021), allen voorzien van elektrische rolluiken • Dak: alle dakpannen zijn vervangen • Vloerverwarming: Comfortabele verwarming op de gehele begane grond • Berging: Zeer royale stenen berging (15 m²) met zolder en motor-toegang • Onderhoud: Nieuwe binnendeuren, moderne meterkast en uitstekende afwerking Disclaimer: Deze informatie is door ons met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief. Toelichtingsclausule NEN2580: De Meetinstructie is gebaseerd op de NEN2580. De Meetinstructie is bedoeld om een meer eenduidige manier van meten toe te passen voor het geven van een indicatie van de gebruiksoppervlakte. De Meetinstructie sluit verschillen in meetuitkomsten niet volledig uit, door bijvoorbeeld interpretatieverschillen, afrondingen of beperkingen bij het uitvoeren van de meting.
€ 450.000
Coste del comprador (estimado): € 10.850
2% de impuesto sobre la transmisión (€ 9.000) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)
Total de compra (incl. gastos de envío): € 460.850
2,78%
Anualmente
€ 22.500
Disponible directamente
Hipoteca estimada
Gasto mensual bruto indicativo
Basado en anualidad y plazo de 30 años
Costo mensual neto indicativo
iAviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (met NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (11-05-2026 03:45).
Explora Waddinxveen y las zonas circundantes
Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Waddinxveen. En 2026 había 35.525 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 417.000.
Inhabitantes
35.525
Último año: 2026
Promedio WOZ
EUR 417.000
Último año: 2025
Ingreso promedio por persona
EUR 34.400
Fuente: AlleCijfers
Delitos (año actual)
1.024
Total registrado
| Año | Inhabitantes |
|---|---|
| 2022 | 31.342 |
| 2023 | 32.601 |
| 2024 | 34.000 |
| 2025 | 35.031 |
| 2026 | 35.525 |
| Año | Promedio WOZ |
|---|---|
| 2021 | EUR 282.000 |
| 2022 | EUR 319.000 |
| 2023 | EUR 373.000 |
| 2024 | EUR 389.000 |
| 2025 | EUR 417.000 |
Hoger
30
Praktisch
28
Middelbaar
42
Europa
2.463
Nederland
27.047
Buiten Europa
5.521
Etiqueta A
4.157
Etiqueta C
3.470
Etiqueta B
2.013
Etiqueta D
1.251
Etiqueta A+++
1.118
Etiqueta E
1.071
Etiqueta F
502
Etiqueta G
440
Etiqueta A++++
425
Etiqueta A++
266
Etiqueta A+
152
Etiqueta A+++++
15
| Año | Gas (m3) | Electricidad (kWh) |
|---|---|---|
| 2020 | 1.060 | 2.880 |
| 2021 | 1.150 | 2.960 |
| 2022 | 860 | 2.810 |
| 2023 | 720 | 2.710 |
| 2024 | 670 | 2.760 |
Hoekwoning
Gas: 810 • Electricidad: 2.890
Huurwoning
Gas: 650 • Electricidad: 2.160
Koopwoning
Gas: 760 • Electricidad: 2.990
Appartement
Gas: 550 • Electricidad: 2.070
Tussenwoning
Gas: 710 • Electricidad: 2.710
Vrijstaande woning
Gas: 1.250 • Electricidad: 4.450
Twee-onder-één-kap woning
Gas: 880 • Electricidad: 3.530
Número total de establecimientos empresariales: 4.420
| Periodo | Delitos |
|---|---|
| jan 2025 | 70 |
| jan 2026 | 103 |
| jul 2025 | 87 |
| jun 2025 | 102 |
| mei 2025 | 74 |
| mrt 2025 | 77 |
| nov 2024 | 77 |
| nov 2025 | 105 |
| okt 2024 | 88 |
| okt 2025 | 86 |
| sep 2024 | 88 |
| sep 2025 | 60 |
Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Waddinxveen.
Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.
Waddinxveen telt in 2026 ongeveer 35.525 inwoners.
De gemiddelde WOZ-waarde in Waddinxveen is in 2025 circa € 417.000.
Het gemiddelde inkomen per inwoner in Waddinxveen ligt rond € 34.400 per jaar.
Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 1.024 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.
In Waddinxveen komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 5.876 woningen.
Ver más viviendas en este lugar.
2741LD Waddinxveen
€ 1.500.000 k.k.
2741GP Waddinxveen
€ 285.000 k.k.
2743CZ Waddinxveen
€ 475.000 k.k.
2743EN Waddinxveen
€ 369.000 k.k.
2742PP Waddinxveen
€ 1.095.000 k.k.
€ 5.503/m²
2742NH Waddinxveen
€ 550.000 k.k.
€ 4.701/m²
2743CX Waddinxveen
€ 475.000 k.k.
€ 4.060/m²
2741TX Waddinxveen
€ 429.000 k.k.
€ 3.378/m²