Aller directement au contenu
Logo de Gouwestad Makelaardij

Korenakker 47

2743ER Waddinxveen • Zuid-Holland

Disponible

€ 450.000 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 10.850

2 % de taxe sur le transfert (€ 9.000) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 460.850

Prix d'achat /m²: € 4.455

Galerie de photos

Description

Hoogwaardig afgewerkt, instapklaar en volop ruimte Ben je op zoek naar een woning die met oog voor detail is gemoderniseerd? Deze prachtige tussenwoning aan de Korenakker biedt alles wat je je kunt wensen: van een gloednieuwe luxe badkamer (2024) tot een riante, multifunctionele berging van (15 m²) en maar liefst drie woningbrede dakkapellen. Een huis waar comfort en kwaliteit samenkomen en waar je je direct thuis zult voelen. Indeling Begane grond: Stijlvol en comfortabel Bij binnenkomst ervaar je direct het hoge afwerkingsniveau. De hal is voorzien van een nieuwe voordeur en biedt toegang tot het gemoderniseerde toilet (hangend closet) en de uitgebreide meterkast (7 groepen, kookgroep en 2 aardlekschakelaars). De half-interne berging is bij de hal betrokken en doet nu dienst als thuiskantoor. Maar de ruimte kan ook als bijkeuken of garderobe gebruikt worden. Een ideale plek dus voor je werk, voorraden, jassen of een extra koelkast of vriezer. De lichte woonkamer is voorzien van een sfeervolle siergrindvloer met vloerverwarming (5 groepen). Dankzij de openslaande deuren naar de tuin betrek je buiten naadloos bij binnen. De keuken (2011) is tijdloos en zeer goed onderhouden, waarbij de apparatuur (o.a. inductiekookplaat en vaatwasser van diverse kwaliteitsmerken) door de jaren heen is vervangen. De gehele begane grond is bovendien voorzien van nieuwe binnendeuren. Eerste verdieping Luxe badkamer en ruimte Op de eerste verdieping bevindt zich de absolute eyecatcher van de woning: de prachtige, in 2024 uitgebouwde badkamer. Deze is luxe uitgevoerd met een ruime inloopdouche en een tweede toilet. Verder beschikt deze verdieping over twee woningbrede slaapkamers. Beide kamers profiteren van maximale ruimte dankzij de in 2014 geplaatste dakkapellen, die bovendien zijn uitgerust met elektrische rolluiken. Op de gehele verdieping is het laminaat drempelloos doorgelegd in zowel de kamers als op de overloop. Op de overloop vind je bovendien een praktische kast voor de wasmachine en wasdroger. Tweede verdieping Optimale zolderkamer De zolderverdieping is in 2021 voorzien van een nieuwe dakkapel aan de achterzijde, eveneens met een elektrisch rolluik. Hier vind je een fijne extra kamer met een nette laminaatvloer en praktische bergruimte achter de schotten. De Remeha Tzerra CV-ketel en de mechanische ventilatiebox zijn slim en uit het zicht weggewerkt achter een wand, die je via een deur kunt bereiken. Tuin Tuin en de "ultieme" berging De achtertuin is gelegen op het zonnige zuidoosten en is voorzien van een keurig aangelegde tuin. De kers op de taart is de grote stenen berging (15 m²) over de volle breedte. Deze is zeer degelijk gebouwd (op palen, voorzien van betonvloer) en beschikt over een zadeldak met extra bergzolder. Dankzij de extra brede deur is de berging ook ideaal voor het stallen van een motorfiets. Via de berging heb je direct toegang tot het achtergelegen plein. In de overstek van de berging zijn inbouwspots geplaatst. Bijzonderheden De kenmerken op een rij: • Woonoppervlakte: 100 m² | Inhoud: 344 m³ | Perceel: 124 m² • Badkamer: Recent uitgebouwd en vernieuwd (2024) • Dakkapellen: 3 stuks (2014 & 2021), allen voorzien van elektrische rolluiken • Dak: alle dakpannen zijn vervangen • Vloerverwarming: Comfortabele verwarming op de gehele begane grond • Berging: Zeer royale stenen berging (15 m²) met zolder en motor-toegang • Onderhoud: Nieuwe binnendeuren, moderne meterkast en uitstekende afwerking Disclaimer: Deze informatie is door ons met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief. Toelichtingsclausule NEN2580: De Meetinstructie is gebaseerd op de NEN2580. De Meetinstructie is bedoeld om een meer eenduidige manier van meten toe te passen voor het geven van een indicatie van de gebruiksoppervlakte. De Meetinstructie sluit verschillen in meetuitkomsten niet volledig uit, door bijvoorbeeld interpretatieverschillen, afrondingen of beperkingen bij het uitvoeren van de meting.

Prêt immobilier berekenen

€ 450.000

Coûts d'achat (estimés): € 10.850

2 % de taxe sur le transfert (€ 9.000) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 460.850

2,78%

Annuellement

%

€ 22.500

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (met NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (11-05-2026 03:45).

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 450.000 k.k.
Statut
Disponible
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
Eengezinswoning, tussenwoning

Plan

Chambres
4 chambres
Chambres de coucher
3 chambres de coucher
Salles de bain
1 badkamer en 1 apart toilet
Parquets
3 woonlagen

Surfaces et volumes

Superficie habitable
101 m²
Superficie du terrain
124 m²
Contenu
345 m³
Espace extérieur lié au bâtiment
3 m²
Espace de stockage externe
15 m²
Aire de la cour arrière
53 m²

Bâtiment et énergie

Année de construction
1985
Mode de construction
Bestaande bouw
Type de toit
Zadeldak bedekt met pannen
Isolation
Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd
Chauffage
Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming
Eau chaude
Cv-ketel
Chaudière
Remeha Tzerra Plus M 39c CW5 (gas gestookt uit 2015, eigendom)
Label\u00e9nergie
A

Espace extérieur et parking

Espace extérieur
In woonwijk
Jardin
Achtertuin en voortuin
Emplacement jardin
Gelegen op het zuidoosten bereikbaar via achterom
Sauvetage
Vrijstaande stenen berging
Parkieren
Openbaar parkeren

Planification

Proposé depuis
11-05-2026

Caractéristiques supplémentaires

  • Buitenzonwering
  • glasvezelkabel
  • mechanische ventilatie
  • en rolluiken

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 2743

Google Maps

Carte de Waddinxveen

Explorez Waddinxveen et les environs

Chiffres de logement et de quartier dans Waddinxveen

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Waddinxveen. En 2026 étaient 35.525 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 417.000.

Résidents

35.525

Dernière année: 2026

Moyenne WOZ

EUR 417.000

Dernière année: 2025

Revenu moyen par personne.

EUR 34.400

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

1.024

Total enregistré

Démographie et développement WOZ

Résidents par an

Inhabitants per year in Waddinxveen
Année Résidents
2022 31.342
2023 32.601
2024 34.000
2025 35.031
2026 35.525

Valeur WOZ par an

Valeur WOZ par an en Waddinxveen
Année Moyenne WOZ
2021 EUR 282.000
2022 EUR 319.000
2023 EUR 373.000
2024 EUR 389.000
2025 EUR 417.000

Composition des résidents

Construition d'âge

65+: 6.303 0-15: 6.953 15-25: 3.610 25-45: 10.110 45-65: 8.055

Niveau d'enseignement

Hoger

30

Praktisch

28

Middelbaar

42

Origine des habitants (2025)

Europa

2.463

Nederland

27.047

Buiten Europa

5.521

Stock de logements et périodes de construction

Types de logements

Hoekwoningen 2.413
Appartementen 4.764
Tussenwoningen 5.876
Vrijstaande woningen 1.080
Twee-onder-één-kap woningen 839

Période de construction des bâtiments

Voor 1700 0
1700 tot 1900 77
1900 tot 1925 290
1925 tot 1950 601
1950 tot 1970 2.899
1970 tot 1980 1.373
1980 tot 1990 2.026
1990 tot 2000 1.181
2000 tot 2010 236
2010 tot 2020 1.741
2020 en later 1.727

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette A

4.157

Étiquette C

3.470

Étiquette B

2.013

Étiquette D

1.251

Étiquette A+++

1.118

Étiquette E

1.071

Étiquette F

502

Étiquette G

440

Étiquette A++++

425

Étiquette A++

266

Étiquette A+

152

Étiquette A+++++

15

Consommation moyenne d'énergie par an

Consommation moyenne d'énergie par an en Waddinxveen
Année Gaz (m3) Électricité (kWh)
2020 1.060 2.880
2021 1.150 2.960
2022 860 2.810
2023 720 2.710
2024 670 2.760

Consommation par type de logement

Hoekwoning

Gaz: 810 • Électricité: 2.890

Huurwoning

Gaz: 650 • Électricité: 2.160

Koopwoning

Gaz: 760 • Électricité: 2.990

Appartement

Gaz: 550 • Électricité: 2.070

Tussenwoning

Gaz: 710 • Électricité: 2.710

Vrijstaande woning

Gaz: 1.250 • Électricité: 4.450

Twee-onder-één-kap woning

Gaz: 880 • Électricité: 3.530

Activité dans Waddinxveen (2025)

Handel en HORECA 750
Nijverheid en energie 800
Zakelijke dienstverlening 1.085
Overheid, onderwijs en zorg 660
Landbouw, bosbouw en visserij 120
Vervoer, informatie en communicatie 360
Financiele diensten en onroerendgoed 245
Cultuur, recreatie en overige diensten 395

Nombre total d'établissements: 4.420

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Waddinxveen
Période Délits
jan 2025 70
jan 2026 103
jul 2025 87
jun 2025 102
mei 2025 74
mrt 2025 77
nov 2024 77
nov 2025 105
okt 2024 88
okt 2025 86
sep 2024 88
sep 2025 60

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Waddinxveen.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Waddinxveen

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Hoeveel inwoners heeft Waddinxveen?

Waddinxveen telt in 2026 ongeveer 35.525 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Waddinxveen?

De gemiddelde WOZ-waarde in Waddinxveen is in 2025 circa € 417.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Waddinxveen?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Waddinxveen ligt rond € 34.400 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Waddinxveen?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 1.024 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Waddinxveen?

In Waddinxveen komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 5.876 woningen.

Meer maisons in Waddinxveen

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.