Ir directamente al contenido
Logotipo de Barten Tiemessen NVM Makelaars

Kees Mulderweg 71

6707HC Wageningen • Gelderland

Vendido bajo reserva

€ 625.000 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 14.350

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 12.500) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 639.350

Precio de compra /m²: € 4.496

Galería de fotos

Descripción

Kees Mulderweg 71 te Wageningen, 6707 HC te Wageningen Royaal helft van een dubbel woonhuis met een grote vrijstaande stenen garage/berging, gelegen aan een brede straat met ruime groenstroken. Deze woning beschikt over een lichte en ruime woonkamer, vier slaapkamers en een riante, fraai aangelegde tuin op het noorden. Op de eigen oprit is plaats voor meerdere auto’s. Aan de voorzijde geniet u van vrij uitzicht over een groen plantsoen, wat bijdraagt aan de prettige woonomgeving. De ligging is ideaal: op korte loopafstand bevindt zich het bruisende historische stadscentrum van Wageningen met diverse winkels, horecagelegenheden en voorzieningen. Ook het busstation en meerdere supermarkten liggen in de directe nabijheid, waardoor u alle gemakken binnen handbereik heeft. Woonopp. circa 139 m², inhoud circa 470 m³, perceelopp. 250 m², energielabel A en bouwjaar 1972. Indeling: Begane grond: Wanneer u de woning binnenstapt, komt u via de hal, waar zich de trapopgang naar de verdiepingen en een toilet met fonteintje bevinden, in de woonkamer en de keuken. De woonkamer is dankzij de zijramen heerlijk licht en biedt een prettige sfeer. Via een schuifdeur is de woonkamer gescheiden van de keuken. De keuken is opgesteld langs twee wanden en voorzien van diverse inbouwapparatuur, waaronder een gasfornuis, afzuigkap, dubbele spoelbak, koelkast, oven, magnetron en vaatwasser. Daarnaast is er in de keuken een praktische aansluiting voor een wasmachine aanwezig. Zowel vanuit de woonkamer als de keuken heeft u directe toegang tot de tuin. Eerste verdieping: Via de overloop komt u uit in drie slaapkamers. Alle drie de slaapkamers zijn divers in formaat waardoor u de kamers naar wens kunt indelen als slaapkamer, logeerkamer of studeerkamer. De slaapkamers zijn voorzien van houten vloeren en brede ramen die veel daglicht naar binnen laten. ook zijn er inbouwkasten aanwezig. De betegelde badkamer is voorzien van een inloopdouche en een wastafel met wastafelmeubel. In de hal is er een separate toilet. Tweede verdieping: De tweede verdieping heeft een ruime vierde slaapkamer die ook uitstekend is in te richten als hobby- of werkkamer. Daarnaast bevindt zich hier de aansluiting voor de cv-ketel en extra bergruimte. Tuin en berging: De riante, groene tuin is gelegen op het noorden en is fraai aangelegd en goed onderhouden. Dankzij de rijke beplanting ervaart u hier een echt buitengevoel. De tuin is voorzien van een praktische achterom. In de tuin staat een ruime stenen berging/garage, die niet alleen geschikt is voor het parkeren van een auto, maar ook uitstekend kan dienen als werk- of klusruimte. Bijzonderheden: - Goed onderhouden helft van een dubbel woonhuis; - Rustige, kindvriendelijke woonomgeving nabij scholen, winkels, sportvoorzieningen en openbaar vervoer; - Vrij uitzicht aan de voorzijde op een groen plantsoen; - Vier slaapkamers met mogelijkheid voor extra werk- of hobbyruimte; - Voorzien van 18 zonnepanelen; - Ruime, fraai aangelegde tuin op het noorden; - Parkeren op eigen terrein en in eigen garage; - Energielabel A, geldig tot 24-09-2035; - Aanvaarding in overleg. DISCLAIMER: * Deze informatie is door ons met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief. * Barten Tiemessen NVM Makelaars B.V. heeft de opdracht tot verkoop van het onderhavige object. Hoewel gestreefd is naar een zo nauwkeurig mogelijke inventarisatie van de beschikbare gegevens, moet er van uitgegaan worden dat het bovenstaande slechts indicatief is. De gegevens (bedragen, jaartallen, omschrijvingen etc) zijn soms verkregen door mondelinge informatie, soms zijn ze vanuit het geheugen opgediept. De koper heeft zijn eigen onderzoeksplicht naar alle zaken die voor hem van belang zijn en kan zich nimmer beroepen op onbekendheid met feiten die hij zelf had kunnen waarnemen of die kenbaar waren uit de openbare registers. Desgewenst kan koper zich laten begeleiden door een adviseur of een bouwkundige bij de aankoop.

Hipoteca berekenen

€ 625.000

Coste del comprador (estimado): € 14.350

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 12.500) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total de compra (incl. gastos de envío): € 639.350

3,04%

Anualmente

%

€ 31.250

Disponible directamente

Hipoteca estimada

Gasto mensual bruto indicativo

Basado en anualidad y plazo de 30 años

Costo mensual neto indicativo

i

Aviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (zonder NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (10-05-2026 03:45). Se ha tomado en cuenta un 80% de hipoteca del valor de mercado para el caso de no ser NHG.

Alle características

Básico

Precio de consulta
€ 625.000 k.k.
Estado
Vendido bajo reserva
Tipo de oferta
koop
Uso de vivienda
permanente bewoning
Tipo de vivienda
Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning

Índice

Habitaciones
5 habitaciones
Habitaciones de dormir
4 dormitorios
Baños
1 badkamer en 2 aparte toiletten
Pisos
3 woonlagen

Áreas y volúmenes

Superficie construida
139 m²
Área del lote
250 m²
Contenido
470 m³
Espacio de almacenamiento externo
18 m²
Área del jardín trasero
101 m²

Construcción y energía

Año de construcción
1972
Método de construcción
Bestaande bouw
Tipo de techo
Zadeldak bedekt met pannen
Aislamiento
Dakisolatie en muurisolatie
Calefacción
Cv-ketel
Agua tibia
Cv-ketel
Caldera CV
Remeha (gas gestookt combiketel uit 2011, eigendom)
Etiqueta energética
A

Catastral y VvE

Situación de propiedad
Volle eigendom

Espacio exterior y aparcamiento

Espacio exterior
In woonwijk
Jardín
Achtertuin en voortuin
Ubicación del jardín
Gelegen op het noorden bereikbaar via achterom
Aparcar
Op eigen terrein en openbaar parkeren
Tipo de garaje
Vrijstaande stenen garage
Capacidad del garaje
1 coche(s)

Planificación

Ofrecido desde
03-10-2025

Instalaciones del baño

Inloopdouche, wastafel, en wastafelmeubel

Características adicionales

  • Glasvezelkabel en zonnepanelen

Mapas

Mapa de códigos postales

Mapa de códigos postales para 6707

Mapas de Google

Ubicación de Wageningen

Vista espacial del área de trabajo en Wageningen

Estadísticas de vivienda y vecindario en Wageningen

Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Wageningen. En 2026 había 42.779 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 362.000.

Inhabitantes

42.779

Último año: 2026

Promedio WOZ

EUR 362.000

Último año: 2025

Ingreso promedio por persona

EUR 31.300

Fuente: AlleCijfers

Delitos (año actual)

1.384

Total registrado

Demografía y desarrollo WOZ

Habitantes por año

Habitantes por año en Wageningen
Año Inhabitantes
2022 39.939
2023 40.960
2024 42.579
2025 42.790
2026 42.779

Valor WOZ por año

Valor WOZ por año en Wageningen
Año Promedio WOZ
2021 EUR 257.000
2022 EUR 291.000
2023 EUR 346.000
2024 EUR 352.000
2025 EUR 362.000

Composición de los residentes

Edad

65+: 7.511 0-15: 4.839 15-25: 9.555 25-45: 12.395 45-65: 8.479

Nivel académico

Hoger

53

Praktisch

18

Middelbaar

28

Origen de los residentes (2025)

Europa

5.035

Nederland

28.591

Buiten Europa

9.164

"Woningvoorraad en bouwperiodes"

Tipos de viviendas

Hoekwoningen 2.081
Appartementen 10.308
Tussenwoningen 4.255
Vrijstaande woningen 1.334
Twee-onder-één-kap woningen 1.513

Período de construcción del edificio

Voor 1700 4
1700 tot 1900 328
1900 tot 1925 563
1925 tot 1950 1.462
1950 tot 1970 2.138
1970 tot 1980 1.611
1980 tot 1990 982
1990 tot 2000 1.247
2000 tot 2010 768
2010 tot 2020 1.229
2020 en later 854

Energía y sostenibilidad

Distribución de etiquetas energéticas

Etiqueta A

5.312

Etiqueta C

4.621

Etiqueta B

3.073

Etiqueta D

1.728

Etiqueta G

1.481

Etiqueta E

1.262

Etiqueta F

798

Etiqueta A+++

553

Etiqueta A+

323

Etiqueta A++++

278

Etiqueta A++

217

Etiqueta A+++++

10

Consumo medio de energía por año

Consumo energético medio anual en Wageningen
Año Gas (m3) Electricidad (kWh)
2020 1.000 2.460
2021 1.060 2.500
2022 840 2.340
2023 710 2.220
2024 690 2.270

Consumo por tipo de vivienda

Hoekwoning

Gas: 760 • Electricidad: 2.460

Huurwoning

Gas: 630 • Electricidad: 1.870

Koopwoning

Gas: 820 • Electricidad: 2.690

Appartement

Gas: 600 • Electricidad: 1.750

Tussenwoning

Gas: 600 • Electricidad: 2.460

Vrijstaande woning

Gas: 1.500 • Electricidad: 3.910

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.040 • Electricidad: 2.800

Actividad empresarial en Wageningen (2025)

Handel en HORECA 650
Nijverheid en energie 425
Zakelijke dienstverlening 1.535
Overheid, onderwijs en zorg 945
Landbouw, bosbouw en visserij 80
Vervoer, informatie en communicatie 335
Financiele diensten en onroerendgoed 165
Cultuur, recreatie en overige diensten 515

Número total de establecimientos empresariales: 4.655

Últimos datos delictivos

Últimos datos de delitos en Wageningen
Periodo Delitos
jan 2026 119
jul 2025 130
jun 2025 124
mei 2025 144
mrt 2025 112
mrt 2026 123
nov 2024 124
nov 2025 117
okt 2024 152
okt 2025 104
sep 2024 121
sep 2025 127

Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Wageningen.

Preguntas frecuentes sobre vivir en Wageningen

Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.

Hoeveel inwoners heeft Wageningen?

Wageningen telt in 2026 ongeveer 42.779 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Wageningen?

De gemiddelde WOZ-waarde in Wageningen is in 2025 circa € 362.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Wageningen?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Wageningen ligt rond € 31.300 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Wageningen?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 1.384 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Wageningen?

In Wageningen komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 10.308 woningen.

Meer viviendas in Wageningen

Ver más viviendas en este lugar.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.