Ir directamente al contenido
Logotipo de Antoon Verkaik Makelaardij o.g.

Verlengde Slotlaan 32 20

3707CJ Zeist • Utrecht

Vendido

€ 345.000 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 8.750

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 6.900) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 353.750

Precio de compra /m²: € 6.272

Galería de fotos

Descripción

Geheel gemoderniseerd en goed verzorgd drie-kamer-appartement met twee buitenruimtes en een uitzonderlijk ruime inpandige berging in de onderbouw van het complex. Situering op de derde en tevens hoogste verdieping van het appartementencomplex “Pasadena’”, voorzien van een parkachtige tuin met een vijver. Het appartement is bereikbaar via een lift en het trappenhuis. Ligging in de mooie en luxe woonwijk het “Lyceumkwartier” met zowel de uitgestrekte bossen als ook het centrum en het openbaar vervoer onder handbereik. Indeling Entree, toilet, badkamer met douche en half open keuken. Vanuit de keuken is er een buitenruimte (loggia) bereikbaar. Lichte en zonnige woonkamer, via een gang zijn de twee slaapkamers, waarvan één met een kastenwand bereikbaar en één met toegang naar een loggia. Bijzonderheden - Bouwjaar van het appartementencomplex is circa 1960. - Het woonoppervlak bedraagt 55m², overige inpandige ruimte (berging) is groot 41m². De buitenruimtes zijn in totaal 7m². Meting conform BBMI. - Het appartement is zonder meer instap klaar. - Als gevolg van de goede maatvoering van de ruimtes alsmede de fijne lichtinval en de plafondhoogte (2.54 meter) voelt het appartement ruimer aan dan het gemeten oppervlakte. - De beide loggia’s zijn gelegen op het zuidwesten. - Naast de individuele berging is er gezamenlijke inpandige fietsenstalling. - Op het terrein van het complex is ruimte beschikbaar voor parkeren voor bewoners en gasten. - De maandelijkse bijdrage aan de VvE bedraagt in totaal €238,18. Dit bedrag is onder andere voor het algemene onderhoud, opstalverzekering en schoonmaken van de gemeenschappelijke ruimtes. Ook het eigen waterverbruik is opgenomen in deze kosten. - De bijdrage aan de VVE voor de inpandige berging bedraagt €110,78. - Verwarming van het appartement vindt plaats via een blokverwarming en het voorschotbedrag per maand bedraagt €85,55 (definitieve afrekening van het verbruik vindt plaats). - Meer-jaren-onderhoudsprogramma van toepassing (periode 2021-2035). - Energielabel: D geldig tot 17 november 2035. - Het gehele appartement is voorzien van isolatieglas. - Oplevering in overleg, kan op korte termijn. Lees de volledige omschrijving

Hipoteca berekenen

€ 345.000

Coste del comprador (estimado): € 8.750

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 6.900) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total de compra (incl. gastos de envío): € 353.750

2,78%

Anualmente

%

€ 17.250

Disponible directamente

Hipoteca estimada

Gasto mensual bruto indicativo

Basado en anualidad y plazo de 30 años

Costo mensual neto indicativo

i

Aviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (met NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (12-05-2026 03:45).

Alle características

Básico

Precio de consulta
€ 345.000 k.k.
Estado
Vendido
Tipo de oferta
koop
Uso de vivienda
permanente bewoning
Tipo de vivienda
appartement, portiekflat (appartement)

Índice

Habitaciones
3 habitaciones
Habitaciones de dormir
2 dormitorios
Baños
1 badkamer
Pisos
1 woonlaag
Ubicado en
3e woonlaag

Áreas y volúmenes

Superficie construida
55 m²
Contenido
185 m³
Espacio exterior vinculado al edificio
7 m²
Espacio de almacenamiento externo
41 m²

Construcción y energía

Año de construcción
1960
Método de construcción
Bestaande bouw
Tipo de techo
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Calefacción
Blokverwarming
Agua tibia
Elektrische boiler
Etiqueta energética
D

Catastral y VvE

Situación de propiedad
Volle eigendom
VvE inscrita en el KvK
No
Reunión anual de VvE
No
Contribución periódica de la VvE
No
Fondo de reserva de la VvE presente
No
Plan de mantenimiento VvE
No
VvE opstalverzekering
No

Espacio exterior y aparcamiento

Espacio exterior
Aan rustige weg, in bosrijke omgeving en in woonwijk
Aparcar
Op eigen terrein en openbaar parkeren

Planificación

Ofrecido desde
18-11-2025
Fecha de venta
27-02-2026

Instalaciones del baño

Douche, toilet, wastafel, en wastafelmeubel

Características adicionales

  • Lift

Mapas

Mapa de códigos postales

Mapa de códigos postales para 3707

Mapas de Google

Ver Zeist en el mapa

Vista espacial del área de trabajo en Zeist

Estadísticas de vivienda y vecindario en Zeist

Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Zeist. En 2025 había 55.455 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 523.969.

Inhabitantes

55.455

Último año: 2025

Promedio WOZ

EUR 523.969

Último año: 2025

Ingreso promedio por persona

EUR 31.853

Fuente: AlleCijfers

Delitos (año actual)

1.788

Total registrado

Demografía y desarrollo WOZ

Habitantes por año

Habitantes por año en Zeist
Año Inhabitantes
2021 53.930
2022 54.550
2023 55.020
2024 55.215
2025 55.455

Valor WOZ por año

Valor WOZ por año en Zeist
Año Promedio WOZ
2021 EUR 373.969
2022 EUR 411.410
2023 EUR 482.395
2024 EUR 493.766
2025 EUR 523.969

Composición de los residentes

Edad

65+: 11.800 0-15: 9.290 15-25: 6.710 25-45: 13.570 45-65: 14.070

Nivel académico

Hoger

17.510

Praktisch

8.450

Middelbaar

12.910

Origen de los residentes (2025)

Europa

4.070

Nederland

39.440

Buiten Europa

11.945

"Woningvoorraad en bouwperiodes"

Tipos de viviendas

Hoekwoningen 2.825
Appartementen 13.271
Tussenwoningen 5.804
Vrijstaande woningen 1.198
Twee-onder-één-kap woningen 3.351

Período de construcción del edificio

Voor 1700 1
1700 tot 1900 613
1900 tot 1925 1.922
1925 tot 1950 4.171
1950 tot 1970 2.594
1970 tot 1980 2.749
1980 tot 1990 906
1990 tot 2000 889
2000 tot 2010 657
2010 tot 2020 899
2020 en later 492

Energía y sostenibilidad

Distribución de etiquetas energéticas

Etiqueta C

6.218

Etiqueta A

5.131

Etiqueta G

3.129

Etiqueta B

3.075

Etiqueta D

2.982

Etiqueta E

2.384

Etiqueta F

1.663

Etiqueta A+

569

Etiqueta A+++

433

Etiqueta A++

396

Etiqueta A++++

170

Etiqueta A+++++

12

Consumo medio de energía por año

Consumo energético medio anual en Zeist
Año Gas (m3) Electricidad (kWh)
2020 1.237 2.760
2021 1.394 2.844
2022 1.083 2.657
2023 935 2.498
2024 897 2.553

Consumo por tipo de vivienda

Hoekwoning

Gas: 1.112 • Electricidad: 2.777

Huurwoning

Gas: 753 • Electricidad: 1.959

Koopwoning

Gas: 1.051 • Electricidad: 2.857

Appartement

Gas: 697 • Electricidad: 1.877

Tussenwoning

Gas: 956 • Electricidad: 2.587

Vrijstaande woning

Gas: 1.493 • Electricidad: 3.710

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 978 • Electricidad: 2.602

Actividad empresarial en Zeist (2025)

Handel en HORECA 1.080
Nijverheid en energie 715
Zakelijke dienstverlening 2.865
Overheid, onderwijs en zorg 2.120
Landbouw, bosbouw en visserij 15
Vervoer, informatie en communicatie 660
Financiele diensten en onroerendgoed 495
Cultuur, recreatie en overige diensten 805

Número total de establecimientos empresariales: 8.800

Últimos datos delictivos

Últimos datos de delitos en Zeist
Periodo Delitos
jan 2025 150
jan 2026 197
jul 2025 163
jun 2025 139
mei 2025 143
mrt 2025 155
nov 2024 144
nov 2025 160
okt 2024 160
okt 2025 163
sep 2024 129
sep 2025 145

Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Zeist.

Preguntas frecuentes sobre vivir en Zeist

Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.

Hoeveel inwoners heeft Zeist?

Zeist telt in 2025 ongeveer 55.455 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Zeist?

De gemiddelde WOZ-waarde in Zeist is in 2025 circa € 523.969.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Zeist?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Zeist ligt rond € 31.853 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Zeist?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 1.788 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Zeist?

In Zeist komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 13.271 woningen.

Meer viviendas in Zeist

Ver más viviendas en este lugar.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.