Ir directamente al contenido
Logotipo de Goedhart Makelaars

Noppenstraat 60

2136AJ Zwaanshoek • Noord-Holland

Disponible

€ 525.000 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 12.350

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 10.500) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 537.350

Precio de compra /m²: € 4.412

Galería de fotos

Descripción

Ruime gezinswoning met twee garages, ruime serre, zes zonnepanelen en rustig aan een plantsoen gelegen. De woning ligt op een rustige plek aan de rand van Zwaanshoek. Voor de deur geen auto's maar een plantsoen. In de achtertuin is er een ruime serre van 18 vierkante meter (zit niet in het woonoppervlak) en twee garages, elk met elektrische kanteldeur. Op de verdiepingen is er de beschikking over vier ruime slaapkamers. Op de tweede verdieping aan de achterzijde een kunststof dakkapel. De woning ligt in een rustige, kindvriendelijke wijk met relatief veel gezinnen. Op loopafstand vind je het centrum van Zwaanshoek, scholen en speelgelegenheden. Supermarkten liggen op fietsafstand en via de nabijgelegen uitvalswegen ben je snel onderweg richting Haarlem, Hoofddorp en Schiphol. Indeling Binnenkomst in de ruime hal met toilet (wandcloset en fonteintje), meterkast (8 groepen) en trapopgang. De ruime woonkamer is voorzien van een PVC vloerafwerking. De zithoek aan de achterzijde heeft een gezellige houtkachel en een grote (18 m2) serre die via een schuifdeur toegankelijk is. De keuken aan de voorzijde van de woning is voorzien van koel-/vriescombinatie, vaatwasser, 4 pits gastoestel, boiler en losse oven en magnetron. Er zijn twee garages in de achtertuin met een tussendeur. Beide garages hebben een elektrische kanteldeur. Eerste verdieping Op de eerste verdieping zijn drie slaapkamers en een badkamer. De kamers aan de achterzijde zijn nog voorzien van enkel glas. Op de vloeren ligt laminaat. Aan de voorzijde is de slaapkamer voorzien van dubbel glas. In de badkamer bevinden zich een douchecabine, toilet, wastafel en whirlpool-bad. Tweede verdieping De tweede verdieping is via een vaste trap bereikbaar. Op de voorzolder bevind zich de opstelplaats voor de wasmachine en c.v. (Nefit 2022). De vierde slaapkamer is mede door de grote dakkapel (kunststof, dubbel glas) zeer ruim. Bijzonderheden - Woonoppervlakte 118,93 m² - Perceel 177 m² - Vier ruime slaapkamers - Zes zonnepanelen - Energielabel C, is van voor plaatsing zonnepanelen - Rustig gelegen plantsoen - Twee garages direct achter het huis - Gelegen in een rustige, groene en kindvriendelijke omgeving - Volop mogelijkheden om de woning naar eigen wens en stijl te moderniseren - Oplevering in overleg.

Hipoteca berekenen

€ 525.000

Coste del comprador (estimado): € 12.350

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 10.500) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total de compra (incl. gastos de envío): € 537.350

3,04%

Anualmente

%

€ 26.250

Disponible directamente

Hipoteca estimada

Gasto mensual bruto indicativo

Basado en anualidad y plazo de 30 años

Costo mensual neto indicativo

i

Aviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (zonder NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (10-05-2026 03:45). Se ha tomado en cuenta un 80% de hipoteca del valor de mercado para el caso de no ser NHG.

Alle características

Básico

Precio de consulta
€ 525.000 k.k.
Estado
Disponible
Tipo de oferta
koop
Uso de vivienda
permanente bewoning
Tipo de vivienda
Eengezinswoning, tussenwoning

Índice

Habitaciones
5 habitaciones
Habitaciones de dormir
4 dormitorios
Baños
1 badkamer en 1 apart toilet
Pisos
3 woonlagen

Áreas y volúmenes

Superficie construida
119 m²
Área del lote
177 m²
Contenido
406 m³
Espacio de almacenamiento externo
54 m²

Construcción y energía

Año de construcción
1976
Método de construcción
Bestaande bouw
Aislamiento
Dakisolatie, gedeeltelijk dubbel glas, grotendeels dubbelglas en muurisolatie
Calefacción
Cv-ketel en houtkachel
Agua tibia
Cv-ketel
Caldera CV
Nefit (gas gestookt uit 2022, eigendom)
Etiqueta energética
C

Catastral y VvE

Situación de propiedad
Volle eigendom

Espacio exterior y aparcamiento

Espacio exterior
Aan rustige weg, beschutte ligging en in woonwijk
Jardín
Achtertuin en voortuin
Rescate
Vrijstaande houten berging
Aparcar
Op eigen terrein en openbaar parkeren
Tipo de garaje
Vrijstaande stenen garage
Capacidad del garaje
1 coche(s)

Planificación

Ofrecido desde
22-04-2026

Instalaciones del baño

Douche, toilet, wastafel, en whirlpool

Instalaciones de garaje

Elektrische deur en elektra

Características adicionales

  • Zonnepanelen

Mapas

Mapa de códigos postales

Mapa de códigos postales para 2136

Mapas de Google

Zwaanshoek en el mapa

Descubra donde están activos los agentes inmobiliarios en Zwaanshoek

Estadísticas de vivienda y vecindario en Zwaanshoek

Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Zwaanshoek. En 2025 había 2.240 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 649.000.

Inhabitantes

2.240

Último año: 2025

Promedio WOZ

EUR 649.000

Último año: 2025

Ingreso promedio por persona

EUR 39.800

Fuente: AlleCijfers

Delitos (año actual)

45

Total registrado

Demografía y desarrollo WOZ

Habitantes por año

Habitantes por año en Zwaanshoek
Año Inhabitantes
2021 2.040
2022 2.080
2023 2.160
2024 2.185
2025 2.240

Valor WOZ por año

Valor WOZ por año en Zwaanshoek
Año Promedio WOZ
2021 EUR 469.000
2022 EUR 507.000
2023 EUR 605.000
2024 EUR 613.000
2025 EUR 649.000

Composición de los residentes

Edad

65+: 395 0-15: 350 15-25: 290 25-45: 480 45-65: 725

Nivel académico

Hoger

610

Praktisch

400

Middelbaar

710

Origen de los residentes (2025)

Europa

205

Nederland

1.790

Buiten Europa

250

"Woningvoorraad en bouwperiodes"

Tipos de viviendas

Hoekwoningen 107
Appartementen 52
Tussenwoningen 346
Vrijstaande woningen 267
Twee-onder-één-kap woningen 123

Período de construcción del edificio

Voor 1700 0
1700 tot 1900 7
1900 tot 1925 40
1925 tot 1950 46
1950 tot 1970 48
1970 tot 1980 350
1980 tot 1990 37
1990 tot 2000 136
2000 tot 2010 50
2010 tot 2020 118
2020 en later 106

Energía y sostenibilidad

Distribución de etiquetas energéticas

Etiqueta C

278

Etiqueta A

228

Etiqueta B

166

Etiqueta G

60

Etiqueta A+++

57

Etiqueta D

52

Etiqueta F

27

Etiqueta E

23

Etiqueta A++++

5

Etiqueta A++

3

Etiqueta A+

1

Etiqueta A+++++

0

Consumo medio de energía por año

Consumo energético medio anual en Zwaanshoek
Año Gas (m3) Electricidad (kWh)
2020 1.420 3.570
2021 1.590 3.780
2022 1.210 3.520
2023 1.030 3.450
2024 1.000 3.550

Consumo por tipo de vivienda

Hoekwoning

Gas: 960 • Electricidad: 2.730

Huurwoning

Gas: 1.030 • Electricidad: 2.490

Koopwoning

Gas: 1.030 • Electricidad: 3.600

Appartement

Gas: 990 • Electricidad: 2.630

Tussenwoning

Gas: 820 • Electricidad: 2.710

Vrijstaande woning

Gas: 1.440 • Electricidad: 4.680

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 840 • Electricidad: 4.010

Actividad empresarial en Zwaanshoek (2025)

Handel en HORECA 65
Nijverheid en energie 65
Zakelijke dienstverlening 125
Overheid, onderwijs en zorg 40
Landbouw, bosbouw en visserij 20
Vervoer, informatie en communicatie 25
Financiele diensten en onroerendgoed 30
Cultuur, recreatie en overige diensten 30

Número total de establecimientos empresariales: 400

Últimos datos delictivos

Últimos datos de delitos en Zwaanshoek
Periodo Delitos
jan 2025 2
jan 2026 8
jul 2025 6
jun 2025 3
mei 2025 5
mrt 2025 3
nov 2024 0
nov 2025 3
okt 2024 3
okt 2025 6
sep 2024 2
sep 2025 7

Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Zwaanshoek.

Preguntas frecuentes sobre vivir en Zwaanshoek

Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.

Hoeveel inwoners heeft Zwaanshoek?

Zwaanshoek telt in 2025 ongeveer 2.240 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Zwaanshoek?

De gemiddelde WOZ-waarde in Zwaanshoek is in 2025 circa € 649.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Zwaanshoek?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Zwaanshoek ligt rond € 39.800 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Zwaanshoek?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 45 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Zwaanshoek?

In Zwaanshoek komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 346 woningen.

Meer viviendas in Zwaanshoek

Ver más viviendas en este lugar.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.