Buijs Regiomakelaars 't Gooi
Buijs Regiomakelaars 't Gooi se spécialise dans un service immobilier fiable et personnalisé à Hilversum et ses environs. Avec des années d'expérience sur le marché local, nous vous accompagnons lors de l'achat, de la vente et de la location de logements. Nous mettons un point d'honneur à la transparence, à la professionnalité et à une attention particulière portée à vos besoins. Notre équipe de courtiers NVM est spécialisée dans les co...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Ericaweg 65
1251WK Laren
€ 675.000 k.k.
€ 5.153/m²
EEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 131 m²
- Superficie du terrain
- 319 m²
- Chambres de coucher
- 2
-
- Disponible
Elleboogweg 3
1251WH Laren
€ 625.000 k.k.
€ 6.944/m²
EEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 90 m²
- Superficie du terrain
- 277 m²
- Chambres de coucher
- 5
-
- Disponible
Simon Stevinweg 4
1221AD Hilversum
€ 675.000 k.k.
€ 3.068/m²
EEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 220 m²
- Superficie du terrain
- 141 m²
- Chambres de coucher
- 5
-
- Sous réserve
2e Oosterstraat 35
1211LH Hilversum
€ 550.000 k.k.
€ 5.238/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 105 m²
- Superficie du terrain
- 100 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Sous réserve
Silenestraat 15 E
1214AM Hilversum
€ 375.000 k.k.
€ 6.944/m²
A+++Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 54 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 2
-
- Sous réserve
Confuciusplein 59
1064LG Amsterdam
€ 459.000 k.k.
€ 5.738/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 80 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 2
Avis (85)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
85 avis total
Funda
50 commentaires sur Funda
35 commentaires sur Google
-
Kamerlingh Onnesweg 265
10Traduit par l'IATrès satisfait de Buijs Regiomakelaar. Maurits et Laurens nous ont bien tenus informés de chaque étape du processus. Aucun détours, mais honnête et transparent.
-
Carla Hazelaar
10Dit makelaarskantoor raad ik iedereen aan. Je wordt heel goed geholpen en alles wordt ook prima uitgelegd. Voor aankoop en verkoop. Wij hebben een heel fijn gesprek met Maurits gehad en hem raad ik ook zeer zeker aan. Groetjes Carla en Joop
-
Lisa Seegers
10Ik kan Buijs Regiomakelaars 't Gooi iedereen aanbevelen! Dankzij Maurits heb ik snel mijn droomhuis kunnen kopen. Hij geeft eerlijk en praktisch advies, denkt goed mee en heeft veel kennis van de woningmarkt én bouwtechnisch inzicht. Het hele proces wordt stap voor stap begeleid, met open en duidelijke communicatie, waardoor het kopen van een huis echt prettig en overzichtelijk is. Samen met Laurens vormen zij een geweldig team dat je volledig ondersteunt. Voor iedereen die snel en betrouwbaar geholpen wil worden bij het kopen van een huis is dit absoluut de juiste keuze!
-
Jhr. van Sypesteynlaan 53 c
10Mijn huis stond 5 maanden lang bij een andere makelaar te koop zonder bezichtigingen en bij Buijs waren er meteen een paar dagen nadat hij te koop stond bezichtigingen gepland en uiteindelijk ook snel verkocht! Maurits is erg deskundig, fijne en snelle communicatie en alles is duidelijk uitgelegd.